Dla komunikacji

+48 (882) 472 611 Pon. - Pt. od 8:00 do 20:00
montaż rolet dzień noc Kraków

Montaż rolet w Krakowie

Montaż rolet Kraków
Montaż rolet
People

Mamy 14 453 wykonawców z nich 1867 specjalistów jest online i gotowych do pomocy

Jednym kliknięciem dobierzemy najbardziej doświadczonych wykonawców.
Podaj swoją lokalizację - najdziemy najlepszego wykonawcę!

Zaoszczędź nawet do 40% kosztu prac na usłudze — Montaż rolet - już teraz.

40% oszczędności 40% realnych oszczędności
Sprawdzeni specjaliści Certyfikowani fachowcy
Oszczędzaj czas Zaoszczędź swój czas

Dlaczego Montaż rolet są zamawiane u fachowców OTOmistrz?

 • Uczciwy cena bez ukrytych prowizji
 • Wykwalifikowani wykonawcy
 • Projekty o dowolnym poziomie złożoności
 • Współpraca na podstawie umowy i z gwarancją
 • Nowoczesne technologie
 • 0% Prowizji
 • 5 Lat na rynku
 • 5000+ Opinii
 • 10 000+ Wykonanych zleceń
Znajdź wykonawcę
rolety dzień noc montaż

Nasi klienci nam ufają

Realne opinie naszych klientów na temat: Montaż rolet w Krakowie

Powody do współpracy z nami

Darmowa konsultacja
Obliczenie kosztu usług przed współpracą
Wszystko robimy na czas Wszystko robimy na czas
Bez pośredników Bez pośredników
elements Master

Podczas konsultacji poznasz:

 • 01 Terminy realizacji zlecenia
 • 02 Sposoby bezpłatnego umówienia wykonawcy
 • 03 Kontakty do wykonawców z Twojego miasta
 • 04 Gotowy kosztorys

Wypełnij formularz, a my dobierzemy wykonawcę zgodnie z Twoim zgłoszeniem

+48
Maksymalna długość 160 symboli

Nadal masz jakieś pytania?

Najczęstsze pytania na temat montażu rolet w Krakowie

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, pamiętaj, że nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami, a operator odpowie jak najszybciej!

Ile to kosztuje?
Dla Ciebie, jako klienta, usługa jest świadczona bezpłatnie. Płacisz tylko za usługi fachowca lub specjalisty (nasz serwis nie pobiera dodatkowych opłat). Koszt pracy jest wyliczany indywidualnie dla każdego zamówienia. Należy wypełnić formularz, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zbierze wszystkie informacje o pracach, jakie należy zrealizować. Po rozmowie z Tobą zostanie przeprowadzona kalkulacja, a także przygotowany bezpłatny kosztorys do zapoznania.
Terminy realizacji zamówień.
Każdy termin jest ustalany indywidualnie. Składasz zamówienie na stronie, następnie w ciągu 20 minut nasz manager kontaktuje się z Tobą i zbiera informacje o zamówieniu. W kolejnym kroku specjalista lub fachowiec oblicza dokładny czas realizacji zamówienia i uzgadnia z Tobą termin pracy! Wszystkie prace staramy się wykonywać jak najszybciej od momentu złożenia zamówienia.
Czy można zamówić montaż rolet na balkonie?
Tak, oczywiście. Jest to bardzo popularna usługa, często zamawiana przez klientów w Krakowie. Najlepiej w tym celu wybierać rolety, wykonane z plastiku wyprodukowanego w UE lub kombinowane, do produkcji których wykorzystywano płótna z wewnętrzną warstwą plastikową. Dobrze będą chronić przed promieniami słonecznymi i zapewnią wystarczający poziom prywatności w pomieszczeniu.
Od czego zależy usługa montażu rolet?
Cena montażu rolet w Krakowie jest uwarunkowana przede wszystkim ich typem. Na przykład, montaż rolety zewnętrznej we wnęce okiennej będzie nieco tańszy od montażu rolet zewnętrznych podtynkowych. Na koszt usługi może także oddziaływać wielkość rolety i kolor. Oczywiście, montaż automatycznych rolet plisowanych będzie kosztował więcej, niż prace związane z instalacją rolet otwieranych i zamykanych sposobem mechanicznym.
Jakie rodzaje montażu rolet w Krakowie cieszą się ostatnio największą popularnością?
Rolety można zamontować poprzez ich wbudowanie lub nakładanie na ścianę. Najbardziej popularna jest druga opcja. Pierwsza możliwość przegrywa, gdyż wbudowanie rolety w ścianę wiąże się z tym, że mechanizm rolety częściowo blokuje dostęp światła do pomieszczenia. Nakładane rolety mogą otwierać się zarówno mechanicznie, jak i automatycznie.
Czy jest sposób na to, by zamontować roletę tak, by po złożeniu nie była widoczna?
Czy jest sposób na to, by zamontować roletę tak, by po złożeniu nie była widoczna? Tak. Przed zamówieniem montażu rolety trzeba wskazać ekipie, że interesuje nas roleta, której mechanizm będzie ukryty w skrzynce aluminiowej, która z kolei zostanie ukryta pod elewacją okna. Jeśli chcesz, by system sterowania był niewidoczny, wybierz automatyczne rolety z radiowym systemem sterowania.

Fachowy montaż rolet w Krakowie

Poszukujesz firmy w Krakowie, której możesz zlecić montaż rolety w domu lub biurze? Spędź jeszcze 10-15 minut na naszej stronie, a na pewno znajdziesz odpowiedniego fachowca! Cena montażu rolet wewnętrznych i zewnętrznych w każdej z zamieszczonych ofert niezmiennie pozostaje przystępna dla klientów, a dodatkowym atutem będzie możliwość dostosowania sposobu realizacji zlecenia do Twoich wymagań.

Fachowcy pomogą nie tylko z doborem odpowiedniego rodzaju rolet, ale i materiałów, z których zostaną wyprodukowane. Pracownikom można również powierzyć dobór i mocowanie akcesoriów. Jeśli masz pytania dotyczące wyboru tkanin lub pomiaru okien, chcesz dowiedzieć się, jaki system rolet będzie dla Ciebie bardziej odpowiedni: otwarty lub zamknięty — nie trać czasu i skontaktuj się z wybraną firmą w Krakowie już teraz!

Dlaczego warto powierzyć montaż rolet w Krakowie wykonawcą z naszego serwisu?

Nowoczesne rolety są produkowane na podstawie indywidualnych wymiarów i wymagań podawanych przez klienta, dlatego ich montaż warto zlecić fachowcom, posiadającym nowoczesny sprzęt, a jednocześnie uwzględniającym podczas realizacji zlecenia wymiary liniowe otworów okiennych, a także rodzaj ścian i nawet architekturę domu.

Na OTOmistrz zgromadziliśmy dane kontaktowe do najlepszych firm montujących rolety okienne w Krakowie, których pracownicy:

 • są gotowi do realizacji zleceń na podstawie indywidualnych wskazówek klientów;
 • posiadają sprzęt, umożliwiający realizację różnych typów montażu rolet mini, plisowanych i innych typów;
 • udzielają gwarancji na zrealizowane usługi;
 • przyjeżdżają do różnych obiektów w Krakowie, a także zlokalizowanych w okolicach polskiej stolicy;
 • montują rolety okienne w ciągu 1-3 dni;
 • oferują przystępne ceny na montaż rolet dowolnego typu.

Montaż rolet dzień-noc

Marzysz o rozkosznych, a jednocześnie przytulnych wnętrzach? Warto zastanowić się nad zamówieniem rolet dzień-noc. Rolety tego typu:

 • stworzą optymalne warunki oświetleniowe;
 • będą chronić pomieszczenie przed promieniowaniem ultrafioletowym;
 • zapewnią maksymalną prywatność.

Żaluzje posiadają 2 pozycje dostępu światła słonecznego: pełne podniesienie rolety oraz zmiana położenia pasków. Pomieszczenie, w którym znajdują się takie produkty, zyskuje dodatkowe miejsce, rozszerzając się wizualnie w kierunku pasków. Zatem rolety dzień-noc na wymiar w Krakowie umożliwiają także modelowane przestrzeni zgodnie z życzeniami klienta.Skontaktuj się z wykonawcą i sprawdź cenę montażu rolety dzień-noc (w tym w kasecie)

Montaż rolety rzymskiej

Chcesz zamówić szybki i przystępny cenowo montaż rolety rzymskiej w Krakowie? Mamy liczne oferty od firm, których pracownicy mogą zrealizować montaż rolety rzymskiej do ramy okna, a także sufitu lub ściany. 

Roleta rzymska to dość złożony mechanizm, od którego poprawności montażu będzie zależeć zarówno sprawność funkcjonowania, jak i długość użytkowania systemu. Fachowcy, dokonując montażu rolety rzymskiej do sufitu lub ściany, nie tylko przestrzegają etapów realizacji zlecenia, ale też obowiązkowo zapoznają się z instrukcjami od producentów. Pracownicy posiadają także wszystkie niezbędne narzędzia, umożliwiające realizację prac montażowych nawet w ciągu 1 dnia roboczego.

Montaż rolety w kasecie

Praktyczne i wygodne rolety w kasecie powinny być montowane przez fachowców, którzy znają się na zasadach funkcjonowania takich mechanizmów oraz posiadają niezbędne urządzenia i akcesoria. Firmę w Krakowie, której będzie można powierzyć realizację takiego zlecenia można teraz znaleźć na portalu OTOmistrz: zebraliśmy oferty od sprawdzonych, wiarygodnych i dobrze ocenianych przez klientów fachowców, działających zarówno samodzielnie, jak i reprezentujących firmy zlokalizowane w różnych częściach polskiej stolicy. 

Rolety w kasecie można zamontować nie tylko na oknach, ale także drzwiach lub balkonach. Do zarządzania mechanizmem może być wykorzystywany pilot zdalnego sterowania, rączka lub taśma. Zamów montaż rolet wewnętrznych lub zewnętrznych w kasecie (w tym dzień-noc) na naszej platformie.