Montaż rolet

Montaż rolet — to aktualnie popularna usługa w Polsce, z której chętnie korzystają zarówno właściciele posiadłości prywatnych, jak i zarządzający firmami. Zachęcamy do skorzystania z usług portalu OTOmistrz dających możliwość wyboru fachowców z różnych regionów Polski, którzy pomogą w wyborze odpowiedniego typu rolet, a także dokonają ich szybkiego i taniego montażu.

Zamówienie
montaż rolet dzień noc

Montaż rolet okiennych: zlecenie dla fachowców

Rolety to konstrukcje montowane na drzwiach lub oknach budynków mieszkalnych, mieszkań, garaży. Są instalowane na gablotach i służą do ochrony biur. Istnieją różne rodzaje montażu rolet. Montowanie systemów roletowych jest rozsądnym działaniem. Jednak trzeba dokładnie rozważyć wybór opcji i montażu. Dając pierwszeństwo określonemu systemowi roletowemu, konieczne jest określenie rodzaju mocowania.

Systemy rolet można montować w dwóch głównych schematach — wbudowanie w ścianę lub zamocowanie na oknie, ścianie lub suficie. Istnieje również możliwość montażu rolet metodą kombinowaną. W każdym przypadku montaż rolet polega na przymocowaniu mechanizmu  wewnątrz otworu okiennego lub na zewnętrznej ścianie budynku.

Dlaczego warto poszukać firmy do montażu rolet w Polsce na portalu OTOmistrz?

Na portalu OTOmistrz zebrano dane kontaktowe, opinie i opisy firm świadczących usługi zarówno montażu rolet zewnętrznych, jak i wewnętrznych w różnych częściach naszego kraju. Decydując się na nawiązanie współpracy z jedną z nich uzyskujesz takie oto korzyści:

  • montaż wszystkich rodzajów rolet, w tym: poziomych, pionowych, drewnianych, aluminiowych i plastikowych, plisowanych, a także rzymskich;
  • montaż zarówno rolet otwieranych i zamykanych w sposób mechaniczny, jak i tych automatycznych;
  • montaż w oparciu nie tylko o zalecenia producenta, ale także własne doświadczenie;
  • świadczenie usług dodatkowych niezbędnych do właściwego zamontowania rolet: prace wysokościowe, przeróbka otworu okiennego, usunięcie innych niestandardowych utrudnień podczas montażu;
  • obsługa zamontowanych konstrukcji;
  • montaż zewnętrznych oraz wewnętrznych rolet na wymiar w dobrej cenie
  • posiadanie przez pracowników sprzętu niezbędnego do szybkiej i jakościowej realizacji zleceń, który dostarczają do miejsca świadczenia usługi.

Skontaktuj się z naszymi wykonawcami i poznaj cennik montażu rolet zewnętrznych lub wewnętrznych.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o montażu rolet

Firma wybrana na OTOmistrz poradziła sobie z montażem rolet plisowanych po prostu wspaniale. Nie mam żadnego zarzutu co do pracy fachowców, wszystko działa i funkcjonuje niezawodnie. Spodobało mi się też to, że pracownicy posprzątali po tym, jak ukończyli realizację zlecenia. Polecam.

Przemek

Firmę, której zleciłam montaż rolet wewnętrznych w kasecie wybierałam za pomocą portalu OTOmistrz. Jakość realizacji zlecenia jest po prostu idealna! Jestem zachwycona, jak działa automatyka – prawie bezgłośnie, płynnie. Lamele są gęste, nie wyginają się, idealnie do siebie pasują. Bardzo piękny, głęboki kolor, choć w standardowej palecie.

Ewa

Dzięki za świetną robotę. Profesjonalnie, szybko, niedrogo. Wybór firmy do montażu rolet na OTOmistrz był naprawdę właściwą decyzją. Menedżerowie świetnie się spisują – błyskawiczna komunikacja, szczegółowo odpowiadali na wszystkie moje pytania, skłaniali do odpowiedniego wyboru. Biorąc pod uwagę duże zamówienie, udzielili małego, ale przyjemnego rabatu. Przez 3,5 miesiąca pracy nie wyszły żadne ukryte wady, automatyka działała bezawaryjnie nawet przy dość silnych mrozach w lutym.

Wojciech

Trudno było zdecydować, jakiej firmie warto zlecić montaż rolet okiennych. Na OTOmistrz dostałem fachową poradę i dokonałem wyboru, opierając się na opiniach klientów o firmach, które świadczyły usługi, o jakie mi chodziło. Wygodnie, cena montażu rolet okazała się przystępna. Polecam!

Stanisław

Usługa montażu mini-rolet została zrealizowana w ciągu kilku godzin. Zamawiałam ją tu, na OTOmistrz, z czego bardzo się cieszę – nie musiałam wyszukiwać długo firmy przeglądając liczne strony. Wszystko jest zebrane w jednym miejscu. Potrzebowałam zamontowania rolety na ramie okna: łatwo znalazłam firmę, która zrealizowała tego typu usługę.

Karolina

Zostaw prośbę o usługę

Specjalista skontaktuje się z Tobą jak najszybciej