Montaż mebli

Montaż mebli - to usługa, która pozwoli ułatwić Ci życie, zaoszczędzić bezcenny czas i cieszyć się nowymi lub odnowionymi meblami, niezależnie od tego czy jest to ekskluzywna szafa, czy też niedrogi zestaw meblowy z IKEA. Zamów usługę montażu mebli na naszym serwisie i ciesz się współpracą z prawdziwymi fachowcami!

ZOSTAW APLIKACJĘ TERAZ
montaż mebli

Fachowy montaż mebli: zasięg - cała Polska

Składanie łóżka lub szafy,montaż listwy montażowej do mebli wiszących, montaż półek na ścianie lub szafy przesuwnej – to tylko krótka lista popularnych usług, często zamawianych na naszym serwisie. Nasi wykonawcy dokładnie wiedzą, czym jest montaż mebli a odwrotne obciążenie, jakich elementów montażowych można użyć jako alternatywy do oryginalnych elementów montażowych w meblach IKEA, a w sytuacji, jeśli producent z jakiegoś powodu nie dostarczy instrukcji montażu – świetnie poradzą sobie bez niej.

Fachowcy z którymi współpracujemy na stałe, posiadają wszystkie niezbędne narzędzia i sprzęt, dlatego także gwarantujemy realizację wszystkich zamówień na czas i udzielenie gwarancji na zrealizowane usługi. Cennik montażu mebli kuchennych, salonowych lub do sypialni znajduje się na naszej stronie. Trzeba jednak pamiętać, że są to ceny wstępne, mogą ulec zmianie w zależności od osobliwości konstrukcji danego mebla, jego rozmiarów, a także pilności realizacji zamówienia.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Liczba osób, które decydują się skorzystać z naszych usług co roku wzrasta, a powodem ku temu są:

  • Szybki przyjazd do klienta po uzyskaniu zamówienia;
  • Profesjonalny montaż mebli;
  • Montaż wszystkich rodzajów mebli;
  • Przenoszenie i transport mebli;
  • Dostawa nowych mebli z salonu meblowego i montaż na miejscu;
  • Konsultacje i planowanie pracy.

Niska cena montażu mebli kuchennych dla salonu lub sypialni – to także atut naszego serwisu przyciągający nowych klientów zainteresowanych szybkim i poprawnym montażem zakupionych mebli.

Spełnij swoje marzenia razem z nami – zamów usługę montażu mebli w OTOmistrz i odmień wnętrza na lepsze! 

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o montażu mebli

Meble zostały zmontowane w 2 pokojach hotelowych, osoby montujące przybyły bez opóźnienia ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami i natychmiast zabrały się do pracy bez przerw na papierosa i odpoczynek. Nie wyobrażałam sobie nawet, że w tak krótkim czasie poradzą sobie z tak kolosalnym nakładem pracy. Nie ma wątpliwości, że OTOmistrz współpracuje z naprawdę doświadczonymi fachowcami, zdolnymi do rozwiązania dosłownie każdego problemu!

Ola

Interesował mnie montaż szafy, którą kupiliśmy w jednym ze sklepów. Problemem było to, że firma, w której zamawialiśmy szafę, obiecała zrealizować montaż za dwa tygodnie, a chciałam mieć nowe meble jeszcze przed urodzinami. W OTOmistrz nie czekano i już kolejnego dnia przysłano do mnie montażystę. Cennik składania mebli okazał się nawet niższy niż u producenta, a jakość była na najwyższym poziomie. Zatem śmiało polecam ten serwis!

Judyta

Kupiłem kilka szafek i kiedy przywiozłem je do domu pomyślałem, że sam sobie poradzę z montażem. Wydostałem wszystko z opakowań i w tym momencie zrozumiałem: nie ogarniam! Wszystko mi się pomieszało…W Internecie znalazłem OTOmistrz i ze względu na niewysoką cenę postanowiłem skorzystać z ich usług. Od razu widać, jak sprawy podejmuje się fachowiec! Montaż został wykonany po prostu idealnie!

Michał

Prowadzę mały hotelik i często korzystam z usług tego serwisu. Nigdy mnie nie zawiedli, zawsze wszystko jest na czas, zgodnie z dokumentami, a dodatkowo jako stały klient mam dobrą zniżkę. Będę oczywiście kontynuować współpracę i szczerze polecam także wszystkim innym zainteresowanym.

Przemek

W końcu skończył się długi remont w mieszkaniu, trzeba było zacząć zadomowić się od kuchni, wybierając się już długi czas poszłam na zakupy i zdecydowałam się na kuchnię IKEA. Pojawiło się nowe zmartwienie o to, kto będzie montował zestaw kuchenny. Na montaż w IKEA czeka się długo, a ceny za montaż kuchni są dość wysokie!!! Zaczęliśmy studiować opinie o tym serwisie w Internecie i zdecydowaliśmy się złożyć tu zamówienie dla siebie. W rezultacie byłam zadowolona z jakości wykonania. Pracownik, bardzo doświadczony w sprawach montażu, przybył szybko, pracował sam, ale bardzo odpowiedzialnie. Serdecznie polecam.

Inka

Zostaw prośbę o usługę

Specjalista skontaktuje się z Tobą jak najszybciej