Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Montaż parapetów

Montaż parapetów

Wait...
People

Mamy 14 453 wykonawców z nich 1867 specjalistów jest online i gotowych do pomocy

Jednym kliknięciem dobierzemy najbardziej doświadczonych wykonawców.
Podaj swoją lokalizację - najdziemy najlepszego wykonawcę!

Zaoszczędź nawet do 40% kosztu prac na usłudze — Montaż parapetów - już teraz.

40% oszczędności 40% realnych oszczędności
Sprawdzeni specjaliści Certyfikowani fachowcy
Oszczędzaj czas Zaoszczędź swój czas

Dlaczego Montaż parapetów są zamawiane u fachowców OTOmistrz?

 • Uczciwy cena bez ukrytych prowizji
 • Wykwalifikowani wykonawcy
 • Projekty o dowolnym poziomie złożoności
 • Współpraca na podstawie umowy i z gwarancją
 • Nowoczesne technologie
 • 0% Prowizji
 • 5 Lat na rynku
 • 5000+ Opinii
 • 10 000+ Wykonanych zleceń
Znajdź wykonawcę
Montaż parapetów

Nasi klienci nam ufają

Realne opinie naszych klientów na temat: Montaż parapetów

Powody do współpracy z nami

Darmowa konsultacja
Obliczenie kosztu usług przed współpracą
Wszystko robimy na czas Wszystko robimy na czas
Bez pośredników Bez pośredników
elements Master

Podczas konsultacji poznasz:

 • 01 Terminy realizacji zlecenia
 • 02 Sposoby bezpłatnego umówienia wykonawcy
 • 03 Kontakty do wykonawców z Twojego miasta
 • 04 Gotowy kosztorys

Wypełnij formularz, a my dobierzemy wykonawcę zgodnie z Twoim zgłoszeniem

Wait...

Nadal masz jakieś pytania?

Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, pamiętaj, że nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami, a operator odpowie jak najszybciej!

Ile to kosztuje?
Dla Ciebie, jako klienta, usługa jest świadczona bezpłatnie. Płacisz tylko za usługi fachowca lub specjalisty (nasz serwis nie pobiera dodatkowych opłat). Koszt pracy jest wyliczany indywidualnie dla każdego zamówienia. Należy wypełnić formularz, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zbierze wszystkie informacje o pracach, jakie należy zrealizować. Po rozmowie z Tobą zostanie przeprowadzona kalkulacja, a także przygotowany bezpłatny kosztorys do zapoznania.
Terminy realizacji zamówień.
Każdy termin jest ustalany indywidualnie. Składasz zamówienie na stronie, następnie w ciągu 20 minut nasz manager kontaktuje się z Tobą i zbiera informacje o zamówieniu. W kolejnym kroku specjalista lub fachowiec oblicza dokładny czas realizacji zamówienia i uzgadnia z Tobą termin pracy! Wszystkie prace staramy się wykonywać jak najszybciej od momentu złożenia zamówienia.

Montaż parapetów: zakres usług

Parapety są elementem dekoracyjno-wykończeniowym, który służy jako dekoracja okna i poprawia izolację termiczną w Twoim domu. Na portalu OTOmistrz zlecisz produkcję, a także montaż parapetów zewnętrznych i wewnętrznych wykonanych z różnych materiałów, w tym plastikowych, granitowych, drewnianych i in. 

O cenie montażu parapetu decyduje w pierwszej kolejności to, z jakiego materiału został wykonany. Najtaniej zapłacimy za montaż podokienników z PCV – około 40 zł za każdy metr. Koszt montażu metra drewnianych podokienników oscyluje na poziomie 100-200 zł, natomiast w przypadku montażu marmurowych podokienników możemy zapłacić za pracę fachowców od 500 do nawet 1000 zł za każdy metr. Prawidłowy montaż parapetów sprawi, że okres ich żywotności będzie równy żywotności budynku!

Dlaczego zlecenie montażu parapetów na OTOmistrz jest właściwą decyzją?

OTOmistrz to portal, na którym zgromadzeni są fachowcy posiadający doświadczenie i umiejętności montażu parapetów wykonanych z różnych materiałów. Decydując się na zamówienie ich usług możesz mieć pewność, że:

 • Wszystkie prace będą realizowane zgodnie z najnowszymi standardami jakości oraz z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń, zapewniających maksymalnie jakościową instalację parapetów zewnętrznych i wewnętrznych;
 • Cena świadczonych usług będzie najniższa w Twojej miejscowości: dzięki naszemu portalowi nie ma już potrzeby przepłacać za usługi pośredników: to Ty nawiązujesz kontakt z ekspertami i podpisujesz z nimi umowę;
 • Wszystkie zlecenia są realizowane w ustalonych w momencie podpisania umowy terminach, a cena montażu parapetów nie ulega zmianom w procesie realizacji usługi;
 • Na wszystkie zrealizowane prace montażowe jest udzielana gwarancja: parapety są niezawodnie mocowane w odpowiednich miejscach, dobrze zabezpieczają pomieszczenie przed zawilgoceniem, a dodatkowo są odporne na oddziaływanie negatywnych warunków otaczającego środowiska;
 • Właściwie zainstalowane parapety są odporne na różne czynniki mechaniczne, dzięki czemu wyglądają nieskazitelnie nawet po wielu latach eksploatacji. Produkty mogą wytrzymać znaczne obciążenia dzięki zastosowaniu w ich produkcji trwałych i niezawodnych materiałów.