Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Mycie okien bez plam Lublin

Mycie okien w Lublinie

Mycie okien Lublin
Wait...
People

Mamy 14 453 wykonawców z nich 1867 specjalistów jest online i gotowych do pomocy

Jednym kliknięciem dobierzemy najbardziej doświadczonych wykonawców.
Podaj swoją lokalizację - najdziemy najlepszego wykonawcę!

Zaoszczędź nawet do 40% kosztu prac na usłudze — Mycie okien - już teraz.

40% oszczędności 40% realnych oszczędności
Sprawdzeni specjaliści Certyfikowani fachowcy
Oszczędzaj czas Zaoszczędź swój czas

Dlaczego Mycie okien są zamawiane u fachowców OTOmistrz?

 • Uczciwy cena bez ukrytych prowizji
 • Wykwalifikowani wykonawcy
 • Projekty o dowolnym poziomie złożoności
 • Współpraca na podstawie umowy i z gwarancją
 • Nowoczesne technologie
 • 0% Prowizji
 • 5 Lat na rynku
 • 5000+ Opinii
 • 10 000+ Wykonanych zleceń
Znajdź wykonawcę
Mycie okien cennik

Nasi klienci nam ufają

Realne opinie naszych klientów na temat: Mycie okien w Lublinie

Powody do współpracy z nami

Darmowa konsultacja
Obliczenie kosztu usług przed współpracą
Wszystko robimy na czas Wszystko robimy na czas
Bez pośredników Bez pośredników
elements Master

Podczas konsultacji poznasz:

 • 01 Terminy realizacji zlecenia
 • 02 Sposoby bezpłatnego umówienia wykonawcy
 • 03 Kontakty do wykonawców z Twojego miasta
 • 04 Gotowy kosztorys

Wypełnij formularz, a my dobierzemy wykonawcę zgodnie z Twoim zgłoszeniem

Wait...

Nadal masz jakieś pytania?

Najczęściej zadawane pytania o usługę mycie okien w Lublinie

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, pamiętaj, że nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami, a operator odpowie jak najszybciej!

Ile to kosztuje?
Dla Ciebie, jako klienta, usługa jest świadczona bezpłatnie. Płacisz tylko za usługi fachowca lub specjalisty (nasz serwis nie pobiera dodatkowych opłat). Koszt pracy jest wyliczany indywidualnie dla każdego zamówienia. Należy wypełnić formularz, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zbierze wszystkie informacje o pracach, jakie należy zrealizować. Po rozmowie z Tobą zostanie przeprowadzona kalkulacja, a także przygotowany bezpłatny kosztorys do zapoznania.
Terminy realizacji zamówień.
Każdy termin jest ustalany indywidualnie. Składasz zamówienie na stronie, następnie w ciągu 20 minut nasz manager kontaktuje się z Tobą i zbiera informacje o zamówieniu. W kolejnym kroku specjalista lub fachowiec oblicza dokładny czas realizacji zamówienia i uzgadnia z Tobą termin pracy! Wszystkie prace staramy się wykonywać jak najszybciej od momentu złożenia zamówienia.
Jakie środki czystości używane są do mycia okien w Lublinie?

Wybierając środek do mycia okien pod uwagę branych jest jednocześnie kilka czynników, w tym:

 • Stopień i rodzaj zanieczyszczenia;
 • Materiał, z którego wykonana jest rama;
 • Metoda czyszczenia.

Wszystkie stosowane preparaty są bezpieczne dla środowiska i skutecznie radzą sobie nawet z dużymi zanieczyszczeniami, nie pozostawiając zacieków. Ponadto środki czyszczące pozwalają na jak najszybsze umycie okien, dzięki czemu cena mycia okien jest minimalna.

Ile kosztuje mycie okien w Lublinie?

Cennik mycia okien w Lublinie zależy od wielu czynników. Do wyceny każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, podając cenę mycia okien za okno lub całe zlecenie. Cena mycia okien za m2 w Lublinie uwzględnia takie czynniki:

 • Wysokość okna (cena mycia okien na wysokości zawsze jest wyższa);
 • Wybrany sposób czyszczenia (ceny mycia okien przy użyciu sprzętu alpinistycznego są wyższe, niż koszt mycia okien z wykorzystaniem urządzeń teleskopowych);
 • Terminowości zleceń (cena mycia okien będzie wyższa, jeśli będziesz potrzebować tej usługi pilnie).
Jeśli zamówię mycie okien w Lublinie, czy umyjecie tylko ramy i szyby? A co z parapetami, okiennicami, kratkami?
Standardowa cena za mycie okien w Lublinie obejmuje mycie szyb, ram, parapetów, odpływów i spadków. Za dodatkową opłatą zostaną umyte okiennice i rolety ochronne. Cena mycia okien i dodatkowych elementów ustalana jest indywidualnie. Aby wyjaśnić koszt cenę mycia okien w Lublinie, skontaktuj się z naszymi konsultantami dzwoniąc pod numery telefonów podanych na tej stronie
W jaki sposób realizowane jest mycie okien w wieżowcach?
Zależy to od wysokości, na której znajduje się okno. Mogą być stosowane zarówno narzędzia teleskopowe, jak i specjalistyczny sprzęt alpinistyczny. Pracownicy firm z serwisu OTOmistrz posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia do wykonania tego typu prac na wysokości, ponadto dysponują także dodatkowymi urządzeniami, pozwalającymi uczynić proces mycia wysokich okien maksymalnie szybkim. Dodamy także, że oferowane ceny mycia okien w wieżowcach w naszym serwisie są naprawdę przystępne.

Charakterystyki świadczenia usługi mycia okien w Lublinie

Firmy z serwisu OTOmistrz mogą zrealizować zarówno mycie ręczne,mycie okien w Lublinie alpinistyczne, jak i bezdotykowe przy użyciu myjek wysokociśnieniowych. Do świadczenia usług mycia okien na wysokości wykorzystują podnośniki koszowe, drabiny wspinaczkowe, a także zatrudniani są alpiniści przemysłowi ze specjalistycznym sprzętem.

Pracownicy firm z serwisu OTOmistrz szybko i dokładnie czyszczą powłoki szklane, jak i plastikowe przy użyciu atestowanych detergentów.

Późniejsza aplikacja preparatów ochronnych zapewnia długotrwałą czystość okien.

Dodatkowo okna można wyczyścić środkami odpychającymi kurz i brud. Istnieje także możliwość usunięcia żółtych smug z plastiku (nie wliczone w cenę usługi głównej).Usługi mycia wysokich okien w Lublinie, mycia witryn sklepowych oraz klasycznego mycia szyb świadczymy w oparciu o precyzyjny algorytm działalności:

 1. Pracownik przyjeżdża na obiekt, by dokonać dokładnej oceny wielkości prac;
 2. Po ustaleniu wszystkich szczegółów, w uzgodnionym wcześniej czasie, pracownicy przyjeżdżają do realizacji zlecenia. Dobór narzędzi i środków czyszczących dokonywany jest z uwzględnieniem rozmiaru okien budynku oraz stopnia ich zanieczyszczenia;
 3. Po zakończeniu czyszczenia usuwane są pozostałości po środkach czyszczących.

Dlaczego firmy z serwisu OTOmistrz warto wybrać do mycia okien w Lublinie?

Dlaczego firmy z serwisu OTOmistrz warto wybrać do mycia okien w Lublinie?

Okna umyte w sposób jakościowy nie tylko przepuszczają do pomieszczenia wystarczającą ilość światła, ale także czynią je bardziej przytulnym. Mycie okien w Lublinie jest niezwykle popularną usługą: liczne przedsiębiorstwa i zatłoczone samochodami ulice, a nawet czynniki atmosferyczne powodują szybkie zapylenie okien od zewnątrz, a wewnątrz do zanieczyszczeń dochodzi kurz domowy.

Mycie okien w Lublinie odbywa się:

 • W biurach – w zależności od wysokości stosuje się drążki teleskopowe, podnośniki koszowe lub metodę alpinizmu przemysłowego;
 • W domach lub mieszkaniach – zabieg wykonywany kilka razy w roku. Odbywa się od wewnątrz i od zewnątrz.
 • Po remoncie – usuwany jest pył budowlany, ślady kleju, szpachli, materiałów wykończeniowych;
 • W centrach handlowych – zabieg wykonywany okresowo. Wymagane do utrzymania wymaganego stopnia poziomu sanitarno-higienicznego.

Ponadto myjąc szyby dokonywana jest także ich pielęgnacja, co pozwala przedłużyć ich żywotność i zwiększyć wygodę korzystania. Profesjonalne mycie okien plastikowych lub drewnianych odbywa się przy użyciu specjalnych detergentów i sprzętu czyszczącego, które nadają szklanym powierzchniom połysk, pozostawiając je bez smug i zacieków.

Mycie okien Lublin

Opady, pył miejski i smog osadzający się na oknach budynków psują ich reprezentacyjny wygląd, dlatego należy je systematycznie eliminować.

Usługę profesjonalnego mycia okien w Lublinie możesz zamówić w firmie znajdującej się w naszym serwisie OTOmistrz, który gromadzi profesjonalnych alpinistów przemysłowych, 

Pracownicy wykonują prace o różnym stopniu skomplikowania i gwarantowana jest skuteczna eliminacja różnego rodzaju zanieczyszczeń, w tym: 

 • Dysponujących niezbędnym sprzętem do realizacji wysokiej jakości zleceń.
 • Sztucznych zanieczyszczeń (gazy wytwarzane przez samochody, emisje fabryczne);
 • Zanieczyszczeń naturalnych (opady, kurz, owady, pyłki).

Firmom z naszego serwisu OTOmistrz można zlecić mycie obiektów mieszkalnych, a także handlowych, administracyjnych oraz przemysłowych.

Mycie okien na wysokości

Mycie okien na wysokościach w Lublinie powoduje sporo komplikacji, gdyż do wykonania tego typu prac należy zapraszać dobrze przygotowane ekipy, posiadające uprawnienia do wykonania alpinistycznego mycia okien.

Takie zezwolenia posiadają między innymi nasi specjaliści z serwisu OTOmistrz, gotowi dokonać mycia przeszkleń w każdym z wieżowców w Lublinie. Do wysokościowego mycia okien stosują specjalny sprzęt, a także przestrzegają wszystkich wymaganych norm bezpieczeństwa. Ponadto tam, gdzie to jest wymagane, dokonują także mycia teleskopowego.

Cennik mycia dachowych okien w Lublinie w naszym serwisie OTOmistrz jest jednym z najbardziej przystępnych, a dodatkowo gwarantujemy wysoką jakość realizacji zleceń.

Mycie okien dachowych

Lukarny i okna mansardowe są coraz częściej instalowane zarówno w wiejskich, jak i miejskich domach i mieszkaniach. Jest to wygodne rozwiązanie do tworzenia oświetlenia głównego lub dodatkowego, ale dość często dostęp do takich konstrukcji z lokalu jest ograniczony.

Nawet jeśli świetliki są tworzone przy użyciu samooczyszczającego się szkła, to od czasu do czasu wymagają wysokiej jakości czyszczenia. Zadanie to możesz powierzyć naszym profesjonalistom z serwisu OTOmistrz z dużym doświadczeniem w usuwaniu pyłu organicznego i nieorganicznego z okien dachowych.

Alpiniści przemysłowi  z naszego serwisu OTOmistrz posiadają doświadczenie i niezbędny sprzęt do mycia okien dachowych w Lublinie na dowolnej wysokości, a także stosują wysokiej jakości środki czyszczące, które pozwalają na szybkie i wysokiej jakości sprzątanie.

Mycie okien sklepowych

Jesteś właścicielem lub managerem sklepu? W takim razie zdecydowanie powinieneś zadbać o idealną czystość okien, a profesjonalny zespół sprzątający z serwisu OTOmistrz może Ci w tym pomóc.

Do realizacji każdego zamówienia pracownicy podchodzą indywidualnie, pracują ze wszystkimi typami konstrukcji, skutecznie usuwają różnego rodzaju zabrudzenia, a także traktują powierzchnię gablot specjalnymi środkami pielęgnacyjnymi, które nadają im połysk i działają antystatycznie.

Po takim myciu witryn na szybie nie ma smug ani zacieków, dzięki czemu okna w Twoim sklepie stają się dodatkową reklamą sprzedawanych przez Ciebie produktów! Ponadto nie musisz martwić się o drobiazgi, ponieważ każdy zespół osób sprzątających wybrał już profesjonalny sprzęt i środki czyszczące, niezbędne do przeprowadzenia wysokiej jakości mycia szyb.