Mycie dachów

Jakościowe, wykonywane systematycznie mycie dachów pozwala znacznie wydłużyć termin ich użytkowania, zachować atrakcyjny wygląd zewnętrzny i bezpieczeństwo konstrukcji. Zachęcamy do zamówienia usługi mycia dachów na naszym serwisie: nasi wykonawcy szybko i skutecznie usuną różne rodzaje zanieczyszczeń, a także zadbają o właściwą pielęgnację dachów.

OTOmistrz: precyzyjne mycie dachów wykonanych z dowolnych materiałów

Jeśli nawet mech i inne formacje organiczne nie stanowią zagrożenia dla twardych pokryć dachowych (chociaż niewątpliwie psują ich wygląd zewnętrzny), to miękki dach może nie wytrzymać nacisku systemu korzeniowego: pojawią się w nim pęknięcia i dziury, a następnie taki dach będzie wymagał pełnej wymiany. Rozwiązaniem problemu może stać się fachowe mycie dachów, w tym z blachodachówki, które może zostać wykonane przez fachowców z serwisu OTOmistrz.

Podczas procesu czyszczenia dach jest oczyszczany z kurzu i porostów, myte są także rynny i samo pokrycie dachowe. Fachowcom OTOmistrz w Polsce można powierzyć mycie dachu wykonanego z różnych materiałów, w tym:

 • Inspekcja powierzchni, ustalenie rodzaju i stopnia jej zanieczyszczenia;
 • Wybór metody i środków czyszczenia;
 • W razie potrzeby mocowanie sprzętu, za pomocą którego będą pracować alpiniści przemysłowi;
 • Czyszczenie systemu odwadniającego;
 • Czyszczenie dachu z mchu i roślin;
 • Zmywanie końcowe brudu, w tym sadzy;
 • Obróbka materiałów dachowych za pomocą środków antyseptycznych i ochronnych.

Przemyślany system mycia dachów w Polsce dla najlepszych efektów realizacji zleceń

Partnerzy OTOmsitrz są maksymalnie otwarci na potrzeby klientów, dlatego przed rozpoczęciem współpracy można uzgodnić wszystkie zastanawiające kwestie z naszymi managerami. Między innymi

można ustalić, ile kosztuje mycie dachu, jakie materiały i narzędzia będą wykorzystywane podczas realizacji zlecenia, jakich środków można użyć, aby ochronić dach przed rośnięciem na nim roślin i mchu.

Wysoka efektywność pracy naszych fachowców wynika z precyzyjnego doboru środków do czyszczenia dachów, stosowania nowoczesnego sprzętu do mycia, a także przestrzegania przez fachowców systemu pracy przewidującego wykonanie następujących po sobie działań:

 • Inspekcja powierzchni, ustalenie rodzaju i stopnia jej zanieczyszczenia;
 • Wybór metody i środków czyszczenia;
 • W razie potrzeby mocowanie sprzętu, za pomocą którego będą pracować alpiniści przemysłowi;
 • Czyszczenie systemu odwadniającego;
 • Czyszczenie dachu z mchu i roślin;
 • Zmywanie końcowe brudu, w tym sadzy;
 • Obróbka materiałów dachowych za pomocą środków antyseptycznych i ochronnych.
5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o usługę mycie dachów

Przez OTOmistrz składałem już nie pierwsze zamówienie na mycie dachu i jak zawsze pozostaję pod wrażeniem co do jakości i terminowości realizacji usług. Mycie dachu  wykonywane jest na wysokim poziomie, a dodatkowo wykonawcy z tego serwisu nigdy nie oczekują zbędnych pieniędzy za świadczenie swoich usług. Jest to serwis, z którym zamierzam współpracować także w przyszłości.

Ignacy

Zleciłam mycie blachodachówki  wykonawcom z OTOmistrz i mogę śmiało powiedzieć, że poradzili sobie z realizacją tego zadania w 100%. Wykonano bardzo precyzyjne mycie, usunięto pleśni i mech, a dodatkowo naniesiono na dach środki, które będą zabezpieczać go przed szkodliwymi oddziaływaniami przez kolejne lata. Bardzo polecam,OTOmistrz współpracuje z prawdziwymi fachowcami!

Basia

Od wielu lat czyściłem dach Karcherem i uważałem, że nie może być lepiej. W tym roku nie miałem jednak czasu i żona zamówiła mycie ciśnieniowe dachu  w OTOmistrz! Jestem zachwycony jakością i wynikiem realizacji zlecenia. Efekt jest o wiele lepszy, niż kiedy robiłem to własnoręczne. Następnym razem też zlecę to specjalistom OTOmistrz: teraz już wiem, jak ważna jest fachowa i właściwa pielęgnacja dachów!

Filip

Szybko i skutecznie. A dodatkowo okazało się, że koszt był niski. Preparaty do mycia dachu, które stosowałem samodzielnie nigdy nie dawały takiego efektu. Warto korzystać z usług OTOmistrz  przynajmniej raz na 5 lat, co osobiście zamierzam robić i polecam też to wszystkim swoim znajomym! 

Mikołaj

fachowcy z OTOmistrz dobrali naprawdę skuteczny środek do mycia dachówki betonowej: nic nie zostało zniszczone w procesie realizacji zlecenia, a dach już ma swoje lata. Dodatkowo powierzchnia została zabezpieczona przed szkodnikami, wodą i słońcem. Dodam także, że nie zapłaciłam za usługi za dużo, więc śmiało polecam OTOmistrz! zostało przeprowadzone w ciągu 1 dnia.

Anna