Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Ocieplenie dachu

Ocieplenie domu

Wait...
People

Mamy 14 453 wykonawców z nich 1867 specjalistów jest online i gotowych do pomocy

Jednym kliknięciem dobierzemy najbardziej doświadczonych wykonawców.
Podaj swoją lokalizację - najdziemy najlepszego wykonawcę!

Zaoszczędź nawet do 40% kosztu prac na usłudze — Ocieplenie domów - już teraz.

40% oszczędności 40% realnych oszczędności
Sprawdzeni specjaliści Certyfikowani fachowcy
Oszczędzaj czas Zaoszczędź swój czas

Dlaczego Ocieplenie domów są zamawiane u fachowców OTOmistrz?

 • Uczciwy cena bez ukrytych prowizji
 • Wykwalifikowani wykonawcy
 • Projekty o dowolnym poziomie złożoności
 • Współpraca na podstawie umowy i z gwarancją
 • Nowoczesne technologie
 • 0% Prowizji
 • 5 Lat na rynku
 • 5000+ Opinii
 • 10 000+ Wykonanych zleceń
Znajdź wykonawcę
Ocieplenie domu drewnianego

Nasi klienci nam ufają

Realne opinie naszych klientów na temat: Ocieplenie domu

Powody do współpracy z nami

Darmowa konsultacja
Obliczenie kosztu usług przed współpracą
Wszystko robimy na czas Wszystko robimy na czas
Bez pośredników Bez pośredników
elements Master

Podczas konsultacji poznasz:

 • 01 Terminy realizacji zlecenia
 • 02 Sposoby bezpłatnego umówienia wykonawcy
 • 03 Kontakty do wykonawców z Twojego miasta
 • 04 Gotowy kosztorys

Wypełnij formularz, a my dobierzemy wykonawcę zgodnie z Twoim zgłoszeniem

Wait...

Nadal masz jakieś pytania?

Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, pamiętaj, że nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami, a operator odpowie jak najszybciej!

Ile to kosztuje?
Dla Ciebie, jako klienta, usługa jest świadczona bezpłatnie. Płacisz tylko za usługi fachowca lub specjalisty (nasz serwis nie pobiera dodatkowych opłat). Koszt pracy jest wyliczany indywidualnie dla każdego zamówienia. Należy wypełnić formularz, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zbierze wszystkie informacje o pracach, jakie należy zrealizować. Po rozmowie z Tobą zostanie przeprowadzona kalkulacja, a także przygotowany bezpłatny kosztorys do zapoznania.
Terminy realizacji zamówień.
Każdy termin jest ustalany indywidualnie. Składasz zamówienie na stronie, następnie w ciągu 20 minut nasz manager kontaktuje się z Tobą i zbiera informacje o zamówieniu. W kolejnym kroku specjalista lub fachowiec oblicza dokładny czas realizacji zamówienia i uzgadnia z Tobą termin pracy! Wszystkie prace staramy się wykonywać jak najszybciej od momentu złożenia zamówienia.

Dlaczego warto zamówić ocieplenie domu na naszym portalu?

Wysokiej jakości ocieplenie ścian, zrealizowane przez wykonawców serwisu OTOmistrz, pozwala rozwiązać kilka problemów jednocześnie, w tym:

 • Zwiększyć właściwości wytrzymałościowe budynku;
 • Chronić ściany przed pleśnią;
 • Zwiększyć odporność budynku na mróz, ogień, wysoką wilgotność;
 • Poprawić dźwiękochłonne właściwości budynku.

Rodzaje ocieplenia domu wykonywane w przez serwis OTOmistrz

Wykonawcy serwisu OTOmistrz ocieplają domy styropianem oraz wełną mineralną

Nasz serwis współpracuje wyłącznie z fachowcami, którzy mają duże doświadczenie, posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia, nowoczesne materiały i technologie, co pozwala zapewnić wspaniałe efekty realizacji projektów nawet w starych drewnianych budynkach. Efektem ocieplenia staje się zwiększenie energooszczędności domu nawet o 60%, dodatkowo wzrasta jego dźwiękoszczelność.

Wszystkie prace realizujemy na podstawie umowy, a ceny ocieplenia domu za m2 zapewniamy jedne z najniższych w Polsce. Dodatkowo stałym klientom serwisu OTOmistrz przysługują zniżki.

Ocieplenie domu: skuteczne rozwiązanie przez serwis OTOmistrz

Ocieplenie ścian można wykonać zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz, jednak naszym klientom polecamy wykonanie w sposób dokładny prac zewnętrznych (mogą zmniejszyć straty ciepła o 30-60%), a najlepiej realizować takie projekty w połączeniu z tworzeniem hydroizolacji. Wśród licznych materiałów ocieplających, dostępnych obecnie na rynku, preferujemy watę mineralną i styropian: nie tworzą grubej warstwy i zapewniają dobre ocieplenie elewacji, nawet w bardzo starych budynkach.

Wiele nowoczesnych domów ma już warstwę izolacji, ale nie rozwiązuje to problemu utraty ciepła. Dlatego, aby rozwiązać ten problem świadczymy usługę dodatkowego docieplenia domu. Ponadto przez nasz serwis można zamówić ocieplenie samej elewacji lub tylko fundamentu budynku.

Ocieplenie domów styropianem.

Przed wykonaniem ocieplenia ścian styropianem, dokonują ich wyrównywania i osuszenia, w razie potrzeby stosują także specjalne środki, które zwalczają grzyby i pleśń. Styropianowe płyty nadają się do ocieplenia starych, jak i nowych domów. Za ich pomocą można ocieplić nie tylko elewacje, ale także fundament. Jakościowo tworzą nie tylko warstwę styropianową, ale także listwy startowe, przeznaczone do utrzymywania całej konstrukcji. Do przyklejania i kołkowania warstwy ocieplającej stosują osprzęt od sprawdzonych dostawców, którego okres użytkowania wynosi minimalnie 25 lat. Co więcej, po zakończeniu prac mogą także wykonać tynkowanie i farbowanie ścian.

Ocieplenie domów wełna mineralną

Wełna mineralna – to wspaniały materiał, nadający się do ocieplania ścian w starych domach, jak również do ocieplania fundamentów. Lekka, tania, dobrze izolująca wełna tworzy naprawdę niezawodną warstwę izolacyjną, a w celu polepszenia jej charakterystyk użytkowych zawsze tworzymy dodatkową warstwę, która izoluje i odprowadza wilgoć. Podczas realizacji zleceń ocieplenia elewacji watą mineralną specjaliści stosują wszystkie wymagane techniki ochronne. Dodatkowo wzmacniamy izolację, by działała niezawodnie przez długie lata.