Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Naprawa sprzętu AGD Kraków

Naprawa sprzętu AGD w Krakowie

Wait...
People

Mamy 14 453 wykonawców z nich 1867 specjalistów jest online i gotowych do pomocy

Jednym kliknięciem dobierzemy najbardziej doświadczonych wykonawców.
Podaj swoją lokalizację - najdziemy najlepszego wykonawcę!

Zaoszczędź nawet do 40% kosztu prac na usłudze — Naprawa sprzętu AGD - już teraz.

40% oszczędności 40% realnych oszczędności
Sprawdzeni specjaliści Certyfikowani fachowcy
Oszczędzaj czas Zaoszczędź swój czas

Dlaczego Naprawa sprzętu AGD są zamawiane u fachowców OTOmistrz?

 • Uczciwy cena bez ukrytych prowizji
 • Wykwalifikowani wykonawcy
 • Projekty o dowolnym poziomie złożoności
 • Współpraca na podstawie umowy i z gwarancją
 • Nowoczesne technologie
 • 0% Prowizji
 • 5 Lat na rynku
 • 5000+ Opinii
 • 10 000+ Wykonanych zleceń
Znajdź wykonawcę
serwis sprzętu agd

Nasi klienci nam ufają

Realne opinie naszych klientów na temat: Naprawa sprzętu AGD w Krakowie

Powody do współpracy z nami

Darmowa konsultacja
Obliczenie kosztu usług przed współpracą
Wszystko robimy na czas Wszystko robimy na czas
Bez pośredników Bez pośredników
elements Master

Podczas konsultacji poznasz:

 • 01 Terminy realizacji zlecenia
 • 02 Sposoby bezpłatnego umówienia wykonawcy
 • 03 Kontakty do wykonawców z Twojego miasta
 • 04 Gotowy kosztorys

Wypełnij formularz, a my dobierzemy wykonawcę zgodnie z Twoim zgłoszeniem

Wait...

Nadal masz jakieś pytania?

Najczęściej zadawane pytania o naprawie AGD

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, pamiętaj, że nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami, a operator odpowie jak najszybciej!

Ile to kosztuje?
Dla Ciebie, jako klienta, usługa jest świadczona bezpłatnie. Płacisz tylko za usługi fachowca lub specjalisty (nasz serwis nie pobiera dodatkowych opłat). Koszt pracy jest wyliczany indywidualnie dla każdego zamówienia. Należy wypełnić formularz, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zbierze wszystkie informacje o pracach, jakie należy zrealizować. Po rozmowie z Tobą zostanie przeprowadzona kalkulacja, a także przygotowany bezpłatny kosztorys do zapoznania.
Terminy realizacji zamówień.
Każdy termin jest ustalany indywidualnie. Składasz zamówienie na stronie, następnie w ciągu 20 minut nasz manager kontaktuje się z Tobą i zbiera informacje o zamówieniu. W kolejnym kroku specjalista lub fachowiec oblicza dokładny czas realizacji zamówienia i uzgadnia z Tobą termin pracy! Wszystkie prace staramy się wykonywać jak najszybciej od momentu złożenia zamówienia.
Jak długo potrwa serwisowanie sprzętu AGD w Krakowie?
Naprawy są przeprowadzane najczęściej tego samego dnia, kiedy wpływa zlecenie od klienta lub kolejnego dnia. Jeśli sprzęt wymaga kompleksowej naprawy, zajmuje to 1-2 dni robocze. W sytuacji, kiedy do naprawy są wymagane części wymienne lub osprzęt, które trzeba zamawiać w polskich lub zagranicznych sklepach, okres realizacji prac naprawczych może wydłużyć się, o czym zostaniesz poinformowany przez wykonawcę.
W jaki sposób oblicza się koszt usług?
Po diagnostyce specjalista określa przyczynę awarii, zgłasza rodzaj prac, które należy zrealizować i wymagane części zamienne. Następnie po ustaleniu szczegółów z klientem na podstawie cennika oblicza ostateczny koszt pracy.
Czy fachowcom można zlecić podłączenie nowego sprzętu?
Jak najbardziej. Na OTOmistrz znajdziesz specjalistów gotowych dokonać nie tylko naprawy sprzętu, ale także jego konserwacji lub podłączenia. Dokładnie opisz, jaki sprzęt posiadasz (marka, model itp.) i zamieść zlecenie. Otrzymasz oferty instalacji nawet w ciągu kilkunastu minut!
Co jest potrzebne, aby zlecić naprawę sprzętu, na który wygasła gwarancja?
Wymagane jest samo uszkodzone urządzenie (ewentualnie dodatkowe akcesoria, z kolei samo opakowanie nie jest potrzebne). W przypadku wpłynięcia takiego typu zleceń fachowcy najczęściej dokonują diagnostyki sprzętu, a koszt tej usługi jest wliczany do kosztów naprawy.

Serwisowanie sprzętu AGD w Krakowie

Serwis AGD w Krakowie to usługa często zamawiana przez klientów indywidualnych i korporacyjnych. Jeśli posiadasz drogi sprzęt wymagający naprawy, zachęcamy zwrócić szczególną uwagę na ofertę specjalistów oferujących usługę diagnostyki i naprawy sprzętu we własnych centrach serwisowych.

Dokładny algorytm prac zweryfikowany przez lata pomyślnej realizacji zamówień umożliwia zapewnienie bezpieczeństwa i jakości prac naprawczych: najpierw każdy sprzęt jest wysyłany do dokładnej diagnozy, gdzie za pomocą specjalnego sprzętu fachowcy znajdują przyczynę awarii. Profesjonalne i szybkie podejście do wyeliminowania nawet najdrobniejszych usterek to doskonała alternatywa wobec samodzielnych napraw lub zakupu nowego sprzętu.

Dlaczego warto zamówić u nas naprawę sprzętu AGD

Potrzebujesz naprawy sprzętu AGD w Krakowie? Kontaktując się z fachowcami działającymi na własną rękę lub firmami świadczącymi usługi otrzymujesz takie korzyści:

 • Fachowcy pracują 7 dni w tygodniu, a zamówienia online są przyjmowane przez całą dobę;
 • W razie potrzeby klienci mogą uzyskać nie tylko usługi naprawy, ale także konsultacji i pomocy w wyborze części wymiennych;
 • Fachowcy mogą zakupić niezbędne części wymienne i dostarczyć je do miejsca realizacji zlecenia w ustalonych z klientem terminach;
 • Fachowcom można powierzyć zarówno remont drobnego, jak i dużego sprzętu AGD, w tym pralek, okapów kuchennych, kuchenek gazowych i podgrzewaczy wody, klimatyzatorów;
 • Przystępny cennik naprawy sprzętu AGD w Krakowie;
 • Udzielenie gwarancji na wszystkie zrealizowane prace;
 • Dojazd fachowców pod adres klienta w Krakowie i okolicach miasta.

Naprawa sprzętu AGD

Zakres prac dotyczący naprawy sprzętu AGD w Krakowie może obejmować:

 • Naprawę przed sprzedażową;
 • Naprawę pogwarancyjną.

Za pomocą naszego portalu łatwo zlecisz naprawę odkurzaczy, piekarników, pralek i innego sprzętu w Krakowie. Ponadto fachowcy chętnie podejmą się zleceń związanych z serwisem AGD takich marek: Siemens, Philips, Bosch, Samsung i innych znanych producentów, jak również urządzeń od mniej znanych polskich i zagranicznych firm. Większość zleceń jest realizowana bezpośrednio w domu u klienta, jednak naprawa dużego sprzętu AGD w centrach serwisowych także jest możliwa – warto dowiedzieć się o takiej opcji bezpośrednio u fachowca, któremu chcesz powierzyć wykonanie zlecenia.