Murarz

Usługi murarskie w Polsce — fachowo, szybko i jakościowo — zrealizuje dla Was firma z serwisu OTOmistrz. Każdemu klientowi firmy u nas prezentowane gwarantują precyzyjność realizacji jego projektu i stosowanie najbardziej skutecznych technik murowania.

Murarz

Najlepsi murarze w Polsce do Twojej dyspozycji!

Co robi murarz? Znajdując firmę w naszym serwisie OTOmistrz takim specjalistom możesz powierzyć dosłownie każdą usługę murarską. Murarze z tych firm budują domy i garaże, układają warstwę dekoracyjną cegieł lub mogą stworzyć niepowtarzalne ogrodzenie z cegły.

Najczęściej świadczonymi usługami przez firmy z naszego serwisu OTOmistrz są:

  • Murowanie ścian zewnętrznych;
  • Murowanie ścian działowych;
  • Układanie cegły licowej.

Cennik prac murarskich obejmuje nie tylko sam proces murowania, ale także pomoc klientom w poszukiwaniu niezbędnych materiałów do realizacji ich pomysłów, analizę terenu (bez tego nie da się jakościowo zrealizować pracy), a także sprzątanie terenu po zakończeniu zlecenia.

W naszym serwisie lub kontaktując się z naszym managerem można dowiedzieć się, jaka jest cena usług murarzy za m2.

Dlaczego warto zamówić usługi murarzy w serwisie OTOmistrz?

W całej Polsce szukaliśmy najlepszych zawodowych murarzy-tynkarzy, ponadto posiadających doświadczenie w pracy. W ten sposób stworzyliśmy zespół fachowców, gotowych do podjęcia najbardziej skomplikowanych zadań. Murarze z naszego serwisu mogą wykonywać różnego rodzaju prace murarskie, co pozwala na realizację różnych pomysłów klientów.

Oferta murarzy jest naprawdę zróżnicowana, a dodatkowo ciągle uzupełniana także o nowe usługi. Cennik usług murarskich w naszym serwisie pozostaje jednym z najniższych w Polsce, nie zawiera ukrytych opłat i został stworzony z myślą przede wszystkim o wygodzie klienta.

Wszystkie prace są realizowane na podstawie umowy i z obowiązkową gwarancją ich jakości.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o usługach murarskich

Chcę podziękować firmie z serwisu OTOmistrz za wspaniałą pracę wykonaną przy budowie ścian wewnętrznych w mieszkaniu z cegły licowej (94 m2)! Od razu było jasne, że u mnie w mieszkaniu pracują mistrzowie swojego rzemiosła. Cała komunikacja zarówno z menedżerami, jak i bezpośrednio z murarzami przebiegała bezproblemowo, mury zostały wzniesione sprawnie i na czas, w procesie realizacji zlecenia nie powstały żadne problemy.

Danuta

Wielu murarzy potrafi pracować z nowoczesnymi materiałami, natomiast trudno jest znaleźć fachowca, któremu można zlecić murowanie z cegły. Długo szukałem takiego specjalisty i w końcu znalazłem w OTOmistrz. Pomimo precyzyjnie wykonanej pracy chcę wyróżnić także jej przystępną cenę, a także ogólnie bardzo przyjemne i grzeczne podejście do klienta.

Artur

Murowanie narożników zostało wykonane po prostu idealnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń! Jeśli chcecie, by proces zamówienia usług i samo murowanie przebiegało bez problemów i co najważniejsze – bez potrzeby kontroli z waszej strony, trudno będzie znaleźć bardziej odpowiednią firmę.

Grzegorz

W OTOmistrz zamówiliśmy z mężem murowanie porotherm. Jest to bardzo opłacalna i rzetelnie świadczona usługa. Pracy murarzy nie trzeba kontrolować, dokładnie wiedzą sami co i jak trzeba zrobić.

Ola

Po prostu doskonała jakość murowania narożników. Idealna praca, wykonana przez superowych fachowców: grzecznych, wiedzących co, jak i kiedy zrobić, nie zakłócających codziennego życia klienta, a dodatkowo kreatywnych i obeznanych w temacie malowania mebli. Jeśli jesteście z miasta — warto robić zamówienie właśnie tu!

Agnieszka