Dla komunikacji

+48 (882) 472 611 Pon. - Pt. od 8:00 do 20:00
Ciepła podłoga Olsztyn

Ogrzewanie podłogowe w Olsztynie

Ogrzewanie podłogowe
People

Mamy 14 453 wykonawców z nich 1867 specjalistów jest online i gotowych do pomocy

Jednym kliknięciem dobierzemy najbardziej doświadczonych wykonawców.
Podaj swoją lokalizację - najdziemy najlepszego wykonawcę!

Zaoszczędź nawet do 40% kosztu prac na usłudze — Ogrzewanie podłogowe - już teraz.

40% oszczędności 40% realnych oszczędności
Sprawdzeni specjaliści Certyfikowani fachowcy
Oszczędzaj czas Zaoszczędź swój czas

Dlaczego Ogrzewanie podłogowe są zamawiane u fachowców OTOmistrz?

 • Uczciwy cena bez ukrytych prowizji
 • Wykwalifikowani wykonawcy
 • Projekty o dowolnym poziomie złożoności
 • Współpraca na podstawie umowy i z gwarancją
 • Nowoczesne technologie
 • 0% Prowizji
 • 5 Lat na rynku
 • 5000+ Opinii
 • 10 000+ Wykonanych zleceń
Znajdź wykonawcę
Ciepła podłoga

Nasi klienci nam ufają

Realne opinie naszych klientów na temat: Ogrzewanie podłogowe w Olsztynie

Powody do współpracy z nami

Darmowa konsultacja
Obliczenie kosztu usług przed współpracą
Wszystko robimy na czas Wszystko robimy na czas
Bez pośredników Bez pośredników
elements Master

Podczas konsultacji poznasz:

 • 01 Terminy realizacji zlecenia
 • 02 Sposoby bezpłatnego umówienia wykonawcy
 • 03 Kontakty do wykonawców z Twojego miasta
 • 04 Gotowy kosztorys

Wypełnij formularz, a my dobierzemy wykonawcę zgodnie z Twoim zgłoszeniem

+48
Maksymalna długość 160 symboli

Nadal masz jakieś pytania?

Najczęściej zadawane pytania o ogrzewanie podłogowe w Olsztynie

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, pamiętaj, że nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami, a operator odpowie jak najszybciej!

Ile to kosztuje?
Dla Ciebie, jako klienta, usługa jest świadczona bezpłatnie. Płacisz tylko za usługi fachowca lub specjalisty (nasz serwis nie pobiera dodatkowych opłat). Koszt pracy jest wyliczany indywidualnie dla każdego zamówienia. Należy wypełnić formularz, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zbierze wszystkie informacje o pracach, jakie należy zrealizować. Po rozmowie z Tobą zostanie przeprowadzona kalkulacja, a także przygotowany bezpłatny kosztorys do zapoznania.
Terminy realizacji zamówień.
Każdy termin jest ustalany indywidualnie. Składasz zamówienie na stronie, następnie w ciągu 20 minut nasz manager kontaktuje się z Tobą i zbiera informacje o zamówieniu. W kolejnym kroku specjalista lub fachowiec oblicza dokładny czas realizacji zamówienia i uzgadnia z Tobą termin pracy! Wszystkie prace staramy się wykonywać jak najszybciej od momentu złożenia zamówienia.
Na co zwrócić uwagę, wybierając ogrzewanie podłogowe w Olsztynie
Jednym z głównych czynników przy wyborze elektrycznego ogrzewania podłogowego w Olsztynie jest rodzaj wykładziny podłogowej. Ponadto, jeśli ciepła podłoga będzie jedynym źródłem ogrzewania w pomieszczeniu, należy zdecydować się na podłogi o większej mocy. Z kolei jako ogrzewanie dodatkowe mogą być wykorzystywane wszystkie opcje elektrycznego ogrzewania podłogowego. Od mocy zależy nie tylko komfortowa temperatura w ogrzewanym pomieszczeniu, ale także energochłonność instalacji, która determinuje koszt jej eksploatacji. Zalecamy także zwrócić uwagę na producenta: zachęcamy do wyboru modeli znanych marek, których skuteczność eksploatacji została potwierdzona przez setki naszych klientów.
Jakie rozwiązania można wykorzystać do regulacji temperatury ogrzewania podłogowego?
Temperaturę płynu chłodzącego można regulować ręcznie lub za pomocą termostatów. Metoda ręczna wymaga stałego nadzoru człowieka, zatem bardziej efektywnym rozwiązaniem będzie instalacja termostatu, który nie tylko będzie utrzymywać temperaturę na ustawionym przez użytkownika poziomie, ale także będzie pełnił inne funkcje: włączanie i wyłączanie ogrzewania w określonych godzinach, monitorowanie temperatury na zewnątrz, kontrolowanie zużycia energii i tym samym przyczynianie się do oszczędzania.
Czy powinienem zainstalować ogrzewanie podłogowe w Olsztynie bez termoregulacji?
Tak, można. Jednak chociaż w tym przypadku cena ogrzewania podłogowego w Olsztynie obniży się, po każdym podłączeniu podłogi do gniazdka będzie ona działała na pełną moc, a więc koszt korzystania z niej będzie wysoki. Zatem nie zalecamy naszym klientom rezygnować z tak wygodnego rozwiązania, jakim jest termoregulacja.
Czy ogrzewanie podłogowe wysusza powietrze?
Temperatura ciepłej podłogi w przeważającej większości przypadków nie wzrasta powyżej 30 ℃, co ogranicza wysychanie powietrza do minimum. Aby utrzymać komfortowy poziom wilgoci w pomieszczeniu, przy aktywnym używaniu podłogówka lub innych urządzeń grzewczych, zaleca się stosowanie nawilżacza.

Montaż ogrzewania podłogowego w Olsztynie

Instalacja ciepłej podłogi w Olsztynie jest najlepszym rozwiązaniem w trakcie przeprowadzania generalnego remontu pomieszczenia, pozwalającym stworzyć przytulną atmosferę i zapewnić całoroczną komfortową temperaturę zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i biurowych.

Naszym klientom ogrzewanie podłogowe w Olsztynie wykonawcy zapewniają przez kompleksowe wsparcie: od wyboru typu ogrzewania w zależności od pokrycia podłogowego, aż po jego instalację oraz gwarancyjną i pogwarancyjną obsługę.

Tworzą zarówno podgrzewane wodne, jak i elektryczne ogrzewanie podłogowe w Olsztynie, wykorzystując nowoczesne materiały i techniki montażowe, co pozwala zagwarantować niezawodne funkcjonowanie stworzonych konstrukcji.

Opinie o ogrzewaniu podłogowym w Olsztynie realizowanym przez naszych wykonawców są niezmiennie pozytywne, ponadto stale podnosimy poziom kompetencji specjalistów, co pozwala wykorzystywać w pracy najnowsze technologie oraz naprawdę efektywne rozwiązania.

Ponadto posiadając spore doświadczenie współpracy z dostawcami narzędzi oraz materiałów, niezbędnych do instalacji elektrycznego i wodnego ogrzewania podłogowego w Olsztynie, mamy spore zniżki i oferujemy jeden z najniższych cenników ogrzewania podłogowego.

Ogrzewanie podłogowe w Olsztynie - Osobliwości instalacji

Instalacja elektrycznego ogrzewania podłogowego w Olsztynie – to opłacalne i niedrogie rozwiązanie, gdyż:

 • Tego typu prace w Olsztynie wykonawcy realizują na dowolnym etapie remontu, w ciągu zaledwie kilku godzin;
 • Eksploatacja podłogi w Olsztynie może rozpoczynać się od razu po jej instalacji;
 • Pozwala oszczędzać do 20% energii w porównaniu do wykorzystania klasycznych elementów grzewczych;
 • Idealnie nadaje się do instalacji zarówno w mieszkaniach, jak i pomieszczeniach biurowych lub technicznych;
 • Ogrzewanie podłogowe w Olsztynie ma długi termin eksploatacji;
 • Termostat utrzymuje ustawioną komfortową temperaturę w pomieszczeniu;
 • Wszystkie elementy grzewcze ciepłej podłogi są ukryte, nie są potrzebne grzejniki na zawiasach, żadne detale nie zakłócają estetycznego wyglądu wnętrza. Wykluczona jest możliwość poparzenia lub nabawienia się różnych urazów.

Wady wodnego ogrzewania podłogowego wynikają ze specyfiki jego konstrukcji: tego typu ogrzewanie podłogowe nadaje się do budynków jednorodzinnych i praktycznie nigdy nie stosowane w budynkach wielorodzinnych.

Elektryczne ogrzewanie podłogowe w Olsztynie

Podłogi elektryczne zdobyły godne miejsce na rynku urządzeń grzewczych, gdyż ogrzewanie podłogowe tego typu to połączenie niezawodności i oszczędności podczas eksploatacji. Zapewniamy przez naszych wykonawców elektryczne ogrzewanie podłogowe w Olsztynie w dwóch typach: konwekcyjne i podczerwone. Konwekcyjne ogrzewanie podłogowe to system, w którym ogrzewanie odbywa się za pośrednictwem elementu grzejnego (kabla o długości od 5 do 8 metrów), który oddaje ciepło na powierzchnię podłogi i poza nią. Podczerwone ogrzewanie podłogowe jest z kolei innowacyjnym rozwiązaniem, uważanym za najbardziej ekologiczne i ekonomiczne z tych, które są dostępne na współczesnym rynku. W celu tworzenia tego typu ogrzewania w Olsztynie wykonawcy wykorzystują cienką folię składająca się z elementów grzewczych na podczerwień, które przenoszą ciepło nie do powietrza, ale do obiektów znajdujących się w pomieszczeniu, w tym samej podłogi.

Wodne ogrzewanie podłogowe w Olsztynie

Wodne ogrzewanie podłogowe to efektywny i wydajny system ogrzewania, przy tworzeniu którego specjaliści z naszej platformy stosują sprzęt montowany fabrycznie, co zapewnia całkowitą szczelność połączeń. W tworzonych systemach wykorzystują ekologiczny nośnik ciepła (woda lub płyn niezamarzający w proporcji 50-50 z wodą) o temperaturze od 20 do 40ºC, który jest doprowadzany za pomocą specjalnych elastycznych rur w taki sposób, aby na powierzchni podłogi, w zależności od wykończenia, powstała komfortowa temperatura, nie wyższa niż 27-31ºC. Regulacja temperatury odbywa się za pomocą termostatów. Montaż wodnego ogrzewania podłogowego w Olsztynie można realizować na dwa sposoby: poprzez układanie równolegle, odpowiednie dla małych i średnich pomieszczeń (temperatura będzie najwyższa na początku rury) lub spiralne, odpowiednie dla dużych mieszkań, gdyż pozwala na bardziej równomierny podział temperatury w rurach.