Ocieplenie dachu i poddasza

Firmy z naszego serwisu OTOmistrz oferują ocieplenie dachów i poddaszy wszystkich rodzajów i w każdym stanie. Indywidualnie doradzą każdemu, jakich materiałów użyć i w jaki sposób. Zoptymalizują koszty ocieplenia dachu, wykonają zlecenie szybko, fachowo i z gwarancją jakości.

Ocieplenie dachu

Materiały do ocieplenia dachów i poddaszy

  • Ocieplenie poddasza wełną

Jedną z głównych cech tego materiału jest niska przewodność cieplna, dzięki ocieplaniu poddasza wełną można sporo zaoszczędzić na paliwie w skali roku. Wełnę produkują z włókna szklanego i skalnego. Popularniejszą jest skalną, ponieważ nie zawiera szkodliwych substancji.

  • Ocieplenie dachu styropianem

Atutem tego materiału jest niski koszt ocieplenia dachu, ale najlepiej go stosować na zewnątrz, przez łatwopalność i wydzielanie szkodliwych substancji. Natomiast płyty XPS są bezpieczne dla zdrowia i nadają się do ocieplenia poddaszy.

  • Ocieplenie poddasza pianką

Najprostszym i najłatwiejszym sposobem ocieplenia poddasza jest natryskiwanie pianką poliuretanową. Tworzy jednolitą strukturę bez żadnych szwów, nie nasiąka, jest ogniotrwała, wytrzymała i bezpieczna dla ludzi.

  • Ocieplanie poddasza celulozą

Nowoczesnym sposobem ocieplania dachów jest wdmuchiwanie celulozy. Przewagą tego materiału jest brak szkodliwych substancji i alergenów. W dodatku zawiera antyseptyki, dzięki czemu jest odporny na gryzonie, grzyby i owady.

Dlaczego warto powierzyć firmom z serwisu OTOmistrz ocieplanie dachu i poddasza?

Firmy, które są u nas prezentowane indywidualnie doradzają klientom optymalne metody i materiały do ocieplania dachów. Wykonują prace pod klucz, realizując zobowiązania odpowiedzialnie, sprawnie i terminowo.

Wieloletnie doświadczenie i kwalifikacje specjalistów firm z naszego serwisu OTOmistrz pozwalają jak najlepiej ocenić sytuację i zoptymalizować koszt ocieplenia poddasza.

Do wykonania zleceń używają nowoczesnego sprzętu i zaawansowanych technologii, co pozwala zapewnić przystępne ceny ocieplenia poddasza za m2. Priorytetem jest satysfakcja klienta.

5 lat na rynku
80 + dezynfekcjiusług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o ociepleniu dachów i poddasza

Godny zaufania serwis!!! Zamówiłam ocieplenie dachu w Warszawie i byłam bardzo zadowolona. Fachowo doradzono mi w doborze materiałów, wykonano prace jak należy w umówionym terminie. Jakość sprawdzana kamerą termowizyjną, wszystko w porządku. Polecam każdemu.

Mirosława

Zamówiłem ocieplenie poddasza celulozą z polecenia znajomych, którzy już to robili. Pracownicy przyjechali punktualnie na czas, wszystko zmierzyli i zrobili analizę termiczną. Doradzili jak ocieplić poddasze kosztem optymalnym. Świetna ekipa, zrobili wszystko jak chciałem.

Mateusz

Jakość na najwyższym poziomie! Chłopaki są bardzo odpowiedzialni i pracowici. W trakcie trwania prac nie były wymagane żadne dodatkowe opłaty, wszystko poszło według ustalonej kwoty. Byłem przyjemnie zaskoczony ceną ocieplenia dachu. Super, polecam.

Michał

Chłopaki wykonali swoją pracę doskonale, kciuk do góry. Doświadczeni i odpowiedzialni, pomagają w doborze materiałów, sami je przywożą i rozładowują. Perfekcyjnie ocieplono wełną poddasze, jestem bardzo zadowolona. Serdecznie polecam!!!

Marzena

Rzetelna ekipa godna polecenia. Ocieplali poddasze pianką, od razu było widać, że to fachowcy. Bardzo profesjonalne podejście od wyceny po wykonanie i pozostawienie porządku. Żadnej ściemy, wszystko według umowy. Pozdrawiam cały zespół OTOmistrza!

Krzysztof