Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Montaż okien Kielce

Montaż okien w Kielcach

Montaż okien Kielce
Wait...
People

Mamy 14 453 wykonawców z nich 1867 specjalistów jest online i gotowych do pomocy

Jednym kliknięciem dobierzemy najbardziej doświadczonych wykonawców.
Podaj swoją lokalizację - najdziemy najlepszego wykonawcę!

Zaoszczędź nawet do 40% kosztu prac na usłudze — Montaż okien - już teraz.

40% oszczędności 40% realnych oszczędności
Sprawdzeni specjaliści Certyfikowani fachowcy
Oszczędzaj czas Zaoszczędź swój czas

Dlaczego Montaż okien są zamawiane u fachowców OTOmistrz?

 • Uczciwy cena bez ukrytych prowizji
 • Wykwalifikowani wykonawcy
 • Projekty o dowolnym poziomie złożoności
 • Współpraca na podstawie umowy i z gwarancją
 • Nowoczesne technologie
 • 0% Prowizji
 • 5 Lat na rynku
 • 5000+ Opinii
 • 10 000+ Wykonanych zleceń
Znajdź wykonawcę
wymiana okien

Nasi klienci nam ufają

Realne opinie naszych klientów na temat: Montaż okien w Kielcach

Powody do współpracy z nami

Darmowa konsultacja
Obliczenie kosztu usług przed współpracą
Wszystko robimy na czas Wszystko robimy na czas
Bez pośredników Bez pośredników
elements Master

Podczas konsultacji poznasz:

 • 01 Terminy realizacji zlecenia
 • 02 Sposoby bezpłatnego umówienia wykonawcy
 • 03 Kontakty do wykonawców z Twojego miasta
 • 04 Gotowy kosztorys

Wypełnij formularz, a my dobierzemy wykonawcę zgodnie z Twoim zgłoszeniem

Wait...

Nadal masz jakieś pytania?

Najczęstsze pytania na temat montaż okien

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, pamiętaj, że nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami, a operator odpowie jak najszybciej!

Ile to kosztuje?
Dla Ciebie, jako klienta, usługa jest świadczona bezpłatnie. Płacisz tylko za usługi fachowca lub specjalisty (nasz serwis nie pobiera dodatkowych opłat). Koszt pracy jest wyliczany indywidualnie dla każdego zamówienia. Należy wypełnić formularz, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zbierze wszystkie informacje o pracach, jakie należy zrealizować. Po rozmowie z Tobą zostanie przeprowadzona kalkulacja, a także przygotowany bezpłatny kosztorys do zapoznania.
Terminy realizacji zamówień.
Każdy termin jest ustalany indywidualnie. Składasz zamówienie na stronie, następnie w ciągu 20 minut nasz manager kontaktuje się z Tobą i zbiera informacje o zamówieniu. W kolejnym kroku specjalista lub fachowiec oblicza dokładny czas realizacji zamówienia i uzgadnia z Tobą termin pracy! Wszystkie prace staramy się wykonywać jak najszybciej od momentu złożenia zamówienia.
Jak długo trwa montaż okien w domu?
Wszystko zależy od rozmiaru okna, a także jego lokalizacji. Średnio okno montuje się w ciągu 3 godzin, ale w przypadku okien na dachu czas realizacji usługi może się wydłużyć nawet do 4-5 godzin. Montaż dużego przeszklenia, na przykład takiego, które zajmuje się całą ścianę, może potrwać nawet 8 godzin.
Ile kosztuje montaż okien?
Koszt montażu okien w Kielcach zależy od kilku czynników: lokalizacji miejsca montażu, wysokości budynku, rozmiaru przeszklenia. W przypadku, jeśli zlecisz fachowcom wykonanie dodatkowych usług, ta cena może dodatkowo wzrosnąć. Cena montażu standardowych okien plastikowych zaczyna się od 40 zł, a ostateczny koszt ekipa montażowa poda Ci po dokonaniu dokładnej wyceny.
Czy po montażu okien plastikowych pozostaje dużo śmieci?
Podczas demontażu i późniejszego montażu okien plastikowych w pomieszczeniu nieuchronnie pozostaje dużo gruzu budowlanego, kurzu i brudu. Z tego powodu należy starannie przygotować się na przyjazd instalatorów okien: usunąć wszystkie kwiaty z okien, inne przedmioty, a także rozłożyć na meblach folię lub niepotrzebne materiały. Renomowane firmy z reguły świadczą usługę wywozu odpadów budowlanych za niewielkie pieniądze lub bezpłatnie.
Czy możliwy jest montaż okien plastikowych w zimie?
Tak, ale pod warunkiem, że temperatura nie jest niższa niż -15 ℃. Niższa temperatura może spowodować pęknięcia szwów podczas montażu (niezależnie od tego, czy były utrzymywane w cieple, czy nie). Temperatura za oknem powinna być wyższa niż -15°C również dlatego, że pianka montażowa nie pęcznieje w niskich temperaturach.

Montaż okien: fachowe rozwiązania w przystępnej cenie

Chcesz zlecić montaż okien w Kielcach fachowcom? Niezależnie od materiału, z którego będą wykonane takie konstrukcje, a także ich rozmiaru, fachowe usługi są gotowi świadczyć dla Ciebie profesjonaliści z kilkudziesięciu firm, które są zarejestrowane na naszym portalu. Eksperci wykonają między innymi montaż okien połaciowych, narożnych, mocowanych na konsolach lub na kotwach, mając na uwadze nowoczesne energooszczędne i bezpieczne technologie. Podczas montażu okien w Kielcach obowiązkowo są uwzględniane:

 • indywidualne cechy konstrukcji i otwarcia okna;
 • przyszłe obciążenia okna (mechaniczne, chemiczne, temperaturowe);
 • właściwości samego produktu, w zależności od rodzaju i producenta.

Cena wstawienia okna w Kielcach niezmiennie pozostaje przystępna dla klientów, a w przypadku zamówienia większego zakresu prac klienci mogą także liczyć na zniżkę.

Dlaczego warto zlecić montaż okien na OTOmistrz?

Zamawiając usługi fachowców dotyczące montażu okien w Kielcach na portalu OTOmistrz możesz mieć pewność, że specjaliści wykonają go w oparciu o nowoczesne metody montażu, stosując nowoczesne technologie, sprzęt i materiały. Wśród innych zalet należy wyróżnić:

 • Przystępną cenę montażu okien w Kielcach i możliwość uzyskania zniżki klienta;
 • Udzielenie gwarancji na wszystkie wykonywane prace;
 • Staranne wykonanie prac montażowych zapewniających nie tylko komfort używania okien, ale także ich piękny wygląd;
 • Możliwość montażu okien, których rama jest wykonana z różnych materiałów: drewno, metal lub plastik;
 • Posiadanie przez wiele ekip montażowych pozwoleń do wykonywania prac na wysokości, a więc łatwo znajdziesz fachowców do zamontowania okna na dachu lub w wieżowcu.

Montaż okien plastikowych w Kielcach

Prawidłowy montaż okien plastikowych to gwarancja ich energooszczędności i niezawodności funkcjonowania. Na portalu OTOmistrz zlecisz zarówno klasyczny, jak i tak zwany “ciepły” montaż okien plastikowych, który sprawi, że konstrukcja stanie się jeszcze bardziej energooszczędna. Fachowcy zapewniają idealną izolację pomiędzy murem i oknem, jednocześnie dbając o estetyczny wygląd całej konstrukcji. Do zamówienia są dostępne także usługi montażu plastikowych okien w Kielcach z systemem antywłamaniowym oraz dużych okien balkonowych w plastikowej ramie. Prawidłowo zrealizowany montaż okien plastikowych pozwala zredukować nawet 90% usterek, które najczęściej są zgłaszane podczas użytkowania takich konstrukcji.

Montaż okien drewnianych w Kielcach

Instalacji okien drewnianych w Kielcach najczęściej dokonuje się po wykonaniu tynkowania. Przede wszystkim fachowcy sprawdzają, czy szerokość otworu w murze jest wystarczająco duża (powinna być 2-3 cm większa od ramy okna) i, jeśli wszystko jest w porządku, następnie zostaje zamontowana ościeżnica. Wykonawcy poświęcają dużo uwagi temu, aby wyrównać ościeżnicę w pionie i poziomie, gdyż od tego zależą zarówno jej charakterystyki użytkowe, jak i wygląd całego okna. Trwałe mocowanie ościeżnicy w murze jest wykonywane za pomocą kotew lub dybli, po czym możliwe staje się montowanie skrzydeł okiennych. Dodatkowo do zabezpieczenia ościeżnicy przed odkształcaniem stosuje się pionowe i poziome rozpory. Wolna przestrzeń, która pozostaje między murem a ościeżnicą jest następnie uzupełniana pianką, a po jej wyschnięciu jest realizowane wzmocnienie konstrukcji silikonem. Ostatnim krokiem w montażu okien drewnianych w Kielcach jest usunięcie taśmy zabezpieczającej z powierzchni okna.