Dla komunikacji

+48 (882) 472 611 Pon. - Pt. od 8:00 do 20:00
mycie dachu Szczecin

Mycie dachów w Szczecinie

Mycie dachów Szczecin
Mycie dachów
People

Mamy 14 453 wykonawców z nich 1867 specjalistów jest online i gotowych do pomocy

Jednym kliknięciem dobierzemy najbardziej doświadczonych wykonawców.
Podaj swoją lokalizację - najdziemy najlepszego wykonawcę!

Zaoszczędź nawet do 40% kosztu prac na usłudze — Mycie dachów - już teraz.

40% oszczędności 40% realnych oszczędności
Sprawdzeni specjaliści Certyfikowani fachowcy
Oszczędzaj czas Zaoszczędź swój czas

Dlaczego Mycie dachów są zamawiane u fachowców OTOmistrz?

 • Uczciwy cena bez ukrytych prowizji
 • Wykwalifikowani wykonawcy
 • Projekty o dowolnym poziomie złożoności
 • Współpraca na podstawie umowy i z gwarancją
 • Nowoczesne technologie
 • 0% Prowizji
 • 5 Lat na rynku
 • 5000+ Opinii
 • 10 000+ Wykonanych zleceń
Znajdź wykonawcę
Mycie dachu

Nasi klienci nam ufają

Realne opinie naszych klientów na temat: Mycie dachów w Szczecinie

Powody do współpracy z nami

Darmowa konsultacja
Obliczenie kosztu usług przed współpracą
Wszystko robimy na czas Wszystko robimy na czas
Bez pośredników Bez pośredników
elements Master

Podczas konsultacji poznasz:

 • 01 Terminy realizacji zlecenia
 • 02 Sposoby bezpłatnego umówienia wykonawcy
 • 03 Kontakty do wykonawców z Twojego miasta
 • 04 Gotowy kosztorys

Wypełnij formularz, a my dobierzemy wykonawcę zgodnie z Twoim zgłoszeniem

+48
Maksymalna długość 160 symboli

Nadal masz jakieś pytania?

Najczęściej zadawane pytania o mycie dachów w Szczecinie

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, pamiętaj, że nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami, a operator odpowie jak najszybciej!

Ile to kosztuje?
Dla Ciebie, jako klienta, usługa jest świadczona bezpłatnie. Płacisz tylko za usługi fachowca lub specjalisty (nasz serwis nie pobiera dodatkowych opłat). Koszt pracy jest wyliczany indywidualnie dla każdego zamówienia. Należy wypełnić formularz, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zbierze wszystkie informacje o pracach, jakie należy zrealizować. Po rozmowie z Tobą zostanie przeprowadzona kalkulacja, a także przygotowany bezpłatny kosztorys do zapoznania.
Terminy realizacji zamówień.
Każdy termin jest ustalany indywidualnie. Składasz zamówienie na stronie, następnie w ciągu 20 minut nasz manager kontaktuje się z Tobą i zbiera informacje o zamówieniu. W kolejnym kroku specjalista lub fachowiec oblicza dokładny czas realizacji zamówienia i uzgadnia z Tobą termin pracy! Wszystkie prace staramy się wykonywać jak najszybciej od momentu złożenia zamówienia.
Z jakich etapów składa się mycie dachów w Szczecinie?
W wyniku wieloletniego świadczenia usług w zakresie mycia dachów w Szczecinie, opracowaliśmy skuteczny system realizacji zleceń, który przewiduje:
 • Przeprowadzenie inspekcji powierzchni;
 • Uzgodnienie z klientem najbardziej odpowiedniej metody i środków czyszczenia;
 • Wspinanie się alpinistów przemysłowych na dach;
 • Czyszczenie systemu odwadniającego;
 • Czyszczenie dachu z mchu;
 • Zmywanie końcowe brudu i pozostałości;
 • Obróbkę materiałów pokrycia dachowego za pomocą środków antyseptycznych i ochronnych.
Czy wykonawcy z którymi współpracujecie, potrzebują makiety dachu przed przystąpieniem do realizacji zamówienia?
Tak, oczywiście. Makieta może zostać nam dostarczona przez klienta. Projekt pozwala dokładnie wycenić koszt pracy, zaplanować etapy mycia, jak również maksymalnie spełnić oczekiwania naszych klientów.
Jakie są podstawowe przyczyny zanieczyszczenia dachów?
Głównymi przyczynami zanieczyszczenia dachów są takie zjawiska, jak: opadłe resztki roślinne, mech, a czasem ptasie odchody. Gałęzie i liście gromadzą się na dachu i w kanałach burzowych, mogą zatkać rury i uniemożliwić normalny przepływ wody. Mech zwykle pojawia się na północnej stronie dachu i jest powodowany przez nawiane wiatrem zarodniki, które rosną na zanieczyszczonych dachach, dlatego systematyczne czyszczenie dachów z brudu i liści w Szczecinie jest skuteczną metodą zapobiegania tego typu sytuacjom.
Chcę zlecić waszym wykonawcom mycie mojego biurowca w Szczecinie Na dachach jakiej wysokości realizowane są zlecenia?
Nasi alpiniści przemysłowi pracują na każdym budynku w Szczecinie, niezależnie od rodzaju nawierzchni dachu i wysokości budynku. Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia do realizacji tego typu zleceń, a także sprzęt pozwalający pracownikom działać szybko i bezpiecznie. Gwarantujemy także, że po realizacji zlecenia dach zostanie doskonale wyczyszczony i potrzeba skorzystania z podobnych usług ponownie pojawi się dopiero po kilku latach.

Dlaczego warto zamówić mycie dachu w Szczecinie u wykonawców z OTOmistrz?

Jest kilka podstawowych powodów, dla których zamówienie mycia dachów w Szczecinie właśnie na naszym serwisie jest naprawdę opłacalnym rozwiązaniem:

 • Do pracy wysyłamy tylko takich pracowników, którzy mają doświadczenie i posiadają uprawnienia do podejmowania pracy na wysokości;
 • Każdy klient może wybrać najbardziej odpowiednią dla niego formę płatności za zamówienie;
 • Nasi partnerzy posiadają wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług clearingowych;
 • Jesteśmy nastawieni na wieloletnią współpracę z naszymi klientami, a stałym klientom przysługują dobre zniżki.

Ponadto nawet najbardziej precyzyjne mycie dachu w Szczecinie jest tańsze co najmniej 10 razy niż koszt nowego zadaszenia, a jednocześnie pozwala wydłużyć okres użytkowania dachu, szczególnie, jeśli po myciu zamówione zostanie jego dodatkowe malowanie.

Dlaczego wybrać nas dla mycia dachów w Szczecinie?

Specjaliści OTOmistrz w Szczecinie świadczą zarówno usługę klasycznego mycia dachów, jak i kompleksowe usługi, pozwalające maksymalnie wydłużyć okres użytkowania zadaszenia: czyszczenie, następne powlekanie powierzchni substancjami zapobiegającymi rozwojowi mchów, porostów, grzybów i innych organizmów, które mogą zniszczyć warstwę wierzchnią, a pod koniec stosujemy barwnik akrylowy z dodatkami, które najskuteczniej zabezpieczają materiał, z którego wykonane zostało pokrycie dachowe. 

Ze względu na to, że podczas mycia dachóww Szczecinie wykorzystywane są aktywnie działające substancje chemiczne, szczególną uwagę przywiązujemy do zapewnienia bezpieczeństwa naszym pracownikom, a także do ekologii w ich działaniach: brudna woda nie szkodzi roślinom rosnącym obok budynku, mieszkańcom lub pracownikom oraz zwierzętom, zarówno dzikim, jak i domowym.

Nasi fachowcy mogą zrealizować mycie dachu z metalu, blachodachówki, dachówki betonowej lub ceramicznej, papy bitumicznej itp. Metoda mycia i czas realizacji zlecenia ustalane są indywidualnie z klientem – podczas wyceny ustalamy cenę za mycie m2 dachu. W przypadku zadaszenia, którego powierzchnia przekracza 500 m2 klientom przysługują korzystne zniżki. 

Mycie dachów w Szczecinie

Prace w zakresie mycia dachów w Szczecinie są wykonywane w dwóch etapach:

 • Za pomocą specjalnych detergentów z powierzchni dachu usuwane są przede wszystkim mech i pleśń;
 • Następuje czyszczenie dachu z pozostałości po środku chemicznym, a także finałowe mycie.

Do realizacji zleceń wykorzystujemy myjkę wysokociśnieniową, która świetnie radzi sobie nawet z przestarzałymi zanieczyszczeniami, a także piaskiem, kurzem i przebarwieniami. Zdecydowaną zaletą OTOmistrz jest także to, że specjaliści z naszego serwisu wykonują mycie dachów w Szczecinie nie tylko domów prywatnych, ale także biur i budynków użyteczności publicznej, niezależnie od rodzaju materiału, z którego zostały zbudowane takie konstrukcje. Przez nasz serwis można także zamówić mycie zarówno po budowie, remoncie, jak i regularne sezonowe, które jest wykonywane na bieżąco. Koszt realizacji naszych usług zależy od powierzchni dachu oraz stopnia jego zabrudzenia.