Dla komunikacji

+48 (882) 472 611 Pon. - Pt. od 8:00 do 20:00

Oszczędzaj czas i rób więcej z platformą OTOmistrz

Nasza platforma błyskawicznie pomoże Ci skontaktować się z wykwalifikowanym specjalistą/mistrzem, który pomoże rozwiązać wszelkie niestandardowe zadania i zlecenia. Dzięki temu Twój dzień będzie bardziej produktywny.

Jak działa OTOmistrz serwis?

Wybierz usługę i miasto.
Wybierz najlepszego mistrza/specjalistę do swojego zamówienia za darmo.
Skontaktuj się z wykonawcą Twojego zamówienia.
Otrzymuj korzystne oferty na realizację zamówienia.
80+ Ponad 80 usług
8071+ sprawdzonych wykwalifikowanych wykonawców
4,7 średnia ocena wykonawców
5 minut Średni czas oczekiwania na realizację zamówienia to 5 minut

Serwis OTOmistrz oferuje klientom szereg korzyści

Dzięki naszej profesjonalnej obsłudze i wieloletniemu doświadczeniu zamówienia dla naszych klientów realizowane są szybko i sprawnie.
Niezawodni wykonawcy
Wysoka jakość realizacji zamówień
Błyskawiczne połączenie z wykonawcą
Kontakt bez pośredników
Korzystne oferty
Stałe wsparcie dzięki obsłudze klienta OTOmistrz

Opinie wykonawców i zlecających

Podziękowania dla fachowców za wysoką jakość i terminowość realizacji zamówienia na montaż ogrodzenia z siatki w Warszawie przy moim letnim domku. Szczególnie chciałbym zwrócić uwagę na komunikację z menedżerem. Miło jest mieć do czynienia z przyjazną i kompetentną osobą. Podjęcie decyzji o współpracę, na 90% zasługa świetnej komunikacji z tym specjalistą.

Krystian

Jestem zachwycony! Zamówienie zostało zrealizowane terminowo, zgodnie z ustaleniami. Ogrodzenie wokół domu jest pięknie ustawione. Moje oko się raduje. Wszystkie nasze życzenia zostały uważnie wysłuchane i wzięte pod uwagę. To jest bardzo miłe. Ocena za taką pracę może być tylko „doskonała”. Gorąco polecam OTOmistrz!!!

Wojtek

Witajcie! Jesteśmy zadowoleni z wykonawców Waszego serwisu. Nie skłamię, jeśli powiem, że są to profesjonaliści w swojej branży. Montaż ogrodzenia panelowego wokół placu zabaw został wykonany szybko i dokładnie, wszystkie odpady budowlane zostały usunięte po zakończeniu pracy. Koszt usługi jest rozsądny. Nie mam uwag ani skarg. Polecam wszystkim!

women
Jadzia

Przez ten serwis na mojej działce podmiejskiej wykonali montaż ogrodzenia betonowego. Choć nakład pracy był duży, wszystko udało się wykonać na czas, zgodnie z umową. Wykonawca jest dobrym organizatorem i znawcą zawiłości konstrukcji ogrodzeń betonowych. Zespół nie rozpraszał się na przerwy na papierosa, pracował harmonijnie i wydajnie. Cena usługi w porządku.

Teresa

Zwróciłem się do OTOmistra z polecenia sąsiadów w celu ogrodzenia terenu domku letniskowego. Jestem bardzo zadowolona z wyniku wykonanej pracy. Cena również jest w porządku. Wszystko wykonane fachowo, szybko i solidnie. Serdeczne podziękowania dla wykonawców! Dziękuję również sąsiadom za dobrą radę. Polecam wszystkim ten serwis!

Mateusz

Zamówiłam samochód do wywozu odpadów budowlanych. Transport został dostarczony w umówionym terminie i bez opóźnień. Cieszyłam się, że dostarczono mi firmą kurierską wszystkie dokumenty końcowe – było to naprawdę bardzo wygodne, gdyż zamówienie składałam jako firma. Dziękuję bardzo za jakość wykonanej pracy. Polecam serwis OTOmistrz, bo mają indywidualne podejście do klientów.

Marzena

Planowaliśmy samodzielnie przeprowadzić usuwanie odpadów budowlanych, ale zaistniała sytuacja siły wyższej i postanowiliśmy zwrócić się do profesjonalistów. Serwis OTOmistrz, jak się okazuje, oferuje wykonawców pilnego wywozu odpadów budowlanych i współpraca z nimi była naprawdę dobrą decyzją. Nasze zlecenie zostało zrealizowane naprawdę rewelacyjne, jakość 100%. Oczywiście w przyszłości, jeśli pojawi się tego typu problem, będziemy również zamawiać przez ten serwis.

Barbara

Jako właściciel dużego ogrodu często zlecam na portalu OTOmistrz: wywóz gałęzi i ich utylizację. Cennik odpadów zielonych u wykonawców tego serwisu jest jednym z najbardziej przystępnych w Warszawie, a jakość realizacji zleceń naprawdę świetna! Dodatkowo wielokrotnie porównywałem cennik wywozu gruzu w różnych firmach i śmiało mogę powiedzieć – OTOmistrz dobiera naprawdę atrakcyjnych wykonawców!

Sebastian

W OTOmistrz co wiosnę zamawiam usługę odbioru odpadów zielonych. Mam w ogrodzie ponad 20 starych drzew i po ich porządkowaniu pojawia się sporo gałęzi, które pracownicy firmy odbierają i w sposób należyty utylizują. Nie muszę martwić się o szczegóły, a dodatkowo powiem, że wywóz gruzu przez ten portal jest naprawdę tani.

Sławomir

Ceny wykonania przez serwis OTOmistrz są rozsądne, kontenery są zawsze dostarczane na czas. Wywóz śmieci odbywa się bardzo dokładnie po załadowaniu kontenerów, na placu budowy absolutnie nic nie zostaje, w razie potrzeby pracownicy zawsze przygotowują dokumenty towarzyszące. Cieszymy się na dalszą współpracę.

Teresa

Bardzo dziękuję w imieniu całej mojej rodziny za przycinanie starych jabłoni przed naszym wiejskim domem. Praca była uciążliwa, ale wszystko zostało zrobione na najwyższym poziomie. Jestem jak najbardziej zadowolony i przyszłej wiosny na pewno ponownie skorzystam z usług przez serwis OTOmistrz.

Przemek

My, dwoje starszych ludzi, jesteśmy bardzo wdzięczni Piotrowi, który wraz ze swoim asystentem przycinał nasze drzewa i krzewy owocowe, dokonał także wycinki drzew. Jednocześnie udzielił nam wiele ważnych i potrzebnych wskazówek dotyczących pielęgnacji naszych drzew. Bardzo miło, że nasze zlecenie zostało wykonane szybko i dokładnie.

Beata

Obecnie bardzo trudno jest znaleźć fachowców w danej dziedzinie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że łatwo znaleźliśmy takich specjalistów. Nasze drzewa są dość młode, tylko zmarnowaliśmy czas na formowanie ich koron. Dlatego nie mogliśmy się doczekać przybycia specjalisty, który poprawi nasze błędy. Teraz mogę szczerze podziękować wszystkim członkom zespołu wykonawców z waszego serwisu, za profesjonalizm i skuteczność w działaniu. Polecam też gorąco nowym klientom.

Andrzej

Z usług platformy OTOmistrz korzystam już drugi rok. Dowiedziałam się o nich od znajomego, który był bardzo zadowolony z jakości pracy i profesjonalizmu wykonawców. Specjalista dokonał formowania koron jabłoni i gruszy. Wszystko zrobiono na czas z wykorzystaniem własnego sprzętu. Moje jabłonie były w złym stanie, myślałam, że są beznadziejne, jednak po roku ich prawie nie poznałam. Dzięki!

Dominika

 Nigdy nie myślałem, że drzewa mające ponad 40 lat mogą być tak wrażliwe na kompetentną pielęgnację! Dziękuję za przedłużenie zdrowego życia moich drzew. Jabłka są piękne i duże, w przyszłym roku również chętnie skorzystam z usług platformy OTOmistrz.

Piotrek

Wyrażamy głęboką wdzięczność profesjonalnemu podejściu do sprawy, a zwłaszcza tym fachowcom, którzy brali udział w realizacji naszego zamówienia. Naprawili naszą zmywarkę bardzo sumiennie i niedrogo. Działa jak nowa. Powodzenia w pracy i dobrych zysków!

Kaja

Dzięki za świetną robotę! Fachowiec przyszedł pół godziny po mojej aplikacji. Bardzo kompetentny specjalista. Szybko zidentyfikowano przyczynę słabego suszenia naczyń w zmywarce. Naprawa zmywarki była również bardzo szybka! Koszt w porządku. Dzięki jeszcze raz!

Edyta

Doskonała usługa naprawy zmywarki. Sprzęt działa po prostu idealnie. Podobała mi się uwaga i uprzejmość pracownika, a jego praca zasługuje tylko na pochwałę. Szybko, spokojnie i co najważniejsze doskonale zlikwidował awarię. Wielkie dzięki!

Marta

Skontaktowaliśmy się z menedżerem z powodu złego płukania naczyń w naszej zmywarce. O współpracy zadecydowały przede wszystkim przystępne ceny naprawy zmywarek. Jakość okazała się także na bardzo wysokim poziomie, dodatkowo dostałem gwarancję na zrealizowane prace. Bardzo dziękuję za odnowioną zmywarkę! Polecam serwis jako poważnie działający i odpowiedzialny!

Sebastian

Nasza zmywarka do naczyń zaczęła przeciekać po prostu z niczego. Bez zmywarki to jak bez rąk. Większość dnia żona jest zajęta pracą i dziećmi. Po prostu nie ma czasu na samodzielne zmywanie naczyń. Zadzwoniłem do OTOmistrz. Przyjechano w tym samym dniu, wszystko zrobiono szybko, już wieczorem myliśmy naczynia w naszej niezastąpionej zmywarce. Zapewnili nam fachowca, który ma złote ręce. Polecam!

Adam

Cieszę się, że nie na próżno traciłem czas w internecie na szukanie profesjonalistów, którzy zgodzą się na renowację dużej garderoby w moim mieszkaniu. Usługa domowej renowacji mebli – to świetny pomysł! Dziękuję za Was. Chłopaki znają się na rzeczy! Polecam.

Jarek

Osoby, które wykonywały moje zlecenie w zakresie odnowienia starych mebli są wspaniałe: zrobiono wszystko szybko i bezbłędnie. Stare meble zostały całkowicie zmienione dzięki nowym poduszkom. Bardzo duży wybór tkanin, nie ma porównania z innymi sklepami. Tkanina jest droga, ale warto!

Justyna

Zamawiałem odnowienie mebli ogrodowych w Warszawie na portalu OTOmistrz. Bardzo bałem się o to, jak firmie pójdzie, bo mieliśmy współpracować po raz pierwszy, a posiadam drogie meble z egzotycznego drewna. Jestem zachwycony efektem i zdecydowanie w razie potrzeby zwrócę się do tego serwisu ponownie.

Mateusz

Chciałam wyrzucić stare meble kuchenne, ale mieliśmy nieprzewidziane wydatki, więc zdecydowałam się zamówić nowe fasady i odnowienie kilku półek. Bardzo dobrze zorganizowana praca przez serwis OTOmistrz: od złożenia zamówienia do uzyskania wyniku finałowego minęło około 10 dni i moja kuchnia wygląda jak nowa!

Renata

Współpracujemy z tym serwisem od pół roku. Dostałem w spadku kilkadziesiąt antyków i teraz je po trochu odnawiam. Cena jest przystępna, ale działamy etapowo, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Cieszę się, że od samego początku trafiłem właśnie do serwisu OTOmistrz: nie miałem z nimi żadnych problemów, a poza tym szybkość realizacji zlecenia także jest super!

Sławomir

Nasz stary dom pilnie potrzebował ocieplenia – rachunki za media zimą były po prostu gigantyczne. Dziękuję serwisowi OTOmistrz – zorganizowaliście świetną robotę. Teraz w domu jest ciepło i nie oszczędzamy na energii elektrycznej. A koszt ocieplenia elewacji w Warszawie dzięki wam, wcale nie był tak wysoki, jak się na początku wydawało, samodzielnie byśmy tak nie potrafili.

Kasia

Koszt ocieplenia mojego domu zwrócił się już po trzech latach – teraz oszczędzamy nawet 60% więcej energii w porównaniu do tego, co było wcześniej przed zamówieniem usługi na portalu OTOmistrz. Doradzono mi naprawdę skuteczny sposób na docieplenie ścian i teraz w mieszkaniu jest bardzo komfortowo.

Łukasz

Długo wahaliśmy się pomiędzy wewnętrznym i zewnętrznym ociepleniem domu. W serwisie OTOmistrz doradzili nam, że ocieplenie wewnętrzne jest nie tylko mniej skuteczne, ale także zabierze nam trochę powierzchni mieszkania, która i tak nie jest bardzo duża. Świetnie, że posłuchaliśmy tych zaleceń. Koszt ocieplenia domu za m2 nie był wysoki, a wydane pieniądze już prawie się nam zwróciły, bo teraz płacimy znacznie mniej za media, szczególnie w zimie. 

Marek

Ocieplenie starego drewnianego budynku zostało wykonane szybko i tanio – nie mam żadnych zastrzeżeń. Teraz zastanawiam się nad tym, by zrobić ocieplenie także w moim mieszkaniu: wydatki są niewielkie, a w pokojach będzie bardziej przytulnie. Oczywiście, jeśli będę zamawiać usługę, to ponownie tylko przez serwis OTOmistrz.

Agata

Kiedyś sam pracowałem na budowie, więc mogę zapewnić, że OTOmistrz współpracuje z prawdziwymi fachowcami, którzy doskonale znają właściwości różnych materiałów, pomagają klientowi wybrać te najbardziej odpowiednie, a dodatkowo cena docieplenia domu okazała się tylko nieco wyższa, niż w przypadku gdybym wykonywał te prace samodzielnie. Śmiało mogę polecić!

Wojciech