Oklejanie mebli

Marzą Ci się nowoczesne stylowe wnętrza, ale nie masz wystarczająco dużo środków na wymianę mebli? Mamy dla Ciebie wspaniałe rozwiązanie: zamów oklejanie mebli w Polsce w przystępnej cenie u wykonawców na OTOmitrz! Odnowimy nawet stare powierzchnie, przywracając im świeżość, funkcjonalność i atrakcyjność.

ZOSTAW APLIKACJĘ TERAZ
Oklejanie mebli

Oklejanie mebli: odmień swoje wnętrze szybko i tanio!

Serwis OTOmistrz – jako jeden z niewielu w Polsce oferuje usługę fachowego oklejania mebli w celu przywrócenia ich atrakcyjności lub zmiany designu. Nasi specjaliści dokonują oklejania frontów kuchennych, drzwi, a nawet zestawów mebli kuchennych, sumiennie dobierając materiały do realizacji projektu, a także stosując techniki klejenia, pozwalające uzyskać idealnie gładką powierzchnię, w 100% podobną do fabrycznej.

W fachowców z OTOmistrz można zamówić oklejanie mebli folią:

  • Imitującą drewno o dowolnej teksturze;
  • Imitującą powierzchnię metalową lub perłową;
  • We wszystkich błyszczących lub matowych kolorach;
  • Z naniesionym na niej drukiem kolorowym/czarno-białym, w tym 3D.

Wysoka skuteczność realizacji projektów zamawianych na OTOmistrz wiąże się przede wszystkim ze skrupulatnymi pomiarami, wykonywanymi przed przystąpieniem do realizacji zlecenia, a także posiadaniem nowoczesnych narzędzi tnących, pozwalających przygotować materiały do klejenia, których rozmiary są idealnie dopasowane do zmienianej nawierzchni.

Oczywiście, wspaniały efekt pracy zależy także od fachowych działań naszych wykonawców, mających spore doświadczenie w oklejaniu różnych typów mebli wyprodukowanych z różnych materiałów.

Dlaczego warto zlecić oklejanie mebli naszym specjalistom?

OTOmistrz współpracuje z grupą profesjonalnych projektantów, fachowców i managerów, dzięki którym można szybko i sprawnie przywrócić reprezentacyjny wygląd starych mebli lub po prostu zmienić nudny projekt.

Dla każdego klienta opracowywany jest indywidualny projekt klejenia mebli, a także kolor i faktura folii. Klejenie nie zajmuje dużo czasu, a po zrealizowaniu zlecenia nie pozostaje brud, nieprzyjemny zapach itp. Folia z biegiem lat nie traci swojego reprezentacyjnego wyglądu, jest odporna na ścieranie, wilgoć i zmiany temperatury (co oznacza, że ​​można ją zastosować na meblach w łazience i kuchni), a jej powierzchnia zawsze prezentuje się stylowo i nowocześnie.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o oklejanie mebli

Nie wyobrażałem sobie nawet, że oklejanie mebli pomoże mi zaoszczędzić tyle pieniędzy! Ceny oklejania mebli kuchennych okazały się na tym serwisie bardzo przystępne, a jakość realizacji zamówienia jest na wysokim poziomie. Doskonałe połączenie!

Lucjan

Cieszę się, że oklejanie drzwi w moim mieszkaniu postanowiłem powierzyć fachowcom z OTOmistrz. Tu dokładnie wiedzą, co i jak robić, by spełnić oczekiwania klienta i zapewnić mu naprawdę fachową obsługę. Spodobała mi się także jakość wykorzystywanych materiałów. Serdecznie polecam wszystkim zainteresowanym.

Przemek

Po prostu mistrzowskie oklejenie szafek kuchennych! Efekt znacznie, znacznie lepszy, niż oczekiwałam. Z kolejnej pensji zamówię na tym serwisie także oklejanie blatu. Dziękuję OTOmistrz! Teraz jestem pewna, że moja kuchnia może wyglądać jak nowa i to bez wydawania zbędnej kasy!

Maja

W OTOmistrz zamówiłem oklejanie futryn metalowych. Bardzo precyzyjna i odpowiedzialna realizacja zlecenia: wykonawcom z tego serwisu naprawdę zależy, by nie tylko zarobić, ale i pozostawić klienta zadowolonego z jakości świadczonych usług. Jeśli poszukujecie dobrej jakości i przystępnych cen, to zdecydowanie warto złożyć zamówienie u wykonawców OTOmistrz!

Edgar

Długo nie wiedziałem jak odnowić meble kuchenne z okleiną, aż zobaczyłem ofertę serwisu OTOmistrz. Natychmiast zdecydowałem się na współpracę, bo spodobały mi się przedstawione na stronie efekty realizacji innych projektów. U mnie wszystko zostało zrealizowane nawet lepiej, niż oczekiwałem. Jest to jedna z niewielu firm, które naprawdę są godne polecenia.

Jarek

Zostaw prośbę o usługę

Specjalista skontaktuje się z Tobą jak najszybciej