Ogrzewanie podłogowe w Aleksandrowie Łódzkim


Realizacja ciepłej podłogi pod klucz w Aleksandrowie Łódzkim - idealny wybór zarówno do domów jednorodzinnych oraz mieszkań, jak i pomieszczeń biurowych oraz produkcyjnych. Zachęcamy do zamówienia tej usługi w naszej firmie, wyróżniającej się wieloletnim doświadczeniem i prawdziwą pasją do świadczonych usług!
Realizacja ciepłej podłogi pod klucz w Aleksandrowie Łódzkim - idealny wybór zarówno do domów jednorodzinnych oraz mieszkań, jak i pomieszczeń biurowych oraz produkcyjnych. Zachęcamy do zamówienia tej usługi w naszej firmie, wyróżniającej się wieloletnim doświadczeniem i prawdziwą pasją do świadczonych usług!

Usługi

Elektryczne ogrzewanie podłogowe Wodne ogrzewanie podłogowe

Elektryczne ogrzewanie podłogowe

Podłogi elektryczne zdobyły godne miejsce na rynku urządzeń grzewczych, gdyż ogrzewanie podłogowe tego typu to połączenie niezawodności i oszczędności podczas eksploatacji. Tworzymy elektryczne ogrzewanie podłogowe w Aleksandrowie Łódzkim w dwóch typach: konwekcyjne i podczerwone. Konwekcyjne ogrzewanie podłogowe to system, w którym ogrzewanie odbywa się za pośrednictwem elementu grzejnego (kabla o długości od 5 do 8 metrów), który oddaje ciepło na powierzchnię podłogi i poza nią. Podczerwone ogrzewanie podłogowe jest z kolei innowacyjnym rozwiązaniem, uważanym za najbardziej ekologiczne i ekonomiczne z tych, które są dostępne na współczesnym rynku. W celu tworzenia tego typu ogrzewania w Aleksandrowie Łódzkim wykorzystujemy cienką folię składająca się z elementów grzewczych na podczerwień, które przenoszą ciepło nie do powietrza, ale do obiektów znajdujących się w pomieszczeniu, w tym samej podłogi.

od 120 zł/m² Zamów

Wodne ogrzewanie podłogowe

Wodne ogrzewanie podłogowe to efektywny i wydajny system ogrzewania, przy tworzeniu którego stosujemy sprzęt montowany fabrycznie, co zapewnia całkowitą szczelność połączeń. W tworzonych systemach wykorzystujemy ekologiczny nośnik ciepła (woda lub płyn niezamarzający w proporcji 50-50 z wodą) o temperaturze od 20 do 40ºC, który jest doprowadzany za pomocą specjalnych elastycznych rur w taki sposób, aby na powierzchni podłogi, w zależności od wykończenia, powstała komfortowa temperatura, nie wyższa niż 27-31ºC. Regulacja temperatury odbywa się za pomocą termostatów. Montaż wodnego ogrzewania podłogowego w Aleksandrowie Łódzkim możemy realizować na dwa sposoby: poprzez układanie równolegle, odpowiednie dla małych i średnich pomieszczeń (temperatura będzie najwyższa na początku rury) lub spiralne, odpowiednie dla dużych mieszkań, gdyż pozwala na bardziej równomierny podział temperatury w rurach. 

od 100 zł/m² Zamów

O nas

Montaż ogrzewania podłogowego w Aleksandrowie Łódzkim

Instalacja ciepłej podłogi w Aleksandrowie Łódzkim jest najlepszym rozwiązaniem w trakcie przeprowadzania generalnego remontu pomieszczenia, pozwalającym stworzyć przytulną atmosferę i zapewnić całoroczną komfortową temperaturę zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i biurowych. Naszym klientem ogrzewanie podłogowe w Aleksandrowie Łódzkim zapewniamy kompleksowe wsparcie: od wyboru typu ogrzewania w zależności od pokrycia podłogowego, aż po jego instalację oraz gwarancyjną i pogwarancyjną obsługę. Tworzymy zarówno podgrzewane wodne, jak i elektryczne ogrzewanie podłogowe w Aleksandrowie Łódzkim, wykorzystując nowoczesne materiały i techniki montażowe, co pozwala zagwarantować niezawodne funkcjonowanie stworzonych przez nas konstrukcji.
Opinie o ogrzewaniu podłogowym w Aleksandrowie Łódzkim zrealizowanym przez naszą firmę są niezmiennie pozytywne, ponadto stale podnosimy poziom naszych kompetencji, co pozwala wykorzystywać w pracy najnowsze technologie oraz naprawdę efektywne rozwiązania. Ponadto posiadając spore doświadczenie współpracy z dostawcami narzędzi oraz materiałów, niezbędnych do instalacji elektrycznego i wodnego ogrzewania podłogowego w Aleksandrowie Łódzkim, mamy spore zniżki i oferujemy jeden z najniższych cenników ogrzewania podłogowego w Aleksandrowie Łódzkim.

4 Projekty w toku
5 + Lata doświadczenia
20 + Specjaliści w ogrzewaniu podłogowym
451 Zrealizowane projekty

Opinie

Ogrzewanie podłogowe w Aleksandrowie Łódzkim - Opinie

Ocena
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Thank you

review was added as a draft

you will see it after moderation

Aleksandrów Łódzki

Przez długi czas wybierałem fachowca do wykonania ogrzewania podłogowego w Aleksandrowie Łódzkim. Podobała mi się praca zespołu zaproszonego z tej firmy. Chłopaki zrobili wodne ogrzewanie podłogowe w moim domku podmiejskim. Mogę o nich mówić tylko pozytywnie. Bardzo kompetentni specjaliści! Poleciłem już moim znajomym i także polecam państwu! Trzeba też dodać, że oferują niski koszt ogrzewania podłogowego w Aleksandrowie Łódzkim.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Bartosz
Bartosz
Aleksandrów Łódzki

Od dawna marzyłem o tym, by zrobić swoje mieszkanie bardziej przytulnym, jednak kiedy zadałem pytanie w Internecie ile kosztuje ogrzewanie podłogowe w Aleksandrowie Łódzkim, byłem zszokowany. Ceny są bardzo wygórowane. W końcu znalazłem tę firmę i zamówiłem ich usługi. Mimo niskiej ceny montaż ogrzewania podłogowego w Aleksandrowie Łódzkim został zrealizowany po prostu perfekcyjnie. Dobra robota!

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Wiktor
Wiktor
Aleksandrów Łódzki

Naprawdę długo wybierałam specjalistów, którym mogłabym zlecić tworzenie systemu wodnego ogrzewania podłogowego. Opinie o wodnym ogrzewaniu podłogowym, tworzonym przez tę firmę były bardzo pozytywne, a więc zdecydowałam się na współpracę. Wydanych pieniędzy i czasu nie żałuję do dzisiaj. Moje mieszkanie od wielu lat jest naprawdę ciepłe i komfortowe!

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Beata
Beata
Aleksandrów Łódzki

Jestem pod wrażeniem tempa i jakości realizacji mojego zlecenia. Wszystkie drobiazgi były wzięte pod uwagę, nie musiałam też nic kontrolować i przypominać. W tej firmie pracują naprawdę super fachowcy, do pracy których nie mam żadnych zastrzeżeń. Z kolei cena montażu elektrycznego ogrzewania podłogowego w Aleksandrowie Łódzkim, które właśnie zamówiłam była naprawdę przystępna.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Iwona
Iwona
Aleksandrów Łódzki

Doskonałe połączenie ceny i jakości. Prace nad realizacją elektrycznego ogrzewania podłogowego w Aleksandrowie Łódzkim zajęły nawet mniej czasu, niż oczekiwałem, a efekt okazał się oszałamiający. Dodam, że nie musiałem jechać do sklepu po specjalne materiały, na których się nie znam, firma wszystkim się zajęła. Gorąco polecam skontaktowanie się z tymi specjalistami, ponieważ to prawdziwi profesjonaliści w swojej dziedzinie!

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Michał
Michał

O usłudze

Ogrzewanie podłogowe w Aleksandrowie Łódzkim - Osobliwości instalacji

Instalacja elektrycznego ogrzewania podłogowego w Aleksandrowie Łódzkim - to opłacalne i niedrogie rozwiązanie, gdyż:
 • Tego typu prace w Aleksandrowie Łódzkim realizujemy na dowolnym etapie remontu, w ciągu zaledwie kilku godzin;
 • Eksploatacja podłogi w Aleksandrowie Łódzkim może rozpoczynać się od razu po jej instalacji;
 • Pozwala oszczędzać do 20% energii w porównaniu do wykorzystania klasycznych elementów grzewczych;
 • Idealnie nadaje się do instalacji zarówno w mieszkaniach, jak i pomieszczeniach biurowych lub technicznych;
 • Ogrzewanie podłogowe w Aleksandrowie Łódzkim ma długi termin eksploatacji;
 • Termostat utrzymuje ustawioną komfortową temperaturę w pomieszczeniu;
 • Wszystkie elementy grzewcze ciepłej podłogi są ukryte, nie są potrzebne grzejniki na zawiasach, żadne detale nie zakłócają estetycznego wyglądu wnętrza. Wykluczona jest możliwość poparzenia lub nabawienia się różnych urazów.
Wady wodnego ogrzewania podłogowego wynikają ze specyfiki jego konstrukcji: tego typu ogrzewanie podłogowe nadaje się do budynków jednorodzinnych i praktycznie nigdy nie stosowane w budynkach wielorodzinnych.

Możesz również zamówić u nas inne usługi, w tym sufity napinane Aleksandrów Łódzki.

FAQ

Ogrzewanie podłogowe w Aleksandrowie Łódzkim - Montaż, najczęstsze pytania

⭐ Na co zwrócić uwagę, wybierając ogrzewanie podłogowe w Aleksandrowie Łódzkim?
Jednym z głównych czynników przy wyborze elektrycznego ogrzewania podłogowego w Aleksandrowie Łódzkim jest rodzaj wykładziny podłogowej. Ponadto, jeśli ciepła podłoga będzie jedynym źródłem ogrzewania w pomieszczeniu, należy zdecydować się na podłogi o większej mocy. Z kolei jako ogrzewanie dodatkowe mogą być wykorzystywane wszystkie opcje elektrycznego ogrzewania podłogowego. Od mocy zależy nie tylko komfortowa temperatura w ogrzewanym pomieszczeniu, ale także energochłonność instalacji, która determinuje koszt jej eksploatacji. Zalecamy także zwrócić uwagę na producenta: zachęcamy do wyboru modeli znanych marek, których skuteczność eksploatacji została potwierdzona przez setki naszych klientów.
⭐ Jakie rozwiązania można wykorzystać do regulacji temperatury ogrzewania podłogowe?
Temperaturę płynu chłodzącego można regulować ręcznie lub za pomocą termostatów. Metoda ręczna wymaga stałego nadzoru człowieka, zatem bardziej efektywnym rozwiązaniem będzie instalacja termostatu, który nie tylko będzie utrzymywać temperaturę na ustawionym przez użytkownika poziomie, ale także będzie pełnił inne funkcje: włączanie i wyłączanie ogrzewania w określonych godzinach, monitorowanie temperatury na zewnątrz, kontrolowanie zużycia energii i tym samym przyczynianie się do oszczędzania.
⭐ Czy powinienem zainstalować ogrzewanie podłogowe w Aleksandrowie Łódzkim bez termoregulacji?
Tak, można. Jednak chociaż w tym przypadku cena ogrzewania podłogowego w Aleksandrowie Łódzkim obniży się, po każdym podłączeniu podłogi do gniazdka będzie ona działała na pełną moc, a więc koszt korzystania z niej będzie wysoki. Zatem nie zalecamy naszym klientom rezygnować z tak wygodnego rozwiązania, jakim jest termoregulacja.
⭐ Czy ogrzewanie podłogowe wysusza powietrze?
Temperatura ciepłej podłogi w przeważającej większości przypadków nie wzrasta powyżej 30 ℃, co ogranicza wysychanie powietrza do minimum. Aby utrzymać komfortowy poziom wilgoci w pomieszczeniu, przy aktywnym używaniu podłogówka lub innych urządzeń grzewczych, zaleca się stosowanie nawilżacza.

Kontakty