Naprawa lodówek

Masz problemy z lodówką? Nie włącza się, nie mrozi lub odwrotnie - mrozi zbyt mocno? Wszystkie te niedogodności szybko i skutecznie mogą zostać rozwiązane przez fachowców którzy współpracują z serwisem OTOmistrz! Skontaktuj się z nami już teraz, a naprawy lodówki dokonamy maksymalnie w ciągu 24 godzin od momentu wpłynięcia zlecenia.

Fachowa naprawa lodówek

Nasi wykonawcy zapewniają szeroką gamę usług w zakresie naprawy lodówek w dowolnym regionie Polski. Serwis lodówek realizowany jest w domu u klienta, więc nie trzeba się martwić o to, jak dostarczyć tak gabarytowy sprzęt do miejsca naprawy i z powrotem. Zakres usług prezentowanych na serwisie obejmuje:

 • Prowadzenie precyzyjnej diagnozy urządzenia;
 • Wymianę lub naprawę uszkodzonaych elementów,  na przykład można nam powierzyć wymianę termostatu w lodówce Whirlpool;
 • Napełnianie freonem;
 • Naprawę lub ustawienie modułów sterowania urządzeniem;
 • Kompleksową naprawę lodówek absorpcyjnych i in.

Wykwalifikowani specjaliści na OTOmistrz posiadają wszystkie niezbędne praktyczne umiejętności i doświadczenie. Ponadto używają wyłącznie oryginalnych elementów zamiennych, materiałów eksploatacyjnych i wysokiej jakości czynników chłodniczych, co gwarantuje wysoką niezawodność i trwałość wszystkich świadczonych przez nich usług. Oczywiście, po serwisie każdej lodówki udzielamy gwarancji na zrealizowane prace. 

Dlaczego warto wybrać wykonawców na OTOmistrz dla naprawy lodówek?

 • Cennik naprawy lodówek u naszych specjalistów jest jednym z najniższych w kraju, ale są także inne przyczyny, dla których warto złożyć zamówienie właśnie u nas. Decydując się na zamówieniu usługi naprawy lodówki w OTOmistrz uzyskasz liczne przewagi:

  • Udzielenie konsultacji w trybie telefonicznym. Na podstawie podanych przez Ciebie informacji fachowiec może zabrać ze sobą niezbędne wyposażenie i części zamienne, by naprawa została zrealizowana w maksymalnie krótkim terminie; 
  • Darmowa diagnostyka. W przypadku Twojej zgody na naprawę, nie będziesz musiał płacić za diagnozę i przyjazd specjalisty do Twojego domu;
  • Naprawa w domu klienta w dowolnym regionie Polski w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. Przyjeżdżamy do każdej miejscowości w kraju, byś nasi klienci zawsze mogli cieszyć się ze sprawnie i niezawodnie funkcjonującej lodówki;
  • Wygodna obsługa. Naszym priorytetem są zadowoleni klienci. Z tego powodu uważnie wsłuchujemy się we wszystkie ich wymagania w zakresie naprawy lodówki;

   Gwarancja. Zapewniamy gwarancję na wykonane naprawy, a także części zamienne – od 3 miesięcy do 2 lat, w zależności od rodzaju usterki.

5 lat na rynku
80 + dezynfekcjiusług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o naprawę lodówek

Naprawa lodówki na tym serwisie – to coś, co mogę naprawdę polecić innym potrzebującym takiej usługi. Prawie nigdy nie pozostawiam opinii o takich serwisach, ale z usług OTOmistrz jestem tak zadowolona, że postanowiłam zrezygnować z tej zasady. Bardzo precyzyjna diagnostyka i naprawa, która pozwoliła wydłużyć życie mojej starej lodówce.
Dziękuję i polecam!

Edyta

Świetnie, że można zadzwonić do OTOmistrz i nie martwić się takim problemem, jak wyciek freonu z lodówki. Naprawa została wykonana w tym samym dniu, w którym złożyłam zamówienie, w dogodnych dla mnie godzinach, a dodatkowo cena okazała się bardzo przystępna. Bardzo polecam wszystkim zainteresowanym.

Beata

Mam dość drogą lodówkę, której gwarancja wygasła parę tygodni temu i już po tym wygaśnięciu zauważyłem, że sprzęt mrozi zbyt mocno. Długo poszukiwałem informacji dotyczących tego, do kogo zwrócić się z tym problemem. Interesowała mnie przede wszystkim jakość naprawy, ale również ważna była cena. W końcu znalazłem ofertę OTOmistrz. Cieszę się, że wybrałem wykonawcę na tym serwisie – nie mam żadnych uwag co do jakości pracy, wszystko zostało zrobione naprawdę świetnie!

Ireneusz

Naprawa lodówki Samsung została wykonana z wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych. Wszystko zostało przeprowadzone bardzo dokładnie i jakościowo, pracownik przyjechał w godzinach wieczornych, kiedy było to dla mnie wygodne. Atutem serwisu jest darmowa diagnostyka – super, że są jeszcze serwisy, za usługi których nie trzeba przepłacać!

Paula

Naprawa lodówki okazała się nieco czasochłonna – nie z winy OTOmistrz, oczekiwaliśmy na dość rzadką oryginalną część od producenta. Z kolei do samej jakości naprawy i obsługi klienta nie mam żadnych zarzutów. Polecam ten serwis, jeśli poszukujecie fachowców, którym można powierzyć naprawę lodówki.

Grzegorz