Ogrzewanie podłogowe

Realizacja ciepłej podłogi pod klucz w Polsce - idealny wybór zarówno do domów jednorodzinnych oraz mieszkań, jak i pomieszczeń biurowych oraz produkcyjnych. Zachęcamy do zamówienia tej usługi na platformie OTOmistrz, wyróżniającej się wieloletnim doświadczeniem i prawdziwą pasją do reprezentowanych usług!

ZOSTAW APLIKACJĘ TERAZ
Ciepła podłoga

Usługi ogrzewania podłogowego od OTOmistrz

Montaż ogrzewania podłogowego wymaga nie tylko sporego doświadczenia, ale także poprawnego wyboru typu ogrzewania, tworzenia przemyślanego schematu dostarczania gorącej wody lub pary, a także oczywiście wykorzystania wysokiej jakości materiałów. Tworząc ogrzewanie podłogowe w Polsce nasi wykonawcy starannie dobierają przede wszystkim elementy grzewcze, a następnie ustalają najbardziej odpowiedni sposób ich układania.

Ponadto elektryczna lub wodna ciepła podłoga może być zainstalowana zarówno w łazience i toalecie, jak i w kuchni, na korytarzu, a także w dowolnych innych pomieszczeniach. Takie podejście pozwala zagwarantować, że nawet w największy mróz w pomieszczeniach naszych klientów będzie ciepło i komfortowo.

Dlaczego warto zamówić ogrzewanie podłogowe na platformie OTOmistrz?

Zapewniamy świadczenie pełnego zakresu usług montażu podłóg podgrzewanych

Specjaliści z portalu OTOmistrz realizują demontowanie starego pokrycia podłogowego, a także projektowanie nowego, pomagają w doborze i zakupie niezbędnych materiałów, wykonują montaż podłogi, a w razie potrzeby także dodatkowej izolacji termicznej oraz termostatu. Po ukończeniu prac zajmują się sprzątaniem pomieszczenia, a w procesie eksploatacji podłogi – jej gwarancyjną i pogwarancyjną kontrolą.

Wieloletnie doświadczenie naszych wykonawców na rynku montażu podłóg podgrzewanych w Polsce

OTOmistrz wyróżnia się wieloletnią owocną  współpracą z najlepszymi fachowcami od wykonania podłóg podgrzewanych i  dziesiątkami zadowolonych klientów. Wszystkie prace, związane z instalacją ogrzewania podłogowego w Polsce, wykonywane są przez certyfikowanych specjalistów w oparciu o standardy wymagane w Unii Europejskiej oraz zalecenia producentów podgrzewanych podłóg.

Przystępne ceny montażu podgrzewanych podłóg, najlepsze w Polsce

Gwarantujemy jedne z najniższych cen na polskim rynku, a stałym klientom oferujemy dobre zniżki, o których można dowiedzieć się więcej, kontaktując się z naszym konsultantem – bezpośrednio na stronie lub telefonicznie.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o ogrzewanie podłogowe

Przez długi czas wybierałem fachowca do wykonania ogrzewania podłogowego w Polsce. Podobała mi się praca zespołu zaproszonego z portalu OTOmistrz. Chłopaki zrobili wodne ogrzewanie podłogowe w moim domku podmiejskim. Mogę o nich mówić tylko pozytywnie. Bardzo kompetentni specjaliści! Poleciłem już moim znajomym i także polecam państwu! Trzeba też dodać, że oferują niski koszt ogrzewania podłogowego – naprawdę niska cena.

Bartosz

Od dawna marzyłem o tym, by zrobić swoje mieszkanie bardziej przytulnym, jednak kiedy zadałem pytanie w Internecie ile kosztuje ogrzewanie podłogowe przez portal OTOmistrz, byłem zszokowany. Ceny innych firm są bardzo wygórowane. W końcu zamówiłem usługi OTOmistrza. Mimo niskiej ceny montaż ogrzewania podłogowego w Polsce został zrealizowany po prostu perfekcyjnie. Dobra robota!

Wiktor

Naprawdę długo wybierałam specjalistów, którym mogłabym zlecić tworzenie systemu wodnego ogrzewania podłogowego. Opinie o wodnym ogrzewaniu podłogowym, tworzonym przez OTOmistrz w Polsce były bardzo pozytywne, a więc zdecydowałam się na współpracę. Wydanych pieniędzy i czasu nie żałuję do dzisiaj. Moje mieszkanie od wielu lat jest naprawdę ciepłe i komfortowe!

Beata

Jestem pod wrażeniem tempa i jakości realizacji mojego zlecenia. Wszystkie drobiazgi były wzięte pod uwagę, nie musiałam też nic kontrolować i przypominać. Z OTOmistrz wspólpracują naprawdę super fachowcy, do pracy których nie mam żadnych zastrzeżeń. Z kolei cena montażu elektrycznego ogrzewania podłogowego, które właśnie zamówiłam była naprawdę przystępna.

Iwona

Doskonałe połączenie ceny i jakości. Prace nad realizacją elektrycznego ogrzewania podłogowego w Polsce zajęły nawet mniej czasu, niż oczekiwałem, a efekt okazał się oszałamiający. Dodam, że nie musiałem jechać do sklepu po specjalne materiały, na których się nie znam, wykonawcy wszystkim się zajęli. Gorąco polecam skontaktowanie się z tymi specjalistami, ponieważ to prawdziwi profesjonaliści w swojej dziedzinie!

Michał

Zostaw prośbę o usługę

Specjalista skontaktuje się z Tobą jak najszybciej