Naprawa pralek

Ze wszystkich urządzeń, wykorzystywanych w naszym codziennym życiu, pralka jest eksploatowana najbardziej intensywnie. Dlatego tak często pojawia się potrzeba usługi naprawy pralek w Polsce. Takiego typu usługi już teraz możesz zamówić przez serwis OTOmistrz.

NAPRAWA PRALEK AUTOMATYCZNYCH

Główne czynniki naprawy pralek

Główne czynniki wpływające na stawki naszych wykonawców to:

  • Przyjazd fachowca i diagnostyka. Jeśli zostanie zamówiona także usługa naprawy pralki w Warszawie u specjalistów OTOmistrz, będzie świadczona bezpłatnie;
  • Koszt części używanych do wymiany: naprawa węży będzie kosztować znacznie mniej niż np. wymiana silnika lub bębna pralki;

Potrzeba wymiany rzadkich części  lub pracujących na podstawie skomplikowanego schematu elektronicznego: w tym przypadku koszt naprawy pralki w Warszawie będzie wyższy.

Profesjonalna naprawa pralek: tanio i skutecznie

W OTOmistrz naszym najważniejszym zadaniem jest zaspokojenie wymagań klienta. Żeby nie zawieść oczekiwań klientów, nasi eksperci ciągle podnoszą swoje kompetencje, zamawiają nowoczesny sprzęt do naprawy oraz części zamienne od znanych i niezawodnych producentów, a co najważniejsze: przystępują do realizacji zlecenia po dokładnym zbadaniu urządzenia. Specjaliści OTOmistrz nie wykonują prac na zasadzie: “pewnie to powinno pomóc”. Zawsze wiedzą, dlaczego pojawiła się usterka, na czym ona polega, a także jak ją usunąć w  maksymalnie skuteczny sposób.

Prowadzimy także lojalną politykę cenową, adekwatnie ustalając koszt usług i gwarantując zniżki stałym klientom. Zawsze można zadzwonić do naszych managerów, by wstępnie dowiedzieć się, ile będzie kosztować naprawa. Ostateczną cenę nasz specjalista ustala jednak po zdiagnozowaniu urządzenia.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o naprawie pralek

Jest tak dużo specjalistów oferujących usługi naprawy pralek i tak trudno jest znaleźć wśród nich naprawdę godnych polecenia. Z OTOmistrz współpracujemy systematycznie: zlecono im naprawę i serwisowanie zmywarek w zarządzanym przez nas akademiku. Wszystkie dokumenty są zawsze w porządku, fachowiec przyjeżdża od razu po telefonie, zlecenia także realizowane są maksymalnie precyzyjnie.

Ela

Moja pralka jest już po naprawie, jestem zadowolona z jakości pracy, dziękuję! Daję 5 za profesjonalizm! Fachowiec był gotowy do pracy, wszystkie narzędzia miał ze sobą, przybył na czas! Sama naprawa pralki  potrwała około godziny, od tygodnia nie mam problemów z urządzeniem.

Iza

Mam starą pralkę, ale nigdy nie miałem zarzutów do jej pracy. Ostatnio zaczęła pojawiać się pod nią woda. Zasmuciłem się – nie chciałem jeszcze jej wyrzucać. Zadzwoniłem więc do OTOmistrz z prośbą o naprawę pralki. Zdiagnozowano potrzebę wymiany jednej rury: czekałem jeden dzień, aż pracownik przywiezie niezbędny detal. Sama wymiana zajęła mało czasu, od miesiąca moja maszyna działa jak nowa.

Igor

Kolega w pracy doradził mi telefon do tego serwisu, który polecił jako bardzo odpowiedzialny. Rzeczywiście, dokładnie sprawdzono pralkę i dokonano naprawy usterki, z którą nie poradzili sobie poprzedni fachowcy. A co najważniejsze – cennik usług naprawy pralek  okazał się znacznie niższy niż w innych wykonawców, w których wcześniej składałam zamówienie. Zatem szczerze polecam! 

Maria

U mnie wynikła trudna sytuacja: naprawa pralki  potrwała około miesiąca, bo czekaliśmy na drogą część z fabryki. Ale pracownik wcześniej uprzedził mnie, że nie pójdzie to szybko. Byłem na to gotowy – mam drogą pralkę i chciałem, by nadal działała niezawodnie. Do jakości naprawy nie mam żadnych zarzutów!

Piotr