Ocieplenie domu

Ocieplenie domu - to energooszczędne rozwiązanie, pozwalające także poprawić estetyczność wyglądu elewacji. W serwisie OTOmistrz już dzisiaj możesz zamówić ocieplenie elewacji styropianem lub wełną mineralną, by w każdym sezonie cieszyć się komfortowym mikroklimatem w swoim mieszkaniu lub biurze!

ZOSTAW APLIKACJĘ TERAZ
Ocieplenie dachu

Dlaczego warto zamówić ocieplenie domu na naszym portalu?

Wysokiej jakości ocieplenie ścian, zrealizowane przez wykonawców serwisu OTOmistrz, pozwala rozwiązać kilka problemów jednocześnie, w tym:

  • Zwiększyć właściwości wytrzymałościowe budynku;
  • Chronić ściany przed pleśnią;
  • Zwiększyć odporność budynku na mróz, ogień, wysoką wilgotność;
  • Poprawić dźwiękochłonne właściwości budynku.

Rodzaje ocieplenia domu wykonywane w przez serwis OTOmistrz

Wykonawcy serwisu OTOmistrz ocieplają domy styropianem oraz wełną mineralną

Nasz serwis współpracuje wyłącznie z fachowcami, którzy mają duże doświadczenie, posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia, nowoczesne materiały i technologie, co pozwala zapewnić wspaniałe efekty realizacji projektów nawet w starych drewnianych budynkach. Efektem ocieplenia staje się zwiększenie energooszczędności domu nawet o 60%, dodatkowo wzrasta jego dźwiękoszczelność.

Wszystkie prace realizujemy na podstawie umowy, a ceny ocieplenia domu za m2 zapewniamy jedne z najniższych w Polsce. Dodatkowo stałym klientom serwisu OTOmistrz przysługują zniżki.

Ocieplenie domu drewnianego
Ocieplanie budynków
Ocieplenia domu
Ocieplanie domów
  • Ocieplenie domów styropianem.
  • Ocieplenie domów wełna mineralną

Przed wykonaniem ocieplenia ścian styropianem, dokonują ich wyrównywania i osuszenia, w razie potrzeby stosują także specjalne środki, które zwalczają grzyby i pleśń. Styropianowe płyty nadają się do ocieplenia starych, jak i nowych domów. Za ich pomocą można ocieplić nie tylko elewacje, ale także fundament. Jakościowo tworzą nie tylko warstwę styropianową, ale także listwy startowe, przeznaczone do utrzymywania całej konstrukcji. Do przyklejania i kołkowania warstwy ocieplającej stosują osprzęt od sprawdzonych dostawców, którego okres użytkowania wynosi minimalnie 25 lat. Co więcej, po zakończeniu prac mogą także wykonać tynkowanie i farbowanie ścian.

Wełna mineralna – to wspaniały materiał, nadający się do ocieplania ścian w starych domach, jak również do ocieplania fundamentów. Lekka, tania, dobrze izolująca wełna tworzy naprawdę niezawodną warstwę izolacyjną, a w celu polepszenia jej charakterystyk użytkowych zawsze tworzymy dodatkową warstwę, która izoluje i odprowadza wilgoć. Podczas realizacji zleceń ocieplenia elewacji watą mineralną specjaliści stosują wszystkie wymagane techniki ochronne. Dodatkowo wzmacniamy izolację, by działała niezawodnie przez długie lata.

Ocieplenie domu: skuteczne rozwiązanie przez serwis OTOmistrz

Ocieplenie ścian można wykonać zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz, jednak naszym klientom polecamy wykonanie w sposób dokładny prac zewnętrznych (mogą zmniejszyć straty ciepła o 30-60%), a najlepiej realizować takie projekty w połączeniu z tworzeniem hydroizolacji. Wśród licznych materiałów ocieplających, dostępnych obecnie na rynku, preferujemy watę mineralną i styropian: nie tworzą grubej warstwy i zapewniają dobre ocieplenie elewacji, nawet w bardzo starych budynkach.

Wiele nowoczesnych domów ma już warstwę izolacji, ale nie rozwiązuje to problemu utraty ciepła. Dlatego, aby rozwiązać ten problem świadczymy usługę dodatkowego docieplenia domu. Ponadto przez nasz serwis można zamówić ocieplenie samej elewacji lub tylko fundamentu budynku.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o ocieplenie domu

Nasz stary dom pilnie potrzebował ocieplenia – rachunki za media zimą były po prostu gigantyczne. Dziękuję serwisowi OTOmistrz – zorganizowaliście świetną robotę. Teraz w domu jest ciepło i nie oszczędzamy na energii elektrycznej. A koszt ocieplenia elewacji w Warszawie dzięki wam, wcale nie był tak wysoki, jak się na początku wydawało, samodzielnie byśmy tak nie potrafili.

Kasia

Koszt ocieplenia mojego domu zwrócił się już po trzech latach – teraz oszczędzamy nawet 60% więcej energii w porównaniu do tego, co było wcześniej przed zamówieniem usługi na portalu OTOmistrz. Doradzono mi naprawdę skuteczny sposób na docieplenie ścian i teraz w mieszkaniu jest bardzo komfortowo.

Łukasz

Długo wahaliśmy się pomiędzy wewnętrznym i zewnętrznym ociepleniem domu. W serwisie OTOmistrz doradzili nam, że ocieplenie wewnętrzne jest nie tylko mniej skuteczne, ale także zabierze nam trochę powierzchni mieszkania, która i tak nie jest bardzo duża. Świetnie, że posłuchaliśmy tych zaleceń. Koszt ocieplenia domu za m2 nie był wysoki, a wydane pieniądze już prawie się nam zwróciły, bo teraz płacimy znacznie mniej za media, szczególnie w zimie. 

Marek

Ocieplenie starego drewnianego budynku zostało wykonane szybko i tanio – nie mam żadnych zastrzeżeń. Teraz zastanawiam się nad tym, by zrobić ocieplenie także w moim mieszkaniu: wydatki są niewielkie, a w pokojach będzie bardziej przytulnie. Oczywiście, jeśli będę zamawiać usługę, to ponownie tylko przez serwis OTOmistrz.

Agata

Kiedyś sam pracowałem na budowie, więc mogę zapewnić, że OTOmistrz współpracuje z prawdziwymi fachowcami, którzy doskonale znają właściwości różnych materiałów, pomagają klientowi wybrać te najbardziej odpowiednie, a dodatkowo cena docieplenia domu okazała się tylko nieco wyższa, niż w przypadku gdybym wykonywał te prace samodzielnie. Śmiało mogę polecić!

Wojciech

Zostaw prośbę o usługę

Specjalista skontaktuje się z Tobą jak najszybciej