Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Obudowa komina cena Szczecin

Obudowa kominka w Szczecinie

Obudowa kominka Szczecin
Wait...
People

Mamy 14 453 wykonawców z nich 1867 specjalistów jest online i gotowych do pomocy

Jednym kliknięciem dobierzemy najbardziej doświadczonych wykonawców.
Podaj swoją lokalizację - najdziemy najlepszego wykonawcę!

Zaoszczędź nawet do 40% kosztu prac na usłudze — Obudowa kominka - już teraz.

40% oszczędności 40% realnych oszczędności
Sprawdzeni specjaliści Certyfikowani fachowcy
Oszczędzaj czas Zaoszczędź swój czas

Dlaczego Obudowa kominka są zamawiane u fachowców OTOmistrz?

 • Uczciwy cena bez ukrytych prowizji
 • Wykwalifikowani wykonawcy
 • Projekty o dowolnym poziomie złożoności
 • Współpraca na podstawie umowy i z gwarancją
 • Nowoczesne technologie
 • 0% Prowizji
 • 5 Lat na rynku
 • 5000+ Opinii
 • 10 000+ Wykonanych zleceń
Znajdź wykonawcę
Obudowa kominka

Nasi klienci nam ufają

Realne opinie naszych klientów na temat: Obudowa kominka w Szczecinie

Powody do współpracy z nami

Darmowa konsultacja
Obliczenie kosztu usług przed współpracą
Wszystko robimy na czas Wszystko robimy na czas
Bez pośredników Bez pośredników
elements Master

Podczas konsultacji poznasz:

 • 01 Terminy realizacji zlecenia
 • 02 Sposoby bezpłatnego umówienia wykonawcy
 • 03 Kontakty do wykonawców z Twojego miasta
 • 04 Gotowy kosztorys

Wypełnij formularz, a my dobierzemy wykonawcę zgodnie z Twoim zgłoszeniem

Wait...

Nadal masz jakieś pytania?

Najczęściej zadawane pytania o obudowie kominka w Szczecinie

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, pamiętaj, że nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami, a operator odpowie jak najszybciej!

Ile to kosztuje?
Dla Ciebie, jako klienta, usługa jest świadczona bezpłatnie. Płacisz tylko za usługi fachowca lub specjalisty (nasz serwis nie pobiera dodatkowych opłat). Koszt pracy jest wyliczany indywidualnie dla każdego zamówienia. Należy wypełnić formularz, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zbierze wszystkie informacje o pracach, jakie należy zrealizować. Po rozmowie z Tobą zostanie przeprowadzona kalkulacja, a także przygotowany bezpłatny kosztorys do zapoznania.
Terminy realizacji zamówień.
Każdy termin jest ustalany indywidualnie. Składasz zamówienie na stronie, następnie w ciągu 20 minut nasz manager kontaktuje się z Tobą i zbiera informacje o zamówieniu. W kolejnym kroku specjalista lub fachowiec oblicza dokładny czas realizacji zamówienia i uzgadnia z Tobą termin pracy! Wszystkie prace staramy się wykonywać jak najszybciej od momentu złożenia zamówienia.
Czy wasi wykonawcy mogą zrealizować obudowę akumulacyjną kominka?
Tak, naszym specjalistom można powierzyć realizację zlecenia tego typu. Ze względu na to, że do realizacji takiego projektu wymagane są dość drogie materiały, a także umiejętności zduńskie, koszt takiej obudowy kominka w Szczecinie będzie nieco większy niż tradycyjnej, ale jednocześnie możemy zagwarantować, że będzie dobrze utrzymywać ciepło i tym samym umożliwi szybki zwrot wydanych na jej wykonanie pieniędzy.
Ile ogniotrwałych płyt gipsowo-kartonowych należy użyć, żeby zrealizować obudowę stelażu kominka w Szczecinie?
Żeby zabezpieczyć kominek, wystarczy położyć płyty gipsowo-kartonowe jedną warstwą, ich ilość z kolei będzie warunkowana rozmiarem kominka i samych płyt. Niezbędnych obliczeń można dokonać samodzielnie lub skorzystać z pomocy fachowców z którymi współpracuje serwis OTOmistrz: wyceny swoich prac i kosztu materiału dokonują bezpłatnie pod warunkiem złożenia zamówienia na realizację prac na naszym serwisie.
Jakie opcje aranżacji kominków są najbardziej popularne?
Wszystko zależy od tego, w jakim stopniu praktyczne powinno być wykończenie kominka. Jedną z najbardziej popularnych opcji dla tych, którzy marzą o praktycznym kominku, jest jego pomalowanie. Nowocześnie mogą wyglądać także płyty gipsowe, jednak należy tutaj pamiętać o tym, że prawie nie akumulują ciepła - sprawdzają się natomiast jako warstwa ognioodporna. Wśród naszych klientów także dość popularne są gotowe obudowy, które można kupić w sklepach budowlanych, a następnie zainstalować z pomocą naszych fachowców.
Jakie rodzaje obudowy kominków w Szczecinie można zamówić w OTOmistrz?
Wykonawcy na OTOmistrz tworzą zarówno akumulacyjne obudowy kominków, jak i izolacyjne. Akumulacyjna obudowa szczególnie dobrze będzie sprawdzała się w dużych pomieszczeniach, gdyż pozwoli maksymalnie długo utrzymywać w nich pożądaną temperaturę. Z kolei izolacyjna obudowa będzie najlepszym wyborem dla niewielkich pomieszczeń, gdyż nie pozwala, by w wyniku działania kominka stawało się w nich zbyt gorąco.

Dlaczego wybrać naszych specjalistów dla obudowy kominków w Szczecinie?

Budowa kominka w Szczecinie jest prawdziwym marzeniem wielu z naszych klientów, które chętnie wcielimy w życie. Fachowcy z OTOmistrz nie tylko zbudują kominek, ale także stworzą dla niego oryginalną obudowę – może to być kominek obudowany kamieniem lub drewnem, a także często są nam zlecane prace związane z zabudową kominka elektrycznego. Nasi partnerzy posiadają wszystkie niezbędne zezwolenia, materiały i urządzenia, pozwalające na terminową i jakościową realizację nawet najbardziej skomplikowanych zleceń.

Do tworzenia obudowy kominków w Szczecinie wybierane wysokiej jakości materiały, dobierając je osobno do cokołu, ścianek bocznych i okapu w taki sposób, by kominek stał się maksymalnie energooszczędny. Według uznania klienta wykonawcy wykorzystują zarówno gotowe elementy, przeznaczone do tworzenia kominków w określonym stylu lub zrealizować całkiem niepowtarzalny projekt, uwzględniając wymagania klienta co do formy i faktury powierzchni kominka.

Bezpośrednio współpracujemy z marketami budowlanymi, co umożliwia zakup zróżnicowanych materiałów dekoracyjnych w możliwie najniższych cenach.

Zabudowa kominka narożnego w Szczecinie. Realizujemy zabudowę kominków narożnych w Szczecinie na różne sposoby, w tym wykorzystując już gotowe obudowy, których kształt, faktura i rozmiar są dobierane indywidualnie dla każdego klienta. Pracownikom OTOmistrz można także powierzyć stworzenie obudowy kominka z piaskowca lub marmuru, która będzie wyglądała spektakularnie we wnętrzach zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych, podkreślając gust właścicieli i ekskluzywność wykończenia pomieszczeń. Naszym fachowcom można też powierzyć realizację wykończenia kominka narożnego – wykonanie jego tynkowania, malowania, układanie płytek dekoracyjnych itp. Gwarantujemy, że wszystkie prace zrealizujemy szybko i jakościowo.

Jak świadczymy usługę zabudowy kominka w Szczecinie

Do obudowy kominków w Szczecinie nasi partnerzy wybierają bezpieczne materiały, a jednocześnie wyglądające bardzo estetycznie i świetnie prezentujące się we wnętrzach zarówno w stylu klasycznym, jak i high-tech. Rodzaj wybieranej obudowy zależy przede wszystkim od tego, w jakim trybie jest wykorzystywany kominek:

 • Dla kominków, które służą do ogrzewania pomieszczeń wybieramy jednolite materiały o gładkiej powierzchni: nie są wymagające podczas pielęgnacji i jednocześnie nie pochłaniają dużych ilości ciepła;
 • Dla kominków wykorzystanych w celach dekoracyjnych można wybierać różne materiały, jednak zachęcamy zawsze uwzględniać to, w jaki sposób będzie dokonywane czyszczenie kominka. Gładką, jednolitą powierzchnię jest o wiele łatwiej utrzymać w czystości. Wybierając obudowę kominka w Szczecinie, warto także zwrócić uwagę na kolor materiału, z którego będzie wykonana. Ciemna obudowa w pomieszczeniu o niewielkim metrażu może być zbyt przytłaczająca.

Obudowa kominka z cegły i płyt w Szczecinie

Obudowa kominka z cegły lub płyt w Szczecinie – to klasyczne rozwiązanie, które przez wiele dziesięcioleci nie traci na popularności i jest stosowane zarówno w przypadku kominków pełniących wyłącznie funkcje dekoracyjne, jak i tych, które służą do ogrzewania pomieszczeń. Tworząc obudowę dla kominków rzetelnie przestrzegamy wypracowanej przez wiele lat kolejności działań, pozwalającej osiągnąć najlepsze wyniki w maksymalnie krótkim czasie i z minimalnym nakładem wydatków. Dokładne działania, podejmowane przez naszych pracowników, pozwalają zagwarantować, że stworzona obudowa nie tylko będzie miała atrakcyjny wygląd, ale także stanie się niezawodną warstwą izolacyjną, odporną na oddziaływanie wysokich temperatur, ekologiczną oraz maksymalnie łatwą w obsłudze.

Zabudowa kominka narożnego w Szczecinie

Realizujemy zabudowę kominków narożnych w Szczecinie na różne sposoby, w tym wykorzystując już gotowe obudowy, których kształt, faktura i rozmiar są dobierane indywidualnie dla każdego klienta. Pracownikom OTOmistrz można także powierzyć stworzenie obudowy kominka z piaskowca lub marmuru, która będzie wyglądała spektakularnie we wnętrzach zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych, podkreślając gust właścicieli i ekskluzywność wykończenia pomieszczeń. Naszym fachowcom można też powierzyć realizację wykończenia kominka narożnego – wykonanie jego tynkowania, malowania, układanie płytek dekoracyjnych itp. Gwarantujemy, że wszystkie prace zrealizujemy szybko i jakościowo