Mycie okien w Rzeszowie


Żeby w pomieszczeniu utrzymywała się przyjemna i komfortowa atmosfera, ważne jest dbanie o systematyczne i jakościowe mycie w nim okien. Świadczymy usługi mycie okien w Rzeszowie i okolicach na dowolnej wysokości i z obowiązkową gwarancją jakości realizacji Państwa zleceń!
Żeby w pomieszczeniu utrzymywała się przyjemna i komfortowa atmosfera, ważne jest dbanie o systematyczne i jakościowe mycie w nim okien. Świadczymy usługi mycie okien w Rzeszowie i okolicach na dowolnej wysokości i z obowiązkową gwarancją jakości realizacji Państwa zleceń!

Usługi

Mycie okien Rzeszów Mycie okien na wysokości Mycie okien dachowych Mycie okien sklepowych

Mycie okien Rzeszów

Opady, pył miejski i smog osadzający się na oknach budynków psują ich reprezentacyjny wygląd, dlatego należy je systematycznie eliminować.

Usługę profesjonalnego mycia okien możesz zamówić w naszej firmie sprzątającej, która zatrudnia profesjonalnych alpinistów przemysłowych i posiada niezbędny sprzęt do wysokiej jakości realizacji zleceń.

Wykonujemy prace o różnym stopniu skomplikowania i gwarantujemy skuteczną eliminację różnego rodzaju zanieczyszczeń, w tym:

 1. Sztucznych zanieczyszczeń (gazy wytwarzane przez samochody, emisje fabryczne);
 2. Zanieczyszczeń naturalnych (opady, kurz, owady, pyłki).

Naszej firmie można zlecić mycie obiektów mieszkalnych, a także handlowych, administracyjnych oraz przemysłowych.

od 120 zł. Zamów

Mycie okien na wysokości

Mycie okien na wysokościach w Rzeszowie powoduje sporo komplikacji, gdyż do wykonania tego typu prac należy zapraszać dobrze przygotowane ekipy, posiadające uprawnienia do wykonania alpinistycznego mycia okien.

Takie zezwolenia posiadają między innymi nasi specjaliści, gotowi dokonać mycia przeszkleń w każdym z wieżowców w Rzeszowie. Do wysokościowego mycia okien stosujemy specjalny sprzęt, a także przestrzegamy wszystkich wymaganych norm bezpieczeństwa. Ponadto tam, gdzie to jest wymagane, dokonujemy także mycia teleskopowego.

Cennik mycia dachowych okien w Rzeszowie w naszej firmie jest jednym z najbardziej przystępnych, a dodatkowo gwarantujemy wysoką jakość realizacji Państwa zleceń.

od 200 zł. Zamów

Mycie okien dachowych

Lukarny i okna mansardowe są coraz częściej instalowane zarówno w wiejskich, jak i miejskich domach i mieszkaniach. Jest to wygodne rozwiązanie do tworzenia oświetlenia głównego lub dodatkowego, ale dość często dostęp do takich konstrukcji z lokalu jest ograniczony.

Nawet jeśli świetliki są tworzone przy użyciu samooczyszczającego się szkła, to od czasu do czasu wymagają wysokiej jakości czyszczenia. Zadanie to możesz powierzyć naszym profesjonalistom z dużym doświadczeniem w usuwaniu pyłu organicznego i nieorganicznego z okien dachowych.

Nasi alpiniści przemysłowi posiadają doświadczenie i niezbędny sprzęt do mycia okien dachowych w Rzeszowie na dowolnej wysokości, a także stosują wysokiej jakości środki czyszczące, które pozwalają na szybkie i wysokiej jakości sprzątanie.

od 150 zł. Zamów

Mycie okien sklepowych

Jesteś właścicielem lub managerem sklepu? W takim razie zdecydowanie powinieneś zadbać o idealną czystość okien, a nasz profesjonalny zespół sprzątający może Ci w tym pomóc.

Do realizacji każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, pracujemy ze wszystkimi typami konstrukcji, skutecznie usuwamy różnego rodzaju zabrudzenia, a także traktujemy powierzchnię gablot specjalnymi środkami pielęgnacyjnymi, które nadają im połysk i działają antystatycznie.

Po takim myciu witryn na szybie nie ma smug ani zacieków, dzięki czemu okna w Twoim sklepie stają się dodatkową reklamą sprzedawanych przez Ciebie produktów! Ponadto nie musisz martwić się o drobiazgi, ponieważ każdy zespół osób sprzątających wybrał już profesjonalny sprzęt i środki czyszczące, niezbędne do przeprowadzenia wysokiej jakości mycia szyb.

od 100 zł. Zamów

O nas

Dlaczego wybrać nas dla mycia okien w Rzeszowie

Okna umyte w sposób jakościowy nie tylko przepuszczają do pomieszczenia wystarczającą ilość światła, ale także czynią go bardziej przytulnym. Mycie okien w Rzeszowie jest niezwykle popularną usługą: liczne przedsiębiorstwa i zatłoczone samochodami ulice, a nawet czynniki atmosferyczne powodują szybkie zapylenie okien od zewnątrz, a wewnątrz do zanieczyszczeń dochodzi kurz domowy.

Mycie okien w Rzeszowie odbywa się:

 • W biurach – w zależności od wysokości stosuje się drążki teleskopowe, podnośniki koszowe lub metodę alpinizmu przemysłowego;
 • W domach lub mieszkaniach – zabieg wykonywany kilka razy w roku. Odbywa się od wewnątrz i od zewnątrz.
 • Po remoncie – usuwany jest pył budowlany, ślady kleju, szpachli, materiałów wykończeniowych;
 • W centrach handlowych – zabieg wykonywany okresowo. Wymagane do utrzymania wymaganego stopnia poziomu sanitarno-higienicznego.

Ponadto, myjąc szyby dokonujemy także ich pielęgnacji, co pozwala przedłużyć ich żywotność i zwiększyć wygodę korzystania z nich. Profesjonalne mycie okien plastikowych lub drewnianych odbywa się przy użyciu specjalnych detergentów i sprzętu czyszczącego, które nadają szklanym powierzchniom połysk, pozostawiając je bez smug i zacieków.

4 Zamówienia w realizacji
5 + Lata doświadczenia
1000 + Czyste okien
534 Zadowoleni klienci

Opinie

Opinie o mycie okien w Rzeszowie

Ocena
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Thank you

review was added as a draft

you will see it after moderation

Rzeszów

Cennik mycia okien na wysokości w Rzeszowie zawsze wydawał mi się wygórowany, dopóki nie znalazłem tej firmy. Nawiązaliśmy stałą współpracę i jestem bardzo zadowolony zarówno z jakości czyszczenia okien, jak i obsługi klienta. Polecam wszystkim zainteresowanym.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Bartosz
Bartosz
Rzeszów

Poszukując firmy, która świadczyłaby taką usługę, jak szybkie mycie okien w Rzeszowie, trafiłam na tą stronę. Dostałam dokładnie tak jakościowe usługi, jak były opisane. Po złożeniu kolejnych zamówień dostałam także dobry rabat, a więc dla mnie cennik mycia okien jest w tej firmie naprawdę przystępny.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Sabina
Sabina
Rzeszów

Wynajmuję mieszkania na Airbnb i dla mnie bardzo ważnym jest wysoki poziom zadowolenia klientów ze świadczonych przeze mnie usług. Dlatego systematycznie zamawiam w tej firmie mycie okien w mieszkaniach w Rzeszowie. Świetnie dają radę z najtrudniejszymi zadaniami, a cennik mycia okien przez wiele lat pozostaje bardzo niski.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Arek
Arek
Rzeszów

Kiedy pisałem w Internecie ogłoszenie, że zlecę mycie okien w moim biurze, zgłosiło się kilka firm, w tym ta. Po rozmowie z konsultantami doszedłem do wniosku, że Państwo świetnie rozumieją się na swojej pracy i złożyłem u nich zamówienie. Cena mycia okien okazała się bardzo przystępna, a jakość usług naprawdę świetna. Polecam.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Tomasz
Tomasz
Rzeszów

Cennik alpinistycznego mycia okien w Rzeszowie potrafi być niezwykle wysoki i dlatego długo poszukiwałam odpowiedniej firmy, której mogę zlecić tego typu prace. Ta firma sprzątająca mycia okien dokonuje szybko, tanio i maksymalnie jakościowo, więc będę kontynuować współpracę także w przyszłości.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Julia
Julia

O usłudze

Osobliwości świadczenia usługi mycia okien w Rzeszowie

Możemy zrealizować zarówno mycie ręczne, mycie okien w Rzeszowie alpinistyczne, jak i bezdotykowe przy użyciu myjek wysokociśnieniowych. Do świadczenia usług mycia okien na wysokości wykorzystujemy podnośniki koszowe, drabiny wspinaczkowe, a także zatrudniamy alpinistów przemysłowych ze specjalistycznym sprzętem. Nasi pracownicy szybko i dokładnie czyszczą powłoki szklane, jak i plastikowe przy użyciu atestowanych detergentów. Późniejsza aplikacja preparatów ochronnych zapewnia długotrwałą czystość okien. Dodatkowo okna można wyczyścić środkami odpychającymi kurz i brud. Istnieje także możliwość usunięcia żółtych smug z plastiku (nie wliczone w cenę usługi głównej).
Usługi mycia wysokich okien, mycia witryn sklepowych oraz klasycznego mycia szyb świadczymy w oparciu o precyzyjny algorytm działalności:
 1. Pracownik naszej firmy przyjeżdża na Państwa obiekt, by dokonać dokładnej oceny wielkości prac;
 2. Po ustaleniu wszystkich szczegółów, w uzgodnionym wcześniej czasie, nasi pracownicy przyjeżdżają do realizacji zlecenia. Dobór narzędzi i środków czyszczących dokonywany jest z uwzględnieniem rozmiaru okien budynku oraz stopnia ich zanieczyszczenia;
 3. Po zakończeniu czyszczenia usuwamy pozostałości po środkach czyszczących.

FAQ

Najczęstsze pytania o mycie okien w Rzeszowie

⭐ Jakie środki czystości używane są do mycia okien?

Wybierając środek do mycia okien bierzemy pod uwagę jednocześnie kilka czynników, w tym:

 • Stopień i rodzaj zanieczyszczenia;
 • Materiał, z którego wykonana jest rama;
 • Metodę czyszczenia.

Wszystkie stosowane przez nas preparaty są bezpieczne dla środowiska i skutecznie radzą sobie nawet z dużymi zanieczyszczeniami, nie pozostawiając zacieków. Ponadto środki czyszczące pozwalają na jak najszybsze umycie okien, dzięki czemu cena mycia okien w naszej firmie jest minimalna.

⭐ Ile kosztuje mycie okien w Rzeszowie?

Cennik mycia okien w Rzeszowie zależy od wielu czynników. Do wyceny każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, podając cenę mycia okien za okno lub całe zlecenie. Cena mycia okien za m2 uwzględnia takie czynniki:

 • Wysokość okna (cena mycia okien na wysokości zawsze jest wyższa);
 • Wybrany sposób czyszczenia (ceny mycia okien przy użyciu sprzętu alpinistycznego są wyższe, niż koszt mycia okien z wykorzystaniem urządzeń teleskopowych);
 • Terminowości zleceń (cena mycia okien będzie wyższa, jeśli będziesz potrzebować tej usługi pilnie).
⭐ Jeśli zamówię mycie okien w Rzeszowie, czy umyjecie tylko ramy i szyby? A co z parapetami, okiennicami, kratkami?
Standardowa cena za mycie okien w Rzeszowie obejmuje mycie szyb, ram, parapetów, odpływów i spadków. Za dodatkową opłatą umyjemy okiennice i rolety ochronne. Cena mycia okien i dodatkowych elementów ustalana jest indywidualnie. Aby wyjaśnić koszt cenę mycia okien w Rzeszowie, skontaktuj się z naszymi konsultantami za pomocą numerów telefonów podanych na tej stronie
⭐ W jaki sposób realizowane jest mycie okien w wieżowcach?
Zależy to od wysokości, na której znajduje się okno. Możemy stosować zarówno narzędzia teleskopowe, jak i specjalistyczny sprzęt alpinistyczny. Nasi pracownicy posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia do wykonania tego typu prac na wysokości, ponadto mamy także dodatkowe urządzenia, pozwalające uczynić proces mycia wysokich okien maksymalnie szybkim. Dodamy także, że mamy naprawdę przystępne ceny mycia okien w wieżowcach.

Kontakty

Zostaw teraz prośbę o zamówienie

Zostaw prośbę na stronie, doprecyzuj szczegóły i poczekaj na potwierdzenie od managera
*/