Mycie dachów w Opolu

Zarówno twarde, jak i miękkie dachy wymagają systematycznego i dokładnego czyszczenia, aby przedłużyć ich żywotność. Powierzając taką pracę specjalistom którzy współpracują z naszym serwisem, można mieć pewność, że wszystkie zadania zostaną wykonane terminowo, rzetelnie, w sposób przyjazny dla środowiska.

ZOSTAW APLIKACJĘ TERAZ
mycie dachu Opole

Dlaczego warto zamówić mycie dachu w Opolu u wykonawców z OTOmistrz?

Jest kilka podstawowych powodów, dla których zamówienie mycia dachów w Opolu właśnie na naszym serwisie jest naprawdę opłacalnym rozwiązaniem:

 • Do pracy wysyłamy tylko takich pracowników, którzy mają doświadczenie i posiadają uprawnienia do podejmowania pracy na wysokości;
 • Każdy klient może wybrać najbardziej odpowiednią dla niego formę płatności za zamówienie;
 • Nasi partnerzy posiadają wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług clearingowych;
 • Jesteśmy nastawieni na wieloletnią współpracę z naszymi klientami, a stałym klientom przysługują dobre zniżki.

Ponadto nawet najbardziej precyzyjne mycie dachu w Opolu jest tańsze co najmniej 10 razy niż koszt nowego zadaszenia, a jednocześnie pozwala wydłużyć okres użytkowania dachu, szczególnie, jeśli po myciu zamówione zostanie jego dodatkowe malowanie.

Mycie dachu Opole
cena mycia dachu Opole
Mycie blachodachówki Opole
Czyszczenie dachów Opole
Czyszczenie dachów opinie Opole
 • Mycie dachów w Opolu

Prace w zakresie mycia dachów w Opolu są wykonywane w dwóch etapach:

 • Za pomocą specjalnych detergentów z powierzchni dachu usuwane są przede wszystkim mech i pleśń;
 • Następuje czyszczenie dachu z pozostałości po środku chemicznym, a także finałowe mycie.

Do realizacji zleceń wykorzystujemy myjkę wysokociśnieniową, która świetnie radzi sobie nawet z przestarzałymi zanieczyszczeniami, a także piaskiem, kurzem i przebarwieniami. Zdecydowaną zaletą OTOmistrz jest także to, że specjaliści z naszego serwisu wykonują mycie dachów w Opolu nie tylko domów prywatnych, ale także biur i budynków użyteczności publicznej, niezależnie od rodzaju materiału, z którego zostały zbudowane takie konstrukcje. Przez nasz serwis można także zamówić mycie zarówno po budowie, remoncie, jak i regularne sezonowe, które jest wykonywane na bieżąco. Koszt realizacji naszych usług zależy od powierzchni dachu oraz stopnia jego zabrudzenia. 

Dlaczego wybrać nas dla mycia dachów w Opolu?

Specjaliści OTOmistrz w Opolu świadczą zarówno usługę klasycznego mycia dachów, jak i kompleksowe usługi, pozwalające maksymalnie wydłużyć okres użytkowania zadaszenia: czyszczenie, następne powlekanie powierzchni substancjami zapobiegającymi rozwojowi mchów, porostów, grzybów i innych organizmów, które mogą zniszczyć warstwę wierzchnią, a pod koniec stosujemy barwnik akrylowy z dodatkami, które najskuteczniej zabezpieczają materiał, z którego wykonane zostało pokrycie dachowe. 

Ze względu na to, że podczas mycia dachóww Opolu wykorzystywane są aktywnie działające substancje chemiczne, szczególną uwagę przywiązujemy do zapewnienia bezpieczeństwa naszym pracownikom, a także do ekologii w ich działaniach: brudna woda nie szkodzi roślinom rosnącym obok budynku, mieszkańcom lub pracownikom oraz zwierzętom, zarówno dzikim, jak i domowym.

Nasi fachowcy mogą zrealizować mycie dachu z metalu, blachodachówki, dachówki betonowej lub ceramicznej, papy bitumicznej itp. Metoda mycia i czas realizacji zlecenia ustalane są indywidualnie z klientem – podczas wyceny ustalamy cenę za mycie m2 dachu. W przypadku zadaszenia, którego powierzchnia przekracza 500 m2 klientom przysługują korzystne zniżki. 

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o mycie dachów

Przez OTOmistrz składałem już nie pierwsze zamówienie na mycie dachu i jak zawsze pozostaję pod wrażeniem co do jakości i terminowości realizacji usług. Mycie dachu  wykonywane jest na wysokim poziomie, a dodatkowo wykonawcy z tego serwisu nigdy nie oczekują zbędnych pieniędzy za świadczenie swoich usług. Jest to serwis, z którym zamierzam współpracować także w przyszłości.

Ignacy

Zleciłam mycie blachodachówki  wykonawcom z OTOmistrz i mogę śmiało powiedzieć, że poradzili sobie z realizacją tego zadania w 100%. Wykonano bardzo precyzyjne mycie, usunięto pleśni i mech, a dodatkowo naniesiono na dach środki, które będą zabezpieczać go przed szkodliwymi oddziaływaniami przez kolejne lata. Bardzo polecam,OTOmistrz współpracuje z prawdziwymi fachowcami!

Basia

Od wielu lat czyściłem dach Karcherem i uważałem, że nie może być lepiej. W tym roku nie miałem jednak czasu i żona zamówiła mycie ciśnieniowe dachu  w OTOmistrz! Jestem zachwycony jakością i wynikiem realizacji zlecenia. Efekt jest o wiele lepszy, niż kiedy robiłem to własnoręczne. Następnym razem też zlecę to specjalistom OTOmistrz: teraz już wiem, jak ważna jest fachowa i właściwa pielęgnacja dachów!

Filip

Szybko i skutecznie. A dodatkowo okazało się, że koszt był niski. Preparaty do mycia dachu, które stosowałem samodzielnie nigdy nie dawały takiego efektu. Warto korzystać z usług OTOmistrz  przynajmniej raz na 5 lat, co osobiście zamierzam robić i polecam też to wszystkim swoim znajomym! 

Mikołaj

fachowcy z OTOmistrz dobrali naprawdę skuteczny środek do mycia dachówki betonowej: nic nie zostało zniszczone w procesie realizacji zlecenia, a dach już ma swoje lata. Dodatkowo powierzchnia została zabezpieczona przed szkodnikami, wodą i słońcem. Dodam także, że nie zapłaciłam za usługi za dużo, więc śmiało polecam OTOmistrz! zostało przeprowadzone w ciągu 1 dnia.

Anna

Najczęściej zadawane pytania o mycie dachów w Opolu

⭐ Z jakich etapów składa się mycie dachów w Opolu?
W wyniku wieloletniego świadczenia usług w zakresie mycia dachów w Opolu, opracowaliśmy skuteczny system realizacji zleceń, który przewiduje:
 • Przeprowadzenie inspekcji powierzchni;
 • Uzgodnienie z klientem najbardziej odpowiedniej metody i środków czyszczenia;
 • Wspinanie się alpinistów przemysłowych na dach;
 • Czyszczenie systemu odwadniającego;
 • Czyszczenie dachu z mchu;
 • Zmywanie końcowe brudu i pozostałości;
 • Obróbkę materiałów pokrycia dachowego za pomocą środków antyseptycznych i ochronnych.
⭐ Czy wykonawcy z którymi współpracujecie, potrzebują makiety dachu przed przystąpieniem do realizacji zamówienia?
Tak, oczywiście. Makieta może zostać nam dostarczona przez klienta. Projekt pozwala dokładnie wycenić koszt pracy, zaplanować etapy mycia, jak również maksymalnie spełnić oczekiwania naszych klientów.
⭐ Jakie są podstawowe przyczyny zanieczyszczenia dachów?
Głównymi przyczynami zanieczyszczenia dachów są takie zjawiska, jak: opadłe resztki roślinne, mech, a czasem ptasie odchody. Gałęzie i liście gromadzą się na dachu i w kanałach burzowych, mogą zatkać rury i uniemożliwić normalny przepływ wody. Mech zwykle pojawia się na północnej stronie dachu i jest powodowany przez nawiane wiatrem zarodniki, które rosną na zanieczyszczonych dachach, dlatego systematyczne czyszczenie dachów z brudu i liści w Opolu jest skuteczną metodą zapobiegania tego typu sytuacjom.
⭐ Chcę zlecić waszym wykonawcom mycie mojego biurowca w Opolu Na dachach jakiej wysokości realizowane są zlecenia?
Nasi alpiniści przemysłowi pracują na każdym budynku w Opolu, niezależnie od rodzaju nawierzchni dachu i wysokości budynku. Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia do realizacji tego typu zleceń, a także sprzęt pozwalający pracownikom działać szybko i bezpiecznie. Gwarantujemy także, że po realizacji zlecenia dach zostanie doskonale wyczyszczony i potrzeba skorzystania z podobnych usług ponownie pojawi się dopiero po kilku latach.

Zostaw prośbę o usługę

Specjalista skontaktuje się z Tobą jak najszybciej