Obudowa kominka

Jeśli w domu lub mieszkaniu pojawia się kominek, niezależnie od tego, czy będzie on pełnił funkcje praktyczne czy tylko dekoracyjne, obowiązkowo należy zadbać o jego jakościową obudowę. Realizację prac w tym zakresie można powierzyć fachowcom z serwisu OTOmistrz.

Usługa obudowy kominków od OTOmistrz

Wykonawcom z serwisu OTOmistrz można powierzyć zarówno tworzenie obudowy kominka w Polsce od zera, jak i instalację gotowej obudowy. Do tworzenia obudowy kominków, zgodnie z uznaniem naszych klientów, możemy wykorzystywać zróżnicowane materiały, w tym:

 • Kamień lub cegłę;
 • Drewno;
 • Płyty gipsowo-kartonowe lub krzemianowo-wapienne;
 • Gazobeton.

Wszystkie tworzone przez nas obudowy wyróżniają się doskonałym wykończeniem, łatwością w czyszczeniu i pielęgnacji, a także atrakcyjnym wyglądem zewnętrznym.

Fachowcom z serwisu OTOmistrz w Polsce może powierzyć tworzenie obudowy dla kominka elektrycznego. Jej koszt będzie znacznie niższy niż kominka tradycyjnego, a jednocześnie pracownicy zadbają o to, by jak najlepiej sprawdziła się zarówno we wnętrzach tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Atutem takich rozwiązań jest ich bezpieczeństwo, a także brak potrzeby stosowania dodatkowego wykończenia. 

Dlaczego warto zamówić obudowę kominka u wykonawców z OTOmistrz?

Zwracając się do naszych specjalistów można być pewnym, że zadbamy o:

 • Jak najlepszą prezentację Twojego
 • kominka;
 • Funkcjonowanie obudowy, które nie pozwala na nadmierne przegrzewanie kominka;
 • Niezawodną izolację kominka i jego maksymalnie bezpieczną eksploatację;
 • Akumulację przez obudowę ciepła w dużych pomieszczeniach lub odwrotnie – niedopuszczenie dzięki niej do przegrzania się małych pomieszczeń;
 • Odporność obudowy na uszkodzenia mechaniczne;
 • Poprawne zamontowanie wszystkich elementów obudowy kominka, niezawodność mocowań i jednocześnie estetyczny wygląd zewnętrzny całej konstrukcji;
 • Łatwość pielęgnacji obudowy;
 • Właściwy dobór materiałów wykończeniowych na podstawie wskazówek od klienta.
 • Zamawiając obudowę kominka w Polsce przez serwis OTOmistrz zaoszczędzisz czas i pieniądze, gdyż gwarantujemy naprawdę przystępną cenę realizacji naszych projektów. Niepodważalnym atutem współpracy z naszym serwisem stanie się także gwarancja na zrealizowane prace oraz obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna wykonanych kominków.  
5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o obudowie kominka

Obudowanie kominka akumulacyjne obudowy kominków zostało zrealizowane w dniu kolejnym od złożenia przeze mnie zlecenia. Ode mnie wymagane było tylko podanie informacji o tym, jaką obudowę chcę uzyskać, a także podpisanie umowy i zapłata za usługi. Wszystkie inne kwestie załatwili partnerzy OTOmistrz. Są prawdziwymi fachowcami, a usługi kosztują niedużo. Jest to serwis, który moim zdaniem jak najbardziej jest godny polecenia. 

Basia

Specjaliści OTOmistrz zrobili dla mnie obudowę kominka z płyt gipsowo-kartonowych. Chcę podkreślić precyzyjność wykonania i atrakcyjny wygląd gotowej konstrukcji. Pracownik odwiódł mnie od kilku pomysłów na dekorację i było to naprawdę dobre. Upewniłam się w tym od razu, jak rozpoczęliśmy korzystanie z kominka zgodnie z jego przeznaczeniem.

Gosia

Kilka razy oglądałem wideo opowiadające o tym, jak obudować kominek płytami gk krok po kroku , jednak kiedy postanowiłem to zrobić samodzielnie, szybko zrozumiałem, że nie poradzę sobie z takim zadaniem. Z tego powodu postanowiłem skorzystać z pomocy fachowców OTOmistrz. Jestem usatysfakcjonowany uzyskanym efektem i serdecznie ich polecam!

Jarek

W naszym domu niestety nie dało się zamontować prawdziwego kominka, więc postanowiliśmy stworzyć wyłącznie imitującą go konstrukcję, która pełniłaby rolę dekoracyjną. Realizację projektu powierzyliśmy wykonawcom z serwisu OTOmistrz, z czego bardzo się cieszymy: pomogli nam z doborem materiałów i projektowaniem kominka, ponadto jesteśmy naprawdę zadowoleni z jakości usług, które zostały nam wyświadczone.

Olek

Po renowacji starego domu postanowiliśmy zostawić kominek, ale zmienić jego obudowę. Zleciliśmy to zadanie fachowcom na OTOmistrz i powiem szczerze – nie oczekiwałam na tak wspaniały efekt. Dzięki obudowie kominek  wygląda bardzo nowocześnie, jesteśmy też zadowoleni z jakości materiałów wybranych do realizacji zlecenia i oczywiście terminowości realizacji projektu.

Ewa