Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Ocieplenie dachu Wałbrzych

Ocieplenie domu w Wałbrzychu

Ocieplenie domu Wałbrzych
Wait...
People

Mamy 14 453 wykonawców z nich 1867 specjalistów jest online i gotowych do pomocy

Jednym kliknięciem dobierzemy najbardziej doświadczonych wykonawców.
Podaj swoją lokalizację - najdziemy najlepszego wykonawcę!

Zaoszczędź nawet do 40% kosztu prac na usłudze — Ocieplenie domów - już teraz.

40% oszczędności 40% realnych oszczędności
Sprawdzeni specjaliści Certyfikowani fachowcy
Oszczędzaj czas Zaoszczędź swój czas

Dlaczego Ocieplenie domów są zamawiane u fachowców OTOmistrz?

 • Uczciwy cena bez ukrytych prowizji
 • Wykwalifikowani wykonawcy
 • Projekty o dowolnym poziomie złożoności
 • Współpraca na podstawie umowy i z gwarancją
 • Nowoczesne technologie
 • 0% Prowizji
 • 5 Lat na rynku
 • 5000+ Opinii
 • 10 000+ Wykonanych zleceń
Znajdź wykonawcę
Ocieplenie starego domu

Nasi klienci nam ufają

Realne opinie naszych klientów na temat: Ocieplenie domu w Wałbrzychu

Powody do współpracy z nami

Darmowa konsultacja
Obliczenie kosztu usług przed współpracą
Wszystko robimy na czas Wszystko robimy na czas
Bez pośredników Bez pośredników
elements Master

Podczas konsultacji poznasz:

 • 01 Terminy realizacji zlecenia
 • 02 Sposoby bezpłatnego umówienia wykonawcy
 • 03 Kontakty do wykonawców z Twojego miasta
 • 04 Gotowy kosztorys

Wypełnij formularz, a my dobierzemy wykonawcę zgodnie z Twoim zgłoszeniem

Wait...

Nadal masz jakieś pytania?

Najczęściej zadawane pytania o ocieplanie budynków w Wałbrzychu

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, pamiętaj, że nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami, a operator odpowie jak najszybciej!

Ile to kosztuje?
Dla Ciebie, jako klienta, usługa jest świadczona bezpłatnie. Płacisz tylko za usługi fachowca lub specjalisty (nasz serwis nie pobiera dodatkowych opłat). Koszt pracy jest wyliczany indywidualnie dla każdego zamówienia. Należy wypełnić formularz, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zbierze wszystkie informacje o pracach, jakie należy zrealizować. Po rozmowie z Tobą zostanie przeprowadzona kalkulacja, a także przygotowany bezpłatny kosztorys do zapoznania.
Terminy realizacji zamówień.
Każdy termin jest ustalany indywidualnie. Składasz zamówienie na stronie, następnie w ciągu 20 minut nasz manager kontaktuje się z Tobą i zbiera informacje o zamówieniu. W kolejnym kroku specjalista lub fachowiec oblicza dokładny czas realizacji zamówienia i uzgadnia z Tobą termin pracy! Wszystkie prace staramy się wykonywać jak najszybciej od momentu złożenia zamówienia.
Czy to prawda, że poprawnie zrealizowane ocieplenie mieszkania pozwala obniżyć straty ciepła nawet o 60%?
Jest to absolutna prawda. Ostatnio opracowywane są tak zwane technologie pasywne, po wdrożeniu których wykorzystanie różnych rodzajów ogrzewania lub schładzania pomieszczeń w ogóle nie będzie potrzebne (domy będą korzystać z ciepła ziemi i energii słonecznej). Jednak nawet teraz ocieplenie domu w Wałbrzychu od wewnątrz i zewnątrz pozwala tworzyć energooszczędne budynki.
Jakie ocieplenie jest lepsze: zewnętrzne czy wewnętrzne?
Nasze doświadczenie jest zgodne z wynikami licznych badań: idealną ochronę pomieszczenia przed mrozem i wilgocią można zapewnić tworząc zewnętrzne ocieplenie ścian. Ważny jest jednak poprawny wybór ocieplenia - pozwala to uniknąć zbierania się na ścianie kondensatu przez cały okres zimowy. W tym celu, aby tworzone przez nasz serwis ocieplenie maksymalnie odpowiadało potrzebom klienta oraz parametrom lokalizacji ocieplonego budynku, ciągle monitorujemy dostępne na rynku nowe technologie i materiały, więc wykorzystujemy w swojej działalności tylko najlepsze.
Jaka pora roku jest najbardziej odpowiednia na ocieplenie domu w Wałbrzychu?
Wszystkim naszym klientom doradzamy dokonywać ocieplenia domu w Wałbrzychu w ciepłą porę roku. Najlepiej - po zakończeniu okresu wiosennych deszczy i przed rozpoczęciem jesiennych przymrozków. Ma na to wpływ kilka przyczyn, a przede wszystkim zalecenia producentów wełny mineralnej oraz styropianu, z którymi najczęściej pracujemy, mówiące o tym, aby dokonywać wszystkich prac montażowych w temperaturze od +10 do +18 º С. Ponadto wiosną cena ocieplenia domu będzie znacznie niższa niż jesienią.
Jak długo utrzymuje się efekt ocieplenia domu w Wałbrzychu?
Utrzymanie efektu zależy przede wszystkim od tego, jakie materiały są wykorzystywane podczas realizacji projektu oraz jaki jest okres ich żywotności. Realizując zlecenia w Wałbrzychu i okolicach rzetelnie dobieramy materiały w taki sposób, aby okres ich użytkowania wynosił minimalnie 25 lat. Dodatkowym efektem ocieplenia ścian jest także polepszenie izolacji dźwiękowej oraz zapewnienie pomieszczeniu komfortowego mikroklimatu.

W jaki sposób świadczymy usługi w zakresie ocieplania domów w Wałbrzychu?

Zakres reprezentowanych przez nasz serwis usług w Wałbrzychu obejmuje:

 • Ocieplenie zewnętrzne elewacji mieszkań w wieżowcach;
 • Ocieplenie fasad domów prywatnych;
 • Instalację i serwisowanie klimatyzatorów;
 • Wykonywanie prac na dużych wysokościach (zlecenia realizowane są przez alpinistów przemysłowych);
 • Uszczelnianie styków;
 • Inne prace związane z ociepleniem elewacji i pracami wysokościowymi.

Zachęcamy do współpracy z nami, gdyż nie tylko zapewniamy ocieplenia ścian w Wałbrzychu, ale także usług o charakterze dodatkowym i uzupełniającym, zwiększające komfort użytkowanych pomieszczeń i poprawiające ich zewnętrzny wygląd.

 Wykonawcom serwisu OTOmistrz możesz zlecić m.in:

 • Usunięcie znacznych uszkodzeń ściany za pomocą zaprawy wyrównującej;
 • Ułożenie przewodów (telefonicznych, antenowych lub nawet instalacji elektrycznej) na zewnątrz pomieszczenia;
 • Wymianę okien (jeśli istnieje taka potrzeba), w tym realizację tak zwanego “ciepłego montażu” itp. 

Często zwracają się do nas klienci, którzy mają już ocieplone domy w Wałbrzychu, jednak jakość tego ocieplenia jest dla nich niezadowalająca. W tej sytuacji powstaje pytanie – czy usuwać starą warstwę ocieplającą i zamontować nową, czy też może połączyć je ze sobą? Po analizie istniejącej warstwy ocieplenia nasi wykonawcy ustalą, pracować od podstaw, czy dokonać tylko docieplania budynku. Wszystkie aspekty realizacji zlecenia spisywane są w umowie, która zawiera także koszt ocieplenia budynku w Wałbrzychu, nieulegający już zmianom w procesie realizacji zlecenia.

Serwis OTOmistrz: najlepsze rozwiązania ocieplania budynków w Wałbrzychu

Strefa klimatyczna, w której znajduje się Wałbrzych, wymaga przemyślanego podejścia do ocieplenia budynków – powinny zużywać jak najmniej energii na ogrzewanie w sezonie zimnym, a jednocześnie zapewniać wystarczającą ochłodę w upalne dni. Ocieplenie domu w Wałbrzychu wymaga przemyślanego doboru materiałów i technik ocieplających, a często także uzyskania dodatkowych zezwoleń.

Na naszym serwisie można zlecić ocieplenie budynków w Wałbrzychu różnego typu i przeznaczenia:

 • Jednopiętrowych i wielopiętrowych budynków mieszkalnych;
 • Obiektów o charakterze komercyjnym (galerie handlowe, centra biznesowe, restauracje itp.);
 • Budynków historycznych (wszystkie prace wykonujemy zgodnie z prawem i po przeprowadzeniu konsultacji z Głównym Architektem Miasta).

Fachowe podejście do realizacji zleceń współpracujących z nami wykonawców, wykorzystanie nowoczesnych technologii oraz duże doświadczenie, pozwalają nam reprezentować nie tylko ocieplania starych drewnianych domów w Wałbrzychu, ale i docieplania elewacji w celu zwiększenia ich efektywności cieplnej.

Ocieplenie domu styropianem

Ocieplenie domu styropianem w Wałbrzychu coraz bardziej zyskuje na popularności i jest ku temu wielu powodów. Styropian ekstrudowany posiada wysoką wytrzymałość mechaniczną i wodoodporność, dzięki czemu ściany budynku są niezawodnie chronione przed wilgocią, a niskie przewodnictwo cieplne pozwala na zwiększenie efektywności energetycznej budynków. Styropian jest materiałem ognioodpornym, co jest jego dodatkowym atutem. Ocieplanie ścian styropianem może być przeprowadzone zarówno przy użyciu kleju, jak i łączników. Lekki i podatny materiał idealnie nadaje się do ocieplania ścian w Wałbrzychu i przygotowania ich do dekoracyjnego wykończenia, pozwalając także znacznie obniżyć koszty ogrzewania. Niewysoki koszt ocieplenia styropianem za 1 m2 czyni tę usługę przystępną nawet dla klientów z ograniczonym budżetem.

Ocieplenie domu wełną mineralną

Wełna mineralna to wysokiej jakości, wszechstronna izolacja, która pozwala zmniejszyć straty ciepła nawet o 30%. Dodatkowo jest ognioodporna, nie ulega procesowi rozkładu, tworzy dodatkową warstwę izolacji akustycznej i chroni przed wiatrem, dlatego tego typu izolacja doskonale sprawdza się zarówno na ścianach betonowych, jak i ceglanych lub drewnianych. Ocieplenie domu wełną mineralną w Wałbrzychu pozwala również ukryć nierówności i krzywizny ścian przed ich wykończeniem. Warto pamiętać, że wełna mineralna jest jednym z najtańszych materiałów izolacyjnych, które są dostępne obecnie na rynku. To wszystko sprawia, że ​​usługa ocieplenia ścian wełną mineralną (w tym ocieplenia wełną mineralną domów drewnianych), świadczona przez serwis OTOmistrz w Wałbrzychu, cieszy się dużą popularnością.