Mycie okien

Jakościowe mycie okien we współczesnych mieszkaniach lub biurach może przekształcić się w prawdziwe wyzwanie: zadanie czyszczenia okien balkonowych i tarasowych jest skomplikowane, a jeszcze więcej trudności wynika wtedy, jeśli pojawia się potrzeba umycia okien znajdujących się na wysokich piętrach. Wszystkim tym wyzwaniom gotowi są sprostać pracownicy firm znajdujących się w naszym serwisie OTOmistrz.

Mycie okien bez plam

Usługi mycie okien w serwisie OTOmistrz

Profesjonalne mycie okien zrealizowane przez firmę sprzątającą z naszego serwisu OTOmistrz to gwarantowany genialny efekt! Z biegiem czasu na wszystkich szklanych powierzchniach gromadzą się smugi wody deszczowej, ślady owadów, kurz i kamień wodny. Preparaty stosowane przez specjalistów z naszego serwisu OTOmistrz aktywnie rozpuszczają zabrudzenia i pozwalają osiągnąć nieskazitelną czystość. Generalne lub szybkie mycie okien odbywa się w następujący sposób:

  • Mobilny zespół rozpoczyna pracę od odpylania przeszkleń, ramy, parapetu, skosów, okuć;
  • Polerowanie okien szmatkami z mikrofibry.
  • Do zleceniodawcy przyjeżdża konsultant w celu oceny zakresu prac – powierzchnia przeszklenia, intensywność zanieczyszczenia. Specjalista dokonuje wyceny, w której określa koszt pracy, listę usług i termin wykonania. Cennik mycia okien znajduje się w naszym serwisie OTOmistrz;
  • Grube zabrudzenia usuwa się lokalnie gumowym skrobakiem;
  • Na szklaną powierzchnię nakłada się spray z kompozycją czyszczącą, mycie wykonywane jest ręcznie. Pozostałą wilgoć i mydliny usuwa się za pomocą specjalnych urządzeń z gumowymi dyszami. Procedura jest powtarzana kilka razy, aż do uzyskania pożądanego efektu;

Dlaczego warto wybrać właśnie mycie okien przez firmę z serwisu OTOmistrz?

Czynnikiem powodującym trudności w myciu okien we współczesnych budynkach jest to, że mogą być wykonane z różnych materiałów. Do mycia okien plastikowych i drewnianych powinny być wykorzystywane różne środki czyszczące. W przypadku niektórych zabrudzeń – drogie profesjonalne, których nie ma sensu kupować do prywatnego mieszkania. O wiele łatwiej jest zamówić usługi ekipy sprzątającej, która zrealizuje jakościowe mycie okien.

Gwarantujemy, że po realizacji zlecenia przez firmę z serwisu OTOmistrz otrzymasz naprawdę czyste okna, a cennik mycia okien pozytywnie Cię zaskoczy. Cena mycia okien ustalana jest dla każdego klienta indywidualnie, nigdy nie bywa wygórowana, a nasi stali klienci mogą liczyć na dobre zniżki.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o usługę mycie okien

Cennik mycia okien na wysokości zawsze wydawał mi się wygórowany, dopóki nie znalazłem tego serwisu. Nawiązaliśmy stałą współpracę i jestem bardzo zadowolony zarówno z jakości czyszczenia okien, jak i obsługi klienta. Polecam wszystkim zainteresowanym.

Bartosz

Poszukując firmy, która świadczyłaby taką usługę, jak szybkie mycie okien, trafiłam na ten serwis. Dostałam dokładnie tak jakościowe usługi, jak były opisane. Po złożeniu kolejnych zamówień dostałam także dobry rabat, a więc dla mnie cennik mycia okien jest tutaj naprawdę przystępny.

Sabina

Wynajmuję mieszkania na Airbnb i dla mnie bardzo ważnym jest wysoki poziom zadowolenia klientów ze świadczonych przeze mnie usług. Dlatego systematycznie zamawiam w tym serwisie mycie okien w mieszkaniach. Świetnie dają radę z najtrudniejszymi zadaniami, a cennik mycia okien przez wiele lat pozostaje bardzo niski.

Arek

Kiedy pisałem w Internecie ogłoszenie, że zlecę mycie okien w moim biurze, zgłosiło się kilka firm, w tym ten serwis. Po rozmowie z konsultantami doszedłem do wniosku, że Państwo świetnie rozumieją się na swojej pracy i złożyłem u nich zamówienie. Cena mycia okien okazała się bardzo przystępna, a jakość usług naprawdę świetna. Polecam.

Tomasz

Cennik alpinistycznego mycia okien potrafi być niezwykle wysoki i dlatego długo poszukiwałam odpowiedniej firmy, której mogę zlecić tego typu prace. Firma z tego serwisu dokonała szybko, tanio i maksymalnie jakościowo mycie okien, więc będę kontynuować współpracę także w przyszłości.

Julia