Naprawa telewizorów

Jesteśmy platformą zapewniającą wykonawców usług domowych, między innymi naprawy telewizorów LED i LCD, na terenie całej Polski. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z TV, złóż zamówienie na naszej platformie, a najlepsi wykonawcy tej branży odezwą się i naprawia w krótkim terminie.

Zamówienie
naprawa telewizorów

Serwisowanie telewizorów

Nie zawsze przy występowaniu jakichkolwiek problemów z telewizorem warto rozważać kupno nowego, ponieważ są specjaliści, którzy potrafią fachowo i niedrogo przywrócić go do normy. Zadaniem naszej platformy jest zapewnienie fachowej pomocy przez najlepszych wykonawców, niezależnie od typu, marki sprzętu i rodzaju usterki. Nowy telewizor może sporo kosztować, natomiast naprawa pozwoli sporo zaoszczędzić.

Może się zdarzyć poważna awaria nie do naprawy, ale dla pewności nie zaszkodzi sięgnąć po radę fachowca. Złóż zlecenie na naszej platformie, a my zadbamy o jego wykonanie. Specjaliści współpracujący z nami oferują:

  • Wymianę i naprawę matryc w telewizorach LED, LCD
  • Naprawę podświetlenia w matrycach:
  • Wymianę i naprawę płyt głównych w telewizorach:
  • Naprawę pilotów TV i usunięcie każdej usterki, która może się zdarzyć.

Czemu warto zlecić naprawę telewizora na platformie OTOmistrz?

Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi i wykwalifikowanymi specjalistami, którzy dobrze się znają na swojej sprawie. Szanujemy czas klientów, dlatego staramy się zapewnić wykonanie zlecenia w jak najkrótszych terminach. Wykonawcy podejmują się każdej naprawy lub wymiany, nie ma znaczenia jakiego typu i producenta telewizor, ponieważ mają doświadczenie serwisu TV wszystkich znanych marek i nawet niezbyt popularnych.

Specjaliści z naszego portalu dysponują najnowocześniejszym sprzętem do diagnostyki. Są w stanie dojść do źródła każdej możliwej awarii i skutecznie rozwiązać problem, zawsze starają się naprawić wszystko, co się da. Takie podejście pozwala zapewnić przystępny cennik naprawy telewizorów. W przypadku wymiany niezbędnych części, dzięki hurtowym cenom zakupu i przechowywaniu we własnych magazynach, zapewniają obsługę niskim kosztem. Ustalona cena i termin wykonania przy podpisaniu umowy, nie zmieniają się w żadnym przypadku.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o naprawie telewizorów

Ogólnie już chciałam kupować nowy telewizor, ale jednak spróbowałam zlecić naprawę przez OTOmistrz. Jestem zadowolona z miłej fachowej obsługi, a najważniejsze przystępnej ceny. Żadnej ściemy i owijania w bawełnę. Super serwis telewizorów.

Dorota

Dzięki za szybką i ładną naprawę mojego TV LED Samsung. Będę polecał tę placówkę znajomym. Widać, że temu serwisowi i wykonawcom zależy na zadowoleniu klienta. Szacunek za uczciwe ceny, krótkie terminy i fachowe rady.

Bogdan

Dobra jakość, rozsądna cena naprawy telewizorów, fachowa obsługa. Szybka odpowiedź na moje pytanie, umieszczone na platformie OTOmistrz. Trzynastoletni Philips działa po naprawie bardzo dobrze. Wykonawca zna się na swojej sprawie.

Mateusz

Miałem do czynienia z super fachowcem, ponadto uprzejmie się pogodził przyjść do mnie w niedzielę. Po prostu ożywił mojego SONY i naprawił pilot TV, oby więcej takich rzetelnych specjalistów. Z całego serca dziękuję platformie OTOmistrz za takich wykonawców.

Damian

Polecam jak najbardziej ten portal, znajdziecie tu porządnych specjalistów. Wycena i realizacja naprawy mojego TV LED LG 55″ nie zmieniła się od czasu ustalenia i podpisania umowy.  Działa jak nówka, jestem zadowolony. Pozdrawiam fachowców!

Piotr

Zostaw prośbę o usługę

Specjalista skontaktuje się z Tobą jak najszybciej