Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦

Zapraszamy do kontaktu

Ocena

Opinie

Podziękowania dla fachowców za wysoką jakość i terminowość realizacji zamówienia na montaż ogrodzenia z siatki w Warszawie przy moim letnim domku. Szczególnie chciałbym zwrócić uwagę na komunikację z menedżerem. Miło jest mieć do czynienia z przyjazną i kompetentną osobą. Podjęcie decyzji o współpracę, na 90% zasługa świetnej komunikacji z tym specjalistą.

Krystian

Jestem zachwycony! Zamówienie zostało zrealizowane terminowo, zgodnie z ustaleniami. Ogrodzenie wokół domu jest pięknie ustawione. Moje oko się raduje. Wszystkie nasze życzenia zostały uważnie wysłuchane i wzięte pod uwagę. To jest bardzo miłe. Ocena za taką pracę może być tylko „doskonała”. Gorąco polecam OTOmistrz!!!

Wojtek

Witajcie! Jesteśmy zadowoleni z wykonawców Waszego serwisu. Nie skłamię, jeśli powiem, że są to profesjonaliści w swojej branży. Montaż ogrodzenia panelowego wokół placu zabaw został wykonany szybko i dokładnie, wszystkie odpady budowlane zostały usunięte po zakończeniu pracy. Koszt usługi jest rozsądny. Nie mam uwag ani skarg. Polecam wszystkim!

women
Jadzia

Przez ten serwis na mojej działce podmiejskiej wykonali montaż ogrodzenia betonowego. Choć nakład pracy był duży, wszystko udało się wykonać na czas, zgodnie z umową. Wykonawca jest dobrym organizatorem i znawcą zawiłości konstrukcji ogrodzeń betonowych. Zespół nie rozpraszał się na przerwy na papierosa, pracował harmonijnie i wydajnie. Cena usługi w porządku.

Teresa

Zwróciłem się do OTOmistra z polecenia sąsiadów w celu ogrodzenia terenu domku letniskowego. Jestem bardzo zadowolona z wyniku wykonanej pracy. Cena również jest w porządku. Wszystko wykonane fachowo, szybko i solidnie. Serdeczne podziękowania dla wykonawców! Dziękuję również sąsiadom za dobrą radę. Polecam wszystkim ten serwis!

Mateusz

Zamówiłam samochód do wywozu odpadów budowlanych. Transport został dostarczony w umówionym terminie i bez opóźnień. Cieszyłam się, że dostarczono mi firmą kurierską wszystkie dokumenty końcowe – było to naprawdę bardzo wygodne, gdyż zamówienie składałam jako firma. Dziękuję bardzo za jakość wykonanej pracy. Polecam serwis OTOmistrz, bo mają indywidualne podejście do klientów.

Marzena

Planowaliśmy samodzielnie przeprowadzić usuwanie odpadów budowlanych, ale zaistniała sytuacja siły wyższej i postanowiliśmy zwrócić się do profesjonalistów. Serwis OTOmistrz, jak się okazuje, oferuje wykonawców pilnego wywozu odpadów budowlanych i współpraca z nimi była naprawdę dobrą decyzją. Nasze zlecenie zostało zrealizowane naprawdę rewelacyjne, jakość 100%. Oczywiście w przyszłości, jeśli pojawi się tego typu problem, będziemy również zamawiać przez ten serwis.

Barbara

Jako właściciel dużego ogrodu często zlecam na portalu OTOmistrz: wywóz gałęzi i ich utylizację. Cennik odpadów zielonych u wykonawców tego serwisu jest jednym z najbardziej przystępnych w Warszawie, a jakość realizacji zleceń naprawdę świetna! Dodatkowo wielokrotnie porównywałem cennik wywozu gruzu w różnych firmach i śmiało mogę powiedzieć – OTOmistrz dobiera naprawdę atrakcyjnych wykonawców!

Sebastian

W OTOmistrz co wiosnę zamawiam usługę odbioru odpadów zielonych. Mam w ogrodzie ponad 20 starych drzew i po ich porządkowaniu pojawia się sporo gałęzi, które pracownicy firmy odbierają i w sposób należyty utylizują. Nie muszę martwić się o szczegóły, a dodatkowo powiem, że wywóz gruzu przez ten portal jest naprawdę tani.

Sławomir

Ceny wykonania przez serwis OTOmistrz są rozsądne, kontenery są zawsze dostarczane na czas. Wywóz śmieci odbywa się bardzo dokładnie po załadowaniu kontenerów, na placu budowy absolutnie nic nie zostaje, w razie potrzeby pracownicy zawsze przygotowują dokumenty towarzyszące. Cieszymy się na dalszą współpracę.

Teresa

Bardzo dziękuję w imieniu całej mojej rodziny za przycinanie starych jabłoni przed naszym wiejskim domem. Praca była uciążliwa, ale wszystko zostało zrobione na najwyższym poziomie. Jestem jak najbardziej zadowolony i przyszłej wiosny na pewno ponownie skorzystam z usług przez serwis OTOmistrz.

Przemek

My, dwoje starszych ludzi, jesteśmy bardzo wdzięczni Piotrowi, który wraz ze swoim asystentem przycinał nasze drzewa i krzewy owocowe, dokonał także wycinki drzew. Jednocześnie udzielił nam wiele ważnych i potrzebnych wskazówek dotyczących pielęgnacji naszych drzew. Bardzo miło, że nasze zlecenie zostało wykonane szybko i dokładnie.

Beata

Obecnie bardzo trudno jest znaleźć fachowców w danej dziedzinie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że łatwo znaleźliśmy takich specjalistów. Nasze drzewa są dość młode, tylko zmarnowaliśmy czas na formowanie ich koron. Dlatego nie mogliśmy się doczekać przybycia specjalisty, który poprawi nasze błędy. Teraz mogę szczerze podziękować wszystkim członkom zespołu wykonawców z waszego serwisu, za profesjonalizm i skuteczność w działaniu. Polecam też gorąco nowym klientom.

Andrzej

Z usług platformy OTOmistrz korzystam już drugi rok. Dowiedziałam się o nich od znajomego, który był bardzo zadowolony z jakości pracy i profesjonalizmu wykonawców. Specjalista dokonał formowania koron jabłoni i gruszy. Wszystko zrobiono na czas z wykorzystaniem własnego sprzętu. Moje jabłonie były w złym stanie, myślałam, że są beznadziejne, jednak po roku ich prawie nie poznałam. Dzięki!

Dominika

 Nigdy nie myślałem, że drzewa mające ponad 40 lat mogą być tak wrażliwe na kompetentną pielęgnację! Dziękuję za przedłużenie zdrowego życia moich drzew. Jabłka są piękne i duże, w przyszłym roku również chętnie skorzystam z usług platformy OTOmistrz.

Piotrek

Wyrażamy głęboką wdzięczność profesjonalnemu podejściu do sprawy, a zwłaszcza tym fachowcom, którzy brali udział w realizacji naszego zamówienia. Naprawili naszą zmywarkę bardzo sumiennie i niedrogo. Działa jak nowa. Powodzenia w pracy i dobrych zysków!

Kaja

Dzięki za świetną robotę! Fachowiec przyszedł pół godziny po mojej aplikacji. Bardzo kompetentny specjalista. Szybko zidentyfikowano przyczynę słabego suszenia naczyń w zmywarce. Naprawa zmywarki była również bardzo szybka! Koszt w porządku. Dzięki jeszcze raz!

Edyta

Doskonała usługa naprawy zmywarki. Sprzęt działa po prostu idealnie. Podobała mi się uwaga i uprzejmość pracownika, a jego praca zasługuje tylko na pochwałę. Szybko, spokojnie i co najważniejsze doskonale zlikwidował awarię. Wielkie dzięki!

Marta

Skontaktowaliśmy się z menedżerem z powodu złego płukania naczyń w naszej zmywarce. O współpracy zadecydowały przede wszystkim przystępne ceny naprawy zmywarek. Jakość okazała się także na bardzo wysokim poziomie, dodatkowo dostałem gwarancję na zrealizowane prace. Bardzo dziękuję za odnowioną zmywarkę! Polecam serwis jako poważnie działający i odpowiedzialny!

Sebastian

Nasza zmywarka do naczyń zaczęła przeciekać po prostu z niczego. Bez zmywarki to jak bez rąk. Większość dnia żona jest zajęta pracą i dziećmi. Po prostu nie ma czasu na samodzielne zmywanie naczyń. Zadzwoniłem do OTOmistrz. Przyjechano w tym samym dniu, wszystko zrobiono szybko, już wieczorem myliśmy naczynia w naszej niezastąpionej zmywarce. Zapewnili nam fachowca, który ma złote ręce. Polecam!

Adam

Cieszę się, że nie na próżno traciłem czas w internecie na szukanie profesjonalistów, którzy zgodzą się na renowację dużej garderoby w moim mieszkaniu. Usługa domowej renowacji mebli – to świetny pomysł! Dziękuję za Was. Chłopaki znają się na rzeczy! Polecam.

Jarek

Osoby, które wykonywały moje zlecenie w zakresie odnowienia starych mebli są wspaniałe: zrobiono wszystko szybko i bezbłędnie. Stare meble zostały całkowicie zmienione dzięki nowym poduszkom. Bardzo duży wybór tkanin, nie ma porównania z innymi sklepami. Tkanina jest droga, ale warto!

Justyna

Zamawiałem odnowienie mebli ogrodowych w Warszawie na portalu OTOmistrz. Bardzo bałem się o to, jak firmie pójdzie, bo mieliśmy współpracować po raz pierwszy, a posiadam drogie meble z egzotycznego drewna. Jestem zachwycony efektem i zdecydowanie w razie potrzeby zwrócę się do tego serwisu ponownie.

Mateusz

Chciałam wyrzucić stare meble kuchenne, ale mieliśmy nieprzewidziane wydatki, więc zdecydowałam się zamówić nowe fasady i odnowienie kilku półek. Bardzo dobrze zorganizowana praca przez serwis OTOmistrz: od złożenia zamówienia do uzyskania wyniku finałowego minęło około 10 dni i moja kuchnia wygląda jak nowa!

Renata

Współpracujemy z tym serwisem od pół roku. Dostałem w spadku kilkadziesiąt antyków i teraz je po trochu odnawiam. Cena jest przystępna, ale działamy etapowo, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Cieszę się, że od samego początku trafiłem właśnie do serwisu OTOmistrz: nie miałem z nimi żadnych problemów, a poza tym szybkość realizacji zlecenia także jest super!

Sławomir

Nasz stary dom pilnie potrzebował ocieplenia – rachunki za media zimą były po prostu gigantyczne. Dziękuję serwisowi OTOmistrz – zorganizowaliście świetną robotę. Teraz w domu jest ciepło i nie oszczędzamy na energii elektrycznej. A koszt ocieplenia elewacji w Warszawie dzięki wam, wcale nie był tak wysoki, jak się na początku wydawało, samodzielnie byśmy tak nie potrafili.

Kasia

Koszt ocieplenia mojego domu zwrócił się już po trzech latach – teraz oszczędzamy nawet 60% więcej energii w porównaniu do tego, co było wcześniej przed zamówieniem usługi na portalu OTOmistrz. Doradzono mi naprawdę skuteczny sposób na docieplenie ścian i teraz w mieszkaniu jest bardzo komfortowo.

Łukasz

Długo wahaliśmy się pomiędzy wewnętrznym i zewnętrznym ociepleniem domu. W serwisie OTOmistrz doradzili nam, że ocieplenie wewnętrzne jest nie tylko mniej skuteczne, ale także zabierze nam trochę powierzchni mieszkania, która i tak nie jest bardzo duża. Świetnie, że posłuchaliśmy tych zaleceń. Koszt ocieplenia domu za m2 nie był wysoki, a wydane pieniądze już prawie się nam zwróciły, bo teraz płacimy znacznie mniej za media, szczególnie w zimie. 

Marek

Ocieplenie starego drewnianego budynku zostało wykonane szybko i tanio – nie mam żadnych zastrzeżeń. Teraz zastanawiam się nad tym, by zrobić ocieplenie także w moim mieszkaniu: wydatki są niewielkie, a w pokojach będzie bardziej przytulnie. Oczywiście, jeśli będę zamawiać usługę, to ponownie tylko przez serwis OTOmistrz.

Agata

Kiedyś sam pracowałem na budowie, więc mogę zapewnić, że OTOmistrz współpracuje z prawdziwymi fachowcami, którzy doskonale znają właściwości różnych materiałów, pomagają klientowi wybrać te najbardziej odpowiednie, a dodatkowo cena docieplenia domu okazała się tylko nieco wyższa, niż w przypadku gdybym wykonywał te prace samodzielnie. Śmiało mogę polecić!

Wojciech

Witajcie! Chciałbym podziękować za staranną pracę. Specjalista w naszym biurze szybko przywrócił wszystkie mechanizmy do pracy. Zrobił wszystko perfekcyjnie, wszystko jest po prostu super. Jestem bardzo zadowolony. Dziękuję za współpracę. W przyszłości zamówie usługę wyłącznie przez ten portal.

Piotr

Zamówiliśmy usługę przez wasz serwis, podczas naprawy okien w mieszkaniu moich emerytowanych rodziców. Jesteśmy zadowoleni z jakości wykonanej pracy, rozsądnych cen oraz szybkości i dokładności specjalistów, jakie wykazywali w wykonywaniu powierzonych im obowiązków. Dobra robota! Zrobione zostało wszystko, jak dla siebie. Jeśli więc zamierzasz odnawiać okna, to warto złożyć zamówienie na OTOmistrz.

Zenek

Serdecznie dziękujemy wszystkim fachowcom waszego serwisu za szybkie i sumienne podejście do pracy. Zleciliśmy naprawę drewnianego okna w Warszawie. Zlecenie zostało przyjęte szybko i otrzymaliśmy fachową poradę od managera. Okno zostało naprawione w krótkim czasie, przy zachowaniu wysokiej jakości pracy i niezawodności. Jestem zadowolona z wyniku. To prawdziwi profesjonaliści, polecam!

Ola

Witam serdecznie, dziękuję za jakość pracy, duży wybór produktów, przystępne ceny i dobre nastawienie do klientów. Specjaliści przybyli na czas, zrobili wszystko szybko i solidnie. Jestem bardzo zadowolony z wykonanej pracy. Mam nadzieję, że zainstalowany sprzęt będzie służył nam długo i bezproblemowo! Polecam!

Igor

Dzięki za wykonaną pracę! Kupiłam drugi dom. Złożyłam zlecenie na wyregulowanie okien. Praca została wykonana na najwyższym poziomie i szybko. Rezultat jest zadowalający. Cena okazała się niższa, niż się spodziewałam. Będę polecała wszystkim moim przyjaciołom i znajomym.

Danuta

Chciałam pomalować stare meble na wysoki połysk, ale długo nie mogłam zdecydować się, z którą firmą nawiązać współpracę. Ważne było dla mnie oczywiście fachowe podejście i przystępna cena, ale także umiejętność realizacji zleceń ze starymi (z pocz. XX w.) meblami. Przez serwis OTOmistrz specjalnie wedle moich potrzeb został wybrany wykonawca, który uważnie mnie wysłuchał i zrealizował zlecenie naprawdę jakościowo.

Julia

Kiedy zamawiałam usługę lakierowania mebli przez OTOmistrz, okazało się, że jest ona bardzo popularna. Musiałam więc poczekać kilka dni, aż przyjedzie do mnie fachowiec. Warto było czekać! Moje meble zostały ocenione pod kątem zniszczeń, razem dobraliśmy odpowiednie materiały i odcień. Sama praca trwała przez dwa dni, a z jej efektu jestem mega zadowolona.

Edyta

Malowanie mebli drewnianych u mnie w domu stało się prawdziwym ratunkiem dla rodzinnego budżetu, a wszyscy znajomi zachwycają się efektem, my oczywiście też. Dziękuję i polecam wszystkim, którzy poszukują dobrych specjalistów do malowania lub lakierowania mebli.

Piotrek

Profesjonalne malowanie mebli? Kiedy zobaczyłem tę ofertę, całkiem przez przypadek, najpierw nie uwierzyłem, że w taki sposób mogę zaoszczędzić pieniądze podczas renowacji mieszkania. Uważałem, że po malowaniu meble będą wyglądać po prostu źle. Jednak kiedy zobaczyłem przykłady prac, zdecydowałem się zlecić serwisowi OTOmistrz malowanie garderoby. Teraz wygląda lepiej niż nowa. Niedługo zamówię także przemalowanie reszty starych mebli.

Michał

Malowanie starych mebli wykonane zostało idealnie! Wszystko dlatego, że wykonawca zrezygnował z narzędzi mechanicznych i wszystkie prace wykonywał ręcznie. Lakier leży idealnie, stara warstwa została w całości usunięta, co nawet pozwoliło lepiej podkreślić fakturę drogiego drewna!

Andrzej

OTOmistrz świadczy usługi remontowe na naprawdę wysokim poziomie – mam doświadczenie, gdyż współpracowałam już z kilkoma. Kwestia ceny omawiana jest na samym początku i następnie nie ulega zmianom, a każdy ze specjalistów, którzy pracowali u mnie w domie wykazał się kompetencją i odpowiedzialnością. Oczywiście, że polecam!

Iwona

Dwa razy w roku zamawiam generalne sprzątanie domu. Sam nie jestem w stanie tak perfekcyjnie tego uporządkować. Po raz pierwszy zamówiłem usługi w tej firmie i byłem pod wrażeniem usługi. Środki czyszczące działają w maskach, wszystko jest idealnie czyste, bez plam i brudu. Dobra robota, myślę, że złożę podanie ponownie.

Ania

Dobra robota, OTOmistrz! Terminowo, profesjonalnie, wszystkie niezbędne wymagania zostały spełnione, wszystko, co było wymagane, zostało wykonane bez problemów, jakość efektu jest idealna – jestem bardzo zadowolona ze współpracy! Dziękuję za dynamikę i szybkość reakcji !! Polecam usługi remontowe wszystkim do współpracy!!

Marzena

Kiedyś sam pracowałem na OTOmistrz, dlatego świadczone przez Państwa usługi naprawcze oceniam maksymalnie wysoko: praca jest szybka, wykonawcy nie tracą czasu na zbędne rozmowy, dokładnie wiedzą co i jak zrobić, a za tak wysoką jakość pracy biorą naprawdę śmieszne pieniądze.

Zbigniew

Mam mieszkanie z panoramicznymi oknami. Sam nie mam sprzętu i czasu, aby się nimi zająć, dlatego zlecam usługi mycia okien w tej firmie. Specjaliści wykonują pracę szybko i sprawnie, a moje okna są zawsze idealnie czyste. Dziękuję OTOmistrz.

Diana

Pracownik przysłany z OTOmistrz, okazał się bardzo dobrym wykonawcą, byliśmy zadowoleni, znał się na swojej pracy, poradził sobie z zadaniem, zrobił wszystko dobrze, sumiennie. Teraz mało kto tak traktuje pracę. Oczywiście, jeśli jeszcze będę potrzebować pomocy w wykonaniu usług remontowo budowlane, zamówię ją tylko na OTOmistrz!

Michał

Nie mam doświadczenia, a bardzo chciałam zrobić dobry remont. Zamówiłam zaś usługi naprawcze w OTOmistrz i jestem po prostu szczęśliwa. Wszystko, czego chciałam, zostało zrobione, a nawet lepiej niż się spodziewałam! Ponadto dostałam bardzo zawodową konsultacje co do wyboru wyposażenia kuchni. Wow!

women
Angela

Regularnie korzystamy z usług sprzątania biur tej firmy. Co tydzień mamy standardowe sprzątanie podstawowe. Również raz w miesiącu zlecamy sprzątanie generalne. Specjaliści zawsze przyjeżdżają na czas i wykonują pracę szybko i rzetelnie. Nie mam żadnych skarg. To naprawdę dobra usługa sprzątania i najlepszy stosunek jakości do ceny.

Andrzej

Chcę serdecznie podziękować: usługi budowlane zostały zrealizowane nawet przed terminem, czego nie oczekiwałam, ale co najważniejsze: bardzo, bardzo rzetelnie. Miałam własne materiały, więc zapłaciłam tylko za pracę specjalistów, a cena w porównaniu do innych firm była naprawdę niewysoka.

women
Paulina

OTOmistrz pomagała nam w przygotowawczych usługi budowlane. Cieszymy się, że zwróciliśmy się do nich, ponieważ chłopaki poradzili sobie z zadaniem w 100%. Każdy powinien podchodzić do swojej pracy tak odpowiedzialnie, dziękujemy! I, gdy będzie taka potrzeba, skorzystamy ponownie.

Wiktor

Skontaktowaliśmy się z OTOmistrz w sprawie zagospodarowania terenu naszego budynku podmiejskiego. Wszystko wykonali dobrze! Wykonanie okazało się znacznie piękniejsze niż u sąsiadów, a jednocześnie kosztowało mniej! Zrobiono wszystko dokładnie tak, jak sobie wymarzyłam! Ponadto wszystkie prace budowlane odbywały się bez mojego bezpośredniego udziału!

women
Amelia

OTOmistrz – jest to najlepsza firma, jaką mogłem znaleźć. Zespół składa się z odpowiedzialnych i uważnych specjalistów. Prace związane z usługi remontowe łazienki w moim biurze zostały wykonane bez zarzutu. Jestem bardzo zadowolony! Oczywiście, dostałem wszystkie niezbędne potwierdzające dokumenty, w tym certyfikaty. Polecam.

Przemek

Potrzebowałem specjalistów, którzy świadczą niedrogie usługi remontowo budowlane. Przyjaciel polecił OTOmistrz i zdecydowałem się na jej wybór. W sumie to nie wiedziałem dokładnie, jak wszystko zorganizować, co trzeba kupić. Dostałem więc nieodpłatną konsultację, a kiedy wszystkie niuanse zostały uzgodnione – zrobiłem przedpłatę. Następnie przyjechał do mnie specjalista, który wykonał zlecenie. Bardzo jakościowo i niedrogo!

Daniel

Zamówiłem generalne sprzątanie w domu. Muszę przyznać, że eksperci dobrze sobie z tym poradzili. Idealnie wyczyszczone lekkie dywany, mimo że mam psa. Polecam generalne sprzątanie mieszkania tej firmy. Na pewno zamówię więcej.

women
Veronica

Kontenery na śmieci, które wynajęliśmy dzięki OTOmistrz stały się prawdziwym ratunkiem podczas przebudowy naszego domku. Nie mieliśmy żadnych problemów ze śmieciami na działce, a gruz budowlany został bezproblemowo wywieziony po zakończeniu prac. Ponadto cena wynajmu kontenera okazała się naprawdę przystępna.
Interesuje Cię wynajem kontenera na śmieci? Jesteś we właściwym miejscu!

Hanna

Decyzja o poszukiwaniu rozwiązania przez serwis OTOmistrz została podjęta przede wszystkim ze względu na przystępną cenę wynajmu kontenera na śmieci. Kontener był potrzebny dosłownie na parę dni, więc nie chcieliśmy przepłacać. Kontener został dostarczony na czas, umyty i zdezynfekowany, w określonym terminie pracownicy zabrali go z naszej działki. Nie musiałam martwić się o nic, więc zdecydowanie mogę polecić tę platformę..

Oliwia

 Jako firma budowlana na stałe współpracujemy z różnymi firmami w zakresie wynajmu kontenerów i wywozu gruzu. Dzięki tej platformie współpraca jest jak najbardziej komfortowa. Kontenery na odpady mają różną pojemność, są zawsze czyste, podczas ich ustawiania pracownicy działają bardzo ostrożnie i wykorzystują specjalistyczny sprzęt.

 

Przemysław

Kontenery na gruz szukam wyłącznie przez OTOmistrz. Tu zarejestrowani są firmy, które fachowo podchodzą do każdego zamówienia, więc zawsze dostaję pojemniki odpowiednie do typu śmieci i ich objętości. Można także umówić się na wywóz gruzu i jego dalszą utylizację – mają niezbędne uprawnienia do świadczenia tego typu usług i zawsze poważnie podchodzi do realizacji zleceń.

 

Kamil

Potrzebna jest firma, w której cennik wynajmu kontenerów będzie naprawdę przystępny? Szukaj jej na platformie OTOmistrz! I to wcale nie jest reklama: korzystamy z serwisu już od dwóch lat i nigdy mnie nie zawiedli – kontenery są dostarczane terminowo, nawet jeśli zlecenie jest bardzo pilne, menedżerowie pomagają także w doborze odpowiednich pojemników. Słowem, tu znalazłem firmy, które działają naprawdę fachowo, tanio i odpowiedzialnie.

Kuba

Zamawiam wywóz śmieci wielkogabarytowych raz na pół roku i zawsze korzystam z usług prezentowanych na platformie OTOmistrz. Tutaj można znaleźć fachowych i sumiennych pracowników, a wszystkie zlecenia realizują szybko i w sposób wcześniej uzgodniony z klientem. Nigdy nie miałem do nich żadnych zarzutów i z tego powodu w przyszłości również będę korzystał tej platformy.

Mariusz

Jak się okazało, wywóz gabarytów jest bardzo skomplikowany: niewiele firm chce współpracować z klientem na jego warunkach, a jeśli już zgadzają dostosować się do twojego harmonogramu, pobierają bardzo duże opłaty. Na poszukiwanie rozwiązania na portalu OTOmistrz zdecydowałem się, kiedy zobaczyłem dużo dobrych opinii. W trakcie kontaktu z wykonawcą ustaliliśmy wszystkie szczegóły, wywóz śmieci był zorganizowany bez żadnych zarzutów. Plusem jest to, że dostałem zniżkę na kolejne zlecenie.

Tadeusz

Długo szukałam miejsca, gdzie wyrzucić stare meble i w końcu znalazłam wykonawcę w serwisie OTOmistrz. Pracownicy nie tylko dokonali szybkiego wywozu śmieci, ale i wynieśli je z mieszkania na trzecim (!) piętrze, nie uszkadzając ścian. Oczywistym jest, że po realizacji zlecenia postanowiłam pozostawić o tej platformie pozytywną opinię! 

Karolina

Wielokrotnie zamawiałem wywóz gabarytów w serwisie OTOmistrz i w przyszłości także zamierzam korzystać usług specjalistów, których tutaj znalazłem, gdyż ci fachowcy działają bardzo zorganizowanie i skutecznie. Ani razu nie miałem zarzutów do pracowników, którzy wykonywali zlecenie, ponadto jako stały klient zawsze mam dobre zniżki. Serdecznie polecam serwis OTOmistrz także wszystkim innym zainteresowanym.

Dawid

Odpady wielkogabarytowe, które pozostały po remoncie, tworzyły prawdziwy bałagan w mieszkaniu i przeszkadzały w ukończeniu prac wykończeniowych. Nie czekałem, aż spółdzielnia poinformuje o miejscu i czasie zbiórki gabarytów, ale zamówiłem usługi dzięki platformie OTOmistrz. Ekipa zrealizowała zlecenie naprawdę świetnie: nie martwiłem się o nic, wszystko, od momentu wynoszenia gabarytów z mieszkania i do czasu ich utylizacji zrobili pracownicy. Dziękuję serdecznie! 

Emil

Po prostu uwielbiam mój podziemny system nawadniania kropelkowego zainstalowany przez pracowników OTOmistrz. Mam teraz więcej wolnego czasu, by cieszyć oko roślinami, a nie dokonywać ich nawadniania. Nie podlewam także trawnika ręcznie wężem. Zniknęły też takie problemy, jak gnicie lub wysychanie gleby. Co więcej, ścieżki są teraz suche. Wielkie dzięki! Polecam zarówno ten system, jak i firmę.

Zbigniew

Witajcie! Jestem bardzo zadowolona z pracy Waszych specjalistów przy instalacji automatycznego nawadniania dla mojej prywatnej działki. Wszystko zostało wykonane nie tylko perfekcyjnie, ale po prostu SUPER! Wszystko było przemyślane w najdrobniejszych szczegółach. System działa świetnie. Dziękuję bardzo! Polecam OTOmistrz wszystkim moim sąsiadom.

Jacek

Postanowiliśmy zmodernizować stary system nawadniania na terenie prywatnego domu rodziców. Specjaliści tej firmy doradzili wykonanie połączonego systemu: nawadniania kropelkowego w ogrodzie oraz systemu zraszania na trawniku. Podobało nam się to podejście. Dla każdego miejsca tworzone są najbardziej komfortowe warunki nawadniania. Po zainstalowaniu i uruchomieniu systemu upewniliśmy się o tym, że nie pomyliliśmy się przy wyborze firmy. Dziękuję! Polecam wszystkim!

Ola

Złożyłam zamówienie w OTOmistrz po raz pierwszy. Niewiele wiem o nowoczesnych systemach nawadniających. Poprosiłam zatem o radę. Dziękuję managerowi, który wszystko mi wyjaśnił w przystępny sposób. Fajnie też zaprosić pracownika wcześniej, aby mógł na miejscu powiedzieć, który rodzaj nawadniania najlepiej wybrać. U mnie po zbadaniu ogrodu fachowiec zalecił przeprowadzenie nawadniania kroplowego. Znów skorzystałam z usług OTOmistrz. Jestem bardzo zadowolona z systemu nawadniania. Dziękuję i polecam!

Iza

Współpracuję z firmą od ponad 5 lat. Przy letnim domku zainstalowano u mnie system nawadniania kropelkowego. Projekt został wykonany oszczędnie, ale jest całkiem wystarczający do podlewania małego ogrodu. Od momentu rozpoczęcia współpracy z OTOmistrz nigdy nie miałem problemów z wysychaniem roślin. Pozostają zielone nawet w najmocniejsze upały. W tej firmie wszystkie problemy są rozwiązywane jasno, konkretnie i bardzo szybko. Jako stały klient mam rabat. Automatyczne nawadnianie ogrodu to super sprawa!

Adam

Dziękuję za dobrze wykonaną pracę. Stary dywan wygląda jak nowy, nieprzyjemny zapach zniknął, a kolory wydają się jaśniejsze. Dostaliśmy również zniżkę na kolejne czyszczenie, więc za 9-10 miesięcy na pewno ponownie skontaktujemy się z serwisem.

Ewa

Mój dywan jest znowu miękki i puszysty. Fachowiec powiedział, że stopień zabrudzenia nie jest zbyt silny, więc wybraliśmy pranie chemiczne dywanu i to się nam opłaciło. Koszt czyszczenia dywanu jest bardzo przystępny, liczony jest za metr kwadratowy, więc trochę zapłaciliśmy. Jednak polecam wszystkim!

Anna

Zamówiłem w OTOmistrz pranie i ozonowanie dywanów w biurze. Cała praca zajęła około tygodnia, a efekt jest spektakularny. Dywany stały się naprawdę czyste, w pomieszczeniu zniknął uciążliwy zapach, pracuje się nam naprawdę przyjemnie. Dziękuję i zdecydowanie będę zwracał się do Państwa ponownie, a także polecał usługi swoim kolegom.

Michał

Myślałam, że dywan z mieszkania babci jest do wyrzucenia, a jednocześnie miałam do niego sentyment. Postanowiłam więc zwrócić się do serwisu OTOmistrz i spróbować zrealizować pranie chemiczne. Dokładnie sprawdzili dywan, materiał, z jakiego został wykonany i zanieczyszczenia, po czym szybko dokonali jego czyszczenia. Nie powiem, że wygląda jak nowy, ale jest czysty, pachnie świeżością i zdecydowanie znajdę dla niego miejsce w moim mieszkaniu!

Weronika

Zwróciłam się do OTOmistrz, bo cennik prania dywanów jest tu naprawdę niski. Nie żałuję podjętej decyzji. Dobrano dobre i ekologiczne środki czyszczące, brud został skutecznie usunięty, a dywan nie odkształcił się i ma bardzo przyjemny zapach. Pranie dywanów z odbiorem od klienta jest wygodne także pod względem czasu – nie trzeba martwić się o nic, wystarczy umówić się z przedstawicielem firmy na czas odebrania dywanu z mieszkania lub biura. Polecam, gdyż w tej firmie rozumieją, co to profesjonalizm.

Ola

Cennik mycia okien na wysokości zawsze wydawał mi się wygórowany, dopóki nie znalazłem tego serwisu. Nawiązaliśmy stałą współpracę i jestem bardzo zadowolony zarówno z jakości czyszczenia okien, jak i obsługi klienta. Polecam wszystkim zainteresowanym.

Bartosz

Poszukując firmy, która świadczyłaby taką usługę, jak szybkie mycie okien, trafiłam na ten serwis. Dostałam dokładnie tak jakościowe usługi, jak były opisane. Po złożeniu kolejnych zamówień dostałam także dobry rabat, a więc dla mnie cennik mycia okien jest tutaj naprawdę przystępny.

Sabina

Wynajmuję mieszkania na Airbnb i dla mnie bardzo ważnym jest wysoki poziom zadowolenia klientów ze świadczonych przeze mnie usług. Dlatego systematycznie zamawiam w tym serwisie mycie okien w mieszkaniach. Świetnie dają radę z najtrudniejszymi zadaniami, a cennik mycia okien przez wiele lat pozostaje bardzo niski.

Arek

Kiedy pisałem w Internecie ogłoszenie, że zlecę mycie okien w moim biurze, zgłosiło się kilka firm, w tym ten serwis. Po rozmowie z konsultantami doszedłem do wniosku, że Państwo świetnie rozumieją się na swojej pracy i złożyłem u nich zamówienie. Cena mycia okien okazała się bardzo przystępna, a jakość usług naprawdę świetna. Polecam.

Tomasz

Cennik alpinistycznego mycia okien potrafi być niezwykle wysoki i dlatego długo poszukiwałam odpowiedniej firmy, której mogę zlecić tego typu prace. Firma z tego serwisu dokonała szybko, tanio i maksymalnie jakościowo mycie okien, więc będę kontynuować współpracę także w przyszłości.

Julia

Stworzony przez wykonawców OTOmistrz kominek w domu wygląda po prostu wspaniale. Przez cały rok pełni funkcję dekoracyjną, a w zimie od czasu do czasu stosujemy go także jako źródło dodatkowego ogrzewania. Zero zadymienia, nie ma też żadnych problemów z czyszczeniem wewnątrz i na zewnątrz. Jeśli chcecie ozdobić swoje mieszkanie kominkiem, szczerze polecam skorzystać z usług fachowców na OTOmistrz!

Basia

W OTOmistrz stworzyli dla nas naprawdę wspaniały kominek narożny, który można wykorzystywać nie tylko do ogrzewania pomieszczenia, ale także do przygotowania jedzenia na grillu. Cieszymy się, że wśród wielu firm  wybraliśmy właśnie partnerów OTOmistrz: mają przystępne ceny, indywidualnie podchodzą do każdego klienta, a także dają pisemną gwarancję na jakość realizowanych prac.

Filip

Wielkie dzięki specjalistom z “OTOmistrz” za ciepło i komfort w naszym domu! Wszystkie szczegóły budowy kominku w domu  zostały skrupulatnie przemyślane, więc nie mamy problemu z jego użytkowaniem, dodatkowo koszt zbudowania kominka okazał się znacznie niższy niż w wielu innych firmach, w których pytaliśmy o cenę takich usług.

Anna

Przez długi czas marzyłem o zbudowaniu kominka samodzielnie: posiadałem już projekt, materiały budowlane i wykończeniowe, ale kiedy w końcu postanowiłem zająć się tą sprawą bezpośrednio, okazało się, że brakuje mi wiedzy i w ogóle taką pracę lepiej zlecić fachowcom, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia – po prostu nawet ze względów bezpieczeństwa. Zdecydowałem się więc na zwrócenie się za pomocą do OTOmistrz: spodobało mi się fachowe podejście do sprawy ich wykonawców i przystępne ceny budowy kominków. W czasie krótszym niż tydzień zlecenie zostało zrelizowane. Kominek pełni wyłącznie funkcję dekoracyjną, wygląda przepięknie, zachwyca domowników, jak i naszych gości!

Mikołaj

Nie często pozostawiam opinie w Internecie, ale praca fachowców z OTOmistrz naprawdę jest tego warta, by pozostawić pozytywną ocenę. Zbudowano dla nas wspaniały, przytulny kominek, z którego korzystamy co wieczór, kiedy następują chłodniejsze dni. Działa niezawodnie, ogień łatwo się rozpala, nie ma też problemów z usuwaniem popiołu lub zadymieniem! Naprawdę szczerze polecam ten serwis!

Łucja

Serdecznie dziękujemy za zainstalowanie toalety wiszącej. Naprawdę chcieliśmy zainstalować taki sedes od długiego czasu, ale baliśmy się, czy ściana wytrzyma. Wreszcie decyzja została podjęta, a do montażu zaprosiliśmy fachowca z serwisu OTOmistrz. Zostało wykonane wszystko zgodnie z obietnicą menedżerów, terminowo i profesjonalnie. Instalacja jest bezpiecznie zamocowana. Łazienka stała się bardziej swobodna. Ślicznie dziękuję!

women
Marysia

Mieszkamy w prywatnym domu. Już dawno wpadliśmy na pomysł kupienia kabiny prysznicowej. Dzieci nalegały na kupno. Wybraliśmy ten serwis i jesteśmy zadowoleni.  Praca była fachowa, szybka i dokładna. Nic nie jest porysowane ani zabrudzone. Wielkie dzięki! Polecamy OTOmistrz wszystkim!

Beata

Kupiłem nową umywalkę. Wziąłem wolne w pracy. Bardzo się martwiłem, żeby hydraulik przybył na czas. Rzeczywiście, przybył na wyznaczony czas bez spóźnienia. Fajnie, że serwis jest zorientowana na klienta. Jestem zadowolony zarówno z montażu umywalki, jak i ceny. Dziękuję! Oczywiście polecam!

Piotr

Dziękuję Wam bardzo za montaż elektryczny w przystępnej cenie! Wykonawcy to prawdziwi profesjonaliści! Instalacja gniazdek w łazience została wykonana szybko i dokładnie, wszystkie śmieci zostały usunięte. Ostateczny koszt usług nie różni się od wstępnego i jest akceptowalny. Jeśli zajdzie taka potrzeba, skontaktuję się z Wami ponownie. Polecam!

Olek

Prysznic przeciekał od dawna, więc w końcu postanowiłem o wymianie. Usługa białego montażu na OTOmistrz wydała mi się dobrą opcją, więc zwróciłem się do tego serwisu. Cała praca zajęła około pół dnia, a efekt jest świetny. Jeśli zatem poszukujecie tanich i wysokiej jakości usług białego montażu, warto skorzystać z portalu OTOmistrz!

Michał

Jasna narożna sofa narożnik była mocno zabrudzona przez dosłownie dwa lata jej aktywnego użytkowania, szczególnie podłokietniki. Zastanawiałam się nawet nad zmianą tapicerki. W OTOmistrz jednak powiedziano mi, że ich fachowcy pomogą rozwiązać ten problem i rzeczywiście… Sofa była czyszczona około 2 godzin, wszystkie plamy zniknęły, cały tłuszcz, ślady od pisaków (w domu jest dwoje dzieci). Byłam zaskoczona, bo sofa zaczęła wyglądać jak nowa. Od godz. 3 po południu do wieczora wszystko było suche i nadające się do spania 🙂 Dziękuję, teraz będziemy stałymi klientami.

Zosia

Mieszka z nami piesek, więc kiedy zamawiałem usługę prania tapicerki, prosiłem, by przynajmniej duże plamy z sofy i krzeseł zostały usunięte. Wyczyszczone jednak zostało wszystko i dodatkowo bardzo jakościowo! Podjąłem decyzję o zleceniu prania tapicerki w specjalistów na OTOmistrz raz w roku: przyjemnie mieszkać w czystym i ładnie pachnącym mieszkaniu!

Bartek

Jestem zachwycona efektem prania tapicerki meblowej, zrealizowanej przez wykonawców z serwisu OTOmistrz. Dosłownie kilka godzin i w moim biurze wszystko lśniło czystością. Zniknął nie tylko kurz, ale także nieprzyjemny zapach, dodatkowo wszystko wyschło już w tym samym dniu, więc od rana mogliśmy przyjmować klientów w naszym odświeżonym biurze!

Julia

Profesjonalne pranie tapicerki w partnerów OTOmistrz kosztuje naprawdę niewiele, szczególnie w porównaniu do innych serwisów. Zamówiłam oczyszczanie dwóch sof i beżowego fotela, na którym były plamy po licznych biesiadach. Pracownicy przyjechali dokładnie na ustaloną z nimi godzinę, mieli ze sobą cały sprzęt i detergenty, dodatkowo są bardzo uprzejmi i wykonują pracę naprawdę szybko. Zdecydowanie są warci polecenia!

Nina

Efekt prania tapicerki parą jest po prostu spektakularny! Na pewno skontaktujemy się z waszymi specjalistami ponownie, ponieważ oprócz profesjonalizmu oferujecie korzystne ceny oraz możliwość płatności bezgotówkowej, co jest bardzo ważne dla nas jako firmy.

Maja

Ten serwis wybrałam na polecenie znajomych, gdyż wybranie odpowiedniej firmy spośród setek świadczących usługi sprzątania biura nie jest łatwym zadaniem. Do mnie przyjechało od razu kilka osób sprzątających, które zrealizowały generalne sprzątanie biura dosłownie w parę godzin. Teraz zastanawiam się, czy nie podpisać umowy o okresowym sprzątaniu mojego warszawskiego biura z tym serwisem.

women
Beata

Po raz kolejny zamówiłem sprzątanie biur. Wszystkie prace wykonano jak zawsze rzetelnie i szczegółowo, wszystko, o co prosiłem, zostało zrobione na 100%, więc zdecydowałem się pozostawić tu opinię o serwisie, który zdecydowanie zasługuje na polecenie. Jeśli poszukujecie kogoś, kto będzie mógł systematycznie realizować sprzątanie Waszego biura lub dokonywać generalnego sprzątania – warto złożyć u nich zamówienie.

Michał

Dla mnie ważnym kryterium wyboru firmy sprzątającej był cennik sprzątanie biur. A ponieważ tutaj był naprawdę niski, a opinie o usługach tego typu pozytywne, zdecydowałam się na współpracę. Cieszę się, że znalazłam takich profesjonalistów! Nie zawiedli mnie ani razu, nadal będziemy kontynuować współpracę.

Zosia

Przez OTOmistrz składałem już nie pierwsze zamówienie na mycie dachu i jak zawsze pozostaję pod wrażeniem co do jakości i terminowości realizacji usług. Mycie dachu  wykonywane jest na wysokim poziomie, a dodatkowo wykonawcy z tego serwisu nigdy nie oczekują zbędnych pieniędzy za świadczenie swoich usług. Jest to serwis, z którym zamierzam współpracować także w przyszłości.

Ignacy

Mamy podpisaną umowę na usługę sprzątanie biur co tydzień. Ekipa przyjeżdża dokładnie na czas, nie zakłócając naszego normalnego trybu pracy, posiadają wszystko, by uczynić nasze biuro jeszcze bardziej przytulnym i wygodnym. W tym samym czasie cena sprzątania pomieszczeń biurowych od wielu lat pozostaje tu najniższą!

Radek

Zleciłam mycie blachodachówki  wykonawcom z OTOmistrz i mogę śmiało powiedzieć, że poradzili sobie z realizacją tego zadania w 100%. Wykonano bardzo precyzyjne mycie, usunięto pleśni i mech, a dodatkowo naniesiono na dach środki, które będą zabezpieczać go przed szkodliwymi oddziaływaniami przez kolejne lata. Bardzo polecam,OTOmistrz współpracuje z prawdziwymi fachowcami!

Basia

Od wielu lat czyściłem dach Karcherem i uważałem, że nie może być lepiej. W tym roku nie miałem jednak czasu i żona zamówiła mycie ciśnieniowe dachu  w OTOmistrz! Jestem zachwycony jakością i wynikiem realizacji zlecenia. Efekt jest o wiele lepszy, niż kiedy robiłem to własnoręczne. Następnym razem też zlecę to specjalistom OTOmistrz: teraz już wiem, jak ważna jest fachowa i właściwa pielęgnacja dachów!

Filip

Posiadam biura w kilku krajach europejskich i w każdym z nich staram się zapewnić doskonałą czystość. W moim biurze sprzątania dokonuje właśnie firma z tego serwisu i jestem bardzo zadowolony zarówno z kosztu usług, jak i ich jakości. Śmiało polecam też wszystkim zainteresowanym.

Edmund

Szybko i skutecznie. A dodatkowo okazało się, że koszt był niski. Preparaty do mycia dachu, które stosowałem samodzielnie nigdy nie dawały takiego efektu. Warto korzystać z usług OTOmistrz  przynajmniej raz na 5 lat, co osobiście zamierzam robić i polecam też to wszystkim swoim znajomym! 

Mikołaj

fachowcy z OTOmistrz dobrali naprawdę skuteczny środek do mycia dachówki betonowej: nic nie zostało zniszczone w procesie realizacji zlecenia, a dach już ma swoje lata. Dodatkowo powierzchnia została zabezpieczona przed szkodnikami, wodą i słońcem. Dodam także, że nie zapłaciłam za usługi za dużo, więc śmiało polecam OTOmistrz! zostało przeprowadzone w ciągu 1 dnia.

Anna

Zawsze myślałem, że ceny sprzątania domów jednorodzinnych są bardzo wysokie i z tego powodu nigdy nie decydowałem się na zamówienie takiej usługi. Przypadkiem dowiedziałem się o tym serwisie OTOmistrz, który zawiera naprawdę niskie cenniki sprzątania domu i zdecydowałem się na zamówienie usługi. Od tego czasu minęło pół roku, teraz ekipa przyjeżdża do mnie co tydzień – to pomaga znacznie zaoszczędzić czas.

Adrian

Podjąłem decyzję o zaproszeniu ekipy z tego serwisu z kilku powodów: ceny za sprzątanie domu są jednymi z najniższych, w razie potrzeby realizowane jest eko sprzątanie domu, można podpisać umowę na systematyczne usługi. Bardzo wygodne rozwiązania, więc polecam też innym!

Piotr

Nie mam czasu na uporządkowanie swojego domu, a lubię czystość. Po prostu nie mogę funkcjonować normalnie, kiedy otacza mnie kurz lub są rzeczy nie są ułożone odpowiednio. Raz na tydzień przyjeżdża do mnie zespół pracowników z tego serwisu, który rzetelnie sprząta dom, a od czasu do czasu także piwnicę i garaż. Ponadto cennik sprzątania jest super. Polecam.

Joanna

Jestem „eko” więc kiedy dowiedziałam się o możliwości zamówienia ekologicznego sprzątania domu, nie wahałam się ani minuty i zamówiłam tę usługę. Kiedy dowiedziałam się ile kosztuje sprzątanie domu byłam zszokowana – naprawdę nie spodziewałam się tak niskich cen. Będziemy współpracować dalej!

Katarzyna

Sprzątanie domów prywatnych, wykonywane przez pracowników, których można znaleźć w tym serwisie to dla mnie prawdziwy ratunek. Pracuję zdalnie i potrzebuje komfortu wokół siebie. Teraz mam go na co dzień. Dodatkowo też powiem, że cena za sprzątanie domu w Warszawie jest ustalana bardzo precyzyjnie, a wszystkie moje prośby są realizowane w 100%.

Małgosia

Myślałem, że cena sprzątania po zgonach będzie dość wysoka, bo jasne jest, że nie każdy się na to zgodzi. W przeciwieństwie do tego okazało się, że firmy z portalu OTOmistrz świadczą tę usługę w całkiem przystępnej cenie. Usługa ozonowania wykonana perfekcyjnie. Polecam.

Mikołaj

Z tego, co znalazłem, za pomocą OTOmistrz można znaleźć firmy oferujące sprzątanie po zgonach nawet poniżej średniej ceny za te usługi. Wszystko zostało wykonane tak profesjonalnie i szybko, jak to tylko możliwe. Widać, że zespół ma doświadczenie i kompetencje. Dziękuję bardzo!

Filip

Bardzo polecam! Za pomocą OTOmistrz można szybko, wiem to z doświadczenia własnego, znaleźć dobrą firmę do sprzątania po zgonach. Zaproszona ekipa miała na sobie kombinezony, posiadała specjalne środki czyszczące. Wszystko zostało zrobione szybko i profesjonalnie. Inne firmy oferują sprzątanie po zgonach w znacznie wyższych cenach niż te z portalu OTOmistrz.

Franciszek

Fachowa i konkretna pomoc. Wcześniej za pomocą OTOmistrz zamawiałem inne usługi i wiedziałem,  że są firmy sprzątające świadczące usługę sprzątania po zgonach, ale nie sądziłem, że będę musiał skorzystać z niej sam. Niestety musiałem. Podziękowania dla pracowników za profesjonalizm i delikatne podejście w tej trudnej sprawie

Adam

Za pomocą OTOmistrz została znaleziona świetna firma, wszystko załatwione od A do Z. Sprzątanie po zmarłym wykonane szybko. Dobry efekt końcowy. Bardzo pomogli mi w tej trudnej sytuacji. Byłem na początku pełen obaw jak to będzie wyglądać, natomiast ekipa rozwiała wszystkie moje wątpliwości. Szczerze polecam

Piotr

Jest tak dużo specjalistów oferujących usługi naprawy pralek i tak trudno jest znaleźć wśród nich naprawdę godnych polecenia. Z OTOmistrz współpracujemy systematycznie: zlecono im naprawę i serwisowanie zmywarek w zarządzanym przez nas akademiku. Wszystkie dokumenty są zawsze w porządku, fachowiec przyjeżdża od razu po telefonie, zlecenia także realizowane są maksymalnie precyzyjnie.

Ela

Moja pralka jest już po naprawie, jestem zadowolona z jakości pracy, dziękuję! Daję 5 za profesjonalizm! Fachowiec był gotowy do pracy, wszystkie narzędzia miał ze sobą, przybył na czas! Sama naprawa pralki  potrwała około godziny, od tygodnia nie mam problemów z urządzeniem.

Iza

Mam starą pralkę, ale nigdy nie miałem zarzutów do jej pracy. Ostatnio zaczęła pojawiać się pod nią woda. Zasmuciłem się – nie chciałem jeszcze jej wyrzucać. Zadzwoniłem więc do OTOmistrz z prośbą o naprawę pralki. Zdiagnozowano potrzebę wymiany jednej rury: czekałem jeden dzień, aż pracownik przywiezie niezbędny detal. Sama wymiana zajęła mało czasu, od miesiąca moja maszyna działa jak nowa.

Igor

Kolega w pracy doradził mi telefon do tego serwisu, który polecił jako bardzo odpowiedzialny. Rzeczywiście, dokładnie sprawdzono pralkę i dokonano naprawy usterki, z którą nie poradzili sobie poprzedni fachowcy. A co najważniejsze – cennik usług naprawy pralek  okazał się znacznie niższy niż w innych wykonawców, w których wcześniej składałam zamówienie. Zatem szczerze polecam! 

Maria

U mnie wynikła trudna sytuacja: naprawa pralki  potrwała około miesiąca, bo czekaliśmy na drogą część z fabryki. Ale pracownik wcześniej uprzedził mnie, że nie pójdzie to szybko. Byłem na to gotowy – mam drogą pralkę i chciałem, by nadal działała niezawodnie. Do jakości naprawy nie mam żadnych zarzutów!

Piotr

Obudowanie kominka akumulacyjne obudowy kominków zostało zrealizowane w dniu kolejnym od złożenia przeze mnie zlecenia. Ode mnie wymagane było tylko podanie informacji o tym, jaką obudowę chcę uzyskać, a także podpisanie umowy i zapłata za usługi. Wszystkie inne kwestie załatwili partnerzy OTOmistrz. Są prawdziwymi fachowcami, a usługi kosztują niedużo. Jest to serwis, który moim zdaniem jak najbardziej jest godny polecenia. 

Basia

Specjaliści OTOmistrz zrobili dla mnie obudowę kominka z płyt gipsowo-kartonowych. Chcę podkreślić precyzyjność wykonania i atrakcyjny wygląd gotowej konstrukcji. Pracownik odwiódł mnie od kilku pomysłów na dekorację i było to naprawdę dobre. Upewniłam się w tym od razu, jak rozpoczęliśmy korzystanie z kominka zgodnie z jego przeznaczeniem.

Gosia

Kilka razy oglądałem wideo opowiadające o tym, jak obudować kominek płytami gk krok po kroku , jednak kiedy postanowiłem to zrobić samodzielnie, szybko zrozumiałem, że nie poradzę sobie z takim zadaniem. Z tego powodu postanowiłem skorzystać z pomocy fachowców OTOmistrz. Jestem usatysfakcjonowany uzyskanym efektem i serdecznie ich polecam!

Jarek

W naszym domu niestety nie dało się zamontować prawdziwego kominka, więc postanowiliśmy stworzyć wyłącznie imitującą go konstrukcję, która pełniłaby rolę dekoracyjną. Realizację projektu powierzyliśmy wykonawcom z serwisu OTOmistrz, z czego bardzo się cieszymy: pomogli nam z doborem materiałów i projektowaniem kominka, ponadto jesteśmy naprawdę zadowoleni z jakości usług, które zostały nam wyświadczone.

Olek

Po renowacji starego domu postanowiliśmy zostawić kominek, ale zmienić jego obudowę. Zleciliśmy to zadanie fachowcom na OTOmistrz i powiem szczerze – nie oczekiwałam na tak wspaniały efekt. Dzięki obudowie kominek  wygląda bardzo nowocześnie, jesteśmy też zadowoleni z jakości materiałów wybranych do realizacji zlecenia i oczywiście terminowości realizacji projektu.

Ewa

Przez długi czas wybierałem fachowca do wykonania ogrzewania podłogowego w Polsce. Podobała mi się praca zespołu zaproszonego z portalu OTOmistrz. Chłopaki zrobili wodne ogrzewanie podłogowe w moim domku podmiejskim. Mogę o nich mówić tylko pozytywnie. Bardzo kompetentni specjaliści! Poleciłem już moim znajomym i także polecam państwu! Trzeba też dodać, że oferują niski koszt ogrzewania podłogowego – naprawdę niska cena.

Bartosz

Od dawna marzyłem o tym, by zrobić swoje mieszkanie bardziej przytulnym, jednak kiedy zadałem pytanie w Internecie ile kosztuje ogrzewanie podłogowe przez portal OTOmistrz, byłem zszokowany. Ceny innych firm są bardzo wygórowane. W końcu zamówiłem usługi OTOmistrza. Mimo niskiej ceny montaż ogrzewania podłogowego w Polsce został zrealizowany po prostu perfekcyjnie. Dobra robota!

Wiktor

Naprawdę długo wybierałam specjalistów, którym mogłabym zlecić tworzenie systemu wodnego ogrzewania podłogowego. Opinie o wodnym ogrzewaniu podłogowym, tworzonym przez OTOmistrz w Polsce były bardzo pozytywne, a więc zdecydowałam się na współpracę. Wydanych pieniędzy i czasu nie żałuję do dzisiaj. Moje mieszkanie od wielu lat jest naprawdę ciepłe i komfortowe!

Beata

Jestem pod wrażeniem tempa i jakości realizacji mojego zlecenia. Wszystkie drobiazgi były wzięte pod uwagę, nie musiałam też nic kontrolować i przypominać. Z OTOmistrz wspólpracują naprawdę super fachowcy, do pracy których nie mam żadnych zastrzeżeń. Z kolei cena montażu elektrycznego ogrzewania podłogowego, które właśnie zamówiłam była naprawdę przystępna.

Iwona

Doskonałe połączenie ceny i jakości. Prace nad realizacją elektrycznego ogrzewania podłogowego w Polsce zajęły nawet mniej czasu, niż oczekiwałem, a efekt okazał się oszałamiający. Dodam, że nie musiałem jechać do sklepu po specjalne materiały, na których się nie znam, wykonawcy wszystkim się zajęli. Gorąco polecam skontaktowanie się z tymi specjalistami, ponieważ to prawdziwi profesjonaliści w swojej dziedzinie!

Michał

Kupiłem stare mieszkanie i sufity w nim, jak możecie się domyślać, były strasznie nierówno. Zatem postanowiłem zamówić sufity podwieszane. Takie proste, jednopoziomowe. Tworzenie projektu i podpisanie umowy zajęło dosłownie kilka dni, a sama realizacja – kilka godzin, a jednocześnie cena tych podwieszanych sufitów okazała się bardzo niska.

Przemek

Stworzyli dla mnie sufit podwieszany w salonie z ledami. Wygląda po prostu czarująco: zarówno z oświetleniem dziennym, jak i tym ledowym. W procesie realizacji projektu chłopaki przestrzegali naszych ustaleń, więc nic nie przerabiali, a po ukończeniu prac od pierwszego wejrzenia jeszcze raz zakochałam się w moim mieszkaniu!

Marysia

Cena podwieszanych sufitów wydawała mi się wygórowana, ale kiedy zamówiłam sufit podwieszany w łazience zrozumiałam, skąd takie koszty. Nie powiem, że prace wykończeniowe trwały długo, ale wymagały naprawdę wiedzy i umiejętności, Wiem o tym, bo śledziłam ich realizację, ponadto wysokiej jakości materiały odporne na wilgoć również dosyć dużo kosztują!

Ola

Chciałem stworzyć sufit podwieszany w kuchni, ale bałem się tego wyzwania, więc zdecydowałem o zwróceniu się do specjalistów. Nie żałowałem ani razu! Bardzo, naprawdę bardzo odpowiedzialne podejście do pracy, poważne traktowanie życzeń klienta, a dodatkowo – niska cena. Śmiało polecam ten serwis.

Wójcik

Stworzyli dla mnie wspaniałe sufity modułowe. Jestem pod ogromnym wrażeniem uzyskanego efektu – wnętrza wyglądają luksusowo, bardzo oryginalnie, a co najważniejsze – sufit doskonale współgra z ogólnym wystrojem pokoju. Planuję złożyć ponowne zamówienie na sufit kasetonowy do kuchni.

Zuzanna

Właściciel mieszkania, które kupiliśmy, dużo palił i żadne wietrzenie nie pomogło rozwiązać problemu zapachu po papierosach. Postanowiliśmy zamówić usługę ozonowania przez OTOmistrz i byliśmy bardzo zadowoleni z rezultatu: pomieszczenie stało się sterylnie czyste, wszystkie obce zapachy całkowicie zniknęły. Miejmy nadzieję, że na zawsze.

Dariusz

Raz w roku zamawiamy ozonowanie wnętrza auta i jesteśmy bardzo zadowoleni: jest to bezpieczniejsze, lepsze i szybsze niż zwykłe pranie chemiczne. Jeśli chcesz zawsze czuć się komfortowo w samochodzie, skorzystaj z tej usługi na OTOmistrz!

Ola

Nasz najmłodszy synek, który ma 6 lat, jest alergikiem, dlatego szczególnie ważne jest dla nas, aby dom był wolny od kurzu i patogenów, a jednocześnie sprzątanie odbywało się metodami przyjaznymi dla środowiska. Dlatego kilka razy w roku korzystamy z usługi ozonowania pomieszczeń na tej platformiei jesteśmy bardzo zadowoleni.

Grzegorz

Ozonowanie przeprowadzone przez zespół fachowców przygotowany do realizacji zlecenia w 100% było doskonałym rozwiązaniem problemu pleśni, która pojawiła się w naszym mieszkaniu tej jesieni. W ciągu zaledwie godziny mieszkanie stało się czyste i świeże, czuć dała się przyjemna świeżość, jak przez kilka dni po deszczu! Efekt jest szczególnie widoczny na kafelkach — wyglądają jak nowe!

Kacper

Jestem bardzo zadowolona z jakości ozonowania biura, wykonanego przez fachowców tego serwisu. Posiadają wszystko: sam ozonator, ubrania ochronne. Dodatkowo dokładnie opowiedzieli mi o tym, co daje ozonowanie — nie do końca rozumiałam, jak przebiega ta procedura. Generalnie jestem bardzo zadowolona.

Danuta

Zaprosiliśmy specjalistów z tego serwisu do ulepszenia naszej letniej działki. Od dawna nie traktowaliśmy tego poważnie. Trawa była aż po pas. Zdaliśmy sobie sprawę, że sami sobie z tym nie poradzimy. O interesujących nas szczegółach dowiedzieliśmy się telefonicznie, umówiliśmy dogodny termin na wykonanie pracy. Panowie pracowali sumiennie. Jesteśmy zadowoleni z koszenia. Wielkie dzięki!

Beata

Skorzystałam z usługi, jaką jest koszenia trawy przed sprzedażą działki. Fachowiec przybył na czas. Bez zbędnego przedłużania wykonał ustaloną ilość pracy. Trawnik wygląda doskonale, po koszeniu został dodatkowo wysprzątany (nawet nie musiałam o tym przypominać). Jestem zadowolona z wyniku prac. Teraz trawnik wygląda bardzo atrakcyjnie, kolejnym razem także zwrócę się po pomoc do fachowców z serwisu OTOmistrz. Polecam!

Ewelina

Witam! Chciałbym podziękować pracownikom z serwisu OTOmistrz za ładne koszenie trawnika. Wszystko odbyło się zgodnie z umową. Panowie pracowali po niewielkim deszczu, jednak na nic nie narzekali. Cena była w porządku. Już zamówiłem usługę przygotowania mojego trawnika do zimowania. Dziękuję za współpracę. Polecam!

Artur

Znalazłem platformę OTOmistrz przez Internet, szukając fachowców zajmujących się koszeniem trawnika z rolki. Trawnik został skoszony szybko, w odpowiednich dla mnie godzinach. Podpowiedziano mi także, jak właściwie dbać o rośliny. Myślę, że będę kontynuował współpracę ze specjalistami ktorzy są na tej platformie ii polecam ją swoim znajomym. Piękne dzięki!

Wojciech

Zawsze myślałem, że awaryjne otwieranie drzwi jest prawdziwym problemem, a taka usługa kosztuje dużo. Owszem tak, ale nie w przypadku Państwa serwisu. Ślusarz przyjechał do mnie bardzo szybko, praca potrwała około 20 minut, a cena była naprawdę przystępna. W przyszłości, jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy, również będę tu wracał.

Andrzej

Ślusarz  24/7 – to świetna usługa, za pomocą której można szybko rozwiązać różnego typu problemy związane z zamkami, wkładkami lub samochodami. Dla osoby, która zarządza kilkoma sklepami taka usługa jest bezcenna, dlatego zawsze mam przy sobie telefon do Państwa. Ani razu się nie zawiodłem, więc chętnie polecam!

Ewa

Moje zamówienie było nietypowe, trudne i długotrwałe. Ale ślusarz  z tego portalu rzetelnie podszedł do jego realizacji i wykonał wszystkie prace bez żadnych zarzutów. Dowiedziałem się także, że serwis OTOmistrz ma pogotowie ślusarskie , więc jeśli pojawi się pilna potrzeba – złożę zamówienie na ich usługi jeszcze raz.

Przemysław

Wyrażamy naszą głęboką wdzięczność Państwu za wysoką jakość organizowanych prac i uważne podejście do klienta w rozwiązywaniu nagromadzonych i nagle pojawiających się problemów. “Walka” z naszych zamkiem w biurze zakończyła się sukcesem. Ślusarz  pozostawił miłe wrażenie. Z przyjemnością korzystamy z efektów jego pracy. 

Władysław

Podziękowania dla pracowników. Bardzo sumiennie dbam o swój trawnik. Od czasu do czasu korzystam z profesjonalnych usług. Zapraszałam już pracowników z różnych firm. Nigdy jednak nie byłam tak zadowolona z realizacji zlecenia, jak podczas współpracy z fachowcem z platformy OTOmistrz, więc zdecydowanie za każdym kolejnym razem, kiedy będę potrzebować koszenia trawnika, zwrócę się tutaj. Dodatkowo cena koszenia trawy okazała się naprawdę świetna. Okazuje się, że mamy wspólne hobby – zielone trawniki. Mamy więc wspólny temat.

Agata

Specjalista przyjechał pół godziny po złożeniu wniosku i naprawił zamek w 15 minut! Powiedział też, skąd pojawił się problem i jak nie dopuścić do jego wystąpienia w przyszłości. Teraz jestem spokojny. Zdecydowanie polecam, a jeśli będę potrzebować kiedykolwiek usług ślusarskich  zamówię tylko tu!

Bartek

Dzieci zniszczyły blat w kuchni, więc kwestia wymiany stała się bardzo pilna. Blat zamówiony przez OTOmistrz jest bardzo dobrze wykonany. Na zewnątrz wszystko jest zrobione dobrze, kuchnia jest teraz jak nowa. Pracownik bardzo zasługuje na pochwałę, profesjonalnie podchodził do swojej pracy. Cena w procesie realizacji zamówienia nie uległa zmianie, ponownie skontaktuję się z tym serwisem w razie potrzeby. Będę ją także polecać znajomym.

Ewa

Niezwykła i stylowa szafa stała się prawdziwą atrakcją w naszym wnętrzu w mieszkaniu. Choć przestrzeń na jej montaż była ograniczona, okazała się nie tylko pojemna, ale również idealnie wpisała się we wnętrze. Efekt pracy był tak wspaniały, na tyle, że zamówiłam już na tym portalu także szafkę pod umywalkę na wymiar.

Michalina

WIELKIE dzięki za doskonałą kuchnię, organizację pracy, dotrzymywanie terminów, doskonałą obsługę i jakość pracy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej nowej szafki z półkami: jest elegancka, doskonale zgrała się z przestrzenią. Powiedziałbym, że jesteśmy zachwyceni Państwa serwisem!

Zbigniew

Wykonawcy OTOmistrz odrestaurowali moje meble kuchenne, a także zrobili dodatkową szafkę pod zlewozmywak. Świetna alternatywa dla zakupu nowych mebli. Zwłaszcza jeśli budżet jest ograniczony. Kuchnia zaczęła wyglądać zupełnie inaczej, więc na pewno kolejne meble do mieszkania będę zamawiać przez ten serwis.

Rafał

Szukałam tanich szaf i trafiłam na ofertę portalu OTOmistrz. Wydała mi się atrakcyjna, więc najpierw złożyłam zamówienie na szafkę pod zlew. Efekt pracy był dokładnie taki, jakiego oczekiwałam – wspaniały, więc zamówiłam także szafę narożną na wymiar. Na drugie zamówienie dostałam zniżkę, a efekt pracy był także świetny, dlatego postanowiłam zostawić opinię o tak dobrych specjalistach tego serwisu.

Diana

Malowanie drewnianego domu zostało wykonane starannie i profesjonalnie, specjaliści bardzo oszczędnie używali farby, którą wstępnie pomogli mi wybrać, gdyż nie mogłam zdecydować się wśród licznych dostępnych opcji. Jeśli poszukujecie kogoś do malowania elewacji drewnianej, polecam portal OTOmistrz – zapewniają najlepszych fachowców!

Agnieszka

Malowanie elewacji dwukondygnacyjnego domu zakończyło się w jeden dzień. Nie musiałem kontrolować prac, wyposażenie pracownicy przywieźli ze sobą – mieli wszystko. Cennik malowania elewacji zewnętrznej u tych wykonawców moim zdaniem jest jednym z najbardziej atrakcyjnych. Dziękuję za wykonaną pracę.

Jacek

Minął już rok od wykonania malowania elewacji przez serwis OTOmistrz i efekt jest po prostu niesamowity. Jakość malowania domu na zewnątrz była tak wysoka, że nawet teraz, po wiosennych deszczach wygląda jak nowy. Dodatkowo wspomnę o cenniku malowania elewacji – jest naprawdę niski.

Dorota

Zleciłam przez serwis OTOmistrz malowanie starej elewacji. Najpierw zostały przeprowadzone prace wstępne, ściany zostały dokładnie zbadane i wyrównane, dopiero potem fachowcy podeszli do wyboru farby i bezpośredniej jej aplikacji. Koszt malowania elewacji okazał się niski, a efekt – wspaniały. Dom wygląda jak nowy, drobne defekty podstawy zostały dobrze ukryte pod farbą. Dodatkowo elewacja została zabezpieczona przed szkodnikami.

Joanna

Ścisłe wykonanie umów – to po pierwsze. Profesjonalizm – to po drugie. Dobrze skoordynowana praca – po trzecie. To główne zalety, w których przekonałem się osobiście w procesie współpracy z OTOmistrz, ale w rzeczywistości jest ich znacznie więcej. Jeśli szukasz wykonawcy do malowania elewacji agregatem, prawdopodobnie nie znajdziesz nic lepszego niż ta opcja!

Paweł

Zamówiłam na platformie OTOmistrz blat łazienkowy na wymiar i był wykonany tak precyzyjnie, że postanowiłam także zamówić tu meble na wymiar do sypialni. Efekt ponownie jest po prostu spektakularny, więc nie żartuję, kiedy mówię, że niedługo złożę zamówienie ponownie – marzą mi się skromne szare meble kuchenne z takim układem półek, który sobie już wymyśliłam.

Ola

Od momentu, gdy zadzwoniłam do menedżerów serwisu OTOmistrz minęło 15 dni i dziś zostałam właścicielką sypialni moich marzeń! Dostarczone na mieszkanie części zostały zmontowane w dniu dostawy, wszystkie części są do siebie idealnie dopasowane. Oczywiście oczekiwałam, że białe meble do sypialni będą wyglądać wspaniale, ale powiem szczerze – efekt pracy projektantów i stolarzy jest oszałamiający. Zdecydowanie warto zamawiać w tym serwisie!

Marzena

Zamówiłem kuchnię na miarę przez OTOmistrz i byłem naprawdę zaskoczony, gdy dowiedziałem się, że ten serwis zapewnia fachowców od produkcji absolutnie wszystkich rodzajów mebli. Koszt mebli na wymiar jest naprawdę bardzo przystępny, a obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Już złożyłem kolejne zamówienie i niedługo przyjadą do mnie szuflady na wymiar, chcę zrobić garderobę wygodniejszą niż już mam. Polecam!

Przemek

Nowoczesny i bardzo wygodny prywatny świat dla maluszków stworzyliśmy zamawiając meble na wymiar do pokoju dziecięcego. Jako mamie trójki dzieciaków, zależy mi na tym, żeby pokój był całkowicie bezpieczny, zarówno pod względem przyjazności materiałów dla środowiska, jak i braku ostrych narożników oraz idealnie dopasowanej wysokości szafek, stolików nocnych i łóżek. Z kolei dzieci są zachwycone, bo teraz ich przestrzeń osobistą zdobią bohaterowie ich ulubionych Aut.

Hania

Szukałem tanich mebli pokojowych i okazało się, że cennik mebli na wymiar na platformie OTOmistrz jest znacznie niższy niż w wielu sklepach stacjonarnych, a przecież efektem zamówienia jest produkt zindywidualizowany i naprawdę wysokiej jakości! Zamówiłem regał na książki na wymiar do salonu oraz kompleksowe wyposażenie łazienki, w tym słupek łazienkowy. Efekt realizacji – naprawdę wow!

Piotr

Chcę podziękować za doskonałą pracę. Stare drzwi starannie i szybko zostały zdemontowane i w wysokiej jakości zainstalowano nowe. Śmieci zostały usunięte. Jestem bardzo zadowolona. Cena montażu drzwi także okazała się bardzo przystępna, więc jeśli poszukujecie dobrych fachowców – tylko OTOmistrz!

Oliwia

Skorzystaliśmy z usług waszego serwisu. Byliśmy zadowoleni ze wszystkiego, ceny są bardzo przystępne. Zespół działał dobrze, szybko, dokładnie. Wysoka jakość instalacji drzwi. Dobra robota! W razie wątpliwości co do wyboru fachowców do montażu drzwi, warto zadzwonić do OTOmistrz!

Julka

W biurze wymienialiśmy kilka starych drzwi na nowe. Serwis OTOmistrz polecili nam nasi znajomi. Cieszymy się, że dostaliśmy tak dobre polecenie! Specjaliści przybyli na czas i wykonali pracę na wysokim poziomie. Nie było żadnych problemów. Kompetencja, dokładność, uprzejmość, brak konfliktów – te cechy ich opisują. Jesteśmy zadowoleni. Wykonawcy OTOmistrz to specjaliści w swojej dziedzinie, polecam!

Denis

Serdeczne podziękowania dla wszystkich specjalistów waszego serwisu za wspaniałą pracę! Zamówienie zostało przyjęte szybko. Otrzymałem jasne, zrozumiałe odpowiedzi i wyjaśnienia na wszystkie moje pytania. Drzwi są bezpiecznie zamontowane. Praca została wykonana bardzo profesjonalnie, szybko i dokładnie. Jestem zadowolony z wyniku. Cena jest w porządku. Będę polecał moim przyjaciołom i znajomym. Życzę wielu klientów i sukcesów!

Michał

Witam, dziękuję za świetną pracę. Byliśmy zadowoleni z adekwatnych cen i dobrego podejścia do klientów, wysłuchano naszych życzeń. O efektach pracy można mówić tylko pozytywnie. Nie miałam nawet nadziei, że praca pójdzie szybko i sprawnie, bez nerwów. Szkoda, że ​​takie podejście jest rzadko spotykane w sektorze usług. W razie potrzeby udam się ponownie do waszego serwisu ze zleceniem. Polecam!

Judyta

W serwisie OTOmistrz stawia się na profesjonalizm nade wszystko. Ponadto wszystkie prace kamieniarskie wykonywane są zgodnie z wymaganiami klientów, szybko i fachowo. Oczywiście gorąco polecam tę platformę wszystkim, którzy poszukują usługi układania kostki brukowej w Polsce, której cennik nie będzie zbyt wygórowany.

Michał

Na naszej działce pracował po prostu doskonały specjalista. Fachowiec w swojej dziedzinie. Kostkę brukową ułożono bardzo szybko! Jestem zadowolony z wykonanej pracy. Dziękuję! Zamawiałem układanie kostki brukowej na betonie w Polsce i powiem szczerze, że nigdy nie widziałem, by praca tego typu była wykonana tak dobrze. A możecie mi wierzyć – współpracowałem już z niejedną firmą. Zdecydowanie ich polecam!

Piotr

Fachowiec wykonał zasypkę ścieżek, położył kostkę brukową i krawężniki. Ogólnie wiem, że układanie kostki brukowej w Polsce jest dość drogie, ale w OTOmistrz zobaczyłam jedne z najniższych cen i z tego powodu podjęłam decyzję o nawiązaniu współpracy. Jestem bardzo zadowolona z uzyskanego wyniku, wszystko wygląda po prostu super!

Emilia

Kiedy wybierałem usługi sprzątania mieszkań, cena sprzątania mieszkań była dla mnie bardzo ważna i to właśnie z tego powodu zdecydowałem się na współpracę z jedną z firm, wybranych na stronie OTOmistrz. Do pracy managerów, jak i samych sprzątających nie mam żadnych zarzutów: wiedzą, co robią a ponadto bardzo precyzyjnie wyliczają koszt usług.

Michał

Zamawiałam usługi sprzątania mieszkań już wielokrotnie, ale nigdy nie były świadczone tak profesjonalnie i jakościowo. Zdecydowanie polecam fachowców z katalogu firm sprzątających OTOmistrz także każdemu, kto poszukuje odpowiedzialnej firmy clearingowej.mu, kto poszukuje odpowiedzialnej firmy clearingowej.

Ewa

Letnie upały nie stały się przeszkodą w szybkiej realizacji zlecenia przez pracownika którego znalazłem na platformie Otomistrz, które polegało na układaniu kostki granitowej. Najpierw dokonany został przegląd terenu, następnie omówiliśmy zakres prac no i voila – doskonały efekt był całkiem realny. Jeśli poszukujecie Państwo fachowca z przystępnym cennikiem na układanie kostki granitowej w Polsce, z pewnością polecam tych specjalistów!

Łukasz

Kiedy zaczęłam szukać jaki jest cennik na układanie kostki brukowej, byłam nieco zdziwiona – koszt naprawdę nie jest najtańszy. Po przeczytaniu kilku artykułów upewniłam się jednak, że cena jest całkiem uzasadniona, gdyż praca wymaga sporego doświadczenia i umiejętności. Zaczęłam poszukiwać firmy, świadczącej naprawdę fachowe usługi kamieniarskie w Polsce. Fachowcy, których zaprosiłam spełnili swoje zadanie w 100% więc mogę śmiało polecić ich usługi.

Martyna

Wybrałam firmę sprzątającą za pomocą portalu OTOmistrz. Sumiennie. Fachowo. Rzetelnie. Wszystko, o co prosiłam, zostało zrobione na 100%, a ponadto od razu zostałam zapoznana z cennikiem sprzątania mieszkań. Rzadko kiedy spotyka się tak profesjonalne podejście do świadczenia pozornie łatwej usługi sprzątania.

Beata

OTOmistrz od roku polecam każdemu znajomemu. Jeśli tak jak ja potrzebujecie profesjonalnego sprzątania, to warto zamówić je właśnie tutaj. Rzadko pozostawiam opinie o usługach sprzątanie mieszkań, ale tu zdecydowanie było warto, gdyż profesjonalizm i sumienność nie zawsze towarzyszą usługom sprzątania, a tu właśnie tak jest.

Paulina

W Polsce jest wiele firm, które oferują usługi sprzątania, ale ja zawsze zamawiam je tutaj. Zastanawiam się nawet nad podpisaniem rocznej umowy na okresowe sprzątanie mieszkań z jedną firm, którą znałazłam na OTOmistrz: firma ma bardzo dobry cennik na usługi sprzątania, a ponadto wykonują spory wachlarz prac.

Justyna

Po ręcznym wykopaniu pierwszego metra studni zrozumiałem, że najlepiej w tej sprawie zwrócić się do fachowców. Zdecydowałem się zadzwonić do OTOmistrz: spodobały mi się opinie o tym serwisie, ale też cena usługi kopania studni. Wykonawca okazał się bardzo doświadczony. Studnia została wykopana bardzo sprawnie, działa niezawodnie.

Ryszard

Realizacja studni artezyjskiej nie trwała nawet tydzień, a i teraz mamy stabilny dostęp do wody. Usługa jest tania, jakość realizacji świetna. Za miesiąc zrobimy analizę wody i jeśli wszystko będzie ok, zaczniemy jej używać także jako wody pitnej. Sama oszczędność!

Danuta

Przeprowadziłem obliczenia i zrozumiałem, że wykopanie studni na mojej działce będzie naprawdę opłacalną opcją. Do współpracy wybrałem specjalistę z OTOmistrz i cieszę się takiej decyzji: nic nie robiłem sam, wymagano ode mnie tylko żebym powiedział, czego oczekuję, podpisał umowę i zapłacił. A, i miałem zaakceptować zamówienie 😉 Super!

Sebastian

Koszt wykopania studni okazał się znacznie niższy, niż podłączenie naszego wiejskiego domku do sieci wodociągowej. Zdecydowaliśmy się zatem na współpracę ze specjalistą z OTOmistrz. Ani chwili nie żałowaliśmy podjętej decyzji: bardzo fachowa obsługa, dla nas stworzono indywidualny projekt, a wszystkie prace ogólnie zostały wykonane bardzo szybko. Polecam!

Agata

Studnia abisyńska świetnie sprawdziła się na naszej działce podczas budowy nowego domu. Codziennie mieliśmy około 40 litrów wody technicznej za darmo, co pozwoliło obniżyć koszty budowy. Teraz zastanawiam się nad opcją stworzenia na działce studni artezyjskiej.

Michał

Cena mechanicznego czyszczenia komina w firmie z serwisu OTOmistrz jest przystępna, a jakość usług znajduje się zawsze na wysokim poziomie. Współpracuję z tą firmą od trzech lat i od tamtej pory nigdy już nie mam problemów z zatkanym kominem. Dodatkowo wydajność moich urządzeń grzewczych (mam dwa) zawsze znajduje się na stabilnie wysokim poziomie.

Michał

Na początku jesieni obowiązkowo zamawiamy mechaniczne czyszczenie komina ze smoły w OTOmistrz: jest to łatwy sposób, by cieszyć się ciepłem przez cały okres zimna, a dodatkowo zadbać o swoje zdrowie: kominiarze działają bardzo precyzyjnie i jestem pewna, że mój komin nie emituje szkodliwych substancji.

Alina

Najlepsze kominiarskie usługi! Wcześniej zawsze czyściłem kominy w domu własnoręcznie, ale teraz już nie mam sił na podjęcie takiej pracy. Z tego powodu zdecydowałem się na skorzystanie z usług z serwisu OTOmistrz. Ponieważ sam wiem, co i jak trzeba zrobić, mogę śmiało powiedzieć, że w OTOmistrz są informacje o prawdziwych fachowcach. Dodatkowo posiadają nowoczesny sprzęt, pomagający działać im szybko i bardziej jakościowo.

Stanisław

Przystępny cennik usług kominiarskich w połączeniu z gwarancją wysokiej jakości realizacji zlecenia skłoniły mnie do podjęcia decyzji o współpracy z serwisem OTOmistrz. Nie żałuję i zdecydowanie będę współpracować z tą firmą ponownie. Polecam także wszystkim, którzy chcą zamówić niedrogie, a jednocześnie skuteczne i fachowe usługi kominiarza.

Ignacy

Od pięciu lat mieszkam we własnym domu (całe życie spędziłam w bloku) i nigdy nie zastanawiałam się nad tym, że komin potrzebuje czyszczenia. Do czasu aż po prostu doszło do jego zatkania i przestał działać. Sąsiad doradził zadzwonić do firmy z serwisu OTOmistrz. Przyjechali w dniu złożenia zlecenia, dokonali czyszczenia, wyjaśnili, jak dbać o komin. Jesienią zaproszę do siebie firmę ponownie — teraz już tylko na czyszczenie profilaktyczne.

Edyta

Dla mnie ekipa jest super, w branży renowacji kominów to naprawdę najlepsza firma, z tych co widziałam. Pracę wykonano zarówno w dobrej cenie, jak i w świetnej jakości. Zdziałali sporo w krótkim czasie. Doradzono jak najlepiej i porządnie zrealizować rozwiercanie komina. Na bank wrócę do nich ponownie 🙂

Dorota

Świetna firma z potężnym sprzętem i fachową załogą. Nie istnieją dla nich zadania niewykonalne, dokładnie wszystko przeglądają, ostrzegają o uszkodzeniach, doradzają i na bieżąco poprawiają, to co wymaga poprawy. Za dodatkowe czynności dużo nie policzono, cenę frezowania komina trzymano w ramach umowy. Kolejny raz jestem pod wrażeniem, POLECAM!!!

Wioletta

Naprawa odbywała się przez frezowanie komina i montaż wkładów ceramicznych, kilka godzin i po kłopocie. Fachowe podejście, duża wiedza w temacie i jakość wykonania zlecenia. Świetna komunikacja z klientem, przed przyjazdem zadzwoniono, pracownicy przyjechali dokładnie na umówioną godzinę. Pozdrawiam ekipę.

Przemysław

Panowie wiedzą wszystko o renowacji kominów, potrafią naprawić każdy bez wyjątku. Zlecenie wykonane profesjonalnie, widać to na każdym kroku. Dziękuję za doskonałą pracę, a co najważniejsze cena = jakości. Najlepszy cennik frezowania komina, polecam 100%.

Alicja

Frezowano u mnie komin techniką diamentową, uwinięto się z robotą w jakieś 5 godzin wraz z wkładem. Pracownicy wykonali zlecenie dokładnie i solidnie, zostawili po sobie porządek, oby więcej takich firm. Żaden komin nie jest im straszny, zlecenie wykonywano i mnie i u siostry, jesteśmy zadowoleni. Zaoszczędziliśmy dzięki tej firmie sporo pieniędzy. Brawo!!!

Dominik

Chcę podziękować firmie z serwisu OTOmistrz za wspaniałą pracę wykonaną przy budowie ścian wewnętrznych w mieszkaniu z cegły licowej (94 m2)! Od razu było jasne, że u mnie w mieszkaniu pracują mistrzowie swojego rzemiosła. Cała komunikacja zarówno z menedżerami, jak i bezpośrednio z murarzami przebiegała bezproblemowo, mury zostały wzniesione sprawnie i na czas, w procesie realizacji zlecenia nie powstały żadne problemy.

Danuta

Wielu murarzy potrafi pracować z nowoczesnymi materiałami, natomiast trudno jest znaleźć fachowca, któremu można zlecić murowanie z cegły. Długo szukałem takiego specjalisty i w końcu znalazłem w OTOmistrz. Pomimo precyzyjnie wykonanej pracy chcę wyróżnić także jej przystępną cenę, a także ogólnie bardzo przyjemne i grzeczne podejście do klienta.

Artur

Murowanie narożników zostało wykonane po prostu idealnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń! Jeśli chcecie, by proces zamówienia usług i samo murowanie przebiegało bez problemów i co najważniejsze – bez potrzeby kontroli z waszej strony, trudno będzie znaleźć bardziej odpowiednią firmę.

Grzegorz

W OTOmistrz zamówiliśmy z mężem murowanie porotherm. Jest to bardzo opłacalna i rzetelnie świadczona usługa. Pracy murarzy nie trzeba kontrolować, dokładnie wiedzą sami co i jak trzeba zrobić.

Ola

Po prostu doskonała jakość murowania narożników. Idealna praca, wykonana przez superowych fachowców: grzecznych, wiedzących co, jak i kiedy zrobić, nie zakłócających codziennego życia klienta, a dodatkowo kreatywnych i obeznanych w temacie malowania mebli. Jeśli jesteście z miasta — warto robić zamówienie właśnie tu!

Agnieszka

Dziękuję za szybkość, terminowość i jakość wykonania zlecenia. Stolarz artystyczny nie tylko wie, jak pracować z drewnem, ale także ma gust i talent. Szafki nocne, stół do jadalni i kilka drobnych dekoracji drewnianych, które zamówiłam w serwisie OTOmistrz wyglądają wspaniale i zachwycają nie tylko mnie, ale i każdego z moich gości!

Ola

Wykonawca, którego znaleźliśmy w serwisie OTOmistrz, to prawdziwy fachowiec. Wie o drzewie dokładnie wszystko, więc pomógł nam wybrać najbardziej odpowiednie rozwiązania w celu stworzenia mebli ogrodowych, a następnie zrealizował projekt zgodnie z naszymi rysunkami. Część prac była wykonywana w stolarni na nowoczesnym sprzęcie, efekt prac jest zachwycający!

Julia

W serwisie OTOmistrz zamówiłem usługi stolarza meblowego. Bardzo fachowo podeszli do moich wymagań i po zakończeniu prac nie miałem żadnych zastrzeżeń – co w naszych czasach zdarza się rzadko, szczególnie jeśli nie kontrolujesz pracy (nie kontrolowałem, bo nie miałem na to czasu). Jeśli chcecie, by usługi stolarskie zostały zrealizowane naprawdę jakościowo, serdecznie polecam złożenie zamówienia w OTOmistrz!

Albert

Byłem przyjemnie zaskoczony zarówno cennikiem usług stolarskich, jak i jakością realizacji projektu. Nie mam żadnych zarzutów, stół okazał się po prostu przepiękny, ale nie ma co opisywać piękna drewnianych mebli, najlepiej samemu zobaczyć i dotknąć…

Igor

Stolarz z OTOmistrz przekształcił zwykłą szafkę w regał na książki. Wszystkie półki są idealnie dopasowane do podanych przeze mnie wymiarów, a ogólny projekt jest bardzo schludny i stylowy. Dziękuję, będę zwracać się do Was ponownie. Tani stolarz – dla mnie jest to prawdziwe znalezisko!

Ewa

Po zakupie nowego mieszkania konieczne było ponowne ułożenie parkietu. Skontaktowałem się telefonicznie z kierownikiem firmy wykonawcy z platformy Otomistrz. Następnego dnia przybył fachowiec. Uzgodniliśmy z nim ilość wymaganej pracy. Poradził też, jaki materiał wybrać. Nie mam uwag do pracy. Wszystko było robione sumiennie. Jestem zadowolony z parkietu. Dziękuję bardzo za Waszą pracę.

Mateusz

Na wszystkich etapach współpracy z wykonawcą spotykałem się ze zrozumieniem, szacunkiem i chęcią rozwiązania problemu. Jestem bardzo zadowolona z prac parkietowych. Prace rozpoczęły się w terminie. Zespół pracował pod moją nieobecność. Nie trzeba było wykonywać zbędnej kontroli. Panowie pracowali solidnie. Nie pozostawiono żadnych śmieci, wszystko zostało usunięte. Efekt jest całkowicie zadowalający. Dziękuję Wam!

Kamila

Znakomita robota pracowników firmy którą znalazłem na tej platformie. Wszystko zostało zrobione perfekcyjnie, żadnych uwag, tylko wdzięczność. Mój nowy parkiet dębowy nadał wnętrzu mieszkania przytulny i wyrafinowany charakter. Ja i moi przyjaciele naprawdę jesteśmy zadowoleni. Koszt pracy jest adekwatny. Bardzo dziękuję za jakość wykonanej pracy!

Grzegorz

Wysokiej jakości układanie parkietu w maksymalnie krótkim terminie? Z serwisem OTOmistrz to zdecydowanie jest możliwe! Wykonawcy działają tak, by każdy klient był maksymalnie zadowolony, dodatkowo gwarantują przystępne ceny układania parkietu za m2 dowolnego typu.

Aneta

Po zakupie nowego mieszkania konieczne było ponowne ułożenie parkietu. Skontaktowałem się telefonicznie z wykonawcą. Następnego dnia przybył fachowiec. Uzgodniliśmy z nim ilość wymaganej pracy. Poradził też, jaki materiał wybrać. Nie mam uwag do pracy. Wszystko było robione sumiennie. Jestem zadowolony z parkietu. Dziękuję bardzo za Waszą pracę.

Mateusz

Na tym serwisie wyjaśniono mi jak robi się montaż instalacji elektrycznej krok po kroku i uzyskałam pomoc w wyborze najbardziej odpowiedniego rozwiązania do moich potrzeb, a dodatkowo ograniczonego budżetu. Dla mnie OTOmistrz to wzór tego, jak powinna działać współczesny serwis, jestem naprawdę zadowolona z jakości obsługi, więc postanowiłam pozostawić opinię.

Karolina

Świetna ekipa elektryków! Zmodernizowali stare okablowanie, o którym myślałem, jak na nie patrzyłem, że głowa mi eksploduje. Powiedziano mi od razu, co należy wymienić, a co zaktualizować, zamontowano też mały, kompaktowy i bardzo wygodny panel sterujący, z którym nawet dziecko sobie poradzi! Jestem bardzo wdzięczny, planuję całkowitą wymianę okablowania w nowym domu, na pewno zaproszę ponownie specjalistów, których znalazłem na tym serwisie. Mam pozytywne doświadczenie współpracy. Szybko, sprawnie, w odpowiednim budżecie.

Piotr

Dziękuję za modernizację instalacji elektrycznej w moim domu. Teraz mam natynkową instalację: wygląda to jak dla mnie bardzo nowocześnie. Ze względu na to, że mieszkamy w domu wykonanym głównie z drewna, dodatkowo czuję się bardziej bezpiecznie. Świetnie, że w razie potrzeby pracownicy wyjaśniają, co dokładnie robią, a dodatkowo nie musiałam martwić się poszukiwaniem niezbędnych materiałów i części do utworzenia obwodu.

Helena

Po skontaktowaniu się z serwisem OTOmistrz już po kilku minutach rozmowy wiedziałem, że złożę tu zamówienie. Bardzo fachowe podejście do pracy, wszyscy elektrycy posiadają solidne doświadczenie. Zamówienie zostało zrealizowane w ciągu jednego dnia, w pomieszczeniu było czysto, a cały system działa niezawodnie już dłużej niż miesiąc.

Michał

Potrzebowałem montażu instalacji elektrycznej, ale najpierw od specjalistów wymagane były dokumenty, na podstawie których będzie realizowane zlecenie. W moim przypadku chłopaki, których znalazłem na OTOmistrz opracowali projekt i zatwierdzili go, oszczędzając mi załatwiania papierowych spraw i biurokracji – wszystko w ciągu zaledwie 5 dni! Kurier dostarczył projekt w dogodnym dla mnie czasie i miejscu. Realizację projektu zleciłem także wykonawcom na tym serwisie. Jestem naprawdę zadowolony z jakości usług. Dziękuję.

Łukasz

Zamawiałam pogotowie elektryczne i jestem w pełni zadowolona. Pomoc dostałam w ciągu zaledwie 30 minut, jeszcze mniej czasu zabrało naprawienie usterki. A co najważniejsze – w tej firmie cennik na usługi elektryka jest naprawdę niewysoki!

Anna

Moje biuro pracuje 24/7 i problemy z instalacją elektryczną skutkują dla nas poważnymi stratami finansowymi. I z tego powodu usługa Państwa firmy elektryk 24h jest prawdziwym ratunkiem zarówno dla pieniędzy, jak i reputacji. Polecam tych profesjonalistów z serwisu OTOmistrz!

Piotr

Cena audytu energetycznego jest naprawdę wysoka, dlatego długo rozważałem – czy warto korzystać z usług firmy z serwisu OTOmistrz, która ma jeden z najniższych cenników. W końcu zdecydowałem się i wezwał elektryka i naprawdę nie żałuję. Wszystko dopięte na ostatni guzik, bardzo porządnie i profesjonalnie. Polecam wszystkim.

Michał

Kupiłam nowe mieszkanie i potrzebowałam usług elektryka, który stworzyłby dla mnie instalację elektryczną od podstaw. Pracownik firmy przyjechał do mnie, razem omówiliśmy wszystkie szczegóły i dostałam projekt, na podstawie którego następnie wykonywane były wszystkie prace. Bardzo kompetentne i odpowiedzialne podejście!

Maria

 Najlepsi elektrycy. Wszystkie prace wykonują sumiennie, szybko i dokładnie tak, jak sobie tego życzy klient. Dostałam także bardzo przydatne porady dotyczące eksploatacji moich urządzeń elektrycznych i zakupu nowych. W razie potrzeby będę korzystała wyłącznie z usług tej firmy z serwisu OTOmistrz. Super specjaliści!

Ewa

Dziękuję za stworzenie pokoju moich marzeń! Rzetelnie wybierałam wykonawcę, która mogłaby zainstalować sufity napinane! Tu uzyskałam konsultację na temat rodzajów sufity napinane, ich zalet i wad, następnie zrobiłam zamówienie – i już w kolejnym dniu dostałam wyliczenie kosztu prac.

Agnieszka

Od dawna marzyłam o suficie napinanym. W końcu znalazłam Państwa serwis i zdecydowałam się na zamówienie. Wszystko zostało zrobione według uprzednich ustaleń, sumiennie, odpowiedzialnie, a co najważniejsze – szybko. Mój sufit napinany z oświetleniem wygląda po prostu magicznie! Polecam wszystkim!

Diana

Od dzieciństwa marzyłam o suficie z gwiazdami. Państwa serwis zrealizował to moje marzenie: sufit napinany “Kosmos” wygląda bardzo elegancko. Jeśli poszukujecie wykonawcy, który tanio, szybko i bezproblemowo zainstaluje sufity napinane – gorąco polecam!

Paulina

Jest to serwis, który wyszedł naprzeciw wszystkim moim oczekiwaniom! Zamówiłam sufity napinane z nadrukiem fotograficznym i powiem szczerze – nie myślałam, że efekt będzie tak realistyczny! Prace zostały zrealizowane w krótkim terminie i dokładnie w taki sposób, na jaki umawiałam się przed podpisaniem umowy.

Izabela

Malowanie płytek ściennych okazało się świetną alternatywą dla ich wymiany. Wątpiłem, że efekt utrzyma się dłużej niż rok, ale tak naprawdę minęły już trzy lata, a ja nadal nie zastanawiam się nad potrzebą ponownego malowania.

Michał

Chcę podziękować zespołowi który znalazłam na OTOmistrz za poświęcenie i profesjonalizm. Malowanie płytek na balkonie zajęło im dość dużo czasu, gdyż trzeba było zdjąć dość grubą warstwę starej farby i dodatkowo dokonać impregnacji powierzchni. Świetnie poradzili sobie z zadaniem, śmiało polecam usługi tych fachowców!

Danuta

Moja opinia o malowaniu płytek podłogowych przez zespół OTOmistrz jest bardzo pozytywna: pracownicy dokładnie wiedzą, co i jak powinni zrobić, nie ma sensu w jakiś sposób ich kontrolować. Po malowaniu płytki kuchenne wyglądają jak nowe!

Michalina

Cena robocizny za malowanie płytek w OTOmistrz jest bardzo atrakcyjna, a zdjęcia malowania płytek przed i po pozwoliły mi upewnić się, że ten serwis współpracuje z ludźmi, którzy dokładnie wiedzą, co robią. To zdecydowało o tym, że złożyłem zamówienie. Po roku użytkowania płytek pomalowanych przez specjalistów OTOmistrz mogę śmiało powiedzieć: ta usługa była warta swoich pieniędzy! Cieszę się z naszej współpracy i kiedyś ponownie zwrócę się do tego serwisu.

Zdzisław

Po prostu idealne malowanie kafelków! Lepiej już pewnie się nie da! Jestem podekscytowany: moja łazienka zmieniła się totalnie. W kolejnym miesiącu złożę jeszcze jedno zamówienie – chcę zamówić malowanie płytek podłogowych w przedpokoju.

Rafał

Meble zostały zmontowane w 2 pokojach hotelowych, osoby montujące przybyły bez opóźnienia ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami i natychmiast zabrały się do pracy bez przerw na papierosa i odpoczynek. Nie wyobrażałam sobie nawet, że w tak krótkim czasie poradzą sobie z tak kolosalnym nakładem pracy. Nie ma wątpliwości, że OTOmistrz współpracuje z naprawdę doświadczonymi fachowcami, zdolnymi do rozwiązania dosłownie każdego problemu!

Ola

Interesował mnie montaż szafy, którą kupiliśmy w jednym ze sklepów. Problemem było to, że firma, w której zamawialiśmy szafę, obiecała zrealizować montaż za dwa tygodnie, a chciałam mieć nowe meble jeszcze przed urodzinami. W OTOmistrz nie czekano i już kolejnego dnia przysłano do mnie montażystę. Cennik składania mebli okazał się nawet niższy niż u producenta, a jakość była na najwyższym poziomie. Zatem śmiało polecam ten serwis!

Judyta

Kupiłem kilka szafek i kiedy przywiozłem je do domu pomyślałem, że sam sobie poradzę z montażem. Wydostałem wszystko z opakowań i w tym momencie zrozumiałem: nie ogarniam! Wszystko mi się pomieszało…W Internecie znalazłem OTOmistrz i ze względu na niewysoką cenę postanowiłem skorzystać z ich usług. Od razu widać, jak sprawy podejmuje się fachowiec! Montaż został wykonany po prostu idealnie!

Michał

Prowadzę mały hotelik i często korzystam z usług tego serwisu. Nigdy mnie nie zawiedli, zawsze wszystko jest na czas, zgodnie z dokumentami, a dodatkowo jako stały klient mam dobrą zniżkę. Będę oczywiście kontynuować współpracę i szczerze polecam także wszystkim innym zainteresowanym.

Przemek

W końcu skończył się długi remont w mieszkaniu, trzeba było zacząć zadomowić się od kuchni, wybierając się już długi czas poszłam na zakupy i zdecydowałam się na kuchnię IKEA. Pojawiło się nowe zmartwienie o to, kto będzie montował zestaw kuchenny. Na montaż w IKEA czeka się długo, a ceny za montaż kuchni są dość wysokie!!! Zaczęliśmy studiować opinie o tym serwisie w Internecie i zdecydowaliśmy się złożyć tu zamówienie dla siebie. W rezultacie byłam zadowolona z jakości wykonania. Pracownik, bardzo doświadczony w sprawach montażu, przybył szybko, pracował sam, ale bardzo odpowiedzialnie. Serdecznie polecam.

Inka

Potrzebowałam wymiany dysz w kuchence. Zleciłam to zadanie specjalistom na OTOmistrz i poradzili sobie z nim naprawdę świetnie! Pracownik przyjechał do mnie dokładnie na umówioną godzinę, posiadał cały sprzęt, którego potrzebował do pracy, a cena usług okazała się naprawdę przystępna. Serdecznie polecam ten serwis wszystkim zainteresowanym.

Ewa

Czyszczenie iskrownika w kuchence zajęło około godziny, a efekt jest naprawdę wspaniały: kuchenka wygląda jak nowa, wszystko gotuje się sprawnie. Dostałem także kilka cennych zaleceń od fachowca co do pielęgnacji urządzenia. Mam nadzieję, że jeszcze długo nie będę potrzebować podobnych usług, a wszystkim, którzy ich poszukują, zalecam serwis OTOmistrz!

Przemek

Brak iskry w kuchence gazowej stał się dla mojej rodziny prawdziwym problemem, gdyż nie mieliśmy pieniędzy na zakup na przykład kuchenki elektrycznej. Usługa naprawy kuchenki od wykonawców z OTOmistrz okazała się bardzo tania, a jednocześnie skuteczna. Od miesiąca korzystamy z naprawionego urządzenia i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Daniel

Jeśli chodzi o urządzenia indukcyjne, to moim zdaniem cennik naprawy kuchenek jest nieco wygórowany. Dlatego nie żałowałem czasu, gdy szukałem specjalisty, któremu mogłem zlecić naprawę kuchenki w moim mieszkaniu. W OTOmistrz spodobał się mi cennik naprawy kuchenek i tak naprawdę nie żałuję, że podjąłem decyzję o nawiązaniu współpracy z tym serwisem. Niska cena tutaj wcale nie oznacza niezadowalającej jakości, a nawet odwrotnie: bardzo fachowe podejście do klienta. Serdecznie polecam.

Zbigniew

Problem braku iskry w kuchence gazowej fachowiec rozwiązał w ciągu mniej niż godziny. Ponadto z mojej strony nie wymagano żadnych działań – tylko dokonania terminowej opłaty. I tu powiem, że cennik w OTOmistrz okazał się naprawdę bardzo niski. Ten serwis jest naprawdę warta polecenia!

Inga

Czyszczenie rur kanalizacyjnych w moim biurze zostało zrealizowane dokładnie tak, jak ustaliłam z pracownikiem firmy. Nie musiałam martwić się o szczegóły, zlecenie zostało zrealizowane szybko i wcale nie przeszkadzało w naszej codziennej pracy. Jestem bardzo zadowolone ze współpracy i w razie potrzeby ponownie zwrócę się do OTOmistrz.

Zuzanna

Nie miałam już sił do codziennego czyszczenia zlewu w kuchni, więc postanowiłam skorzystać z usług fachowców. Zamówiłam usługę udrażniania rur kanalizacyjnych  i już kolejnego dnia przyjechał do mnie fachowiec. Cała praca zajęła około pół godziny, a efekt jest spektakularny! Woda schodzi dużo szybciej, nie ma żadnych nieprzyjemnych zapachów. Dodatkowo dostałam zalecenia co do postępowania z odpływem w zlewie.

Ola

Panowie z firmy z serwisu OTOmistrz czyścili mi prysznic i kilka odpływów w mieszkaniu. Jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu, podejścia do klienta i oczywiście wyników pracy. Dodatkowo bardzo korzystny okazał się także cennik udrażniania rur. Jeśli poszukujecie fachowych hydraulików , to zdecydowanie warto zamówić usługi z firmy w serwisie OTOmistrz!

Marianna

Awaria hydrauliczna w moim domu została usunięta w ciągu maksymalnie godziny od tego momentu, jak zadzwoniłem do OTOmistrz. Nie musiałem nic kupować, nic szukać – pracownicy mieli ze sobą cały sprzęt, skutecznie rozwiązali problem i nawet po sobie posprzątali. Efekt pracy po prostu jest spektakularny, w razie potrzeby będę zwracał ponownie do tego serwisu.

Piotr

Co roku korzystam z usługi mechanicznego udrażniania rur . Mieszkam w starej kamienicy i te prace, które zlecam wyłącznie fachowcom z serwisu OTOmistrz, mają charakter profilaktyczny. Efekt jest naprawdę świetny – nigdy nie mam problemów ze stojącą w prysznicu wodą lub nieprzyjemnym zapachem z toalety, na co często skarżą się moi sąsiedzi. Innymi słowy, jeśli zależy wam na komforcie i wygodzie mieszkania, współpraca z firmami znajdującymi się w serwisie OTOmistrz będzie właściwym rozwiązaniem!

Daniel

Poszukiwałam firmy, w której pracują kompetentni specjaliści, świadczący usługi hydrauliczne. Powiem szczerze – nie było to łatwą sprawą, ale ta firma spełniła wszystkie moje oczekiwania, a nawet je przewyższyła. Jeśli będę kiedykolwiek potrzebował podobnych hydraulik – zamówię je tylko tutaj.

Michał

Na czas, szczegółowo, szybko, tanio. Jednym słowem – same plusy! Jeśli jest komuś potrzebny doświadczony hydraulik – meldujcie się tutaj. Zamawiałem pomoc profesjonalistów już nie jeden raz i nigdy nie byłem rozczarowany. Zatem śmiało polecam!

Wojciech

Montaż WC w biurze wykonano w jeden dzień, bez zwlekania i niepotrzebnego zamieszania. Po zakończeniu prac wszystkie dokumenty zostały natychmiast przekazane naszej firmie, dodatkowo otrzymaliśmy bezpłatne porady od hydraulika dotyczące usprawnienia sieci wodociągowej. Każdy mógłby tak pracować!

Emma

Żadnej reklamy – po prostu jest to serwis godny najwyższego zaufania. Firmy od nich świadczą usługi hydrauliczne na mega wysokim poziomie, a ich pogotowie hydrauliczne to dopiero jest coś! Hydraulik przyjechał do mnie o drugiej w nocy, szybciutko wszystko naprawił i od tamtego czasu już pół roku nie mam żadnych problemów!

Maciej

Bidet zaczął przeciekać, a łazienka się zatkała i wezwano hydraulików z tej firmy OTOmistrz. Ten pan przybył w wyznaczonym czasie i po godzinie usunął, przeciekał i wyczyścił wannę. Wszystko zostało wykonane profesjonalnie i schludnie. Dziękujemy za Twoją pracę!

Olek

Nie wyobrażałem sobie nawet, że oklejanie mebli pomoże mi zaoszczędzić tyle pieniędzy! Ceny oklejania mebli kuchennych okazały się na tym serwisie bardzo przystępne, a jakość realizacji zamówienia jest na wysokim poziomie. Doskonałe połączenie!

Lucjan

Cieszę się, że oklejanie drzwi w moim mieszkaniu postanowiłem powierzyć fachowcom z OTOmistrz. Tu dokładnie wiedzą, co i jak robić, by spełnić oczekiwania klienta i zapewnić mu naprawdę fachową obsługę. Spodobała mi się także jakość wykorzystywanych materiałów. Serdecznie polecam wszystkim zainteresowanym.

Przemek

Po prostu mistrzowskie oklejenie szafek kuchennych! Efekt znacznie, znacznie lepszy, niż oczekiwałam. Z kolejnej pensji zamówię na tym serwisie także oklejanie blatu. Dziękuję OTOmistrz! Teraz jestem pewna, że moja kuchnia może wyglądać jak nowa i to bez wydawania zbędnej kasy!

Maja

W OTOmistrz zamówiłem oklejanie futryn metalowych. Bardzo precyzyjna i odpowiedzialna realizacja zlecenia: wykonawcom z tego serwisu naprawdę zależy, by nie tylko zarobić, ale i pozostawić klienta zadowolonego z jakości świadczonych usług. Jeśli poszukujecie dobrej jakości i przystępnych cen, to zdecydowanie warto złożyć zamówienie u wykonawców OTOmistrz!

Edgar

Długo nie wiedziałem jak odnowić meble kuchenne z okleiną, aż zobaczyłem ofertę serwisu OTOmistrz. Natychmiast zdecydowałem się na współpracę, bo spodobały mi się przedstawione na stronie efekty realizacji innych projektów. U mnie wszystko zostało zrealizowane nawet lepiej, niż oczekiwałem. Jest to jedna z niewielu firm, które naprawdę są godne polecenia.

Jarek

Bardzo dokładna i odpowiedzialna praca całego zespołu – od kierowników, którzy przyjęli zlecenie, a skończywszy na osobach pakujących i kierowcach, którzy je zrealizowali. Przeprowadzka biura przebiegła bez problemów, jestem bardzo zadowolona, ​​dlatego postanowiłam polecić również innym zainteresowanym.

Danuta

W moim mieszkaniu było wiele drobiazgów, które są dla mnie cenne. Dlatego, kiedy zdecydowałam się przenieść do wiejskiego domu, długo zastanawiałam się, jak zorganizować ich transport. Pracownik zrobił dla mnie wszystko czego potrzebowałam i wszystkie rzeczy dotarły całe i nieuszkodzone! Wielkie dzięki!

Marysia

Długo przygotowywałem się do przeprowadzki, ale w końcu zrozumiałem, że potrzebuję pomocy fachowców. Zwróciłem się do serwisu OTOmistrz, spodobało mi się, że koszty są stosunkowo niskie. Jestem zadowolony z jakości realizacji zlecenia, dlatego śmiało polecam!

Tadeusz

Tanie przeprowadzki zawsze kojarzyły mi się z dużym ryzykiem. Jednak byłem na długim wyjeździe służbowym w czasie, kiedy cała rodzina (żona i dwoje małych dzieci) musiała przeprowadzać się do innego mieszkania. Z jednego końca miasta na drugi. Zdecydowaliśmy się skorzystać z usług firmy transportowej, a do współpracy wybraliśmy wykonawców na serwisie OTOmistrz. Wszystkie prace zostały zrealizowane kompleksowo, żona nic nie musiała robić, a ja wróciłem już do naszego nowego mieszkania 🙂

Ignacy

Niska cena transportu za km, wysokiej jakości opakowanie przewożonych rzeczy, doskonały kontakt z klientami. Śmiało polecam ten serwis wszystkim, którzy mają w planach przeprowadzkę. Świetnie także, że można tu wybrać zarówno cały gotowy zestaw usług, jak i skorzystać wyłącznie z pomocy osób pakujących lub transportu.

Gabi

Długoterminowy wynajem koparki okazał się o wiele bardziej opłacalny, niż zakup na budowę nowej maszyny. Dodatkowo serwis OTOmistrz współpracuje z bardzo doświadczonymi specjalistami: dokładnie słuchają wymagań klienta, a następnie realizują wszystko, co jest od nich wymagane szybko i bez zarzutów. Tacy fachowcy są naprawdę godni polecenia.

Michał

Cena wynajmu koparko-ładowarki na tym serwisie była naprawdę przystępna, ponadto po telefonie wiedziałam, że sprzęt zostanie dostarczony do nas na czas i nie musimy obowiązkowo korzystać z usług operatora od OTOmistrz. Brzmiało to świetnie, więc zdecydowałam się na współpracę, z czego bardzo się cieszę. W razie potrzeby ponownie wynajmę sprzęt budowlany u wykonawców z OTOmistrz!

Beata

Zadzwoniłam do OTOmistrz, by dowiedzieć się więcej o ich usługach i dowiedziałam się wszystkiego: ile kosztuje wynajem minikoparki, na jakich warunkach dostarczany jest sprzęt, czy mogę skorzystać z usług operatora itp. Naprawdę wspaniała obsługa klienta. Zdecydowałam się także na wynajem przez ten serwis i w trakcie realizacji zamówienia nie wystąpiły żadne problemy. Oby inne serwisy pracowały tak dobrze, jak OTOmistrz! Polecam!

Marysia

Koszt pracy koparki na wynajem jest zdecydowanie niższy, niż zakup nowego sprzętu, więc już niejednokrotnie zamawiałem takie urządzenia u partnerów OTOmistrz. Mogę wybierać ich charakterystyki techniczne, czas dojazdu i nie płacić za czas, kiedy urządzenie nie jest wykorzystywane. Super sprawa, polecam takie rozwiązania wszystkim firmom, które zajmują się pracami budowlanymi lub porządkowymi.

Piotr

Koparka 4 tony świetnie poradziła sobie z pracą na mojej działce: za pomocą urządzenia został zrobiony fundament, a także stworzono system odwadniający i staw. Zamówienie maszyny okazało się bardzo opłacalne, dodatkowo przyjechał operator, który dokładnie wiedział, jak skutecznie korzystać ze sprzętu i szybko zrealizować moje zamówienie. Jestem bardzo zadowolony i zdecydowanie polecam ten serwis.

Przemysław

Wynająłem minikoparkę z operatorem, przyjechali dokładnie na umówioną godzinę, operator dobrze się zna na swojej sprawie. Wszystkie prace są wykonane zgodnie z ustaleniami, szybko i solidnie. Porządna serwis dla wynajmu sprzętu budowlanego, godny polecenia!!!

Mariusz

Potrzebowaliśmy sprzętu do prac dodatkowych na budowie. Specjalista z OTOmistrz wynajął nam minikoparkę w super cenie, z doświadczonym operatorem, dzięki któremu skończyliśmy obiekt przed terminem. Super staranne wykonanie i fachowe doradztwo w trakcie prac. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy, zdecydowanie polecam!

Alan

Wynajmuje długoterminowo dla swojej firmy sprzęt budowlany, jestem zadowolony ze współpracy z fachowcami OTOmistrzem. Maszyny w dobrym stanie technicznym, przez kilka miesięcy żadnego razu jeszcze nie zawiodły. Świetnie się spisują na każdym gruncie. Również bardzo ucieszył cennik wynajmu sprzętu. Polecam wszystkim.

Rafał

Profesjonalne podejście do współpracy, świetny kontakt, sprzęt ogrodniczy w najwyższej jakości w dogodnej cenie za godzinę. Wszystko ponad moje oczekiwania, z pewnością do nich jeszcze wrócę.

Mateusz

Z czystą przyjemnością współpracuję z OTOmistrzem, dobry kontakt, miła obsługa i pełen profesjonalizm. Kompetencja w serwisowaniu wynajętego przeze mnie sprzętu budowlanego, dokładność i solidne umiejętności operatorów. Chętnie zaufam i polecam.

Krzysztof

Zamówiłem cyklinowanie podłogi na stronie OTOmistrz w lokalu na parterze kamienicy. Ciągła wilgoć spowodowała, że ta podłoga była prawie w całości zniszczona, jednak pracownicy naprawdę świetnie poradzili sobie z zadaniem i szybko naprawili problem!

Michał

W niedawno kupionym mieszkaniu mieliśmy prawie zupełnie zniszczone podłogi. Dowiedzieliśmy się o opcji ich cyklinowania i postanowiliśmy zaprosić specjalistów. Od tego momentu minęło około tygodnia, a nasza podłoga wygląda jak nowa, a może nawet lepiej. Gorąco polecam!

Agnieszka

Od sześciu lat mieszkam w wymarzonym mieszkaniu, ale niestety ostatni remont i wymiana mebli spowodowały, że podłoga w nim została uszkodzona. Strasznie mnie to denerwowało i zamówiłem usługę cyklinowania podłóg na portalu OTOmistrz. Kilka godzin pracy i ponownie byłem szczęśliwy. Dziękuję!

Wojtek

Po kontakcie z wykonawcą z tego serwisu przede wszystkim zapytałem, ile kosztuje cyklinowanie podłóg. Po tym, jak dostałem wyczerpującą odpowiedź i upewniłem się o kompetencjach specjalistów, zaprosiłem ich do mojego mieszkania. Jestem bardzo zadowolony z efektu pracy, podejście zarówno do zlecenia, jak i samego klienta, jest bardzo fachowe!

Albert

Tanio, a jednocześnie bardzo profesjonalnie – właśnie tak wygląda cyklinowanie podłóg w Polsce od fachowców z tego serwisu. Jeśli poszukujecie dobrych specjalistów, gotowych przywrócić wspaniały wygląd podłogi w Waszym domu lub biurze, moim zdaniem lepszej pod względem połączenia ceny i jakości usług oferty od wykonawców OTOmistrz po prostu nie znajdziecie!

Ania

Cześć! Chciałbym podziękować za szybkość i dokładność wykonanej pracy. Panowie są sprytni, zrobili wszystko po prostu super. Jestem bardzo zadowolony z czyszczenia kostki brukowej i wdzięczny za współpracę. Polecam ten serwis!

Michał

Dawno już chciałam zamówić usunięcie plam oleju z kostki brukowej: nie udawało się tego zrobić środkami domowymi, z kolei nawet nie myślałam, że istnieją fachowcy, którym można powierzyć tego typu prace. Okazało się jednak, że usługę można zamówić na portalu OTOmistrz – jest tania, a jak pokazuje moje doświadczenie – także bardzo skuteczna. Polecam wszystkim zainteresowanym!

Diana

Długo szukałem w sklepach środków do czyszczenia kostki brukowej z rdzy. Okazało się, że nie jest to łatwe zadanie, dodatkowo wszystko, co znalazłem w sprzedaży, nie sprawdziło się w praktyce mimo głośnych reklam i wysokiej ceny. Wymiana kostki to jednak droga sprawa, więc zdecydowałem się skorzystać z pomocy fachowców na platformie OTOmistrz. Świetna praca! Efekt jest doskonały!

Józef

Czyszczenie kostki brukowej z farby po malowaniu ścian zostało zrealizowane w ciągu jednego dnia. Efekt pracy jest oszałamiający: moja kostka brukowa wygląda jak nowa. Dodatkowo powiedziano mi, że nie będzie teraz negatywnie wpływał na nią mróz i woda, a więc posłuży nawet dłużej, niż planowałam. Oczywiście, że polecam OTOmistrz.

Marianna

Raz na rok zamawiam na OTOmisrtrz czyszczenie kostki brukowej z oleju samochodowego. Podwórko firmy wygląda fajnie i czysto, cała praca zajmuje parę godzin i efekt jest zawsze świetny. Dodatkowo dodam, że cena za metr mycia kostki brukowej przez ten serwis jest naprawdę rewelacyjna.

Andrzej

Zamówiłam w tym serwisie czyszczenie elewacji drewnianej: wyglądała już naprawdę źle. Została nie tylko dokładnie umyta, ale także zabezpieczona, więc będzie mnie cieszyła wspaniałym wyglądem jeszcze przez wiele lat.  Oczywiście polecam.

Ewa

Zamówiłam usługę niskociśnieniowego czyszczenia elewacji: cena mycia elewacji za metr była bardzo atrakcyjna, dodatkowo dostałam bardzo porządną konsultację, całkiem za darmo, dotyczącą tego, którą usługę lepiej zamówić. Następnie już nie będę dalej szukała –  po prostu zamówię usługę tu!

Judyta

Cennik mycia elewacji wydał mi się najbardziej przystępny, ponadto mieli dobre opinie na stronie, więc zdecydowałem się na współpracę. Zupełnie tego nie żałuję, gdyż teraz moje biuro wygląda tak, jakby zostało wczoraj oddane do eksploatacji. Brawa!

Bartosz

Mycie elewacji karcherem jest tą usługą, na której Państwo znają się bardzo dobrze. Jeśli zastanawiacie się nad tym, czy warto ją zamawiać – powiem, że warto. Co roku korzystam z tej usługi, gdyż pomaga dobrze prezentować się w oczach klientów i odpowiednio pomnożyć zyski.

Zdzisław

Czyszczenie elewacji z glonów zostało wykonane bardzo jakościowo, więc polecam wszystkim znajomym, ale także postanowiłem zostawić tutaj recenzję. Co więcej, cennik czyszczenia elewacji w tym serwisie również jest bardzo atrakcyjny, możecie mi wierzyć – dokładnie sprawdziłem, ile kosztuje mycie elewacji przed złożeniem zamówienia: nie lubię wydawać pieniędzy na marne!

Andrzej

Zostawiam swoją opinię teraz, sześć miesięcy po wykonanej pracy przez dekarzy z waszego portalu, ponieważ przez ten czas upewniłem się, że wszystko jest w porządku, a niestabilne warunki pogodowe tej zimy, z mrozami i odwilżami, silnymi wiatrami i deszczami, potwierdziły jakość prac naprawczych naszego dachu i niezawodność każdego mocowania. Oczywiście polecam!

Adrian

Farbowanie dachu zostało zrealizowane w kilka dni (mamy naprawdę wielki budynek). Dekarz z waszego serwisu doradził nam także środki ochronne, więc zdecydowaliśmy się je kupić, a po ukończeniu malowania dach otrzymał dodatkową powłokę ochronną. Z całego serca dziękuję za nieobojętność i zawodowe podejście do tak pozornie łatwej sprawy jak malowanie dachu!

Eryk

Budowa dachu została zrealizowana szybko, rzetelnie i w omówionych wstępnie terminach. Nawet, jeśli poszukać jakichkolwiek wad, to nie dałoby się ich znaleźć. Już od pierwszego kontaktu z menedżerem widać, że masz sprawe z fachowcami i to przekonanie nie opuszcza Cię do końca realizacji projektu. Ponadto cena budowy dachu jest tutaj bardzo przystępna!

Jakub

Dekarz z tego portalu wykonywał prace dekarskie – montaż uchwytów na śnieg na dachu wiejskiego domu. Osoba wykonująca zlecenie była kompetentna, pracowała szybko i dokładnie, jestem zadowolony z wyników pracy!

Dorota

Skusiła mnie cena malowania dachów, zaoferowana przez ten portal i naprawdę nie żałuję nawiązanej współpracy. Dekarz także zwrócił uwagę na niektóre problemowe miejsca, a więc gdy za kilka lat rozpocznę naprawę dachu, zdecydowanie zaproszę specjalistów z Państwa serwisu. Mam nadzieję, że ponowny kontakt pozostawi po sobie tak samo dobre wrażenia!

Jakuba

Potrzebowałem fachowej i szybkiej dezynfekcji mieszkania po pasożytach i właśnie ten serwis spełnił moje oczekiwania. Zrobili wszystko jak należy, przyjechali dokładnie na umówioną godzinę. Dodatkowo doradzili suchą dezynfekcje dla moich zwierzaków. Polecam 🙂

Marek

B porównaniu z innymi firmami ładnie zrobili sterylizacje i dezynfekcje, wyjaśnili, opisali w papierach z gwarancją jakości. Bardzo przyjemna obsługa, dokładnie wykonali tak, jak mówili. W dodatku byłam zaskoczona niską ceną, gorąco wszystkim polecam.

women
Katarzyna

Zastanawiałam się, co to jest dezynfekcja profesjonalna i po co w ogóle, czy nie wystarczy, że mamy wszędzie środki dezynfekujące. Postanowiłam spróbować, zostawiłam kontakt, oddzwonili prawie natychmiast, wytłumaczyli ładnie o co chodzi, doradzili jak najlepiej. Niedrogo zrobili, jak należy. Super serwis, polecam.

Barbara

Po wprowadzeniu do kamienicy nie podobały mi się zapachy, więc zgłosiłem OTOmistrzowi swój problem. Szybko przybył cudotwórca z pudełkiem do ozonowania i perfekcyjnie odświeżył mieszkanie. Po dezynfekcji mieszkania, pluskwy też zniknęły. Jestem pod wielkim wrażeniem, 100% POLECAM!

Sebastian

Super fachowa obsługa i wiedza w temacie, a najważniejsze to szacunek do klienta. Zamówiłam z polecenia koleżanki i było warto, męczyły nas przykre zapachy. Teraz podłogi w domu zdezynfekowane, zrobiło się świeżutko jak nigdy. Panowie byli tacy uprzejmi, wszystko ładnie tłumaczyli i odpowiadali na pytania. O stokroć polecam.

Aleksandra

Chciałam zamówić kuchnię na wymiar przez OTOmistrz, ale nie wiedziałam, od czego rozpocząć. W tym serwisie dostałam bardzo szczegółowe informacje i odpowiedzi na wszystkie pytania, które mnie interesowały. Następnie śmiało złożyłam zamówienie. Efekt prac był bardzo dobry. Polecam.

Marysia

Praca została wykonana idealnie. Nie było mnie w domu, moja żona przyjmowała zlecenie, ale kiedy zobaczyłem efekt, byłem bardzo zachwycony. Uwierzyłem, że tanie kuchnie na wymiar to nie mit i mogą być dostępne dla każdego. Dziękuję za profesjonalizm i kreatywność: zmieniliście mój dom na lepsze.

Kamil

Zamówiłam klasyczną kuchnię na wymiar przez OTOmistrz i nie żałowałam wydanych pieniędzy. Dostałam całkiem niedrogo designerskie meble drewniane, wygodne w użytkowaniu i naprawdę ślicznie wyglądające. Długo chodziłam po sklepach – nigdzie nie widziałam czegoś podobnego. Oczywiście każdy, kto przychodzi w gości, zachwyca się fachowym wykonaniem.

Klaudia

Nawet jeśli nie masz fantazji – ten serwis pomoże ci stworzyć niesamowitą kuchnię. Mnie na przykład zaproponowali liczne wzory mebli do kuchni na wymiar i pomogli nawet wybrać najbardziej odpowiedni. Oczywiście jakość realizacji jest naprawdę bardzo wysoka, a cena – według moich obserwacji jedna z najniższych.

Filip

Ładnie, szybko i w wysokiej jakości. Czego chcieć więcej od mebli kuchennych? Pracownicy mile mnie zaskoczyli, bo do wyżej wymienionych zalet dodali też takie jak „tanio” i „dokładnie według życzenia klienta”. Prawdziwi profesjonaliści, których śmiało mogę każdemu polecić! Jeśli potrzebujecie mebli kuchennych na wymiar – warto zamawiać tylko na platformie OTOmistrz!

Damian

Dach został u mnie pomalowany w umówionych wcześniej terminach. Kolor dobrano dokładnie taki, jaki chciałam. Prace przeprowadzone zostały czysto, fachowo. Koszt malowania dachu okazał się wcale nie tak wysoki, jak myślałam. Polecam wszystkim.

Magdalena

Malowanie dachówki odkładałem na później przez kilka lat – poszukiwałem dobrych specjalistów, ale niestety cena malowania dachów była u nich bardzo wysoka. W końcu trafiłem na OTOmistrz i ten serwis odpowiada mi pod każdym względem. Efekt pracy jest taki, że uważam OTOmistrz naprawdę godny polecenia.

Michal

W ciągu jednego dnia wykonawcy z serwisu dokonali malowania dachu w moim domku podmiejskim. Zajmowali się wszystkim samodzielnie – wyceną, doborem, zakupem farb i malowaniem. Efektem zrealizowanego zlecenia jestem zachwycona i mimo tego że wszystko pracownicy robili samodzielnie (jako mama trójki dzieci nie mam czasu na kontrolę) cena malowania dachu okazała się bardzo przystępna.

Kamila

Cena malowania dachu w Warszawie przez OTOmistrz jest naprawdę niska. Bałem się więc, że efekt może nie być najlepszy, ale nie miałem wyboru – budżet miałem bardzo ograniczony. Z tego powodu kontrolowałem pracę na każdym etapie, chociaż teraz już wiem, że nie miało to sensu. Z OTOmistrzem współpracują fachowcy, wiedzą, co robią i dach został pomalowany bardzo jakościowo.

Robert

W domu rodzinnym dach był bardzo stary i zniszczony. Wykonawcy z OTOmistrz zakupili najtańsze materiały, a także dokonali wstępnej naprawy dachu. Cena dwukrotnego malowania dachu przez ten serwis okazała się także przystępna, więc jeśli chcecie pomalować dach szybko, łatwo i bez problemów, współpraca z OTOmistrz będzie dokładnie tym, czego potrzebujecie!

Tomasz

Godny zaufania serwis!!! Zamówiłam ocieplenie dachu w Warszawie i byłam bardzo zadowolona. Fachowo doradzono mi w doborze materiałów, wykonano prace jak należy w umówionym terminie. Jakość sprawdzana kamerą termowizyjną, wszystko w porządku. Polecam każdemu.

Mirosława

Zamówiłem ocieplenie poddasza celulozą z polecenia znajomych, którzy już to robili. Pracownicy przyjechali punktualnie na czas, wszystko zmierzyli i zrobili analizę termiczną. Doradzili jak ocieplić poddasze kosztem optymalnym. Świetna ekipa, zrobili wszystko jak chciałem.

Mateusz

Jakość na najwyższym poziomie! Chłopaki są bardzo odpowiedzialni i pracowici. W trakcie trwania prac nie były wymagane żadne dodatkowe opłaty, wszystko poszło według ustalonej kwoty. Byłem przyjemnie zaskoczony ceną ocieplenia dachu. Super, polecam.

Michał

Chłopaki wykonali swoją pracę doskonale, kciuk do góry. Doświadczeni i odpowiedzialni, pomagają w doborze materiałów, sami je przywożą i rozładowują. Perfekcyjnie ocieplono wełną poddasze, jestem bardzo zadowolona. Serdecznie polecam!!!

Marzena

Rzetelna ekipa godna polecenia. Ocieplali poddasze pianką, od razu było widać, że to fachowcy. Bardzo profesjonalne podejście od wyceny po wykonanie i pozostawienie porządku. Żadnej ściemy, wszystko według umowy. Pozdrawiam cały zespół OTOmistrza!

Krzysztof

Z firmą skontaktowaliśmy się, gdy nasze biuro zostało przeniesione do innej siedziby. Trzeba było dokonać montażu mebli – było ich naprawdę mnóstwo, w tym wielkogabarytowych. Potrzebne było też podłączenie drogiego sprzętu komputerowego. Złote rączki, które przyjechały w określonym czasie nie zawiodły nas – to prawdziwi profesjonaliści. Praca została wykonana szybko i dokładnie.

Maria

Potrzebowałam montażu kilku dodatkowych gniazd w mieszkaniu. Pracownik złotа rączkа przyjechał do mnie już kolejnego dnia po złożeniu zlecenia, wszystko wykonał tak, jak o to prosiłam. Dodatkowo wszystko sprawdził i naprawdę rzetelnie posprzątał po swojej pracy. Rzadko spotyka się tak sumienne podejście do pracy. Polecam!

Ewa

Witam! Jestem bardzo usatysfakcjonowany z usług Państwa firmy. Kilka razy już zapraszałem specjalistów do wykonywania różnego rodzaju drobnych napraw, a tym razem pomogli mi w instalacji zmywarki do naczyń. Zabrało to minimum czasu, wszystko działa jak w zegarku, a zatem śmiało polecam te “złote rączki” wszystkim przyjaciołom i znajomym.

Piotr

Chciałem dokonać wymiany baterii prysznicowej na własną rękę, ale szybko zrozumiałem, że jest to zajęcie czasochłonne, gdy nie masz w tej branży żadnego doświadczenia. Zaprosiłem “złotą rączkę” z państwa serwisu i nawet nie oczekiwałem na tak szybką i jakościową realizację zlecenia. Złotа rączkа miał wszystkie niezbędne narzędzia i naprawdę dużą wiedzę odnośnie swojego zawodu, gdyż cały proces instalacji zajął zaledwie kilka godzin.

Michał

Pan złotа rączkа, który przyjechał z tej firmy to prawdziwe złoto! Wszystko zrobił szybko, solidnie, dokonał też sprzątania (zamawiałam demontaż starej i następnie montaż nowej kabiny prysznicowej). Jestem bardzo, naprawdę bardzo zadowolona. Ponadto cena w tej firmie – bardzo niska, jak, a więc jeśli potrzebujecie usług tego typu, możecie śmiało je u nich zamawiać!

Grażyna

Naprawa lodówki na tym serwisie – to coś, co mogę naprawdę polecić innym potrzebującym takiej usługi. Prawie nigdy nie pozostawiam opinii o takich serwisach, ale z usług OTOmistrz jestem tak zadowolona, że postanowiłam zrezygnować z tej zasady. Bardzo precyzyjna diagnostyka i naprawa, która pozwoliła wydłużyć życie mojej starej lodówce.
Dziękuję i polecam!

Edyta

Świetnie, że można zadzwonić do OTOmistrz i nie martwić się takim problemem, jak wyciek freonu z lodówki. Naprawa została wykonana w tym samym dniu, w którym złożyłam zamówienie, w dogodnych dla mnie godzinach, a dodatkowo cena okazała się bardzo przystępna. Bardzo polecam wszystkim zainteresowanym.

Beata

Mam dość drogą lodówkę, której gwarancja wygasła parę tygodni temu i już po tym wygaśnięciu zauważyłem, że sprzęt mrozi zbyt mocno. Długo poszukiwałem informacji dotyczących tego, do kogo zwrócić się z tym problemem. Interesowała mnie przede wszystkim jakość naprawy, ale również ważna była cena. W końcu znalazłem ofertę OTOmistrz. Cieszę się, że wybrałem wykonawcę na tym serwisie – nie mam żadnych uwag co do jakości pracy, wszystko zostało zrobione naprawdę świetnie!

Ireneusz

Naprawa lodówki Samsung została wykonana z wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych. Wszystko zostało przeprowadzone bardzo dokładnie i jakościowo, pracownik przyjechał w godzinach wieczornych, kiedy było to dla mnie wygodne. Atutem serwisu jest darmowa diagnostyka – super, że są jeszcze serwisy, za usługi których nie trzeba przepłacać!

Paula

Naprawa lodówki okazała się nieco czasochłonna – nie z winy OTOmistrz, oczekiwaliśmy na dość rzadką oryginalną część od producenta. Z kolei do samej jakości naprawy i obsługi klienta nie mam żadnych zarzutów. Polecam ten serwis, jeśli poszukujecie fachowców, którym można powierzyć naprawę lodówki.

Grzegorz

Poszukiwałem fachowcy, gotowej stworzyć podłogę 3D i zdecydowałem się na Państwa usługi. Jestem zaskoczony precyzyjnością wykonania, moja podłoga w kuchni wygląda bardzo realistyczne, a nawet o wiele lepiej, niż oczekiwałem. Ponadto okazało się, że na tym serwisie cennik na posadzki żywiczne jest znacznie niższy niż w wielu innych.

Michał

Przemysłowa posadzka z żywicy zupełnie zmieniła wygląd mojego salonu kosmetycznego. Nie mamy żadnych trudności z utrzymaniem czystości, nawet jeśli na ulicy leje jak z cebra, a ponadto moje klientki zawsze zwracają uwagę na to, jak piękne i eleganckie wnętrza teraz mamy. Dziękuję!

Beata

Podłoga z żywicy epoksydowej – to coś niesamowitego! Gładziutka, bezszwowa, a ponadto ma dokładnie ten kolor, o którym marzyłam! Jeśli poszukujecie specjalistów, którzy stworzą dla was prawdziwe cudo i wcale nie policzą za to drogo, to polecam OTOmistrz. Upewniłam się sama, że pracują w niej specjaliści!

Agata

Przez kilka lat miałem w magazynie podłogę betonową i to był totalny problem: ciągłe remonty, naprawy, codzienny kurz… Przyjaciel namówił mnie na podłogę z żywicy i od momentu jej montażu (minęły już 4 miesiące) ani razu nie pożałowałem. Nie kruszy się, pozwala się szybko sprzątnąć na sucho i na mokro, a jednocześnie wygląda bardzo atrakcyjnie. Dzięki!

Zbigniew

Zamówiliśmy podłogę samopoziomującą w garażu. Poinformowano nas o posadzkach żywicznych od specjalistów OTOmistrz przyjaciół. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru, zrobili to bistro i wysoka jakość.
Polecam posadzkę żywiczną od OTOmistrz.

Robert

Fachowy zespół i super organizacja procesu, od ustalenia szczegółów zamówienia do szybkiego wykonania. Zrobili wszystko ponad moje oczekiwania. Jeszcze nie miałam tak przyjemniej przeprowadzki, zwłaszcza z takim dogodnym cennikiem transportu mebli.

Kaja

Jestem zadowolony niesamowicie z usług tego serwisu. Bardzo życzliwa, wyrozumiała i pomocna ekipa. Przewozili dla mnie mebli, na tyle ułatwili tę procedurę, że byłem w niezwykle świetnym humorze. Na pewno jeszcze do nich wrócę, serdecznie wszystkim polecam!!!

Michał

Mili panowie świetnie sobie poradzili z dużym gabarytem, którego wniesienie mi się wydawało całkiem niemożliwym. Również przyjemnie zaskoczył tani transport mebli. Nic nie uległo zniszczeniu, fachowe wykonanie. Zdecydowanie polecam.

Grzegorz

Bardzo dobra komunikacja, załatwili mi przewóz łóżka z marketu oraz mega szybko i fachowo złożyli. O wiele lepiej niż zwykły przewóz mebli kurierem. Żadnego opóźnienia, cena w porządku, zwłaszcza w porównaniu z konkurencją. Godny polecenia serwis na sto procent!

Helena

Punktualni i kulturalni panowie, najlepsi w swojej dziedzinie. Ładnie wszystko zabezpieczyli, a w dodatku pogodni i życzliwi. Na pewno to strzał w dziesiątkę, ze względu na tani transport mebli. Zdecydowanie jak przeprowadzki czy transport mebli to tylko z OTOmistrz. Jak najbardziej polecam.

Konrad

Cześć wszystkim! Chcę podziękować za wykonanie metalowego
stojaka na buty robocze do domku letniskowego. Jestem zachwycona jakością realizacji – wygląda dokładnie tak, jak prosiłam, dodatkowo jest schludny i funkcjonalny. Wszystkie moje życzenia zostały uwzględnione. Fajnie, że serwis kieruje się życzeniami klienta. Dzięki jeszcze raz!

Agata

Wymienialiśmy wodociągi. Bardzo obawialiśmy się, by spawacz przybył na czas. My i nasi sąsiedzi zostaliśmy bez wody. Na szczęście specjalista przybył na umówioną godzinę bez spóźnienia. Praca została wykonana szybko i profesjonalnie. Szwy są zgrabne. Co więcej? Przystępna cena i bardzo uprzejma obsługa! Super serwis!

Kristian

Plastikowa podstawa w lodówce pękła, a nowej nie znaleźliśmy w sklepie. Skontaktowałam się z serwisem OTOmistrz. Powiedzieli, że pomogą rozwiązać mój problem. I już kolejnego dnia problem rzeczywiście został rozwiązany. Szybko i skutecznie! Szew jest prawie niewidoczny. Bardzo sprawna praca, dodatkowo dostałam gwarancję na szew. Co jeszcze ważne – wszystkie prace zostały zrobione u mnie w domu, nie musiałam przewozić lodówki do serwisu.

Ania

OTOmistrz – to serwis, który współpracuje z najlepszymi spawaczami. Zamówiłem metalową konstrukcję na huśtawkę dla dzieci. Uwzględniono wszystkie moje życzenia, wykonano szkic. Konstrukcja powstała w jeden dzień. Wszystkie szwy są gładkie i zadbane. Koszt usług jest rozsądny. Wszystko mi odpowiada. Polecam!

Emil

Wykonawcy OTOmistrz od wielu lat wykonują rutynowe naprawy urządzeń ze stali nierdzewnej i aluminium do produkcji żywności dla naszej firmy. Ich praca jest wykonywana z wysoką jakością, terminowo, w czasie określonym w umowie. W przyszłości zamierzamy kontynuować współpracę. Polecamy serwis jako solidnego partnera o wysokim profesjonalizmie i odpowiedzialności.

Piotr

Poszukiwałam firmy, której profilem działalności jest sprzątanie przedszkoli. Okazało się, że nie jest to łatwa sprawa i dopiero po kilkudniowym wyszukiwaniu znalazłam tę firma sprzątająca w serwisie OTOmistrz. Państwo mają bardzo fachowe ekipy sprzątające, więc zdecydowanie będziemy współpracować także w przyszłości.

Zuzanna

Jako dyrektor dużej korporacji wielokrotnie zamawiałem tu sprzątanie obiektów przemysłowych o różnym poziomie złożoności. Wszystkie zlecenia były realizowane bardzo sumiennie, nigdy nie musiałem kontrolować jakości prac czy terminowości ich realizacji, więc gorąco polecam!

Piotr

Wcześniej sprzątania powierzchni handlowych dokonywali moi pracownicy i często byłem niezadowolony z jakości. Teraz zamówiłem usługę sprzątania shopping center w tym serwisie i ani razu nie żałowałem: tanio (rzadkość), dokładnie, szybko – takich specjalistów jest naprawdę trudno znaleźć!

Olek

Mam prywatną klinikę i wiele uwagi poświęcam jakości sprzątania gabinetów lekarskich. W ciągu ostatnich 5 lat zmieniałem już 7 razy firmy, w których zamawiałem usługi sprzątania i nigdy nie byłem zadowolony. Do momentu aż nie zamówiłem sprzątania tutaj: wszystko jest dopięte na ostatni guzik, dlatego zamierzam kontynuować współpracę.

Michał

W tym serwisie jest najlepszy cennik sprzątania klatek schodowych we wspólnotach mieszkaniowych. A dodatkowo nie ma żadnych problemów ze złożeniem zamówienia, opłatą za usługi lub też zamówieniem dodatkowego serwisu. Współpracujemy od roku i jestem bardzo zadowolona tak odpowiedzialnym podejściem do pracy!

Iwona

Witajcie! Po raz pierwszy zwróciłem się do takiego serwisu. Zrobiłem zamówienie na wycinanie luster w niestandardowych rozmiarach. Zamówienie zostało zrealizowane szybko, bo w ciągu kilku godzin i co najważniejsze – z wysoką jakością. Otrzymałem lustro w dobrze wykonanym opakowaniu. Dziękuję bardzo! Polecam wszystkim ten serwis.

Michał

Wyrażam wdzięczność wykonawcom z serwisu za wysokiej jakości i terminowe przeszklenie balkonu! Pracownicy są świetni. Pracowali profesjonalnie i harmonijnie, a w dodatku z pozytywnym nastawieniem. Wszystko jest zrobione porządnie. Jestem bardzo zadowolona z ich pracy. Wielkie dzięki! Koszt usług szklarskich przystępny. Polecam!

Ola

Lubię używać konwencjonalnych zegarków mechanicznych. Od codziennego noszenia na ich szkle pojawiają się różne rysy. Nie tylko przeszkadza to w odczytywaniu godziny, ale także pogarsza wygląd zegarka. Po raz drugi korzystam z usług warsztatu polerowania szkieł zegarkowych. Szkło pozostaje przez długi czas bez zarysowań, jest przezroczyste. Podoba mi się jakość tej usługi. Dziękuję bardzo! Zdecydowanie polecam.

Agata

Ten serwis doradził mi kolega. Rozbiłem szybę w piekarniku. Zakup nowego nawet przez Internet jest bardzo drogi. Oczywiście byłem zdenerwowany. Jeden z moich kolegów zasugerował, że szkło można zamówić. Znalazłem ten serwis przez Internet. Zadzwoniłem! Tak, rzeczywiście moje zamówienie zostało przyjęte. Koszt był odpowiedni. Szkło zostało wykonane i zamontowane w ciągu tygodnia. A co najważniejsze, idealnie pasuje do mojego piekarnika. Dziękuję! Polecam wszystkim!

Leo

Zamówiłam przez ten serwis szklaną osłonę na ścianę do kuchni z wzorem według własnego szkicu. Byłam bardzo zadowolona ze zrealizowanego zamówienia. Obraz na szkle okazał się wyraźny i dokładny, w pełni zgodny z moim szkicem i świetnie sprawdzający się we wnętrzach kuchni. Ze wszystkiego jestem bardzo zadowolona: miły personel, wydajność pracy, produkty wysokiej jakości. Bardzo dziękuję i polecam!

Marysia

Po 7 latach w nowym domu postanowiliśmy zmienić tapety w naszym mieszkaniu. Zwróciliśmy się do OTOmistrz. Nie żałujemy tej decyzji! Specjaliści na OTOmistrz okazali się bardzo doświadczeni! Zlecenie było realizowane w pomieszczeniach, w których znajdowały się meble! Mimo to praca w pomieszczeniu polegająca na usunięciu starych tapet i przygotowaniu ścian zajęła jeden dzień roboczy! Następnego dnia przyklejono już nowe tapety. Jakość pracy jest doskonała! Dziękuję, OTOmistrz!

Monika

Bardzo dziękuję za Waszą pracę! Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Specjalne podziękowania za sufit. Spisaliście się świetnie, fototapeta został tak wspaniale przyklejona, że WOW! Podziwiam tapetę i wspominam o Was – OTOmistrz. Postanowiłem, że opowiem wszystkim zainteresowanym tapetowaniem, że jesteście naprawdę godni zaufania

Marcin

Bardzo dobre specjaliści, którzy działają szybko i co najważniejsze ich praca posiada wysoką jakość. Zamówiliśmy fototapetę do pokoju dziecięcego. Została położona po prostu idealnie! Byliśmy zadowoleni z wyniku wykonanej pracy. Na pewno skontaktujemy się z Wami ponownie. Polecam!

Kacper

Ten serwis przypadkowo znalazłam w Internecie. Najpierw bałam się skorzystać z jego usług, ale nie miałam wyjścia. Wcale tego nie żałuję, że zwróciłam się do OTOmistrz. Dokładnie powiedziano mi, ile zapłacę za tapetowanie i mogę powiedzieć szczerze: cena tapetowania jest naprawdę niska, porównywałam ją z cenami innych podobnych serwisów. Tapetowanie wykonano na wysokim poziomie. Polecam!

Ania

Ten serwis od dawna polecam swoim przyjaciołom i znajomym. Prawdziwi z nich fachowcy, z którymi naprawdę przyjemnie współpracować. Nawet w sytuacji, kiedy czas jest bardzo ograniczony, klejenie tapet wykonywane jest szybko i precyzyjnie, nie mam żadnych zarzutów co do ich pracy. Czy właśnie nie tego powinno się oczekiwać od osób, które potrafią wykonywać i lubią swoją pracę?

Ewelina

Na tym serwisie zamówiłem układanie parkietu – skusiła mnie cena, ale nie oczekiwałem, że jakość będzie spektakularnie wysoka. Praca była wykonana bardzo rzetelnie, w dwóch etapach. Po ukończeniu montażu pomieszczenie zostało wysprzątane, dostałem również zalecenia do pielęgnacji podłogi. Dziękuję za pracę.

Piotr

Wykonawca z serwisu przyjechał na czas, był bardzo uprzejmy. Montaż układanie paneli winylowych w całym mieszkaniu (salon, sypialnia, kuchnia) wykonał w dwóch etapach. Przed układaniem paneli winylowych bardzo rzetelnie została usunięta stara wykładzina, a po ukończeniu prac wszystko zostało dokładnie posprzątane. Polecam!

Emilia

Chciałabym podziękować Państwa serwisowi, przez który zamawiałam układanie paneli. Po złożeniu zamówienia czekałam mniej niż dobę, aż do mnie na mieszkanie przyjechał pracownik, dokonał wszystkich niezbędnych przygotowań i w zaledwie dwie godziny stworzył dla mnie nową podłogę w salonie. Dodam jeszcze, że cena położenia paneli na tym serwisie jest bardzo przystępna.

Ewa

Ceny na układanie parkietu, powiem szczerze, po prostu są szalone, a jakościowo swoją pracę wykonują tylko pojedyncze firmy. Długo szukałem wykonawcy godnego zaufania i w końcu zdecydowałem się na współpracę z Państwem. Nie pożałowałem i teraz polecam oczywiście wszystkim swoim znajomym. Jesteście prawdziwymi mistrzami!

Sławek

Już kiedyś zamawiałam układanie paneli podłogowych i miałam same problemy. Dlatego ostatniego razu bardzo dokładnie poszukiwałam wykonawcy, któremu mogłabym zlecić to zadanie. Znalazłam na waszym serwisie. Kontrolowałam każdy etap pracy – ale było to niepotrzebne. U tych profesjonalistów wszystko działa jak w zegarku – a wynik jest lepszy niż oczekujesz!

Gosia

Cennik na usługi glazurnika na tym serwisie wygląda bardzo sympatycznie, a układanie płytek na ścianie i podłodze zakończyło się sukcesem. Byłam zadowolona z kompetentnego podejścia, od razu widać, że pracownicy mają za sobą bogate doświadczenie. Wszystko mi odpowiadało, praca została wykonana szybko, koszt pracy był odpowiedni. Jeśli też poszukujecie dobrych glazurników – polecam.

Iza

Niedawno szukałem glazurnika, przyjaciel poradził Państwa serwis. Po rozmowie telefonicznej pracownik przyszedł do mnie tego samego dnia i wykonał pomiary w łazience. Nieco później zadzwonił menedżer i podał całkowitą cenę na układanie płytek podłogowych, która mi odpowiadała. Glazurnik ułożyli płytki w pomieszczeniu w ciągu dwóch dni. Okazały się piękne i praktyczne.

Paweł

Wraz z mężem rozpoczęliśmy remont w kuchni. Postanowiliśmy położyć płytki na podłodze i ścianach. Zakres prac jest duży, a pomieszczenie ma skomplikowaną formę, a w jednym z kątów jest kilka większych i mniejszych rur. Znaleźliśmy glazurnik w Internecie. Okazało się, że to był strzał w dziesiątkę. Oprócz doskonałego efektu pracy cena układania płytek była najniższa.

Maria

Do licowania elementów o złożonej konfiguracji szukałem doświadczonego glazurnika. Podobały mi się opinie klientów i portfolio Waszego serwisu. Przybyły glazurnik udzielił praktycznych wskazówek dotyczących wyboru płytek i zaproponował techniczne rozwiązanie, które mi się podobało. Układanie zajęło cztery dni, ale biorąc pod uwagę ilość pracy i złożoność, jest to fantastyczna prędkość.

Piotr

Mieszkam i przez długi czas nie odważyłam się na radykalny remont w domu. W końcu zdaliśmy sobie sprawę, że układanie płytek na podłodze zamiast starego linoleum jest po prostu koniecznym zadaniem. Nie miałam żadnych znajomych glazurników, więc zwróciłam się do Państwa serwisu. Wszystko zostało wykonane bardzo profesjonalne, odpowiedzialne i co najważniejsze – niedrogo!

Basia

Specjaliści z OTOmistrz przyjemnie zaskoczyli mnie profesjonalizmem i szybkością realizacji zlecenia. Nie mam żadnego zarzutu do ich pracy, a efekt jest naprawdę oszałamiający. W przyszłości planuję realizację remontu w innych pokojach i zdecydowanie ponowne skorzystam z usług tych fachowców.

Michał

W OTOmistrz zamawiałam malowanie sufitu o powierzchni 13 metrów kwadratowych. Mogę powiedzieć, że fachowiec jest w trakcie pracy punktualny, porządny i dokładny. Nie było żadnych niemiłych niespodzianek ani wad. Jestem zadowolony z efektu malowania. Dodatkowo cena malowania ścian za 1m2 jest adekwatna, bez zawyżania. Polecam.

Maria

Wyrażam wdzięczność zespołowi profesjonalistów! Dziękuję za jakość i efektywną pracę. Cieszę się, że z ogromnej listy specjalistów, świadczących usługi malarskie wybrałam go na OTOmistrz. Jestem zadowolona ze wszystkiego, zaczynając od punktualności, uprzejmości, a kończąc na tym, że każdy z pracowników dokładnie wie, jak osiągnąć najlepsze wyniki.

Ola

Moje zlecenie zostało zrealizowane bardzo szybko, w ustalonym terminie. Jakościowo i co także bardzo ważne – naprawdę tanio. Na pierwszym spotkaniu powiedziano mi, który materiał lepiej kupić, biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości, uzgodniliśmy też wszystkie etapy pracy, niezbędne do osiągnięcia pożądanego efektu. Polecam!

Anna

Zlecenie zostało wykonane sprawnie i terminowo. Jestem zadowolony z wyniku. Po zakończeniu pracy wykonawca wszystko uporządkował, co było miłą niespodzianką. Polecam serwis OTOmistrz innym klientom.

Paweł

Wiercenie studni głębinowej zostało zrealizowane dokładnie tak, jak umawiałam się z managerem. Spodobało mi się, że inżynier to osoba doświadczona, która bardzo dobrze orientuje się w swoim zawodzie i poleca dokładnie to, co sprawdza się na danej działce. Jeśli poszukujecie firmy lub specjalisty, któremu można zlecić tanie wiercenie studni, warto skontaktować się z serwisem OTOmistrz.

Ewa

Wiercenie studni na działce rekreacyjnej zostało zrealizowane naprawdę świetnie. Przystępna cena, szybka realizacja, sama studnia funkcjonuje bez zarzutów. Śmiało polecam wykonawców z tego serwisu, jeśli chcecie, by autonomiczny system zaopatrzenia w wodę zainstalowali dla Was prawdziwi fachowcy!

Ola

Wszystko robię samodzielnie, więc przeczytałem także instrukcję jak zrobić ręczne wiercenie studni krok po kroku i przystąpiłem do pracy. Okazało się, że wcale nie jest to takie łatwe, więc w końcu zdecydowałem się zwrócić do OTOmistrz. Po pierwsze, ich specjaliści wybrali inne miejsce do wiercenia studni, a po drugie zrobili wszystko nawet lepiej, niż oczekiwałem. Dziękuję.

Szczepan

Przesympatyczna i fachowa obsługa, przystępna cena wiercenia studni, pomoc w doborze automatyki do obsługi. Studnia niezawodnie funkcjonuje już przez pół roku, nie korzystamy z miejskiego systemu dostarczania wody. Polecam serdecznie!

Marysia

Zamówiłam wiercenie studni abisyńskiej u wykonawców z tego serwisu i jestem bardzo zadowolona. Prace zostały zrealizowane szybko, przez cały czas budowy na mojej działce mieliśmy dostęp do wystarczającej ilości wody przemysłowej, a jednocześnie nie było potrzeby drogiego podłączenia do wodociągów miejskich. Polecam.

Łucja

Podczas remontu mieszkania zamówiłem usługi posadzkarskie w serwisie OTOmistrz. Doradzono mi wydajną wylewkę betonową, a wszystkie prace wykonano stricte zgodnie z podpisaną wcześniej umową. Jakość realizacji projektu po prostu była dokonała, wszystkie podłogi w mieszkaniu są idealnie płaskie, łatwo ułożyliśmy na nich wykładzinę.

Michał

Po tym, jak wprowadziłem się z rodziną do nowego mieszkania, postanowiłem zrobić gruntowny remont. Prace posadzkarskie wykonywali fachowcy z OTOmistrz. Razem z nimi wybrałem wylewkę cementową, która została wykorzystana zarówno w mieszkaniu, jak i na tarasie. Koszt usługi był bardzo przystępny, a jakość realizacji – wysoka.

Eugeniusz

Cena za m2 robocizny podczas tworzenia wylewki betonowej u tych specjalistów jest naprawdę spektakularna. A dodatkowo idzie w parze z super jakością realizacji zlecenia. Nie mam żadnych zarzutów, całe zlecenie zostało zrealizowane po prostu idealnie!

Ewa

Podłogi w moim mieszkaniu były strasznie nierówne, więc przed remontem zrobiono także nową wylewkę. Wylewka betonowa pozwoliła szybko rozwiązać zaistniałe problemy, cieszę się też, że koszt usługi okazał się nawet mniejszy, niż oczekiwałam.

Ania

Szybko, czysto, jakościowo i tanio, a dodatkowo z gwarancją jakości wykonanej pracy. Od razu widać, że serwis współpracuje z prawdziwymi fachowcami, którzy umieją pracować z różnego typu wylewkami i starają się wykonać pracę nie najdrożej, a najlepiej. Polecam z całego serca!

Piotr

Przez portal OTOmistrz w Warszawie zamawiałem montaż betonowej klatki schodowej z drewnianą dekoracją w piwnicy. Jestem bardzo zadowolony. Mogę powiedzieć, że wykonawcy są sumienni i przyjaźni. Przybyli na czas, zgodnie z ustaleniem. Nie było też problemów z montażem schodów. Zespół działał szybko i dokładnie. Miejsce pracy pozostało czyste, śmieci usunięto. Dzięki, Panowie!

Tomek

Początkowo zamówiłam sufity napinane do łazienki, bałam się przecieku z góry. Dwa miesiące później nie mogłam już się doczekać i ponownie zwróciłam się do firmy z serwisu OTOmistrz, aby zamontować napinane sufity w całym mieszkaniu. Fajnie budzić się pod takimi sufitami, zapraszać gości i ogólne wrażenie z przebywania w mieszkaniu stało się wygodniejsze.

Alicja

Pracownicy znalezieni w serwisie OTOmistrz pracują bardzo sumiennie i szybko. Spodobała mi się również precyzyjność robienia wszystkich pomiarów i możliwość umówienia się z ekipą montażystów na dogodną godzinę. Obsługa klientów w firmie także znajduje się na bardzo wysokim poziomie. Dziękuję za przemianę moich wnętrz – teraz wyglądają naprawdę niepowtarzalnie.

Borys

Po zamontowaniu schodów wykonanych przez fachowców waszego portalu wnętrze domu od razu się zmieniło. Stało się bardziej przytulne i jasne. Nie ma potrzeby mówić o wygodzie. Wszystko pasuje, wszystko jest doskonałe, śmiało mogę powiedzieć, że współpraca z OTOmistrz to naprawdę gwarancja jakości. Chętnie polecę ten serwis znajomym.

Zuzanna

Marzyłam o suficie napinanym z nadrukiem fotograficznym i naprawdę długo poszukiwałam firmy, która mogłaby zagwarantować zarówno wysoką jakość nadruku, jak i ogólnie precyzyjną realizację całego projektu. W końcu znalazłam informacje o Otomistrz i zdecydowałam się na współpracę. Jakość pracy była znacznie wyższa niż moje oczekiwania, śmiało polecam ten serwis.

Maria

Zgadzam się z poprzednimi recenzjami, że firma z serwisu OTOmistrz jest znakomita!!! Zamówiłem u nich trzy sufity, w tym sufit napinany w wykończeniu satynowym, ale teraz dopiero napisałem recenzję. Sufity napinane wykonali dobrze, po prostu bez zarzutów, ale moja specyfika obiektu jest dość skomplikowana – posiadam drewniany dom, a to oznacza, że powierzchnia sufitu jest bardzo nierówna, co komplikowało realizację zlecenia. Polecam, jeśli doceniacie odpowiedzialność i jakość.

Bartosz

Nie miałam pojęcia, że ​​tak szybko można uzyskać piękne, równe sufity napinane zdobiący mieszkanie. Pracownicy z firmy z serwisu OTOmistrz wszystko mi dokładnie wyjaśnili i dodatkowo pomogli z wyborem oryginalnego rozwiązania, które pomogło powiększyć przestrzeń i podkreślić design wnętrz. Żadnych ukrytych opłat, wszystko zgodnie ze wstępnymi pomiarami i umową 🙂 Gorąco ich polecam!

Sofia

Witajcie! Dziękuję za wspaniałą pracę! Zamówiliśmy niestandardowe schody, zarówno pod względem konstrukcji, jak i rozmiaru. Wynik ich montażu jest bardzo satysfakcjonujący. Schody harmonijnie wkomponowują się we wnętrze domu. Wszystkie elementy montażowe są bardzo wysokiej jakości, niezawodne i piękne. Nie potrzeba więcej słów, prawda? Zdecydowanie wszystkim polecam!

Wioleta

Pragnę podziękować Wam za profesjonalne podejście na wszystkich etapach współpracy: od pomiarów, produkcji schodów po ich montaż. Wszystko zostało zrobione szybko i dokładnie. Jeśli zależy wam na tym, by znaleźć fachowców w Warszawie, pracujących skutecznie i za niską cenę, zdecydowanie polecam portal OTOmistrz!

Patrycja

Skorzystaliśmy z usług na portalu OTOmistrz w Warszawie w zakresie montażu schodów o konstrukcji metalowej z wykończeniem drewnem na drugim piętrze wiejskiego domu. Wszystko odbyło się zgodnie z umową, jakościowo i terminowo. Rezultat jest mega. Chociaż schody są dość duże, pomieszczenie nie jest zatłoczone i pozostało jasne. Pracowała u mnie ekipa młodych ludzi, ale dobrze znają się na pracy i nie mam do ich pracy żadnych zastrzeżeń.

Dariusz

OTOmistrz – to naprawdę bardzo dobry serwis. Kto zdecyduje się wykonać dla siebie schody zabiegowe, polecam kontakt właśnie z menedżerami tego portalu – mają dobrych wykonawców i bardzo fachowe podejście. Wynik pracy jest ponad oczekiwania – schody okazały się super.

Władysław

Panowie z portalu OTOmistrz zrobili dla mnie bardzo dobre schody zabiegowe, jestem im wdzięczna. Fachowiec Bartek ma naprawdę złote ręce! Polecam kontakt z menedżerami OTOmistrz, jeśli chcecie zamontować u siebie niedrogie i wysokiej jakości schody zabiegowe.

Małgorzata

Nie było nas przez dwa dni, panowie z portalu OTOmistrz pracowali u nas w domu samodzielnie. Musieliśmy tylko przyjść i zaakceptować pracę. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze schodów, jakości wykonanej pracy i czystości, jaką po sobie pozostawili. Nie mam uwag, tylko pozytywne wrażenia z pracy. Wielkie dzięki! Możecie spokojnie zaufać serwisu OTOmistrz!

Piotr

Przeszukałam wiele stron przed złożeniem zamówienia na portalu OTOmistrz. Przy wyborze bardziej skupiłam się na cenie i jakości. Po kilku godzinach szukania doszłam do wniosku, że nie znajdę nic lepszego. Zaproponowano mi dokładnie to, czego potrzebowałam – dębowe schody. Zamówione, wyprodukowane, dostarczone, zainstalowane. Wszystko zgodnie z ustaleniami!

Beata

Zamawialiśmy schody zabiegowe. Przyjechaliśmy do mieszkania dopiero w momencie zakończenia prac. Wszystko nam odpowiadało. Schody idealnie wpasowują się we wnętrze. Dębowe konstrukcje wyglądają spektakularnie. Jesteśmy zadowoleni ze schodów, wszystko bardzo wysokiej jakości, są piękne, nie zajmują sporo miejsca!

Janina

Jestem bardzo zadowolony z pracy polegającej na wymianie tapicerki starej sofy. Sam upewniłem się, że ekipa od serwisu OTOmistrz naprawdę zasługuje na dobre recenzje. Praca wykonywana jest na wysokim poziomie. Byliśmy zadowoleni z całkowitego kosztu zamówienia oraz z darmowej dostawy mebla, a nawet z wniesienia do mieszkania. Jesteście super!

Adam

Znajoma poleciła mi skorzystanie z usług serwisu OTOmistrz. Złożyłam pilne zamówienie na naprawę krzeseł przed uroczystością rodzinną. Mimo obaw, cała praca została wykonana w jak najkrótszym czasie. Jestem zadowolona także z efektu. Jakość jest doskonała. Krzesła są jak nowe. Dziękuję, że nie zawiedliście i w razie potrzeby zwrócę się do Was ponownie.

Martyna

Niedawno zamówiłem tapicerowanie sofy i kilku foteli, a realizację tej usługi powierzyłem fachowcom przez serwis OTOmistrz. Byłem zdumiony szybkością realizacji zamówienia, kilka dni przed umówionym terminem wszystko było już gotowe i dopięte dosłownie na ostatni guzik. Jakość jest perfekcyjna i meble naprawdę wyglądają jak nowe. Nawet się tego nie spodziewałem. Przyjaciele nie wierzą, że siedzą na mojej starej sofie! Wszystkim polecam serwis OTOmistrz!

Jan

Znalazłem stronę OTOmistrz w Internecie przez przypadek. Zainteresowały mnie informacje o możliwości naprawy zabytkowych mebli tapicerowanych. Od naszego dziadka dostaliśmy świetną sofę, ale jej tapicerka nie pasowała do wnętrza naszego mieszkania. Jeden krótki telefon – w następnym dniu przyszedł do nas specjalista, obejrzał kanapę i powiedział jak można zrealizować zlecenie. Teraz sofa stała się luksusową ozdobą naszego mieszkania. Jeśli potrzebujecie naprawdę dobrej tapicerki – zwracajcie się wyłącznie do OTOmistrz!

Janusz

Zamówiłam na waszej strone, o której dowiedziałam się z polecenia kolegi, wymianę starej tapicerki sofy kuchennej na nową. Fachowiec wziął pod uwagę wszystkie moje życzenia dotyczące projektu sofy, bardzo rzetelnie także dobrał kolor materiału. Jestem bardzo zadowolona z jego pracy. Teraz sofa wygląda tak, jakby jeszcze chwile temu była w sklepie. Miłą niespodzianką stała się także przystępna cena tapicerowania. Jeśli poszukujecie fachowej i dokładnej obsługi w zakresie tapicerowania mebli – wybierzcie serwis OTOmistrz. Polecam!

Agnieszka

Mój trawnik był mocno zaniedbany, nie wierzyłam, że da się dokonać jego renowacji, ale jednak udało się! Dziękuję za fachowe podejście do rozwiązania najdrobniejszych problemów i oczywiście polecam serwis każdemu, kto poszukuje jakościowych usług ogrodniczych.

Maria

Cena założenia trawnika z rolki przez ten portal wydała mi się bardzo atrakcyjna, więc zdecydowałem się na zamówienie. Nie żałowałem ani trochę: całe zlecenie było realizowane rzetelnie i tanio, teraz zamówiłem tu także usługę przycinania drzew, i jestem pewien, że specjaliści świetnie poradzą sobie z tym zadaniem. Śmiało polecam wszystkim, których interesują rzetelne i tanie usługi ogrodnicze.

Zbigniew

Pielęgnacja trawnika – to usługa, która pozwala tworzyć dobrą reputację mojej firmy, a więc tę usługę zamawiam wyłącznie u sprawdzonych fachowców. Dokonują oni nie tylko przycinania traw, ale także dbają, by od początku wiosny i do nastąpienia mrozów trawnik wyglądał doskonale. Dziękuję za sumienność i odpowiedzialność, zdecydowanie będziemy kontynuować współpracę.

Piotr

Trzeba było posprzątać teren zielony obok mojego domu po zimie, także chciałam zamówić założenie trawnika z siewu. Na tej platformie ogrodnicy świadczą wszystkie usługi związane z organizacją terenów zielonych i ich pielęgnacją, a więc nie musiałam niczego dodatkowo szukać. Nie dbałam także o dostawę narzędzi czy nasion: cała praca została zrobiona przez serwis i moim zdaniem jest to potwierdzeniem profesjonalizmu wykonawców.

Ewa

Cały czas jestem w pracy, więc nie mam czasu na samodzielne zajmowanie się ogrodem i nadzorowanie pracy ogrodnika. Z tego powodu na stałe współpracuję z tym serwisem i jestem pewna, że każdą usługę zrealizują na maksa i dokładnie tak, jak zrobiłabym to sama. Szczególnie podoba mi się to, jak wykonują cięcia krzewów ozdobnych: moja działka wygląda tak, jak ogródek królowej angielskiej, a nie wydaje na to jakiejś sporej kwoty.

Diana

Efekty przerosły nasze oczekiwania, wszystko dokładnie zrobione i dopasowane idealnie. Zadaszenie garażowe jest piękne, a co najważniejsze wykonane w uzgodnionym terminie. Świetny kontakt z wykonawcą, gratuluję zdolności, było warto. Gorąco polecam!

Agnieszka

Zamówiłem wiatę drewnianą jednospadową, cena okazała się całkiem w porządku. Ekipa w krótkim czasie spisała się na medal, jak na dzisiejsze czasy to rzadkość. Mega specjaliści od drewna, najlepsi z tych, co widziałem. Fachowo doradzili i w ogóle, z czystym sumieniem polecam.

Marek

Jestem bardzo zadowolona z nowoczesnej wiaty garażowej dla mojego pięknego samochodziku. Wysoka kultura pracy i duża wiedza fachowa wyróżniają tę firmę od innych, z którymi miałam do czynienia. Rzetelna realizacja projektu, wykonania i montażu. Oby więcej takich serwisów, pozdrawiam!!!

Karolina

Spodobało mi się podejście do klienta w tym serwisie. Mimo dużej ilości zamówień jakoś znaleźli dla mnie czas, bo chciałam zaskoczyć męża na jego urodziny. Od razu widać, że doceniają każdego. Zrealizowali montaż gotowej wiaty garażowej, którą kupiłam. Mąż był szczęśliwy, więc ja też, wielkie brawa świetnym fachowcom.

Katarzyna

Mają rozsądne ceny drewnianych wiat garażowych. Perfekcyjna robota, dobry kontakt, rzetelność i punktualność wykonawców przyjemnie zaskakuje. Ładnie urządzona współpraca, informowanie o wszystkim na bieżąco. Cieszę się z wyboru tego serwisu, zdecydowanie polecam.

Bogdan

Cennik szpachlowania w serwisie całkiem zgadzał się z moim budżetem, więc zdecydowałem się na nawiązanie współpracy. Zlecenie nie tylko zostało wykonane jakościowo, ale dostałam też liczne porady, które pomogły szybko ukończyć remont i nawet troszeczkę na tym zaoszczędzić.

Jan

Pracownicy znalezieni w serwisie OTOmistrz uwolnili dużo mojego czasu, dobrze, że wybrałem firmę wykończeniową do remontu mieszkania. Żadnych nieuczciwych zagrywek i ukrytych opłat, wszystkie nasze relacje były regulowane umową, wykończenie wykonano na czas. Szpachlowanie domu zostało wykonane zgodnie z planem. Efekt prac był wysmakowany i tak minimalistyczny, jak to tylko było możliwe i jak tego oczekiwałem. Ogólnie jestem zadowolony z wyniku.

Kamil

W końcu kupiłem własne mieszkanie i ponieważ chciałem wprowadzić się jak najszybciej, zleciłem realizację wykończenia wnętrz fachowcom. Zwróciłem się do tego serwisu, bo siostra już kiedyś zamawiała usługę szpachlowania w OTOmistrz. Cieszę się z podjętej decyzji – cena szpachlowania jest niewysoka, a jakość pracy zasługuje na najwyższą ocenę.

Zdzisław

Cena szpachlowania za m2 może początkowo wydać się wysoką, ale gdy policzyłem, ile czasu spędzę nad taką pracą, i zorientowałem się, że nie mogę zagwarantować sam sobie dobrego efektu, zdecydowałem się na skorzystanie z usług fachowców. W OTOmistrz cennik szpachlowania ścian był jednym z najniższych, więc zdecydowałem się na współpracę. Teraz śmiało polecam ten serwis także innym zainteresowanym.

Rafał

Dla każdego klienta w tym serwisie oferują indywidualne rozwiązanie i to jest ich podstawową zaletą. Fachowcy pomogli mi z wyborem odpowiednich materiałów, wybili z głowy niektóre pomysły, których nie dałoby się zrealizować w mieszkaniu i efektem stało się naprawdę wspaniałe wykończenie wnętrza. Naprawdę polecam!

Jola

Zawsze podejrzliwie podchodziłem do tematu sufitów napinanych, ale dziś moje podejście do nich się zmieniło. W sypialni zamontowałem satynowy sufit napinany, wygląda świetnie, zapach zniknął podczas wietrzenia po 4 godzinach. Serwisie OTOmistrz, macie prawdziwych fachowców, a cena podświetlanych sufitów napinanych – po prostu super!

Adrian

Zamówiliśmy lustrzane sufity napinane do pokoju dziecięcego w oparciu o pozytywną opinię o sufitach napinanych montowanych przez fachowców z serwisu OTOmistrz. Bardzo ważne było dla nas, aby firma była rzetelna, a sufity były wysokiej jakości.

Renia

To nie pierwszy raz, kiedy mam do czynienia z sufitami napinanymi, wiem jak zrobić sufity napinane wysokiej jakości. Już kilka razy zamawialiśmy je dla siebie w innych pomieszczeniach, ale jak się później okazało jakość nie była zbyt dobra. Głównym problemem jest całkowita niezdolność fachowców do pracy z okablowaniem i elektrycznością. Jednak tutaj wszystko okazało się idealne wewnątrz i na zewnątrz. Jasno, płynnie i szybko. Ponadto cena sufitów napinanych za m2 nie jest wyższa niż cena konkurencji. Krótko mówiąc, dzięki specjalistom za jakość ich pracy!

Nela

Od dłuższego czasu szukałem w internecie firmy, która zainstaluje dla mnie sufity napinane 3D w całym mieszkaniu, czytałem recenzje, oglądałem filmy. Trafiłem na serwis OTOmistrz i znalazłem dużo zdjęć, przydatnych informacji. Zostawiłem prośbę na stronie, zadzwoniono prawie natychmiast, uzgodniłem czas i datę pomiaru. Sufit napinany ze wzorem okazał się piękny, z przejściami poziomów.

Rafał

Zwróciłam się do tej firmy o pomoc, ponieważ widziałam ich pracę u sąsiadów – fajniutkie sufity napinane z ledami, imitującymi rozgwieżdżone niebo. Nowy rok będę świętować piękną renowacją sufitów. Do salonu zamówiłam podświetlany napinany sufit, a do sypialni – napinany sufit z gwieździstym niebem. Mega!

Wiktoria

Jesienią porządkowałem wiejski dom i odkryłem, że ​​osiedliły się w nim szczury. Nie czekałem i od razu zacząłem wybierać firmę świadczącą usługi odszczurzania w Warszawie. Postanowiliśmy zamówić usługę razem z sąsiadem, wybierając odpowiednią firmę na OTOmistrz. Zarówno ja, jak i on, jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości pracy i efektów, dlatego polecam OTOmistrz wszystkim zainteresowanym.

Piotr

Firma deratyzacyjna, której usługi zamówiłam na OTOmistrz, stała się dla mnie prawdziwym ratunkiem! Nigdy nie myślałam, że można tak szybko i na tak długo pozbyć się kretów, psujących moje plony. Dodatkowo powiedziano mi, że podczas pracy wykorzystywano skuteczną i szybko działającą truciznę, co też jest dobre, gdyż niestety szkodnikami są jednak żywe stworzenia.

Zuzanna

Za pomocą OTOmistrz zamawiałem deratyzację myszy. Już po pierwszej procedurze w moim magazynie prawie nie było szkodników, a za drugim podejściem problem, z którym borykałem się przez kilka lat, w końcu został rozwiązany. Cieszę się, że wybrałem do współpracy deratyzatorów z tej strony.

Daniel

Jeśli już zamawiam usługi deratyzacji, to wyłącznie za pośrednictwem OTOmistrz. Tu każdy z deratyzatorów posiada wiedzę i działa naprawdę fachowo: nie muszę się martwić tym, jaką truciznę wybrać lub gdzie najlepiej umieścić pułapkę. Dodatkowo jak porównywałam ceny na tego typu usługi, doszłam do wniosku, że cena deratyzacji w firmach z portalu OTOmistrz jest jedną z najniższych.

Danuta

Cennik deratyzacji był dla mnie kluczowy, jak wybierałem firmę do zwalczania gryzoni w moim biurze. W wybranej za pomocą OTOmistrz firmie dostałem naprawdę fachowo świadczone usługi, a dodatkowo bardzo indywidualne podejście do klienta. Doradzili mi także ustawić kilka stacji deratyzacyjnych dla szczurów i już od kilku miesięcy zapomniałem nawet o istnieniu podobnych problemów.

Michał

Gryzki w moim domu zostały dobrze zniszczone przez dezynsektorów, którzy przyjechali do mnie dosłownie w kilka godzin po złożeniu zamówienia. Miałam na parę godzin opuścić mieszkanie. Prace wykonano jakościowo: po powrocie w pomieszczeniu wszystko znajdowało się na swoich miejscach, a te brzydkie stworzenia w końcu zniknęły z mojego domu.

Ewa

Do zwalczania mrówek zaprosiłem pracowników z waszego serwisu. Po pierwszej dezynsekcji udało się całkowicie pozbyć się owadów. Od czterech miesięcy już nawet nie wspominam o tym problemie.

Rafał

Pluskwy domowe to poważny problem. Kiedyś o nim tylko słyszałam, a ostatnio zetknęłam się osobiście. Najpierw spróbowałam kilku środków domowych, wyników nie było żadnych. Zwróciłam się następnie do Państwa serwisu. Pracownicy dobrze poradzili sobie z zadaniem, a cennik dezynsekcji okazał się bardzo przystępny.

women
Diana

Czytałem w Internecie sporo informacji o tym, jak pozbyć się prusaków i w końcu doszedłem do wniosku, że lepiej zwrócić się do fachowców. Z licznych firm wybrałem wasz serwis i jestem naprawdę zadowolony z efektu prac. Karaluchy w domu więcej mnie nie niepokoją. Dziękuję!

Albert

O tym, co to jest dezynsekcja sporo słyszałem, ale nigdy nie myślałem, że mieszkając w stolicy, prawie w samym centrum miasta, będę potrzebował tego typu usług. Pluskwy domowe, które pojawiły się jakby znikąd stały się prawdziwym problemem. Dziękuję, naprawdę wiecie jak pozbyć się pluskiew!

Artur

Zawsze marzyłam o suficie napinanym w moim pokoju, ale ceny mnie przerażały. Dopiero kiedy zobaczyłam cennik sufitów napinanych na portalu OTOmistrz, zdecydowałam się na złożenie zamówienia!!! Teraz mam swój wymarzony pokój! Wszystko bardzo ładnie zrobiono, a co najważniejsze niedrogo! Teraz codziennie podziwiam mój sufit w kolorze beżowym :))) Gorąco polecam OTOmistrz wszystkim!

Viktoriia

Niedawno skontaktowałem się z firmą wybraną za pomocą OTOmistrz w sprawie sufitów led. Wybór sufitu do pokoju dziecięcego zajął bardzo dużo czasu, ale efekt końcowy był tego warty. Moja żona i ja zdecydowaliśmy się na sufit napinany z oświetleniem led ze wzorem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej pracy i bardzo wdzięczni!

Feliks

Spodobał mi się pomysł, że za sufitem napinanym można ukryć różne ciągi techniczne: rury, kanały, sieci elektryczne. To było podstawą do podjęcia decyzji o złożeniu zamówienia w firmie z OTOmistrz. Teraz rozumiem, że to była właściwa decyzja. Sufity wyglądają bardzo pięknie i podkreślają eleganckość moich wnętrz!

Blanka

Zamówiliśmy sufit napinany z gwiazdami (nadruk fotograficzny) do pokoju dziecięcego. Wygląda po prostu niesamowicie. Jakość podświetlanego napinanego sufitu też jest wysoka: po prostu nie można oderwać oczu od takiego pięknego wykonania. A dodatkowo koszt usług pracowników jest naprawdę niski, chociaż cały projekt robiony było od nowa, by dostosować go do naszych wymagań. OTOmistrz jako miejsce do wyszukiwania najlepszych firm polecam wszystkim. Cena sufitu napinanego gwieździste niebo w zamieszczonych na tym portalu ofertach jest bardzo przystępna!

women
Bogumiła

Od dawna marzyłem o satynowym podświetlanym suficie napinanym. Przez długi czas miałem sufit z płyt gipsowo-kartonowych, na którym stale pojawiały się pęknięcia i plamy. Po długich rozważaniach wybrałem firmę z OTOmistrz i ostatecznie otrzymałem płaski błyszczący sufity napinane. Jestem bardzo zadowolony z jakości zrealizowanego projektu, ceny, a także dokładnej realizacji wymagań klienta.

Łukasz

Jeśli chodzi o sprzątanie po remoncie to nadal najlepsza firma z serwisu OTOmistrz z jaką kiedykolwiek współpracowałam, nie potrzebują długiego wyjaśnienia, co i jak trzeba zrobić. Od razu po przyjeździe zaczęli pracę, skutecznie usuwając wszystkie zanieczyszczenia.

Grażyna

Dużo zainwestowaliśmy w remont mieszkania. Znając doświadczenia niektórych naszych sąsiadów w „nowym budynku”, którzy mieli złe doświadczenia ze sprzątaniem mieszkań po remoncie, zdecydowaliśmy się dobrze poszukać normalnej firmy. Tu cena sprzątania po remoncie i wysoka jakość usług idą ze sobą w parze. Jesteśmy z całego serca wdzięczni za nienaganne wysprzątanie naszego mieszkania!

Łukasz

Niska cena sprzątania po remoncie w połączeniu z doskonałą jakością: dokładnie tak było w poleconej mi ta firmie, a więc nie wahałem się, kiedy składałem zamówienie. Polecam zaproszenie ekipy cleanerów właśnie z tego serwisu: znają się na tym, co robią, indywidualnie podchodzą do każdego klienta.

Michał

Cennik sprzątania po remoncie nieprzyjemnie mnie zaskoczył, więc długo szukałam firmy, której mogłabym zlecić tę usługę. W końcu znalazłam się na tym serwisie i złożyłam zamówienie. Super fachowcy. Niedługo będziemy podpisywać umowę o abonament na sprzątanie mojego biura.

Marcelina

W ogóle nie martwiłem się taką sprawą, jak sprzątanie po budowie: Pracownicy z tego serwisu dobrze znają się na tej pracy, a więc musiałem tylko wstępnie podpisać dokumenty i na końcu zaakceptować wykonanie zlecenia. W przyszłości zlecę sprzątanie po budowie wyłącznie tym fachowcom, a ekipa sprzątająca, która działała na moim obiekcie zdecydowanie zasługuje na dobre wynagrodzenie!

Adam

Bardzo dziękuję pracownikom firmy z serwisu OTOmistrz, chłopaki świetnie poradzili sobie z zadaniem naciągnięcia sufitu na dużej wysokości i bardzo złożonej konfiguracji, teraz podziwiamy niesamowite piękno błyszczących i matowych sufitów. Serdecznie im dziękuję osobiście, a także całej firmie za doskonałą organizację pracy. Na pewno będziemy korzystać z usług OTOmistrz w przyszłości i będziemy polecać znajomym.

women
Hanna

Dziękuję bardzo za Państwa pracę! Zainstalowaliśmy sufity napinane w przedpokoju, łazience i toalecie. Schludnie, pięknie, szybko. Okazało się to znacznie tańsze rozwiązanie, niż gdyby były otynkowane. Następnym razem zamówimy wykonanie napinanych sufitów w całym mieszkaniu.

Emil

Jak zrobić sufity napinane? W moim mieszkaniu zostały zrealizowane naprawdę wspaniałe sufity napinane. Doskonale podkreślają design wnętrz, a dodatkowo jestem pewna, że są w całości ekologiczne. Podczas instalacji sufitów dostałam wiele zaleceń dotyczących ich pielęgnacji. Zatem śmiało polecam tę firmę z serwisu OTOmistrz jest naprawdę warta zaufania!

Mia

Dzisiaj dwóch sympatycznych młodych mężczyzn, Michał i Artur, montowało w moim mieszkaniu sufity napinane. Pracowali profesjonalnie, rzetelnie, doceniając swój i mój czas. Efektem ich działania są doskonale białe sufity napinane z oświetleniem led oprawione ozdobną taśmą. Dzięki OTOmistrz za jakość, ta firma jest naprawdę warta zaufania!

Pola

Wczoraj zainstalowano sufit napinany lustro w moim korytarzu. Wrażenia są tylko pozytywne, od momentu wezwania mierniczego do samej instalacji. Wszystko odbywało się przejrzyście, szybko i dokładnie. Martwiliśmy się, że sufit pochłonie dużo miejsca, ale różnica nie jest wcale zauważalna. Cena sufitu napinanego za m2 okazała się o rząd wielkości niższa niż u konkurencji i bardzo wygodnie jest pracować bez przedpłaty.

women
Amelia

Montaż podświetlanego sufitu napinanego z tkaniny przez pracowników firmy z serwisu OTOmistrz  został wykonany bardzo szybko i sprawnie. Wrażenie w pomieszczeniu po zamontowaniu ledowego sufitu napinanego jest bardzo przyjemne. Odczuwany jest wysoki profesjonalizm pracowników firmy i ich zapał do wykonywanej pracy!

Damian

Przeprowadziliśmy remont generalny w mieszkaniu i postanowiliśmy zamówić sufity napinane 3D. W pokojach i na korytarzu tekstylne, a w kuchni, łazience i WC – z PCV. Spośród wielu firm wybraliśmy taką z serwisu OTOmistrz. Spodobał się nam stosunek jakości do ceny sufitów napinanych, pozytywne opinie o sufitach napinanych oraz bogate portfolio. Nie myliliśmy się. Wszystko jest wykonane perfekcyjnie! Serdecznie polecamy!

women
Natalia

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej pracy! Zamówiliśmy sufit napinany gwieździste niebo. Wszystko zostało wykonane szybko, czysto i sprawnie! Zrobiliśmy dwa pokoje dziennie! Dziękujemy chłopakom za profesjonalizm! W przyszłości planujemy również skorzystać z usług firmy z serwisu OTOmistrz i zamówić sufity napinane z oświetleniem led! Polecamy!

women
Zuzanna

Zamówiliśmy dwupoziomowe sufity napinane w firmie z serwisu OTOmistrz i byliśmy bardzo zadowoleni! Przyjazd mierniczego był darmowy, pomiar wykonano szybko i obliczono koszt, co nas mile zaskoczyło. Był tylko jeden pracownik, ale zainstalował wszystko szybko i dobrze, bez kurzu i brudu. Miły, uprzejmy personel. Zdecydowanie polecam firmę z OTOmistrz.

Leo

W OTOmistrz zamówiłam sufit napinany na korytarzu, jestem pod dużym wrażeniem. Dopiero co zadzwoniłam do firmy, a w ciągu kilku dni sufit był już zamontowany. A przecież to aż trzy poziomy, a nie jeden. Wszystko dokładnie zmierzono, wyjaśniono jak wykonać to zlecenie najlepiej, a nawet zaoferowano opcje lamp. Cała praca została zrealizowana – jak to się mówi pod klucz. Dodatkowo ceny sufitów napinanych za m2 są bardzo rozsądne. Pracowali mili i sympatyczni ludzie, monterzy wykonali swoją pracę szybko i sprawnie, posprzątali wszystko po sobie i po prostu wykonali swoje zadanie w 100 procentach. Dziękuję i życzę sukcesów w pracy, teraz już wiem dokładnie, gdzie zamówię sufity do naszych pozostałych pomieszczeń.

Zostań wykonawcą
Julia

Pracownicy, którzy zostali przysłani przez firmę wybraną za pomocą OTOmistrz są bardzo profesjonalni, przybyli szybko, byli uprzejmi, pracowali fachowo. Sufity wykonane są z materiałów wysokiej jakości, wyglądają świetnie. Wykonanie zadania, czyli montaż matowego sufitu napinanego w salonie i sypialni zajęło zaledwie 3 godziny.

Adam

Po instalacji napinanych sufitów z niebem wnętrza sporo zyskują! Upewniłem się w tym sam i wszyscy, którzy widzieli efekt pracy montażystów z firmy, którą wybrałem za pomocą OTOmistrz. Do tego dodam, że przystępny jest koszt remontu i istnieje możliwość realizacji nawet skomplikowanego projektu, takiego jak sufit gwieździste niebo, w minimalnie krótkim czasie. Jeśli marzycie o doskonałych sufitach, naprawdę zachęcam skorzystać z tego rozwiązania!

Patryk

Zamówiłam za pomocą OTOmistrz podświetlane sufity napinane z kilkoma poziomami i byłam bardzo zadowolona z wykonanej pracy. Dobra firma, wszystko zrobione na czas. Instalatorzy byli uprzejmi i schludni. Praca wykonana na podstawie umowy i z gwarancją. Można nawet zapłacić kartą bankową w biurze lub bezpośrednio na stronie internetowej. Generalnie jestem zadowolona, odtąd będę korzystać tylko z usług firm, które znajdę na OTOmistrz.

Diana

Za pomocą OTOmistrz udało mi się wybrać świetną firmę, wszystko było super. Zamówiłam od nich złożone wielopoziomowe podświetlane sufity napinane. W przeciwieństwie do innych, wszystko doskonale wyjaśnili, następnie przesłali projekt do akceptacji i wykonali wszystkie prace szybko i we wcześniej ustalonym terminie. Cena podświetlanych sufitów napinanych jest tu naprawde przystepna! Dziękuję Ci, OTOmistrz!

Ewelina

Nie znam się na sufitach napinanych, ale moje sufity napinane z oświetleniem Led mają wspaniały wygląd! To nie są pagórkowate równiny, które moje pokolenie musiało tynkować co roku. Ponadto to niesamowite, jak satynowy sufit napinany pomógł uniknąć zalania drogiego wnętrza przez naszych sąsiadów. Teraz wszystkim, którzy zastanawiają się nad tym, czy warto montować napinane sufity, szczerze mówię: tak warto!

Mikołaj

Wzorzysty sufit napinany w wykończeniu satynowym był moim marzeniem! Widziałam taki kiedyś w filmie. Na początku mój mąż był temu przeciwny. Przekonał się, kiedy pokazałam mu przykłady projektów, zrealizowanych przez firmy ze strony OTOmistrz. To jest po prostu niesamowite! Po remoncie salon w domu jest po prostu przepiękny! Czułam się jak dziecko zadowolone z nowej zabawki:) Wszyscy goście są zachwyceni!!! Chciałbym również podziękować wybranej firmie za szybkie wykonanie zlecenia!

Monika

Nadia – Długo nie mogłam zdecydować o zamówieniu napinanych sufitów – bałam się, że w moim niezbyt dużym mieszkaniu nie będą wyglądać w odpowiedni sposób. W OTOmistrz zaproponowanych było dla mnie kilka ciekawych rozwiązań i w końcu zdecydowałam się na jasny model wizualnie powiększający pomieszczenie. Jest to portal, na którym naprawdę można łatwo wybrać firmę, montującą sufity napinane. Mój sufit wygląda teraz stylowo, elegancko i dodatkowo wspaniale współgra z całym designem wnętrz!

Nadia

Witajcie! Nie mogę się powstrzymać od podzielenia się wrażeniami!!! Zainstalowaliśmy sufit w długim, wąskim korytarzu w kształcie litery Z o długości 7 m. Wszystko jest po prostu super!!!! Kiedy zaczniemy robić remont pokojów i kuchni, na pewno zamówię usługi za pomocą OTOmistrz!!! Cennik sufitów napinanych w oferowanych na tym portalu firmach też jest super! DZIĘKUJĘ!!!

Grzegorz

Wybieraliśmy firmę ze względu na stosunek jakości do ceny napinanych sufitów. Wybór na portalu OTOmistrz jest bardzo obszerny. I nie żałowaliśmy ani jednego wydanego grosza. Na pomiar przyjechał wspaniały pracownik. Zaoferował wiele różnych opcji dotyczących ceny napinanych sufitów, materiałów i rozwiązań oświetleniowych. Zdecydowaliśmy się na wariant z dwupoziomowym sufitem w pastelowych kolorach z reflektorami. Sufit został zainstalowany z zachowaniem wysokiej jakości i po pracy nie pozostał żaden nieporządek, co jest bardzo rzadkie. Podziękowania dla specjalistów z firmy, a także portalu OTOmistrz!

Klaudia

Bardzo dziękuję za to, że pomogliście znaleźć fajną firmę do instalacji sufitów napinanych. Jestem zadowolona ze wszystkiego, zaczynając od komunikacji z kierownikiem i mierniczym, kończąc na uzyskanym wyniku, wszystko jest na czas i dokładnie. A wyjątkowo płaski i lekki sufit sprawia, że ​​salon jest dużo większy Nie żałowałam, że się do Was zwróciłam, doradzę wszystkim. Pozdrawiam!

Lucyna

Zwróciłam do firmy wybranej za pomocą OTOmistrz, ponieważ we wszystkim preferuję jakość pracy i odpowiedzialność. Nienawidzę sama czegoś kończyć, zmieniać lub naprawiać. Minął rok, odkąd zainstalowali dla mnie sufity i nigdy nie żałowałam wyboru. Dziękuję za poważne podejście do swojej pracy i przestrzeganie lojalnej polityki cenowej!

women
Daria

W pracy było remontowane biuro. Zobaczyłam nowy sufit napinany w sali konferencyjnej, spodobał mi się, zainteresowałam się zrobieniem tego samego u siebie w salonie. Przeczytałam jeszcze opinie o sufitach napinanych i skontaktowałam się z firmą wybraną za pomocą OTOmistrz. Byłam zadowolona z wykonanej pracy. Sufit został zainstalowany szybko i dokładnie. Pokój nabrał nowego charakteru tak, jak chciałam.

Zostań wykonawcą
Zuza

Zamówiliśmy sufity z tkaniny za pośrednictwem strony OTOmistrz. Choć cena sufitów napinanych jest wyższa niż w przypadku sufitów napinanych z pcv, ale są one bardziej przyjazne dla środowiska i lepiej nadają się do sypialni i pokoju dziecięcego. Producent Niemcy, instalacja została wykonana w 2 dni i przy zachowaniu wysokiej jakości. Serdecznie polecam tę firmę.

Wojciech

Do mieszkania zamówiliśmy matowe sufity od europejskiego producenta. Naprawdę nie pachną, ładnie wyglądają. Super, że można tu znaleźć naprawdę godne zaufania firmy!

Sylwia

Kupiłem mieszkanie z bardzo starym wykończenie, prawie wszystko wymagało zmiany. Jeśli chodzi o sufity napinane, znajomi doradzili mi poszukać dobrej firmy na „OTOmistrz”. W ogóle nie rozumiałem prac naprawczych, ale po bezpłatnej szczegółowej konsultacji wiele stało się jasne. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z efektów pracy i polecam wszystkim zainteresowanym w jakościowym remontem.

Kuba

Robiliśmy remont w mieszkaniu, pojawiło się pytanie o sufit. Zdecydowaliśmy się na sufit napinany, ponieważ jest szybki w wykonaniu, pozbawiony brudu i kurzu, trwały i stosunkowo niedrogi. Zadzwoniliśmy do kilku firm z portalu OTOmistrz, z których szybko wybraliśmy jedną. Wszystko zostało zainstalowane sprawnie, szybko, profesjonalnie. Na pewno skontaktujemy się z tą firmą ponownie.

Jakub

Zrealizowaliśmy remont w salonie i zdecydowaliśmy się na montaż sufitów napinanych. Wybrałam firmę za pomocą portalu OTOmistrz. Najpierw przyjechał fachowiec, który powiedział jak zrobić sufit napinany, ile kosztuje sufit napinany i doradził nam bardzo oryginalny i piękny dwupoziomowy sufit z reflektorami na całym obwodzie. Manager firmy w Łodzi szybko dokonał kalkulacji, a kwota była dla nas przystępna. Wszyscy pracownicy pracują bardzo szybko, słuchają życzeń klientów, nie zostawiają po sobie nieporządku. Bardzo polecam!

Marlena

Zamówiłem napinany sufit z ledami na korytarzu za pomocą OTOmistrz, byłem bardzo zadowolony z wykonanej pracy! Wszystko było zrobione porządnie, praktycznie bez kurzu i śmieci, na czas. Ledowy sufit wygląda świetnie, nie ma nieprzyjemnego zapachu. Koszt napinanych sufitów jest rozsądny. Zdecydowanie polecę OTOmistrz swoim znajomym w Łodzi!

Konrad

Wczoraj zainstalowano u mnie sufity LED w Łodzi w całym mieszkaniu (cztery pokoje jednocześnie). Firmę wybrałam tu, z katalogu OTOmistrz. Jesteśmy zadowoleni z wyniku pracy 🙂 Pływający sufit z wielokolorowym podświetleniem LED wygląda po prostu bajecznie! Chciałabym szczególnie podziękować instalatorowi Piotrowi! Zrobił wszystko bardzo ostrożnie i dokładnie, wziął pod uwagę wszystkie nasze życzenia, a przecież prace w naszym mieszkaniu trudno nazwać najłatwiejszymi 🙂 Dziękuję za cierpliwość 🙂

Maja

Ignacy – Chciałbym skomentować moje wrażenia z montażu sufitów przez firmę wybraną na portalu OTOmistrz. Wstępnie wybrany został kolor płótna, oprawy oświetleniowe, zdjęcia. Wszystkie materiały są dostępne, a praca zrealizowana dokładnie tak, jak chciałem. Bez zarzutów, po prostu doskonale! Polecam!

Ignacy

Zamówiłem za pomocą tego portalu sufity, wszystko bardzo mi się podobało! Podczas pomiaru zostały dostarczone wszystkie niezbędne atesty na płótna. Zostałem przekonany, że wybrana firma ma naprawdę wysokiej jakości napinane konstrukcje, sufit wygląda wspaniale, wszyscy przyjaciele i sąsiedzi naprawdę podziwiają. Wszystko zrobione porządnie, szybko.

Wiesław

Postanowiłam zostawić tu opinię o sufitach napinanych. Oto co podobało nam się w wybranej za pomocą w OTOmistrz firmie:

  1. Ogromny katalog opcji. Okazało się, że idealnie można dopasować sufit do tapety.
  2. Szybkość realizacji zamówienia. Tydzień po pomiarze stropy były już zamontowane.
  3. Elastyczna polityka cenowa. Szereg różnych rabatów, promocji i ofert specjalnych, a także przystępne ceny sufitów napinanych za m2.
Oliwia

Firma udzieliła nam przydatnych rad i pomogła w wyborze sufitu do pokoju dziecięcego i sypialni. Podobało nam się przyjazne nastawienie pracowników. Byliśmy zadowoleni z terminów i jakości wykonanej pracy, a także bardzo miło było otrzymać rabat! Wielkie dzięki dla OTOmistrz za świetną robotę i polecenie naprawdę dobrej firmy!

Jerzy

Długo zastanawiałam się nad tym, jakie sufity napinane warto wybrać do salonu. Chciałam, by były jednocześnie nowoczesne, praktyczne i piękne, podobały mi się także lustrzane napinane sufity. W końcu zdecydowałam się na gwieździste niebo i ani chwili nie żałowałam. Wygląda po prostu fantastycznie w dzień, a nocą – magicznie. Cała rodzina pokochała kolorystykę i oświetlenie! Jesteśmy naprawdę zadowoleni!

Cecylia

Zadzwoniłem do firmy z portalu OTOmistrz, by zamówić sufity napinane. Pracownik firmy przybył następnego dnia i zaoferował nam różne typy, odcienie i wzory napinanych sufitów. W naszym mieszkaniu mamy wystarczającą wysokość, dlatego montaż dwupoziomowych sufitów o ciekawym designie i oświetleniu był doskonałym rozwiązaniem. Wszystkie prace są w 100% wykonane zgodnie z umową. Polecam firmę!

Stanisław

W serwisie OTOmistrz zamówiłem nowoczesne barierki na balkon. Pracownikom wystarczyło pokazać zdjęcie z Internetu, by zrobili dla mnie dokładnie to, o co prosiłem. Instalacja gotowej balustrady także była wykonana przez pracowników firmy – szybko i sumiennie. Jestem zadowolony, w razie potrzeby znów zwrócę się do fachowców z platformy OTOmistrz.

Łukasz

Chciałam odmienić swój balkon i zamówiłam tu kute barierki. Jestem bardzo zadowolona z jakości realizacji zamówienia: wszystko wygląda bardzo fachowo, pracownicy także dokonują instalacji balustrad – nie trzeba dodatkowo tracić czasu na poszukiwanie ekipy montażystów.

Anna

Długo szukałem gotowych balustrad balkonowych. To, czego potrzebowałem znalazłem w serwisie OTOmistrz. Fachowcy których znalazłem na tej platformie pracują z różnymi materiałami – kamieniem, drewnem, szkłem itp., a więc w ich ofercie każdy, tak samo jak ja, może znaleźć to, czego potrzebuje. Można tu także zamówić wykonanie balustrad na podstawie szkicu klienta. Polecam, naprawdę warto!

Leo

Cena za metr kwadratowy balustrad balkonowych okazała się najniższą: postanowiłem więc złożyć tu zamówienie. Mimo niskiego kosztu, jakość realizacji projektu okazała się bardzo wysoka, dodatkowo chcę zaznaczyć kreatywne podejście do realizacji mojego projektu i jego realizację w ściśle uzgodnionych ze mną terminach.

Łucjan

Jeśli poszukujecie nowoczesnych balustrad balkonowych – warto odezwać się do wykonawców z serwisu OTOmistrz! Pracownicy uważnie słuchają wymagań klienta, starają się maksymalnie spełnić ich oczekiwania, a dodatkowo naprawdę szybko realizują zlecenia. Nie oczekiwałam tak szybkiej i jakościowej pracy, teraz już cieszę się moim nowym balkonikiem. Dziękuję!

Ola

Drewniane balustrady na schody zamówiłem ze względu na ich ekologiczność. Niespodzianką stały się szybkie terminy realizacji zlecenia oraz przystępny koszt. Wygląd całych schodów jest teraz na wysokim poziomie. Polecam – OTOmistrz zdecydowanie jest najlepszą platforma do puszukiwania specjalistów, u których można zamówić montaż drewnianych balustrad.

Lech

W moim domu drewniane schody sprawdziły się idealnie. Podkreśliły urok posiadłości i jej historię. Dziękuje fachowcom z serwisu OTOmistrz za tak indywidualne podejście do mojego zlecenia. Jakość realizacji projektu jest naprawdę bardzo dobra, jestem pewien, że barierki będą niezawodnie służyć mi przez wiele lat. Obecnie mam możliwość także skorzystać z darmowej obsługi gwarancyjnej, jeśli pojawi się taka potrzeba.

Irma

Drewniana balustrada z sosny, stworzona przez fachowców z serwisu OTOmistrz, zachwyca mnie na co dzień! Teraz moje wnuki mogą bawić się na tarasie, a ja mogę spokojnie popijać kawę, nie obawiając się o ich bezpieczeństwo. Zaznaczę także, że całkowity koszt realizacji zlecenia nie był bardzo duży, więc jeśli poszukujecie kogoś, kto stworzy dla Was i zamontuje balustradę , warto skontaktować się ze zleceniobiorcami serwisu OTOmistrz!

Ewelina

Na platformie OTOmistrz znalazłem fachowców u których zamówiłem balustradę metalowo-drewnianą. Chcę powiedzieć o bardzo dobrej jakości realizacji projektu, jego całkowitej zgodności z moimi wymaganiami, a także przystępnym koszcie świadczenia usług. Pracownicy działali bardzo szybko, nie było też z nimi żadnych problemów, jak to się ostatnio słyszy. Dlatego śmiało polecam tę platformę wszystkim zainteresowanym.

Piotr

Marzyłam o drewnianej balustradzie do mojego domu od czasu, gdy w nim zamieszkałam. W końcu moje marzenie zostało spełnione! Dziękuję za to specjalistom z platformy OTOmistrz: jako prawdziwi czarodzieje w ciągu jednego tygodnia totalnie odmienili nasze mieszkanie i uczynili życie każdego domownika nie tylko piękniejszym, ale także bardziej wygodnym. Serdecznie polecam.

Ola

Zewnętrzne balustrady schodowe, zrealizowane przez fachowców z serwisu OTOmistrz mamy już od dwóch lat, nie tak dawno zdecydowaliśmy się zamówić także wewnętrzne balustrady schodowe. Jesteśmy pewni, że będą zrobione fachowo, a z ich montażem nie będzie żadnych problemów. Dodatkowo atutem wykonawców OTOmistrz jest to, że dbają nie tylko o jakość balustrad, ale i o to, by wyglądały harmonijne z innymi elementami dekoracyjnymi domu.

Iwonа

Nowoczesne zewnętrzne balustrady schodowe wyglądają dokładnie tak, jak chciałam. Pracownikom wystarczyło pokazać zdjęcie projektów, które mi się podobają, by wymyślili piękny design i jednocześnie stworzyli bezpieczną, wygodną balustradę. Polecam! Naprawdę nie ma dużo firm, których pracownicy tak odpowiedzialnie podchodziliby do realizacji zleceń.

Dominika

Balustrady i poręcze schodowe, stworzone przez specjalistów z serwisu OTOmistrz, są bardzo wygodne, a dodatkowo prześliczne. Jeśli marzycie o ekskluzywnym, niedrogim i bezpiecznym projekcie, a także jego szybkiej realizacji, warto zwrócić się do fachowców z tego serwisu. Zadbają o szczegóły, są uprzejmi i uważni wobec każdego klienta.

Erik

W OTOmistrz zamawiałem gotowe balustrady schodowe. Dostarczono je do mojego podmiejskiego domu w kolejnym dniu po złożeniu zamówienia i od razu przystąpiono do montażu. Cena usługi okazała się bardzo przystępna, a dodatkowo dostałem naprawdę cenne zalecenia co do planowanego przeze mnie montażu balustrady na balkonie. Zdecydowanie zamówię tę usługę także na portalu OTOmistrz.

Zbigniew

Zamówiłem na platformie OTOmistrz barierki na schody — niedługo w naszym domu pojawi się maluch i chcę, by był maksymalnie bezpieczny przez pierwsze lata swojego życia. Wykonali dla nas naprawdę śliczną balustradę, a dodatkowo zadbali o jej bezpieczne zamocowanie. Dziękuję, że doceniacie każdego klienta i tak odpowiedzialnie podchodzicie do realizacji zleceń!

Jan

Remont łazienki, zrealizowany przez pracowników z serwisu OTOmistrz, zasługuje na najwyższą ocenę. Zamiast wanny zrobili dla mnie prysznic: małe pomieszczenie stało się bardziej jasne i wygodne, pojawiło się w nim miejsce do zamontowania pralki. Serdecznie dziękuję za indywidualne podejście do realizacji mojego zlecenia.

Maksym

Nie mam żadnych zarzutów co do jakości remontu łazienki, wykonanego przez pracowników z platformy OTOmistrz. Zarówno menedżerowie, jak i sami pracownicy, którzy wykonywali remont są bardzo doświadczeni, analizują, prośby klienta i następnie je wykonują. Rzeczywiście jest to jedna z najlepszych opcji do zamówienia jakościowego remontu łazienki.

Danuta

Cieszę się, że realizację remontu w łazience powierzyłam fachowcom z platformy OTOmistrz. Przez cały okres świadczenia usług nie miałam żadnych problemów: wszystkie prace wykonywane były samodzielnie przez pracowników, bez ciągłych pytań do mnie lub próśb o odczekanie jeszcze kilku dni na dostawę ekstra rzadkiego materiału. Są prawdziwymi fachowcami, do których niewątpliwie chętnie zwrócę się ponownie.

Marzena

Remont łazienki z rozbiórką kabiny był wykonywany nawet wcześniej, niż się umawialiśmy, usytuowanie nowych rur i ich wygląd są przyjemne dla oka. Płytki są ułożona doskonale. Same przyjemne emocje po współpracy ze specjalistami z serwisu OTOmistrz! Serdecznie polecam!

Marek

Doskonały remont łazienki w naprawdę przystępnej cenie. Szczególnie podoba mi się to, jak zostało zrealizowane ułożenie glazury – po prostu idealnie. Chcę także zwrócić uwagę na to, że pracownicy nie tylko zrealizowali remont w łazience, ale i pomogli mi z zakupem niezbędnych materiałów wykończeniowych. Ze względu na to, że posiadają firmy partnerskie, cena okazała się znacznie niższa niż w znanych hipermarketach. Serdecznie polecam!

Inga

Jestem bardzo zadowolona z tego, jak pracownicy wyremontowali mój podmiejski dom. Wszystkie prace wykonane zostały według wcześniej uzgodnionego harmonogramu, pracownicy sami zadbali o zakup materiałów budowlanych, dobór i dostawę sprzętu, realizację projektu, a także sprzątanie po pracy Atutem firmy niewątpliwie jest także przystępny koszt remontu. Polecam gorąco tym, którzy chcą znaleźć prawdziwych fachowców do remontu swojego domu lub mieszkania.

Iza

Zamówiłam w serwisie OTOmistrz remont mieszkania około 1 miesiąc temu. Mam kawalerkę, więc nie było tam dużo pracy. Przed samym remontem konsultowali się ze mną bardzo dokładnie, umowa została zawarta, wszystko było wykonane, nie było problemów. Remont został przeprowadzony sprawnie i szybko. Pracownicy o wszystko zadbali, na koniec usunęli śmieci. Ogólnie, wielkie dzięki!

Agnieszka

Kupiliśmy mieszkanie trzypokojowe w okazyjnej cenie, ale wymagało ono gruntownego remontu. Z polecenia naszych nowych sąsiadów skorzystaliśmy z OTOmistrz i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku prac. Opracowano dla nas projekt mieszkania, omówiono szczegóły i zawarto z nami umowę na remont pod klucz. Pracownicy byli zaangażowani w zakup materiałów, niewiele o tym wiemy, a dodatkowo nie mamy na takie rzeczy czasu. Dlatego świetnie, że zajęli się tym fachowcy. Czasami wpadaliśmy na mieszkanie, aby nadzorować proces prac, wszyscy pracownicy byli wtedy na miejscu. Po remoncie mieszkanie wyglądało na odmienione, stało się zadbane i wygodne. Niedawno świętowaliśmy parapetówkę. Dziękujemy!

Florian

Zamówiliśmy remont naszego nowego mieszkania pod klucz. Projekt został w pełni opracowany przez fachowców z serwisu OTOmistrz, wszystko zostało skoordynowane i zrobione dokładnie tak, jak sobie tego życzyliśmy. Specjaliści cierpliwie odpowiadali na nasze wymagania i brali je pod uwagę. Dzięki temu remont był doskonały, wszystko było w wysokiej jakości, bez zarzutów. Zaczęliśmy już kompletnie wybierać meble do mieszkania. Bardzo nam pomogli w naprawie, my z kolei zaoszczędziliśmy czas i wysiłek.

Adam

Mieszkanie odziedziczyłem po babci. Potrzebny był gruntowny remont. Zatrudniliśmy ekipę z serwisu OTOmistz. Wszystko dla nas policzyli, okazało się, że nie jest drogo, myślałem, że będzie drożej. Prace szły tak szybko i dobrze, że po prostu to było super! Ogólnie to był bardzo schludny, wysokiej jakości i dość szybki remont. Jeśli potrzebujecie zaoszczędzić czas i nerwy, polecam zamawiać usługi remontu właśnie w serwisie OTOmistrz!

Jarek

Dziękuję specjalistom z serwisu OTOmistrz! Moja klimatyzacja działa niezawodnie przez cały rok i nie muszę martwić się upałami lub mrozem. Dodatkowo na obsługę urządzeń nie wydaję fortuny: warto skorzystać z tej platformy, szczególnie jeśli zamieszkujecie.

Ignacy

Żeby zrealizować serwisowanie klimatyzacji w moim biurze, którą znalazłam na OTOmistrz potrzebowała około 6 godzin. Fachowcy działali szybko, nie zakłócali nam pracy, posprzątali po sobie. Teraz klimatyzacja działa bez zarzutów, polecam!

Irena

Raz na rok zapraszam fachowców z serwisu OTOmistrz  w celu sprawdzenia sprawności funkcjonowania mojego systemu klimatyzacji. Ekipa przybywa na wcześniej ustaloną godzinę, szybko przeprowadza analizę stanu urządzeń, w razie potrzeby dokonuje naprawy. Dodatkowo pracownicy czyszczą klimatyzację i wymieniają filtry. Dzięki nim wszystko działa sprawnie, a po zakończeniu serwisowania w pomieszczeniu w ogóle nie pozostają śmieci.

Kuba

Potrzebowałem pilnego remontu systemu klimatyzacji. Postanowiłem zwrócić się do fachowców z serwisu OTOmistrz. Jakość realizacji zlecenia była tak wysoka, że postanowiłem pozostawić tu opinię i polecić serwis wszystkim innym. Naprawdę warto – wykonawcy działają fachowo, tanio, czysto i jakościowo.

Julian

Cieszę się, że wśród wielu firm, oferujących usługi czyszczenia klimatyzacji, zdecydowałam się na współpracę ze zleceniobiorcą z serwisu OTOmistrz. Sama upewniłam się w tym, że pracują tu osoby, które wiedzą co robią, nie psują sprzętu, a odwrotnie – przywracają jego pełną funkcjonalność. Moja klimatyzacja teraz działa tak, jakby była nowa. Polecam serdecznie!

Maria

Fachowcy z serwisu OTOmistrz systematycznie wykonują przegląd pieca gazowego w moim domu. Lubię gdy fachowca można zaprosić już w następnym dniu po złożeniu zamówienia, sam przegląd odbywa się bardzo rzetelnie, a po jego zakończeniu przygotowywane zostają wszystkie niezbędne dokumenty. Atutem jest także to, że w razie ustalenia jakichkolwiek usterek od razu można zamówić naprawę urządzenia.

Darek

Cena naprawy piecyków gazowych była podstawową przyczyną, dla której zdecydowałam się zamówić usługi w serwisie OTOmistrz. Okazało się, że mimo niskich cen, pracują tu prawdziwi fachowcy, którzy wiedzą, jak usunąć skomplikowane usterki. W moim przypadku naprawa zajęła kilka dni, gdyż czekaliśmy na rzadki element montażowy. Z efektu pracy jestem bardzo zadowolona. 

Anna

Mój kocioł Bosch zaczął szwankować, a zbliżała się zima. Postanowiłam więc zaprosić fachowca do naprawy. Wybrałam wśród licznych ofert firmę z serwisu OTOmistrz i nie żałuję. Mają bardzo fachowe podejście do każdego klienta, podczas naprawy sprawdzają każdy szczegół, a na zrealizowane prace udzielają gwarancji. 

Diana

Sumienna i tania realizacja zlecenia (naprawa kotła węglowego).  OTOmistrz – to platforma, która naprawdę warta jest szczerego polecenia! Fachowcy przyjechali już w następnym dniu po złożeniu zamówienia, szybko dokonali diagnostyki kotła, zaproponowali kilka sposobów rozwiązania problemu i po ustaleniu szczegółów do wieczora tego samego dnia wykonali naprawę. Dodatkowo dodam, że cena serwisu kotła wyszła nawet niższa, niż oczekiwałem.

Wojciech

Zamówiłem w serwisie OTOmistrz przeróbkę pieca na palenie ekogroszkiem. Wcale nie była to droga usługa, a moje urządzenie po jej realizacji stało się o wiele bardziej wydajniejsze i bezpieczniejsze. Dodatkowo warto zaznaczyć uwzględnienie wszystkich moich indywidualnych wymagań oraz prace stricte według podpisanej między nami umowy. Jeśli będę potrzebował naprawy pieca lub kotła, zdecydowanie skorzystam z OTOmistrz!

Zbigniew

Cena za godzinę wynajmu koparko-ładowarki w serwisie OTOmistrz jest bardzo niska i według mnie wynajem takich urządzeń opłaca się znacznie bardziej niż ich zakup. W moim gospodarstwie rolnym często potrzebuje takich maszyn, więc zamawiam je wraz z operatorem co najmniej raz na 1-2 miesiące.

Paweł

Koparko-ładowarki na platformie OTOmistrz zawsze znajdują się w sprawnym stanie, a operatorzy, jeśli zachodzi taka potrzeba, dokładnie wiedzą, jak prowadzić dany pojazd. Korzystam z serwisu od dwóch lat i mam nadzieję, że w przyszłości także będziemy kontynuować naszą współpracę. Zachęcam do skorzystania z opcji wynajmu także innych zainteresowanych.

Justyna

Po raz pierwszy skorzystałem z usług wynajmu sprzętu budowlanego: moja koparko-ładowarka zepsuła się, a nie miałem środków na zakup nowej. Natomiast trzeba było szybko zrealizować jedno zlecenie. Postanowiłem wynająć gąsienicową koparko-ładowarkę w OTOmistrz. Cena okazała się bardzo przystępna, dodatkowo maszyna była nowsza i bardziej funkcjonalna niż moja. Teraz już wiem, że nie ma sensu kupować nowego sprzętu, gdy istnieją o wiele lepsze rozwiązania.

Maciej

Wynajem ładowarek teleskopowych w serwisie OTOmistrz jest prawdziwym ratunkiem dla naszej firmy.  Oszczędzamy naprawdę duże kwoty, gdyż takiej usługi potrzebujemy dwa-trzy razy w roku i nie musimy kupować własnego sprzętu. Dodatkowo jako stali klienci mamy dobrą zniżkę. Życzę platformie powodzenia i zdecydowanie mamy zamiar kontynuować korzystanie.

Jarek

O serwisie OTOmistrz usłyszałam od partnerów biznesowych i nie tak dawno sama zdecydowałam się wynająć kołową koparko-ładowarkę wraz z usługami operatora. Jakość realizacji zlecenia okazała się wysoka, a dodatkowo,  kiedy obliczyłam koszty zakupu, utrzymania i konserwacji własnej koparki upewniłam się, że wynajem sprzętu jest najbardziej opłacalną opcją.

Agata

Lustro LED na wymiar – bardzo fajna rzecz. Takie lustro miałem zainstalowane w domu. Mogę powiedzieć, że jego delikatne światło tworzy niesamowitą atmosferę. Lustro kryształowe na wymiar zamówiłem u specjalistów, których znalazłem dzięki platformie OTOmistrz. Jestem bardzo zadowolony!

Marek

Lustra klasyczne są nudne i szare. Nie spełniają oczekiwań, dlatego wybrałam opcję na wymiar za pomocą serwisu OTOmistrz. Lustro 3d na wymiar było idealnie dopasowane do wielkości pomieszczenia. Ładnie wpasowuje się we wnętrze i robi świetne wrażenie! Jednocześnie sam pokój stał się wizualnie bardziej przestronny.

Ilona

Lubię lustra akrylowe na wymiar, ponieważ można je łatwo dopasować do każdego wystroju i stylu pomieszczenia. Nie psują jego wyglądu i są bardzo fajne! Kiedy składałem zamówienia, miałem wiele dobrych opcji. Jestem zadowolony z wysokiej jakości produktu i profesjonalizmu specjalistów.

Adam

Stylowe, nowoczesne lustra fazowane na wymiar nie przestają zadziwiać na każdym kroku… Różnorodność kształtów, materiałów, kolorów przyprawia o zawrót głowy! Długo zastanawiałam się, jakie parametry wybrać do swojego zamówienia, aby efekt sprostał moim oczekiwaniom. Na szczęście eksperci, których znalazłam na tej platformie, zrobili wszystko bardzo dobrze!

Małgorzata

Lustro w ramie nadal jest liderem na rynku! Szkło oprawione w srebro lub drewno ma niesamowity wygląd. Byłam zdumiona, jak dobrze gotowy produkt pasował do pokoju! Koszt lustra na wymiar również nie zawiódł. OTOmistrz to świetne znalezisko dla tych, którzy poszukują wykwalifikowanych wykonawców i chcą uzyskać efekt wysokiej jakości.

Agnieszka

Ogólnie już chciałam kupować nowy telewizor, ale jednak spróbowałam zlecić naprawę przez OTOmistrz. Jestem zadowolona z miłej fachowej obsługi, a najważniejsze przystępnej ceny. Żadnej ściemy i owijania w bawełnę. Super serwis telewizorów.

Dorota

Dzięki za szybką i ładną naprawę mojego TV LED Samsung. Będę polecał tę placówkę znajomym. Widać, że temu serwisowi i wykonawcom zależy na zadowoleniu klienta. Szacunek za uczciwe ceny, krótkie terminy i fachowe rady.

Bogdan

Dobra jakość, rozsądna cena naprawy telewizorów, fachowa obsługa. Szybka odpowiedź na moje pytanie, umieszczone na platformie OTOmistrz. Trzynastoletni Philips działa po naprawie bardzo dobrze. Wykonawca zna się na swojej sprawie.

Mateusz

Miałem do czynienia z super fachowcem, ponadto uprzejmie się pogodził przyjść do mnie w niedzielę. Po prostu ożywił mojego SONY i naprawił pilot TV, oby więcej takich rzetelnych specjalistów. Z całego serca dziękuję platformie OTOmistrz za takich wykonawców.

Damian

Polecam jak najbardziej ten portal, znajdziecie tu porządnych specjalistów. Wycena i realizacja naprawy mojego TV LED LG 55″ nie zmieniła się od czasu ustalenia i podpisania umowy.  Działa jak nówka, jestem zadowolony. Pozdrawiam fachowców!

Piotr

Już od kilku lat korzystam z OTOmistrz, by wybrać ekipę do odśnieżania. Pierwsza, którą znalazłem, była super, ale po przeprowadzce mojego biura byłem zmuszony do wyszukiwania nowej, która obsługiwałaby moją dzielnicę. Strona zrobiona jest bardzo wygodnie, kilkadziesiąt minut i już miałem nawiązaną umowę. Firma, którą wybrałem, także świetnie poradziła sobie ze zleceniem!

Bartek

Szukałam ekipy do odśnieżania i trafiłam na portal OTOmistrz. Teraz już wiem, że straciłam zbędnie sporo czasu: wyszukiwanie na tym portalu jest o wiele łatwiejsze i szybsze, ponadto udało mi się znaleźć ekipę, która wzięła za usługę odśnieżania dachu znacznie mniej, niż się spodziewałam.

Ewa

OTOmistrz – to mega sprawa. Recenzje, opis usług, a nawet cennik odśnieżania: wszystko jest w jednym miejscu. Bardzo polecam poszukiwanie ekipy do odśnieżania właśnie poprzez ten portal, gdyż jest szybko i skutecznie, a ponadto są tutaj od razu dane fachowców, z którymi można skontaktować się telefonicznie lub przez Internet.

Zbigniew

Kupiłam dom jednorodzinny i w momencie zakupu nawet nie pomyślałam jak będę odśnieżać wysoki i płaski dach. Zdecydowałam się na skorzystanie z pomocy fachowców, a odpowiednich dla mnie wyszukałam na OTOmistrz. Polecam ten portal, dziękuję.

Agata

Szkoda mi, że wcześniej nigdy nie słyszałam o OTOmistrz. Doradził mi kolega z pracy i teraz korzystam się z portalu za każdym razem, jak potrzebuje pomocy fachowców w pracach domowych. Zamawiałam tu także usługę odśnieżania dachów, jakością pracy wybranej ekipy jestem zadowolona, więc uważam: jeśli zależy wam na fachowej i taniej pomocy, zawsze warto sięgnąć na OTOmistrz.

Marzena

Świetnie wykonane prace minikoparką, wyrównali mi ogródek przed domem i rozrzucili ziemię pod trawnik. Szybko i fachowo bez problemu. Wykonali na bardzo wysokim poziomie w super cenie, nie mam żadnych uwag. Polecam tę stronę internetową!

Marek

Dzięki tej platformie znalazłem jednego z niewielu wykonawców, co potrafią pomóc w sytuacji awaryjnej. Profesjonalne podejście do klienta, terminowość i dogodny kosztorys robot ziemnych. Kultura pracy i wzorowo wykonane zlecenie, pełen profesjonalizm.  Wiem, co to znaczy słaba obsługa, więc gorąco polecam!

Roman

Firma godna zaufania, roboty ziemne w dobrej cenie, profesjonalna obsługa, czas realizacji wykopu pod fundament jest ponad moje oczekiwania. W dodatku fachowe doradztwo, dzięki któremu nie poniosłam zbędnych wydatków. Jestem zadowolona z tego serwisu. Zdecydowanie polecam!

Agnieszka

Polecam tę platformę, ponieważ przede wszystkim mają bardzo dobry kontakt z wykonawcami. Ekipa specjalistów, którą wybrałem, jest zarąbista i profesjonalna, co najważniejsze — wszystkie wcześniejsze ustalenia cennika i terminów robot ziemnych nie ulegają żadnej zmianie w trakcie wykonania.

Łukasz

Profesjonalni, słowni, rzetelni. Roboty ziemne przyłącza kanalizacyjnego wykonane perfekcyjnie, szybko i co mega ważne w dobrej cenie za m³. Miła obsługa, gdyby wszyscy specjaliści byli tacy uprzejmi, to by było rewelacyjne! Polecam każdemu pomocny serwis OTOmistrz!!!

Monika

W tym tygodniu przeprowadziliśmy się do nowo wybudowanego domu! Jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie musieliśmy spędzać dużo czasu na komunikowaniu się z budowniczymi. O większości kwestii decydował sam architekt. Dajemy mu wysoką ocenę za skuteczność! Dzięki platformie OTOmistrz znalezienie takich specjalistów jest bardzo proste!

Zofia

Długo nie mogłem znaleźć odpowiedniego architekta krajobrazu. Ale platforma OTOmistrz znacznie ułatwiła mi zadanie. Specjalista był w stanie zrealizować absolutnie wszystkie pomysły, które miałem w głowie przez długi czas. Dostrzegam takie cechy jak profesjonalizm, odpowiedzialność, kreatywność i wysoka efektywność. Polecam!

Tomasz

Skontaktowano się ze mną bardzo szybko i od razu zaczęliśmy omawiać projekt przyszłego domu. Przekonałam się o profesjonalizmie i wysokiej jakości pracy specjalistów. Pomimo tego, że cena nie była niska, generalnie koszt projektu się opłacił. Polecam OTOmistrz jako niezawodną i sprawdzoną platformę do wyszukiwania wysoko wykwalifikowanych wykonawców.

Hanna

Wybrane biuro architektoniczne wykonało dla nas wizualizację naszego 85-metrowego mieszkania. W okresie pracy wszystko zostało wykonane zgodnie z zatwierdzoną umową. Komunikacja z budowniczymi została nawiązana tak skutecznie, jak to było możliwe. Projekt okazał się bardzo przemyślany i udany.

Paweł

Jestem bardzo wdzięczna tej platformie za możliwość znalezienia dobrych profesjonalistów, którzy wykonują swoją pracę odpowiedzialnie i wydajnie. Otrzymałam zniżkę na projekt i profesjonalne wsparcie. Tak więc dla mnie praca z architektem domów w Warszawie była nie tylko opłacalna, ale także jak najbardziej komfortowa.

Julia

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Zdecydowałam się zamówić taras pływający, ponieważ mogły pojawić się trudności z montażem konstrukcji nośnej w podłodze. Firma, która zamontowała dla mnie ten taras, wykonała wszystkie prace budowlane kompleksowo, szybko i bardzo dobrze.

Adamina

Wpadłem na pomysł stworzenia za domem strefy relaksu i opalania na balkonie, a także drewnianego tarasu z parkietu. W pobliżu znajduje się oddzielna sauna, dzięki czemu jest to wygodniejsze i bardziej praktyczne miejsce na przyjmowanie gości. Wdzięczny platformie za możliwość łatwego i szybkiego znalezienia wykwalifikowanych wykonawców.

Fryderyk

Ze wszystkich rodzajów tarasów najbardziej lubię brukowane. Postanowiłem więc poczekać do wiosny i zastąpić połowę tarasu płytami kamiennymi. Wcześniej trochę przestudiowałem ten temat, potem znalazłem dobrych specjalistów na stronie OTOmistrz, a teraz mogę powiedzieć, że podjąłem świetną decyzję, która się opłaciła.

Bolesława

Chcieliśmy stworzyć wyjście z pokoju gościnnego do przyległego ogrodu. Mamy stary dom z bali. Na platformie OTOmistrz znaleźliśmy wysoko wykwalifikowanych budowniczych, którzy szybko wykonali wszystkie prace w przystępnej cenie. Mamy teraz piękny drewniany taras, który powiększył naszą strefe wypoczynkową.

Gustaw

OTOmistrz to bardzo wygodna platforma, planuję nadal z niej korzystać w razie potrzeby. Tutaj znajdziesz niedrogich fachowców, którzy zrobią wszystko profesjonalnie i bardzo dobrze. Nie spodziewałam się takiej skuteczności od budowniczych. Taras powstał w jak najkrótszym czasie. Wszystkie moje życzenia zostały uwzględnione. Super!

Adriana

Cieszę się, że postanowiłam skorzystać z usług geodety wybierając fachowca na portalu OTOmistrz: od razu dostałam informacje o kompetencjach i uprawnieniach specjalisty, dlatego wszystkie prace dotyczące wytyczenia budynków zajęły bardzo mało czasu. 

Ewa

Jeśli potrzebujesz geodety “na dziś”, nie znajdziesz lepszej opcji niż na portalu OTOmistrz: specjalistę można tutaj wybrać nie tylko ze względu na wiedzę i kompetencję, ale także posiadane narzędzia pomiarowe i oczywiście dostępność. Do mnie geodeta przyjechał w tym samym dniu, w którym złożyłem zamówienie. Do wykonanej pracy nie mam nawet najmniejszego zarzutu.

Michał

W naszej firmie od czasu do czasu potrzebujemy usług geodety, ale nie ma sensu utrzymywać takiego etatu. Rozwiązaniem problemu jest zamówienie usług fachowców na OTOmistrz: przystępnie cenowo i niezmiennie wygodnie.

 

Danuta

Poszukiwanie geodety na portalu OTOmistrz to sama przyjemność: mnie zajęło to mniej niż 10 minut, natomiast z pracy specjalisty, który utworzył dla mnie mapę do celów projektowych jestem bardzo zadowolony. Serdecznie polecam!

Paweł

Wybierając geodetę poszukiwałam specjalisty, który świadczyłby usługę w przystępnej cenie. Okazało się, że za pomocą portalu OTOmistrz można to zrobić znacznie szybciej, niż samodzielnie przeglądając setki stron online. Zdecydowanie jest to portal, który warto polecić!

Justyna

Chcę wyrazić swoją wdzięczność za wybudowany dla mnie wspaniały dom jednorodzinny. Firmę wybrałam na OTOmistrz, jej pracownicy szybko odpowiedzieli na mój wniosek i dokonali niezbędnych obliczeń. Po podpisaniu umowy pracownicy w ciągu kilku dni rozebrali stary dom, przywieźli materiały i rozpoczęli budowę. Zamówiliśmy ocieploną wersję domku, teraz możemy w nim odpoczywać zimą. Dziękuję jeszcze raz!

Mariola

Za pomocą OTOmistrz łatwo wybrałem firmę, która opracowała dla mnie projekt domu jednorodzinnego i zgodziła się przystąpić do jego realizacji. Cały projekt zrobiono pod klucz, nie musiałem martwić się o najmniejszy szczegół. Jest to rozwiązanie naprawdę warte polecenia!

Piotr

Wybrana na OTOmistrz firma okazała się prawdziwym skarbem: dokładnie opracowali projekt, podpisali ze mną umowę, nigdy nie odstąpiono od jej treści. Prawdziwy przykład fachowego podejścia do pracy. Z czystym sumieniem i z całego serca – polecam! 

Andrzej

W ciągu jednego sezonu dla mnie i mojej siostry został zbudowany śliczny domek dwulokalowy. Wszystko dokładnie tak, jak chciałyśmy, teraz mamy osobne mieszkania, a jednocześnie jesteśmy obok siebie. Jeśli poszukujecie firmy, która zrealizuje dla Was podobne rozwiązanie, polecam skorzystać z jednej z ofert znajdujących się na OTOmistrz.

Agnieszka

Zdecydowanie jestem zadowolony, że zleciłem budowę domu jednorodzinnego firmie, którą wybrałem na OTOmistrz: oszczędziło mi to sporo nerwów, gdyż zarabiam właśnie inwestowaniem w budowę i wiem, jak to jest, kiedy współpracujesz z niekompetentną, leniwą ekipą. Super, że są teraz takie portale, na których można wybrać naprawdę godnych zaufania fachowców. Polecam! 

Dymitr

Marzyło mi się zadaszenie tarasu roletą, nawet kupiłem wszystkie materiały. Niestety, nie miałem latem czasu, a nie chciałem czekać jeszcze kolejny rok. Znalazłem ekipę fachowców na portalu OTOmistrz: wszystko zrobili w dwa dni, a zapłaciłem za to naprawdę niedużo.

Michał

Za pomocą portalu OTOmistrz znalazłam firmę, która zgodziła się na realizację zadaszenia tarasu dachówką. Pomogli mi z wyborem materiałów, projekt zrealizowali na czas, a dodatkowo dostałam zniżkę na następne zamówienia. To jest niesamowite, że dobrych fachowców można teraz szukać nie z pomocą znajomych, a przez Internet!

Maria

Ostatnio, jak wielu z nas, zaczęłam pracować w domu. Miałam taras, więc postanowiłam, że powinnam skorzystać z takiej możliwości i pracować na świeżym powietrzu przy każdej pogodzie: tu na OTOmistrz wyszukałam firmę, która szybko i tanio zamontowała dla mnie dach. Wygląda pięknie, chroni przed deszczem, zapewnia komfortową pracę i wypoczynek. Polecam.

Ewelina

Prace remontowe wymagają czasu i czasem też nerwów, więc postanowiłem ułatwić sobie życie od początku i znaleźć najlepszą ekipę do zadaszenia tarasu. W efekcie poszukiwań trafiłem na portal OTOmistrz i tutaj łatwo znalazłem to, czego potrzebowałem. Wygodna strona, bogata oferta firm i oddzielnych fachowców, polecam

Emil

Zadaszenie tarasu z profili stalowych zamówiłem za pomocą portalu OTOmistrz. Wybrana ekipa okazała się bardziej fachowa niż ta, którą polecili mi znajomi. Pomogli mi poprawić klika błędów pozostawionych przez pracowników rok temu, a dodatkowo wspaniale zrealizowali zamówienie. Serdecznie polecam tę firmę.

Igor

Wybrana na OTOmistrz firma nie tylko opracowała dla mnie plan wnętrz, ale podała zalecenia dotyczące wyboru elementów wystroju, które mogłam kupić z dodatkowym rabatem, przysługującym w przypadku zamówienia projektu. Podwójna wygoda. Polecam!

Bożena

Poszukiwałem firmy, która zrealizuje luksusowe projektowanie wnętrz. Odpowiednie rozwiązanie znalazłem na OTOmistrz, wybierałem spośród kilku dobrych ofert, ale ostatecznie zdecydowałem się wybrać firmę z najlepszymi opiniami. Nie żałuję. Fachowe podejście, terminowość i jednocześnie adekwatna cena. Jestem zadowolony.

Michał

Projekt wnętrz, który zamówiłam wybierając firmę na tym portalu – to nie tylko bardzo rzetelne opracowanie pod kątem technicznym. To także prawdziwe dzieło sztuki, w którym uwzględnione zostały wszystkie moje wymagania. Cenowo usługa okazała się przystępna.

Paulina

Efektem współpracy z firmą wybraną za pomocą OTOmistrz stały się funkcjonalne i nowoczesne wnętrza, które świetnie współgrają z charakterem i stylem życia wszystkich domowników. Naprawdę wspaniała praca! Serdecznie polecam tę firmę!

Maja

Wybrana na OTOmistrz firma, przed przystąpieniem do realizacji projektu, przeprowadziła ze mną konsultacje. Powiedziałem o wszystkich efektach, które są przeze mnie oczekiwane i takie efekty uzyskano! Dodatkowo jestem pewien – mój projekt wnętrz jest w całości unikatowy, a zapłaciłem za niego niewysoką cenę w porównaniu do innych ofert dostępnych w Internecie.

Jarosław

W naszym domu ściany mają dość skomplikowaną konfigurację, więc racjonalne ustawienie w nich mebli i sprzętów było naprawdę trudnym zadaniem. Fachowcy z OTOmistrz świetnie poradzili sobie z jego realizacją, projekt został opracowany szybko, dokładnie i zgodnie z naszymi życzeniami. Polecamy!

Maria

Mamy bardzo małą łazienkę i początkowo myśleliśmy, że zrobimy projekt sami. Nie udawało się jednak osiągnąć zamierzonego efektu, więc postanowiliśmy skorzystać z pomocy fachowców. Teraz już wiemy: była to właściwa decyzja. Przestrzeń została zaprojektowana w bardzo udany sposób, każdy centymetr wolnego miejsca jest racjonalnie wykorzystywany.

Adam

Z pomocą OTOmistrz wybrałem naprawdę świetnego projektanta, któremu bez żadnych wątpliwości zleciłem opracowanie projektu łazienki. Jasno zrozumiał zadanie, udało mu się stworzyć przytulne i wygodne wnętrze, podkreślić wszystkie zalety pomieszczenia i skorygować istniejące wady.

Olek

Zamówiłam projekt łazienki 3D, bo chciałam dokładnie wiedzieć, co i jak będzie wyglądało w moim mieszkaniu. Projektantów wybrałam za pomocą portalu OTOmistrz: jest to szybkie i łatwe, ponadto wszystkie kwestie można rozwiązać online. Jestem zadowolona z uzyskanego efektu, cena projektowania łazienki okazała się także bardzo przystępna.

Lola

Projekt łazienki został opracowany w ciągu 3 dni, jeszcze tydzień zajęło jego doskonalenie – to już moja “wina”, bo chciałam, by moja łazienka była idealna, więc ciągle dodawałam jakieś korekty. Efekt okazał się warty poświęconego czasu i pieniędzy. Projektanta znalazłam za pomocą portalu OTOmistrz.

Laura

Po zalaniu mojego biura natychmiast skontaktowałam się z firmą świadczącą usługi osuszania budynków. O 4 rano eliminowaliśmy problem sami, a o 7 przyjechali do mnie fachowcy z firmy, którą wybrałam na OTOmistrz. Szybko wybrali odpowiedni sposób, a zlecenie zrealizowali w ciągu 3 dni. Również jestem bardzo zadowolona ceną osuszania pomieszczenia.

Wiola

Za pomocą OTOmistrz zamawiałam osuszenie powietrza w domu. Ta usługa jest potrzebna dość często ze względu na schorzenie męża. Podoba mi się, że na OTOmistrz zawsze można znaleźć wolną ekipę, a jakość realizacji zleceń pozostaje na bardzo wysokim poziomie.

Ewa

Osuszanie działki budowlanej zostało wykonane dokładnie w taki sposób, jaki chciałem. Miałem pewne wątpliwości, ale fachowiec upewnił mnie, że wybrałem odpowiednie rozwiązanie. Super, że można znaleźć specjalistę przez Internet tak szybko i łatwo. Dziękuję, OTOmistrz! 

Bartek

Przed osuszaniem gruntów na mojej działce fachowcy z wybranej na OTOmistrz firmy przeprowadzili wielostronne badania, po których wybrana została odpowiednia metoda osuszania. Same prace zrealizowano więc naprawdę skutecznie, jestem bardzo zadowolony, od roku nie mam już problemów z nadmiarem wody.

Jan

Mam małą piwnicę i kiedy została zalana, myślałem, że już nie da się znaleźć rozwiązania tego problemu. Fachowiec z firmy wybranej na OTOmistrz doradził mi zamówienie usługi osuszania piwnicy od zewnątrz. Cena okazała się przystępna, w ciągu paru dni problem został rozwiązany. Polecam! 

Piotr

Firma wybrana na OTOmistrz poradziła sobie z montażem rolet plisowanych po prostu wspaniale. Nie mam żadnego zarzutu co do pracy fachowców, wszystko działa i funkcjonuje niezawodnie. Spodobało mi się też to, że pracownicy posprzątali po tym, jak ukończyli realizację zlecenia. Polecam.

Przemek

Firmę, której zleciłam montaż rolet wewnętrznych w kasecie wybierałam za pomocą portalu OTOmistrz. Jakość realizacji zlecenia jest po prostu idealna! Jestem zachwycona, jak działa automatyka – prawie bezgłośnie, płynnie. Lamele są gęste, nie wyginają się, idealnie do siebie pasują. Bardzo piękny, głęboki kolor, choć w standardowej palecie.

Ewa

Dzięki za świetną robotę. Profesjonalnie, szybko, niedrogo. Wybór firmy do montażu rolet na OTOmistrz był naprawdę właściwą decyzją. Menedżerowie świetnie się spisują – błyskawiczna komunikacja, szczegółowo odpowiadali na wszystkie moje pytania, skłaniali do odpowiedniego wyboru. Biorąc pod uwagę duże zamówienie, udzielili małego, ale przyjemnego rabatu. Przez 3,5 miesiąca pracy nie wyszły żadne ukryte wady, automatyka działała bezawaryjnie nawet przy dość silnych mrozach w lutym.

Wojciech

Trudno było zdecydować, jakiej firmie warto zlecić montaż rolet okiennych. Na OTOmistrz dostałem fachową poradę i dokonałem wyboru, opierając się na opiniach klientów o firmach, które świadczyły usługi, o jakie mi chodziło. Wygodnie, cena montażu rolet okazała się przystępna. Polecam!

Stanisław

Usługa montażu mini-rolet została zrealizowana w ciągu kilku godzin. Zamawiałam ją tu, na OTOmistrz, z czego bardzo się cieszę – nie musiałam wyszukiwać długo firmy przeglądając liczne strony. Wszystko jest zebrane w jednym miejscu. Potrzebowałam zamontowania rolety na ramie okna: łatwo znalazłam firmę, która zrealizowała tego typu usługę.

Karolina

Układanie ścieżek i płyt chodnikowych zostało zrealizowane dobrze. Usługi brukarza zamawiałem w firmie, którą znalazłem na OTOmistrz, cieszę się, że podjąłem decyzję o nawiązaniu takiej współpracy. Bardzo solidne podejście do pracy, przystępne ceny, dość duże zlecenie zostało zrealizowane w ciągu 3 dni.

Julek

Wybierałam usługi brukarza za pomocą portalu OTOmistrz. Spodobało mi się, że można tu zrobić wszystko w kilka minut i dokładnie zgodnie z moimi potrzebami. Prace polegały na ułożeniu płyt chodnikowych i zacementowaniu tarasu o wielkości ok. 250 m2. Wszystko zostało zrobione terminowo i w bardzo wysokiej jakości. Dziękuję!

Iwona

Pracownicy firmy, którą wybrałem za pomocą OTOmistrz zrealizowali układanie kostki brukowej  na działce w moim domu podmiejskim. Zarówno z jakości wybranej kostki, jak i z tego, jak została położona, jestem bardzo zadowolony. Pracownicy wykonywali zlecenie od świtu do zmierzchu, dziękuję.

Darek

Bardzo rzetelna praca, w 100% zgodna z uprzednimi ustaleniami. Jestem bardzo zadowolony z tego, jak wybrana ekipa realizowała moje zlecenie, cieszę się, że nie szukałem długo w Internecie, a wybrałem firmę z oferty OTOmistrz. Zaoszczędziłem sporo czasu, pieniędzy i nerwów.

Eryk

Wcześniej zawsze wyszukiwałem fachowców do wykonywania prac w domu i na działce przeszukując dziesiątki stron w Internecie. Ostatnio trafiłem na OTOmistrz i postanowiłem dokonać wyboru na tym portalu: w ten sposób nie tylko zaoszczędziłem sporo czasu, ale także wybrałem dokładnie taką ekipę, jakiej potrzebowałem. Zdecydowanie warto korzystać z rozwiązań, które są oferowane na tej stronie.

Stanisław

Jeśli chcesz, aby budowa domu przebiegła bez problemów, nie chcesz denerwować się i martwić o jakość wykonania domu, terminy i jakość prac, zdecydowanie warto poszukać odpowiednich fachowców korzystając z usług portalu OTOmistrz. Jestem bardzo zadowolona i teraz polecam serdecznie wszystkim takie rozwiązanie! 

Irena

Mój dom marzeń z bali został już zrealizowany, czeka go ostateczne wykończenie i to doskonały czas, by pozostawić opinie o firmie, którą znalazłem na OTOmistrz. Fachowo podeszli do mojego zlecenia, każdy z etapów budowy realizowany był terminowo, nigdy nie miałem nawet drobnych zarzutów. Super!

Michał

Bardzo polecam wybór ekipy do budowy domu z bali na portalu OTOmistrz. Projektant bardzo uważnie wysłuchał naszych życzeń dotyczących budowy drewnianego domu, udzielał dobrych rad. Sama budowa domu przebiegała bardzo szybko, na budowie panował porządek, nie było opóźnień ani pijaństwa – bardzo się z tego cieszymy z żoną! Rachunek jest bardzo przejrzysty, nie było żadnych dodatkowych kosztów. Co też nas zadowoliło.

Marek

Budowa domu z bali dobiegła końca. Do jej realizacji zaprosiliśmy ekipę wybraną na OTOmistrz. Najpierw skorzystaliśmy z pozornie dobrej oferty z Internetu, ale już na etapie sporządzenia umowy pojawiło się wiele wątpliwości. Dlatego nie podpisaliśmy umowy i zaczęliśmy szukać innej firmy.  Odpowiednia została znaleziona właśnie na OTOmistrz. Ani przez moment nie żałowałam wyboru. Polecam! 

Beata

Szybko opracowano projekt domu z bali, uzgodniono ze mną koszt budowy i przystąpiono do realizacji projektu. Nie mam żadnych zarzutów. Prace rozpoczęto realizować w sierpniu, ukończono w grudniu. Wszystko poszło szybko, przejrzyście i co najważniejsze profesjonalnie. Już umówiłem się z kierownictwem firmy, że zrealizują też montaż podłogi i sufitów w moim domu. Polecam!

Piotr

Aranżacja wnętrz, którą zamówiłam w OTOmistrz okazała się nie tylko profesjonalnie zrealizowana, ale i przystępna w cenie. Jest to portal, na którym naprawdę warto wyszukiwać tego typu usługi – w szybki i łatwy sposób każdy dobierze dokładnie to, czego poszukuje zarówno pod względem ceny, jak i jakości.

Maria

Wraz z żoną szukaliśmy firmy, która zrealizowałaby dla nas aranżację salonu i sypilni. Wybrani fachowcy, mimo że oczekiwaliśmy od nich wysokiego poziomu realizacji zlecenia, zaskoczyli swoim profesjonalizmem. W efekcie nasze wnętrza stały się jeszcze bardziej przytulne, komfortowe i nowoczesne.

Alek

Firmę do kompleksowej aranżacji wnętrz w moim domu jednorodzinnym wybierałem na OTOmistrz. Spodobało mi się, że mogłem nie tylko zobaczyć oferty, porównać ceny, ale także przeczytać opinie innych klientów, którzy korzystali z usług poszczególnych firm. Super rozwiązania, pozwoliło mi wybrać naprawdę najlepszych fachowców!

Zbigniew

Fachowiec, którego znalazłam na OTOmistrz, nie tylko stworzył dla mnie projekt mieszkania 3D. Mała kawalerka została wykonana maksymalnie funkcjonalnie, jest w niej sporo wolnej przestrzeni, a jednocześnie mnóstwo miejsca do przechowywania dużych i drobniejszych rzeczy, miejsce na spotkania z przyjaciółmi itp. Bardzo polecam!

Anna

Zapłaciłam za usługę aranżacji wnętrz naprawdę niewysoką kwotę, a w efekcie dostałam plan wnętrz i projekt 3D, a dodatkowo wykaz wszystkich tych rzeczy, które powinnam kupić, by urządzić mieszkanie zgodnie z zaleceniami fachowców. Bardzo polecam wybór ekipy za pomocą portalu OTOmistrz: są tutaj zabrane naleszpe oferty!

Ola

Odwodnienie działki, które zleciliśmy firmie wybranej na portalu OTOmistrz zostało wykonane jakościowo i szybko, dodatkowo cenowo wszystko wyszło bardzo przystępnie.

Janusz

Nie myślałem nawet, że moja działka wymaga odwodnienia, ale zaproszony fachowiec wszystko dokładnie wytłumaczył i teraz już nie mamy wieloletnich problemów, które pojawiały się wewnątrz i na zewnątrz budynku. Cieszę się, że podjąłem decyzję o poszukiwaniu fachowca, który zrealizuje odwodnianie działki na OTOmistrz: zebrane są tutaj najlepsze firmy z wieloletnim doświadczeniem. Polecam!

Radek

Za pomocą OTOmistrz zamawiałam system odwodnienia liniowego. Został zrealizowany w ciągu kilku dni, jakość jest na bardzo wysokim poziomie. Na portalu można wybrać także firmy, które tworzą inne typy systemów odwadniających.

Agata

Na portalu OTOmistrz zamówiłem usługi firmy, która stworzyła system odwodnienia u mnie w ogrodzie. Najpierw długo szukałem w Internecie, ale tutaj nie musiałem poświęcać zbędnie czasu: w jednym miejscu dowiedziałem się zarówno o cenniku odwadniania, jak i poznałem opinie klientów. W wybranej firmie spodobała mi się jakość obsługi klienta, wszystkich obliczeń dokonano bardzo precyzyjnie, na stworzenie nowoczesnego i skutecznego systemu nie wydałem żadnego zbędnego pieniądza!

Emil

Jeśli potrzebujecie nowoczesnego systemu odwadniania – nie marnujcie czasu. Prosto i łatwo wystarczy złożyć zamówienie w jednej z firm, które znajdziecie tutaj na OTOmistrz. Działają niezawodnie i odpowiedzialnie, upewniłam się o tym osobiście. Polecam.

Agnieszka

Za pomocą OTOmistrz od kilku lat wypożyczam wiosną i jesienią sprzęt do sprzątania działki obok domu podmiejskiego. Pozwala mi to zaoszczędzić sporo czasu, ceny także są przystępne. Super, że teraz wszystkie usługi można tak łatwo zamówić online. Polecam.

Marzena

Poszukiwałem firmy, która stworzyłaby maksymalnie realistyczny projekt małej kuchni w 3d, a następnie jak najlepiej dostosowała go do moich wymagań. Znalazłem ekipę projektantów dzięki OTOmistrz. Zarówno z portalu do wyszukiwania projektantów, jak i zamówionej usługi jestem zadowolony. Polecam.

Wojciech

Wypożyczalnia odkurzaczy przemysłowych, którą znalazłem za pomocą portalu OTOmistrz – to świetne miejsce, z którego usług będę korzystał jeszcze wiele razy. Fachowe podejście do obsługi klienta, szybki dobór odpowiedniego sprzętu, no i oczywiście przystępna cena. Myślę, że to dla każdego będzie ważne.

Paweł

Za pomocą OTOmistrz już kilka razy wypożyczałam narzędzia budowlane. Jest to zdecydowanie tańsza opcja, niż zakup nowych – niektórych potrzebowałam na przykład tylko przez jeden dzień. Polecam, jeśli zależy wam na mądrym oszczędzaniu.

Justyna

Wypożyczalnia narzędzi ogrodniczych, którą wybrałem korzystając z tego portalu pozwoliła mi zaoszczędzić sporą kwotę i dodatkowo szybko uporządkować dość dużą działkę obok budynku podmiejskiego. Fajna sprawa!

Łukasz

Wybrałem dom szkieletowy ze względu na koszty, ponieważ jest kilka razy tańszy niż murowany lub drewniany. Ponadto terminy realizacji są znacznie krótsze. Znalazłem wykonawcę na platformie OTOmistrz i nie pożałowałem. Wszystko zrobili ponad moje oczekiwania, a co najważniejsze szybko i niedrogo. Jestem zadowolony, polecam!

Marek

Już drugi rok mieszkamy z rodziną w domku szkieletowym, ciepło i przytulnie, doskonała izolacja akustyczna. Prace wykonane zgodnie z wcześniej zatwierdzonym projektem i budżetem. Polecam taki domek wszystkim, a fachowych wykonawców radzę szukać na OTOmistrz. Dziękuję!

Iwona

Syn przekonał mnie zbudować dom szkieletowy według technologii kanadyjskiej. Szczerze mówiąc, nie wierzyłem, że z tego wyjdzie coś przyzwoitego. Byłem bardzo zadowolony, kiedy było po wszystkim i zobaczyłem mały, a co najważniejsze przytulny dom. Dziękujemy wszystkim, którzy wnoszą do naszego życia dobre innowacje.

Paweł

Mieliśmy z żoną i dwójką dzieci małe mieszkanie. Myśleliśmy o kupnie większego, ale znajomi opowiadali o domach w kanadyjskiej technologii. Zanim podjęliśmy decyzje, długo o tym dyskutowaliśmy. Dziś mamy wspaniały dom. Polecam wszystkim, którzy marzą o domu, aby zwrócili uwagę na tę technologię i portal OTOmistrz.

Damian

Zamieściłam zlecenie na portalu OTOmistrz, dostałam ofertę budowy domu szkieletowego przystępnym kosztem od wykonawców. Wspaniały projekt i perfekcyjne wykonanie. Mam przytulny domek w krótkim terminie. Świetny kontakt i miła obsługa. Polecam!!!

Katarzyna

Perfekcyjnie wykonane zadaszenie tarasu. Dzięki prześwitującym szklanym ścianom taras nie zasłania wnętrza budynku, bardzo wysoka jakość wykonania. Teraz mamy kolejny mały ogródek, który zachwyca kwitnącą zielenią nawet zimą. Jesteśmy wdzięczni platformie OTOmistrz za możliwość łatwego znalezienia wykwalifikowanych budowniczych do takiej pracy.

Beata

Zabudowa aluminiowa tarasu spełniła wszystkie nasze oczekiwania. Wykonawcy zrobili wszystko bardzo szybko i sprawnie. Nie mamy uwag do wykonanej pracy. Przesuwna zabudowa tarasu wygląda teraz niesamowicie. Często tu spędzamy czas, zapraszając gości. Planujemy nadal korzystać z wygodnej platformy OTOmistrz.

Danisława

Z własnego doświadczenia jestem przekonany, że platforma OTOmistrz oferuje tylko najlepszych wykonawców wszelkich prac budowlanych. Do zabudowy naszego tarasu folią użyli niezawodnych i bardzo trwałych materiałów. Teraz wygląda bardzo bezpiecznie i elegancko.

Krzysztof

Długo wahałam się, którą opcję wybrać – szkło czy drewno. Ostatecznie wybrałam to drugie. I nie żałuję. Taras jest bardzo dobrze chroniony przed wszelkimi warunkami atmosferycznymi, a jednocześnie wygląda nie mniej pięknie niż taras ze szklanymi ścianami. Łatwo się nim opiekować, dlatego bardzo się cieszę, że skorzystałam z usług specjalistów z serwisu OTOmistrz.

Eryka

Nasza rodzina uwielbia spędzać wspólnie czas, w szczególności grillowanie. Dlatego konieczne było stworzenie warunków na istniejącym tarasie… Budowniczowie bardzo szybko wykonali zabudowę tarasu w domku jednorodzinnym. Teraz cała rodzina cieszy się ciepłymi słonecznymi dniami, spędzając miło czas na odnowionym tarasie.

Lech

Mam bardzo małą kuchnię i nigdy nie myślałam, że może być tak funkcjonalna i wygodna. Kiedy zlecałam jej zaprojektowanie chciałam tylko, by wyglądała nowocześnie i było w niej miejsce na spotkania wieczorne dla całej rodziny. W efekcie dostałam coś naprawdę większego: kuchnia jest wygodna, mam w niej dwa razy więcej miejsca do przechowywania różnych rzeczy.

Danuta

Długo przeglądałem oferty zamieszczona na portalu OTOmistrz, aż zdecydowałem się zadzwonić do trzech firm, które uznałem za najlepsze. W każdej dostałem dokładne odpowiedzi na postawione pytania, a wybrałem oczywiście jedną. Jestem bardzo zadowolony z efektu projektowania kuchni, od razu widać fachowe podejście.

Igor

Chcę podziękować! Portal OTOmistrz to wspaniałe miejsce, na którym zawsze można znaleźć fachowców do wykonania różnych prac domowych. Niedawno wybierałem na ich stronie firmę do projektowania kuchni. Zajęło mi to mało czasu, a w efekcie uzyskałem naprawdę wspaniałe, oryginalne, wygodne i co najważniejsze – po prostu piękne pomieszczenie, które podoba się całej rodzinie!

Marek

Jestem zachwycona moją kuchnią. Kocham ją i nie mogę się nią nacieszyć. Wszystko jest idealne, od momentu zamówienia po montaż. Wyraźnie, schludnie, kompetentnie. A co najważniejsze, kuchnia jest prawie nierealna. Blat, montaże, mechanizmy, uchwyty, wygląd zewnętrzny i wewnętrzny – wszystko super!!!! Ogromne i szczere podziękowania !!!!!!

Anastazja

Od dawna marzyłam o nowej kuchni, spędziłam kilka miesięcy w poszukiwaniu firmy, aż w końcu postanowiłam złożyć zamówienie przez Internet. Zdecydowałam się na wybranie projektantów za pomocą portalu OTOmistrz i nie żałuję podjętej decyzji! Stworzony projekt jest naprawdę super. Jestem zadowolona w 100%!

Ewelina 

Mogę powiedzieć śmiało, że zostałem zadowolony w 100%. Pełen profesjonalizm. Dobry i szybki kontakt z serwisem, zawsze odbierali telefony, potrafili doradzić i znaleźć. Koszt wytyczenia fundamentów wyniósł nawet mniej, niż oczekiwałem. Powiem tak — współpraca z OTOmistrz to jak chwycić “BOGA ZA STOPY”. Święty spokój. POLECAM !!!!!

Wojciech

O tej platformie dowiedziałem się od znajomego. Błyskawicznie znaleźli wykonawcę. Miałem wybrany projekt fundamentu pod ogrodzenie, który pan  pomógł dopasować do moich potrzeb na początku rozmów, jak i później! Fachowe doradztwo. Nie musiałem się o nic martwić. Cały czas na bieżąco byłem informowany o postępie prac.

Marcin

Przez długi czas szukałem w Internecie, jak znaleźć firmę, która zbuduje mi fundament tradycyjny. W końcu natknąłem się na tę stronę. Pani konsultantka szybko odebrała telefon, zadała kilka pytań i po 20 minutach specjalista oddzwonił.

Dla mnie OTOmistrz to serwis na medal!

Bartek

Jako kobieta w ogóle nie znam się na materiałach na fundamenty, dlatego szukałam firmy, która zrobi wszystko od a do z i udzieli mi porady. Na tej platformie właśnie udało mi się znaleźć to, czego szukałam. Gorąco polecam!

Magdalena

Dzięki temu serwisowi znalazłem solidną i rzetelną firmę. Budowa fundamentu z tą firmą to czysta przyjemność. Wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku. Tylko chwalić za odpowiedzialne podejście do pracy, terminowość i przede wszystkim świetną jakość wykonania!

Zbigniew

Prowadzę małą kawiarenkę i od czasu do czasu potrzebuję fachowej pomocy. Ostatnio nie leciała mi kawa z ekspresu. Zaprosiłam fachowca do naprawy i w tym samym dniu już miałam sprawnie działające urządzenie: świetnie, bo od tego zależą moje zarobki. Eksperta wyszukałam właśnie tu, na OTOmistrz! Serdecznie polecam ten portal.

Marzena

Zdecydowanie polecam poszukiwanie fachowca do naprawy ekspresu na tym portalu. Po pierwsze, oferują dość niską cenę, po drugie – dysponują nowoczesnym sprzętem, a po trzecie – dobrze znają się na nowoczesnych ekspresach. Potrzebowałem nie tylko czyszczenia, ale także naprawy elementów elektronicznych. Wszystko zostało zrobione po prostu idealnie.

Zbigniew

Cena naprawy ekspresu przez fachowca, którego wybrałam za pomocą tego portalu okazała się bardzo przystępna, dostałam także przydatne zalecenia dotyczące pielęgnacji mojego sprzętu, na przykład – jak często wymieniać filtr wody w ekspresie. Zdecydowanie będę wyszukiwała ekspertów do naprawy mojego ekspresu tylko tu.

Ania

Cieszę się, że znalazłam portal OTOmistrz, gdzie można szybko i łatwo zamówić usługi fachowców w zakresie naprawy lub serwisowania ekspresów do kawy. Dla mnie jako dla osoby, która prowadzi dość dużą kawiarnię w centrum miasta ważne jest, by ten sprzęt działał niezawodnie i przygotowywał wysokiej jakości napoje. Dzięki OTOmistrz więcej nie mam już problemów z rozwiązaniem tego problemu.

Beata

Dbam o zdrowie swoich przełożonych, dlatego systematycznie zamawiam czyszczenie ekspresu do kawy. Ostatnio wyszukuję fachowców na OTOmistrz: zawsze są to eksperci, gotowi przyjechać do wykonania zlecenia w najbliższych możliwych godzinach, a jakość realizacji usług zawsze jest na bardzo wysokim poziomie.

Piotr

Chciałam, by w moim nowym domu jednorodzinnym była doskonała elewacja, więc zleciłam jej zaprojektowanie i dalsze opracowanie fachowca, którego wyszukałam na tej stronie. Spodobało mi się jego portfolio, a efekt pracy w moim domu był po prostu zachwycający. Mega portal, polecam!

Ola

Za pomocą OTOmistrz raz na rok zlecam ekipie fachowców mycie elewacji. Dzięki temu zawsze wygląda jak nowa, nie mam także potrzeby dokonywać jej ciągłych napraw.

Marek

Zrozumiałam, że potrzebuję ocieplenia elewacji, ale nie wiedziałam, od której strony podejść do rozwiązania tego zadania. Na tym portalu skontaktowałam się z fachowcem, który zajął się dosłownie wszystkim, a mnie pozostało tylko zaakceptować efekt prac. Był nawet lepszy niż oczekiwałam, więc zdecydowanie warto poszukiwać specjalistów na tej stronie.

Jana

Super, że można tu wyszukać odpowiedniego fachowca w ciągu nawet kilkunastu minut, nie przeglądając setek stron i nie porównując opinii różnych klientów. Wszystko jest w jednym miejscu, dodatkowo usługi oferują naprawdę doświadczeni wykonawcy, którzy wiedzą, czego dokładnie potrzebuje klient oraz robią to szybko  i rzetelnie.

Mariusz

Złożyłem zamówienie renowacji elewacji na tej stronie, bo spodobały mi się tu ceny. Trochę obawiałem się, czy ekipa będzie doświadczona, nigdy wcześniej przecież nie korzystałem z tego typu portali. Po wynikach pracy powiem tak: są znacznie lepsze, niż można by było oczekiwać! Więc teraz wszystkie zlecenia tego typu będę zlecał właśnie tu.

Daniel

Wymiana grzałki w piekarniku została wykonana w tym samym dniu, w którym zamieściłam na portalu informacje o tym, że potrzebuję wykonania takiego zlecenia. Jestem bardzo zadowolona zarówno z jakości pracy, jak i jej kosztu.

Ewa

Serwis odkurzacza – to coś, w czego skuteczność mało wierzyłem, gdyż miałem bardzo stare urządzenie. Otrzymałem od razu nawet kilka ofert naprawy i to w przystępnej cenie, więc postanowiłem skorzystać. Nie żałuję: wszystko zrobione świetnie, odkurzacz działa jak nowy.

Michał

Zawsze uważałem, że naprawa jest lepsza, niż zakup nowego sprzętu. Nie mogłem jednak znaleźć fachowców, którym mógłbym śmiało powierzyć swój sprzęt AGD. Do momentu, jak nie znalazłem tej strony: mogę tu wyszukać dokładnie takiego fachowca, jakiego potrzebuję, a sam koszt napraw jest bardzo przystępny! 

Wojciech

Przed świętami byłam w szoku: piekarnik nie działa! No jak to?! Poprzedniego dnia działał, a kolejnego nie. Gwarancja wygasła, a przecież tak go potrzebowałam. W Internecie wyszukałam fachowca, który zgodził się w niedzielę przyjechać do mnie i zdiagnozować usterkę. Nie uwierzycie, ale szybko zrozumiał na czym polega problem i wszystko naprawił. Dodatkowo tanio. Święta były uratowane 🙂 Dziękuję.

Danuta

Chcę dołączyć do poprzednich opinii, gdyż jestem bardzo zadowolona z efektów pracy fachowca, którego znalazłam na OTOmistrz. Na część wymienną czekałam co prawda około tygodnia, ale sama naprawa pralki potrwała około godziny. Dodatkowo cena usług okazała się bardzo przystępna. Dostałam też gwarancję, a ponadto zniżkę na ewentualne kolejne zamówienia. Dziękuję.

Barbara

Jestem bardzo zadowolona z efektów przebudowy instalacji gazowej w moim domu: trwała bardzo krótko, dostałam też wszystkie niezbędne dokumenty. Pojawiły się pewne problemy podczas sporządzenia protokołu szczelności instalacji, ale były szybko rozwiązane przez fachowców. Nie zajmowałam się absolutnie niczym – tylko wyszukałam instalatora, a następnie zapłaciłam za jego usługi.

Maria

Naprawa instalacji gazowej w domu została wykonana szybko i tanio, teraz czuję się bezpiecznie i komfortowo. Ekspertów do wykonania zlecenia wyszukałem właśnie na tym portalu: instalatorzy gazu zaoferowali bardzo atrakcyjne ceny, więc ani chwili nie zastanawiałem się nad nawiązaniem współpracy!

Paweł

Fachowiec od pieca gazowego, którego znalazłam na tym portalu to prawdziwy specjalista: nie tylko dokonał wymiany instalacji gaozwej w mieszkaniu, ale i pomógł z załatwieniem spraw formalnych. Serdecznie polecam!

Aneta

Monter instalacji gazowych, którego znalazłem na tym portalu, okazał się prawdziwym ekspertem we wszystkich kwestiach związanych z gazem, a kiedy zapytałem ile kosztuje instalacja gazowa w domu, okazało się, że zapłacę mniej niż w wielu innych miejscach. Cieszę się, że  znalazłem tak dobre rozwiązanie.

Michał

Nie wiedziałem jakie rury do instalacji gazowej będą najlepsze, więc postanowiłem umówić się na konsultację z ekspertem. W procesie rozmowy zrozumiałem, że powierzę opracowanie instalacji gazowej w domu specjalistom. Uważam, że postąpiłem rozsądnie – zaoszczędziłem sobie nerwy, teraz cieszę się wspaniałym efektem prac!

Edmund

Szczerze polecam platformę! Od pierwszego kontaktu obsługa na bardzo wysokim poziomie. Konsultant to osoba kompetentna wiedząca co robi i jakie usługi oferuje. Współpraca z takimi ludźmi to sama przyjemność. Oby więcej takich stron na rynku. Izolacja fundamentu folią kubełkowa wykonana na złoty medal!

Jacek

Konkretnie, rzeczowo i przyjemnie. Szybko znaleźli firmę do izolacji natryskowej fundamentów, dalej pomiar i wycena, pogodzenie, umówiony termin realizacji, realizacja (jedynie kilka dni) i po robocie. Tak to powinno wyglądać. Jestem naprawdę zadowolony. Polecam!

Zbigniew

Super serwis! Jeśli potrzebujesz pomocy z izolacją przeciwwilgociową fundamentów, super ludzie zawsze pomogą ci znaleźć perfekcyjną firmę. Gorąco polecam tą stronę!

Łukasz

Zawsze miła rozmowa. Dzwonisz, mówisz, w czym masz problem, pomogą znaleźć odpowiedniego wykonawcę. Potrzebowałem izolacji pionowej fundamentów od wewnątrz. Dostałem świetną usługę!

Sergiusz

Dziękuję za bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pomimo niestandardowego problemu państwo zaproponowali pomoc w znalezieniu dobrych wykonawców do izolacji fundamentów styrodurem. Wysoka kultura oraz profesjonalizm. Polecam i pozdrawiam serdecznie!!!

Joanna

Za pomocą tego portalu zleciłam fachowcom rozbiórkę domku letniskowego: znajdował się w stanie awaryjnym i chcieliśmy wszystko wybudować od zera. Ekipa świetnie poradziła sobie z postawionymi zadaniami, pomogła z uzyskaniem niezbędnych dokumentów. Zdecydowanie polecam!

Iwona

Jeśli chcecie, żeby rozbiórka budynku przebiegała zgodnie z prawem, gorąco polecam skontaktować się z fachowcem przez ten portal. Łatwo dobierzecie eksperta o odpowiedniej wiedzy, wykształceniu lub lokalizacji, a dodatkowo nie będziecie za nic przepłacać. Tak zrobiłam i cieszę się z podjętej decyzji.

Justyna

Zleciłem za pomocą tego portalu wyburzenie ściany nośnej w starym budynku, który dostałem w spadku. Wszystkie prace zostały wykonane bardzo w punkt i odpowiedzialnie, cieszę się że wybrałem stąd fachowców. Odpracowali każdy grosz, a poza tym cena rozbiórki nie była jakaś wygórowana.

Andrzej

Szukałem ile kosztuje wykucie otworu okiennego i trafiłem na OTOmistrz. Po zapoznaniu się z ofertami od kilku specjalistów wybrałem najbardziej odpowiedniego, zleciłem także wyburzenie ścian działowych. W 100% jestem zadowolony zarówno z efektu realizacji zlecenia, jak i przystępnej ceny usług.

Bartek

Kilka lat temu kupiliśmy starą działkę i przyszedł czas, kiedy postanowiliśmy też wybudować na niej nowy dom. W tym celu należało dokonać rozbiórki stodoły i części starego budynku. Powierzyliśmy wykonanie tego zlecenia ekspertom, którzy zrealizowali cały zakres usług – od ich wyceny i załatwienia spraw formalnych aż po bezpośrednią rozbiórkę i sprzątanie terenu. Jesteśmy bardzo zadowoleni, super, że są takie portale, na których można wyszukać prawdziwych fachowców.

Wacław

Planowałem adaptację poddasza w domu jednorodzinnym. Strychu ma około siedemdziesięciu metrów. Wysokość jest odpowiednia do tych celów. Wspaniali specjaliści, których znalazłem na OTOmistrz, szybko ocieplili strych, zainstalowali podłogę, zamontowali ściany i okna. Dziękuję za dobrze wykonaną pracę!

Adrian

Dzięki platformie OTOmistrz znalazłem odpowiedzialnych i doświadczonych specjalistów, którzy wykonali swoją pracę terminowo i jakościowo. Nie musiałem koordynować procesu. Budowniczowie spełnili wszystkie wymagania i użyli tylko najlepszych materiałów.

Franciszek

Świetny serwis! Strych w moim starym domu był pusty przez wiele lat. A teraz ożył i żyje nowym życiem! Budowniczowie, których każdy może znaleźć na tej stronie, to prawdziwi profesjonaliści, którzy fantastycznie wykonują swoją pracę!

Wojciech

Dziękuję serwisowi OTOmistrz za szeroki wybór wykonawców i przystępny koszt adaptacji poddasza. Efekt i szybkość pracy specjalistów jest imponująca! Na pewno ponownie zwrócę się do tego serwisu, aby znaleźć profesjonalnych wykonawców. Polecam wszystkim!

Zofia

Wczoraj mieliśmy zwykły strych z mnóstwem niepotrzebnych rzeczy, a dziś mamy sypialnię i pokój dzienny. Jestem megazadowolona! Mamy nową przestrzeń życiową. Życie w naszym domu stało się jeszcze ciekawsze!

Adela

Dzięki OTOmistrzowi znalazłam idealną firmę! Profesjonalne podejście, szybka realizacja (zamawiałam szafkę pod umywalkę), dokładność na każdym etapie. Świetny kontakt od samego początku do końca, cierpliwość, dobre materiały. Bardzo mili i wykwalifikowani panowie montażyści, posprzątali po swojej pracy. Polecam!

Kasia

Platforma naprawdę godna polecenia! Błyskawicznie znaleźli wykonawcę. Mimo że firma nie wykonywała takich szafek łazienkowych na zamówienie, jak sobie wymyśliłam, panowie wykonali, przesłali rysunek techniczny z wymiarami według których mogłam dokonać zamówienia.

Monika

Szybki kontakt z platformą, szybkie poszukiwanie specjalistów. Solidne i dokładne wykonanie mebli do łazienki na wymiar i przede wszystkim naprawdę szybki czas realizacji — nieco ponad 3 tygodnie. Montażyści mili, profesjonalni, dbają o porządek po zakończeniu prac.

Piotr

Bardzo wygodny serwis!!! Polecam w 100%. Korzystałem z usług już drugi raz i nie ostatni.

Szafka na wymiar do łazienki wykonana z dużą dokładnością i w ustalonym terminie. Panowie montażyści przeprowadzili prace bardzo starannie i tanio.

Paweł

Przez serwis OTOmistrz znalazłem świetnych specjalistów. Zamawiałem szafkę nad wc na wymiar, wyszła wspaniale. Jestem w 100% zadowolony, wszystko zrobione bardzo profesjonalnie, szybko, wysoka jakość szafki, sprawny montaż, dobry kontakt przez cały czas realizacji!

Szymon

Zlecenie zostało wykonane solidnie i terminowo, deskowanie dachu okazało się nawet lepsze niż inne elementy dachu. Zdecydowanie polecam wybór ekspertów do świadczenia usług z zakresu deskowania w tej firmie.

Magda

Zamówiłem usługę deskowania dachu wraz z uzbrojeniem: trochę mi zajęło wyszukiwanie ekipy budowlanej, ale jestem zadowolony, że szukałem jej właśnie tu, a nie gdzieś indziej: portal jest wygodny, dostałem sporo ofert. Długo wybierałem, bo chcę zawsze wszystko dopiąć “na ostatni guzik”.

Bolesław

Fachowcy sami wybierali deski do deskowania. Trochę znam się na tym temacie, a więc powiem, że miały idealny rozmiar, dodatkowo były równe i gładkie, dokładnie takie, jak trzeba. Zlecenie zostało zrealizowane szybko i bez zarzutów, nawet nie prosiłam, aby coś poprawić po ukończeniu, więc naprawdę serdecznie polecam tę firmę.

Nika

Na portalu zamówiłem usługę niepełnego deskowania dachu. Dostałem kilka bardzo korzystnych porad do dalszych prac nad dachem, a dodatkowo idealnie zrealizowany projekt. Usługa była wyceniana za każdy metr kwadratowy, co okazało się bardzo opłacalne.

Michał

Za pomocą portalu OTOmistrz zamówiłem wykonanie podkładu dachowego oraz usługę izolacji dachu. Wyboru dokonywałem wśród trzech ofert, które dostałem na zamieszczone przeze mnie zlecenie. Cieszę się, że postanowiłem skorzystać z pomocy fachowej ekipy i już mam z nią umówione terminy dalszych prac na moim dachu. Polecam, bo jest szybko, jakościowo, a dodatkowo tanio.

Dominik

Dzięki platformie OTOmistrz w końcu znalazłem firmę, która zna się na podłączeniu centralnego ogrzewania. Profesjonalni, terminowi, przy okazji zwrócili uwagę na inne ważne rzeczy w domu. Pracę zakończyli przed umówionym terminem. Polecam w 100%!

Marcel

W wyremontowanym mieszkaniu zostało zainstalowane centralne ogrzewanie indywidualne. Wszystko udało się zrobić bardzo szybko i w dobrej cenie. Wszystko działa bez zarzutu, pracownicy również bardzo sympatyczni. Polecam tę platformę!

Krzysztof

Super platforma! Szybko znaleźli fachowców, którzy się okazali punktualnymi, dokładnymi, z sercem, sympatycznymi, kulturalnymi i wiele więcej. Dziękuję za instalację centralnego ogrzewania w tak dobrej cenie!

Dorota

Przez dłuższy czas szukałem firmy do wymiany grzejników. Na tę platformę natknąłem się w Internecie. Tutaj szybko znalazłem fachowców, którzy tanio i sprawnie zrealizowali moje zlecenie. Bardzo dziękuję, szczerze polecam!

Borys

Dzięki tej stronie znalazłem ekipę, która szybko i sprawnie zamontowała mi kocioł gazowy do instalacji grawitacyjnej. Jestem bardzo zadowolony z pracy i jej kosztów. Będę nadal korzystać z tej platformy do poszukiwania specjalistów.

Olek

Nawet mimo braku dostępności odpowiedniego wzoru kostki granitowej, układanie zostało zrealizowane prawie błyskawicznie. Bardzo dobry kontakt z wykonawcą na każdym etapie, zaskakująco szybkie rozwiązanie problemu braku towaru dla realizacji zamówienia. Zdecydowanie polecam wszystkim tę platformę.

Rafał

Układali mi kostkę brukową z granitu koło domu, zrobili wszystko według uzgodnień, czysto i na czas. Poziom realizacji usługi przez wykonawców z portalu OTOmistrz zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Polecam z czystym sumieniem!

Robert

Zamawiałem układanie kostki granitowej na piasku przez tę platformę. Wykonawca jest bardzo otwarty na współpracę, można się dogadać w wielu kwestiach, pracownicy zaskakują swoją dokładnością, kreatywnością oraz nadzwyczajnym szacunkiem do klienta. Zdecydowanie polecam wszystkim.

Alan

Czas wykonania układania kostki granitowej na betonie jest bardzo dobry, według ustaleń w umowie. Ekipa montażowa sprawnie i rzetelnie realizuje powierzone jej zadanie. Nawet trawnik nie ucierpiał podczas prac. Cieszę się, że istnieje OTOmistrz, na którym można nawiązać współpracę z tak fachowym i doświadczonym zespołem.

Łukasz

Jestem bardzo zadowolona z usług tej platformy i oczywiście wykonawcy prac, pełen profesjonalizm, uczciwość i niesamowita chęć dogodzenia klientowi. Przy tak świetnym podejściu do sprawy cena ułożenia kostki brukowej z materiałem jest przyjemnie zaskakująca. 

Zdecydowanie polecam!!!

Jola

Potrzebowałam ekipy, która ma bezpośrednie doświadczenie w wykonaniu dachów przemysłowych. Na OTOmistrz udało się znaleźć takich specjalistów, którzy przesłali zdjęcia wcześniej zrealizowanych projektów, dodatkowo nie wzięli też fortuny za swoje usługi. Zdecydowanie polecam!

Danuta

Konstrukcja dachu mansardowego została przemyślana w najmniejszych szczegółach, a więc teraz mam dwa dodatkowe pokoje na poddaszu: w jednym majsterkuję, a drugi jest dla gości. Cenowo wyszło bardzo przystępnie.

Bartek

Dobra cena, profesjonalne podejście. Jestem naprawdę zadowolony z jakości prac ekipy, którą wyszukałem na OTOmistrz. Wykonanie dachu zajęło dwa tygodnie, nic nie trzeba było poprawiać – zaakceptowałem prace od razu.

Igor

Dach płaski od wykonawców, których znalazłam na OTOmistrz wygląda świetnie, już od 3 miesięcy mieszkamy w domu i nie mamy żadnych zarzutów co do wykonania. Moim zdaniem takie wyszukiwanie ekipy dekarzy online jest naprawdę warte polecenia.

Zuza

Na OTOmistrz znalazłam ekipę do stworzenia nadbitki na dachu dwuspadowym. Zlecenie zostało zrealizowane szybko, cena też była mega. Polecam więc gorąco: panowie dokładnie wiedzą co robią, klient nie musi angażować się w pracę, ponadto jakość jest bardzo wysoka.

Ola

Chciałam zamówić dekoracyjne malowanie ścian, ale cennik wydawał się bardzo wysoki. Przeglądając różne opcje trafiłam na OTOmistrz i tu udało się znaleźć ekspertów, którzy pokazali ciekawe portfolio i adekwatnie wycenili swoje usługi. Teraz mam wnętrza, o których marzyłam od zawsze!

Ewa

Bardzo zależało mi na tym, by cena dwukrotnego malowania ścian nie była zbyt wygórowana, a jednocześnie jakość realizacji usługi znajdowała się na wysokim poziomie. Poświęciłam więc trochę czasu na wyszukiwanie ekipy. Super, że na takich portalach można dostać różne oferty i wybrać z nich najbardziej odpowiednią dla siebie.

Julka

Nietypowego malowania ścian nie chciała wykonywać żadna ekipa, aż nie zamieściłem ogłoszenia na OTOmistrz. Szybko znalazłem tu eksperta, gotowego zrobić wszystko dokładnie tak, jak ja tego chciałem. Poza tym, zlecenie zostało zrealizowane zgodnie z ustalonymi na początku współpracy terminami.

Przemek

Kilkakrotnie własnoręcznie wykonywałem malowanie starych ścian, ale efekt był bardzo niezadowalający. Z tego powodu zdecydowałem się skorzystać z pomocy ekspertów: znalazłem na OTOmistrz ekipę i już za kilka następnych dni dostałem w końcu idealnie wykończone ściany.

Piotr

Zamówiłam nowoczesne malowanie ścian w salonie. Cieszę się, że poświęciłam trochę czasu na poszukiwanie ekspertów: wszystko zostało wykonane dokładnie zgodnie z moimi życzeniami, dodatkowo cena za dwukrotne malowanie ścian okazała się bardzo przystępna.

Oliwia

Marzyły mi się poręcze na schody, w których połączono by elementy drewniane z elementami stalowymi. Ekipę gotową zrealizować produkcję i montaż takiej konstrukcji wyszukałem na OTOmistrz: spodobała mi się cena poręczy do schodów, a także zdjęcia już zrealizowanych projektów. Efekt realizacji mojego zlecenia okazał się nawet lepszy, niż oczekiwałem, więc śmiało polecam tę firmę.

Dariusz

Za pomocą OTOmistrz wyszukałem fachowców, którzy zgodzili się na instalację zewnętrznych poręczy na schody w zimie. Zapytali mnie o wszystkie moje życzenia, a całe prace dotyczące produkcji i montażu wykonano bardzo szybko. Jestem zadowolony.

Radek

Za pomocą OTOmistrz wyszukałam ekipę do produkcji i montażu zewnętrznych metalowych poręczy do schodów w moim sklepie. Potrzebowałam bezpiecznego, prostego rozwiązania. Od momentu, kiedy weszłam na OTOmistrz do chwili aż uzyskałam wysokiej jakości poręcze, całkiem zgodne z moimi oczekiwaniami wszystko było super.

Paulina

Cennik szklanych poręczy do schodów wcale nie jest taki niski, jak mogłoby się to wydawać, a mój budżet był bardzo ograniczony. Napisałam też o tym zamieszczając zlecenie na OTOmistrz. W ciągu godziny skontaktowała się ze mną ekipa, która była gotowa wykonać moje polecenie. Jakość zrealizowanych usług jest na bardzo wysokim poziomie, więc naprawdę warto współpracować z fachowcami zamieszczającymi tu swoje oferty usług.

Irena

Jakość wykonania poręczy do schodów wewnętrznych – doskonała, czas i jakość montażu – idealne. Zdecydowanie warto było poświęcić czas na wyszukiwanie ekipy do realizacji mojego zlecenia. Dodam też, że na OTOmistrz cały proces wyszukiwania jest przyjemny i łatwy, o wiele łatwiejszy, niż przeglądanie setek stron z ofertami w Internecie.

Mariusz

Na portalu OTOmistrz znalazłem wartą zaufania firmę, która tworzy naprawdę wysokiej jakości wyroby żelbetowe, które następnie stosujemy podczas realizacji zleceń w zakresie projektowania ogrodów i działek podmiejskich. Produkty są zawsze doskonałej jakości. Mają własne laboratorium, sprawdzają wszystko bardzo dokładnie, dbają o swoją reputację, podążają za technologią i wykonują dobrą robotę!

Lech

Na portalu OTOmistrz udało mi się znaleźć firmę świadczącą naprawdę wysokiej jakości usługi w zakresie tworzenia oporowych ścian żelbetowych. Chcę wyróżnić profesjonalne podejście do pracy i dobrze dobrany zespół. Serdeczne podziękowania dla kierowników działu sprzedaży, którzy kontrolują wszystkie zamówienia i zawsze informują o fazie gotowości. Szczególnie przyjemne jest to, że dzięki wieloletniej współpracy mamy imponujący rabat w stosunku do standardowego cennika wyrobów żelbetowych.

Irena

Wyszukałem na OTOmistrz ekipę do wykonania schodów żelbetowych w domu podmiejskim. Bardzo dobra jakość za rozsądne pieniądze, a dodatkowo naprawdę indywidualne podejście do klienta, gotowość, aby wysłuchać, zrozumieć i zrobić wszystko dokładnie tak, jak potrzeba. Zdecydowanie polecam!

Piotr

Szeroka gama produktów, niskie ceny, sympatyczni pracownicy. Jednym słowem godny dostawca wyrobów żelbetowych – wszystko to o firmie, która zgodziła się wykonać moje zlecenie związane z produkcją ław żelbetowych. Nawet nie oczekiwałam, że wszystko zostanie wykonane na tak wysokim poziomie. Dziękuje.

Sylwia

Nasza organizacja zajmuje się budową domów. Od dawna z powodzeniem zamawiamy wykonanie prac żelbetowych za pomocą portalu OTOmistrz. Wybierane przez nas firmy (współpracujemy z dwiema) działają legalnie, dotrzymują terminów, jakość wyrobów żelbetowych jest doskonała, serwis znajduje się na najwyższym poziomie, ceny nie są zawyżone, a dostawa przebiega szybko. Z czystym sumieniem możemy polecić, będziecie zadowoleni ze współpracy.

Adrian

Na OTOmistrz znalazłam architekta krajobrazu, który w przystępnej cenie i w całkowitej zgodności z moimi wymaganiami zrealizował projektowanie zieleni w moim ogrodzie. Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się znaleźć tak dobrego wykonawcę. Polecam wyszukiwanie ekspertów właśnie na tym portalu.

Iwona

Na OTOmistrz zamówiłem projekt podjazdu z kostki brukowej. Zlecenie zostało zrealizowane na bardzo wysokim poziomie, efekt okazał się nawet lepszy, niż oczekiwałem. Spodobało mi się także to, że wyszukiwanie ekipy do realizacji mojego zlecenia zajęło nie więcej niż 15 minut, ponadto nie trzeba było przeglądać licznych stron – po prostu wystarczyło zamieścić swoje ogłoszenie.

Artur

Jeśli potrzebujecie fachowego architekta krajobrazu, specjalistę można znaleźć na portalu OTOmistrz – tak samo jak zrobiłam to ja. Dostałam ofertę realizacji zlecenia od razu od kilku fachowców, a wybrałam tego, który zaoferował najniższą cenę za m2 projektu ogrodu.

Kamila

Przyjaciele polecili mi, abym poszukał dobrego architekta krajobrazu na OTOmistrz i serdecznie im za to dziękuję! Znalazłem tu osobę z ponad 10-letnim doświadczeniem, bardzo bogatym portfolio, gotową zrobić wszystko dokładnie tak, jak tego potrzebowałem. Super pomysł, że w jednym miejscu można znaleźć tak dużo ofert od różnych fachowców. Polecam!

Jerzy

Projektant ogrodów, z którym nawiązałam współpracę po zamieszczeniu zamówienia na OTOmistrz okazał się prawdziwym skarbem: sympatyczna, doświadczona i bardzo kreatywna osoba. To, co powiedziałam  zostało zamienione na plan, a następnie ten plan zrealizowany w praktyce.

Marzena

Wykonawcy, których znalazłem na stronie OTOmistrz, wyjaśnili mi wszystkie zalety montażu każdego rodzaju wentylacji: grawitacyjnej, mechanicznej i hybrydowej. Więc mogłem wybrać ten, który mi odpowiadał. Specjalne podziękowania dla specjalistów za szybkość pracy. Współpraca przebiegła pomyślnie!

Tomasz

Doświadczeni specjaliści, których znalazłem na platformie OTOmistrz, bardzo efektywnie i szybko wykonali instalację systemów wentylacji pomieszczeń. Jak tylko omówiliśmy wszystkie szczegóły, natychmiast przystąpili do pracy. Zdecydowanie polecam tę stronę, aby znaleźć wysoko wykwalifikowanych wykonawców.

Marek

Mąż planował samodzielnie zainstalować wentylację w suficie podwieszanym, ale poradziłam mu znaleźć wykonawców na OTOmistrz. Teraz patrząc na jakość ich pracy, chciałabym podziękować serwisowi za możliwość łatwego znalezienia dobrego wykonawcy takiej pracy.

Dorota

Jak się okazało, coś takiego jak instalacja wentylacji na poddaszu, wymaga doprecyzowania wielu szczegółów i niuansów. Na szczęście specjaliści, których znaleźliśmy na tej platformie, okazali się najbardziej kompetentnymi i profesjonalnymi wykonawcami. Dlatego polecam ten serwis każdemu, kto planuje zainstalować wentylację na poddaszu.

Lena

Doskonała i szybka instalacja! We wszystkich pomieszczeniach domu mamy teraz tylko świeże i czyste powietrze. A wszystko to za dość demokratyczną cenę. Gorąco polecam serwis OTOmistrz. Pomaga znaleźć ludzi, którzy wykonują swoją pracę naprawdę dobrze i odpowiedzialnie.

Zbigniew

Żyjemy w niebezpiecznych czasach, moi sąsiedzi niedawno zostali okradzeni, dlatego musiałam zadbać o ochronę mojego domu. Postanowiłam na wszelki wypadek zainstalować system alarmowy i zamontować kamery. Ekipę, która pomogła dobrać sprzęt i wykonała jego montaż znalazłam na OTOmistrz. Jestem bardzo zadowolona z jakości usług.

Maja

Udało mi się znaleźć odpowiedzialnych, gotowych do rzetelnej realizacji mojego zlecenia fachowców, którzy wykonali dla mnie instalację alarmu przeciwpożarowego i systemu nadzoru wideo w domu i garażu. Cena instalacji alarmowej okazała się bardzo przystępna, także na stałe nawiązałem współpracę z wybraną firmą w zakresie jej obsługi.

Daniel

Postanowiłem założyć w domu podmiejskim alarm i monitoring wideo. Wyszło nawet bardzo tanio, a najważniejsze, że podczas montażu niedawno wyremontowane mieszkanie wcale nie zostało uszkodzone, bardzo mi na tym zależało. W ogólę mogę powiedzieć, że wszystkie prace zrealizowano nawet lepiej, niż tego oczekiwałem.

Maciej

Mąż często wyjeżdża i czasem bywa tak, że nie czuję się całkiem bezpieczna pozostając sama w domu. Z tego powodu postanowiliśmy wydać pieniądze na dobry alarm. Na OTOmistrz znalazłam ekspertów, którzy doradzili odpowiednie rozwiązanie, pomogli kupić niezbędne wyposażenie, także wszystko podłączyli i powiązali z moim smartfonem. Czuję się bezpiecznie, a sterowanie alarmem jest bardzo wygodne.

Renata

Mieszkam sam i często wyjeżdżam w podróże służbowe. Strasznie jest pozostawiać mieszkanie bez ochrony na dwa tygodnie, a czasem nawet na dłużej, dlatego zdecydowałem się na montaż alarmu. Wybrałem firmę, której zakres usług i ceny montażu alarmu okazały się dla mnie odpowiednie. Sama instalacja przebiegła szybko i bez zarzutów. Zamówiłem też obsługę na podstawie abonamentu. Jestem w 100% zadowolony.

Lech

Zamówiłem montaż 3 kamer wewnętrznych do swojego biura. Usługa została zrealizowana za 2 dni, trochę czasu zeszło na wyborze odpowiedniego sprzętu, bo zależało mi na tym, by był najlepszy. Stworzony system sprawnie funkcjonuje od trzech miesięcy, więc mogę śmiało polecić ekspertów wszystkim zainteresowanym.

Antoni

Ze względu na to, że zacząłem rzadziej bywać w moim domu podmiejskim, zdecydowałem się na system monitoringu zewnętrznego. Schemat rozmieszczania kamer na domu, zakup wyposażenia i bezpośredni montaż monitoringu oraz jego ustawienie zrealizowali pracownicy wybranej przeze mnie firmy – nie zajmowałem się nawet najmniejszym szczegółem. Jestem zadowolony, dziękuję.

Filip

Montaż kamer do monitoringu w moim mieszkaniu wykonała ekipa, której usługi zamówiłam na OTOmistrz. Jestem bardzo zadowolona: cena za montaż 8 kamer okazała się znacznie niższa, niż oczekiwałam, a cały system działa niezawodnie. Polecam.

Zuzanna

Usługa instalacji monitoringu w domu jednorodzinnym kosztowała mnie mniej niż 1000 zł, a stworzony system okazał się bardzo skuteczny. Teraz czuję się bezpiecznie nawet wtedy, gdy wyjeżdżam za granicę: mój dom jest monitorowany, zawsze mogę sprawdzić za pomocą smartfonu co się dzieje na podwórku.

Jakub

Montaż kamer na budynku wykonywała dla mnie cała ekipa: opracowali schemat, dokonali mocowania wszystkich urządzeń, a następnie ich konfiguracji. Korzystam ze stworzonego systemu około miesiąca, nic mi nie szwankuje, wszystko działa sprawnie i niezawodnie. Jestem naprawdę zadowolona.

Alicja

Za pomocą OTOmistrz znalazłem firmę, w której zamówiłem montaż anteny naziemnej. Wszystko zostało zrobione już w następnym dniu, antena działa sprawnie, bez zarzutów. Jeśli będę potrzebował naprawy lub dostosowania urządzenia zdecydowanie ponownie zwrócę się do tych fachowców.

Wacław

Fachowiec od ustawienia anteny dał mi kilka ważnych porad, dzięki którym mam teraz dostęp do kilkuset sprawnie działających kanałów telewizyjnych. Udało mi się znaleźć naprawdę wartą polecenia firmę, a zrobiłam to na OTOmistrz. Serdecznie polecam tę stronę wszystkim, którzy także są zainteresowani znalezieniem eksperta, który dokona instalacji anteny satelitarnej.

Łucja

Wybierałam firmę w oparciu o cennik montażu anteny satelitarnej. Znaleziona ekipa przyjechała, żeby zrealizować zlecenie już w kolejnym dniu po wpłynięciu mojego zlecenia, wszystko zrobiono szybko, kanały TV działały sprawnie nawet podczas burzy, więc polecam!

Szczepan

Moja firma potrzebowała usługi montażu jednocześnie kilku anten satelitarnych. Za pomocą portalu znalazłam ekipę, która pomogła dobrać odpowiedni sprzęt, a także zrealizowała jego montaż. Zlecenie zostało wykonane w określonych terminach, z jakości jestem naprawdę zadowolona.

Ewa

Antena satelitarna w mojej miejscowości była jedynym odpowiednim rozwiązaniem, a dodatkowo zależało mi na tym, by sygnał był odbierany naprawdę jakościowo. Fachowców, gotowych zrobić wszystko, co było mi potrzebne, znalazłam na OTOmistrz. Jest to firma, którą naprawdę można polecić. Z anteny korzystam od miesiąca – zarówno do jakości montażu sprzętu, jak i jakości jego działania nie mam żadnych zarzutów.

Jagoda

Została dla mnie wykonana nowoczesna instalacja wodna z rur zgrzewanych. Montaż odbył się szybko, po jego wykonaniu w mieszkaniu nie było żadnych śmieci. Sam system działa bez zarzutów, a więc uważam, że ekipa jest warta polecenia.

Władek

Rury do ciepłej i zimnej wody zostały zainstalowane w miejscu, które ustaliliśmy z pracownikami, zadbali nie tylko o to, by wszystko działało, ale też żeby wszystko było ułożone odpowiednio, bez chaosu. Także dodam, że można tu znaleźć firmy z naprawdę niską ceną instalacji kanalizacji wodnej, nawet 20-30% niższą niż w ogłoszeniach online. Warto skorzystać!

Mira

OTOmistrz – to wygodny portal, za pomocą którego można znaleźć prawdziwych fachowców do wykonania każdych robów domowych, w tym montażu instalacji wodnej. Doświadczyłam tego sama: ekipa, która zgłosiła się na moje zlecenie w tym samym dniu zaczęła realizować zadanie i w ciągu 3 dni stworzyła nową instalację w dwupiętrowym domu pod miastem. Działa sprawnie, wygląda odpowiednio. Naprawdę warto ich polecić!

Ola

Chciałam, aby instalacja wodna w moim domu był wykonana z rur miedzianych. Nie jest to tanie rozwiązanie, a więc zależało mi też, by eipa, która będzie realizowała projekt, miała odpowiednie doświadczenie. Na OTOmistrz zgłosiło się kilka firm, wybrałam jedną, która zaprezentowała zdjęcia wykonanych prac. Z efektu współpracy jestem w 100% zadowolona.

Marzena

Fachowców na OTOmistrz znalazłem dosłownie w pół godziny. Pracują szybko, uważnie słuchają, co się do nich mówi i robią dokładnie to, co jest potrzebne. Wygodna współpraca, przystępne ceny instalacji wodnej, gwarancja – jestem zdecydowanie zadowolony!

Andrzej

Zamówione usługi kamieniarskie zostały zrealizowane w pełnym wymiarze, dokładnie i terminowo. Polecam OTOmistrz – na tym portalu można znaleźć zakład kamieniarski, oferujący zarówno przystępne ceny, jak i wysoką jakość świadczenia usług. Będę też korzystał z tego rozwiązania w przyszłości.

Bogdan

Zamówiłam renowację kamiennych elementów dekoracyjnych na działce, którą odziedziczyłam po dziadkach. Fachowcy przygotowali projekt i szkice nawet dla bardzo zniszczonych rzeźb, efekt realizacji zlecenia okazał się po prostu WOW! Jestem zadowolona z nawiązanej współpracy.

Adrianna

Ekipa, którą znalazłem – to znawcy wykonujący naprawdę wysokiej jakości prace z użyciem naturalnego kamienia. Osobiście zamawiałem wykonanie posadzki w nowym domu, jestem w 100% zadowolony zarówno z jakości realizacji zlecenia, jak i terminowości oraz dokładnego przestrzegania wszystkich moich wymogów.

Jacek

Na moje zlecenie zgłosiło się od razu kilku specjalistów, więc miałem w czym wybierać. Zdecydowałem się na zamówienie usług w firmie z ponad 10-letnim doświadczeniem, a jednocześnie posiadającej przystępny cennik usług kamieniarskich. Jestem całościowo zadowolony z podjętej decyzji. Polecam portal do wyszukiwania kamieniarzy także wszystkim innym zainteresowanym.

Szymon

Nie jestem ekspertką, ale jak dla mnie prace kamieniarskie wykonane przez fachowców zostały zrealizowane naprawdę na bardzo wysokim poziomie. Jestem zdecydowanie zadowolona, że udało mi się znaleźć ekipę na OTOmistrz, polecam ich teraz wszystkim swoim znajomym.

Zofia

Na OTOmistrz udało mi się znaleźć ekipę, która ma bardzo przystępny cennik malowania sufitu po zalaniu, a dodatkowo okazała się dostępna do realizacji projektu już następnego dnia. Z jakości świadczonych dla mnie usług jestem całkiem zadowolona, także serdecznie polecam też innym.

Karolina

Bardzo mi zależało na tym, by malowanie sufitu zostało wykonane bez smug. Ekipa, którą zaprosiłem po zgłoszeniu na mój wniosek na OTOmistrz świetnie poradziła sobie z tym zadaniem, pomalowana powierzchnia jest idealnie gładka, wygląda po prostu super. Polecam!

Krzysztof

Fachowiec pomógł mi wybrać najbardziej odpowiednią metodę malowania sufitu (wybraliśmy malowanie wałkiem), pomógł również zorientować się w ogromie rodzajów farb dostępnych do malowania. Kupiliśmy niedrogie, a jednocześnie jakościowe materiały, co wraz z doświadczeniem fachowca pozwoliło naprawdę jakościowo pomalować dość dużą powierzchnię sufitu w krótkim czasie.

Robert

Kiedy poszukiwałem fachowca przede wszystkim interesowało mnie to, ile zapłacę za malowanie sufitu. Udało się wyszukać wykonawców gotowych do realizacji pracy nawet z moim bardzo ograniczonym budżetem. Mimo niskiej ceny jakość okazała się bardzo wysoka, więc serdecznie polecam!

Łukasz

Usługę malowania sufitów zrealizowała ekipa złożona z dwóch specjalistów, którzy przyjechali do mnie z niezbędnym wyposażeniem i szybko wykonali zadanie na dość dużej powierzchni (ponad 100 metrów kwadratowych). Współpraca z takimi fachowcami jest naprawdę warta polecenia, wszystko było super!

Dorota

Od samego początku najważniejsza była dla nas niezawodność krat balkonowych, dlatego nie zamawialiśmy produktów atrakcyjnych wizualnie. Specjaliści z platformy OTOmistsz zrobili wszystko zgodnie z naszymi prośbami. Nasz kot jest z tego tak samo zadowolony jak my.

Adela

Niestety mieliśmy przypadek, kiedy złodzieje chcieli obrabować nasze mieszkanie, więc postanowiliśmy zabezpieczyć się, montując stalowe zewnętrzne kraty okienne. Jak się okazało, cena za m² jest dość niska. Dziękujemy stronie OTOmistsz, która dała nam możliwość łatwego znalezienia specjalistów, którzy wykonali i zainstalowali nowoczesne kraty w oknach.

Eva

Wykonawcy z platformy OTOmistsh okazali się prawdziwymi profesjonalistami.  Kraty przesuwne zostały wykonane w możliwie najkrótszym czasie i zgodnie z określonymi parametrami. Takie rozsuwane kraty wyglądają dość niezawodnie, więc nie musisz martwić się o bezpieczeństwo pomieszczenia.

Adam

Gorąco polecam każdemu, kto szuka specjalistów do montażu krat do okien piwnicznych, serwis OTOmistsz. Tu jest naprawdę duży wybór wykwalifikowanych wykonawców, wśród których bez problemu udało mi się znaleźć tych, których potrzebowałem. Niedawno zainstalowana krata do piwnicy nie tylko cieszy oko, ale także chroni przed złodziejami.

Łukasz

Jeszcze do niedawna nigdy nie myślałam o zamontowaniu w oknach stalowych krat antywłamaniowych. Jednak po napadzie na mieszkanie sąsiada kilka miesięcy temu postanowiłam zadbać o ochronę mojej własności i mieszkania. Na szczęście, OTOmistsz pomógł rozwiązać ten problem!

Sara

Obawiałam się, że po zbudowaniu ścian działowych może wystąpić odkształcenie – jak było to w przypadku moich sąsiadów. Dlatego dużo czasu poświęciłam na wyszukiwanie doświadczonej ekipy budowlanej. U mnie w domu prace zostały zrealizowane na wysokim fachowym poziomie – nawet lepiej, niż oczekiwałam.

Justyna

Znaleziona przeze mnie ekipa budowlana zrobiła wszystko: dobrała odpowiedni materiał, wszystko kupiła i dostarczyła do mojego domu, następnie dokonała budowy i posprzątała po sobie. Miałem pokazać miejsca, w których miały powstać ściany działowe. Współpraca naprawdę wygodna, warta polecenia.

Olek

Postawienie ścianki działowej zajęło pracownikom wybranej firmy tylko jeden dzień, prace zostały zrealizowane szybko. Jestem w całości zadowolona także z jakości wykonania. Szkoda, że wybranej na OTOmistrz firmy budowlanej nie poznałam już wtedy, kiedy zaczynałam budować dom.

Iwona

Ścianka działowa z karton gipsu pozwoliła uczynić moje mieszkanie bardziej komfortowym, teraz mam osobną strefę do gotowania i osobną do wypoczynku, wcześniej był to jeden pokój. Prace montażowe były wykonane bardzo dokładnie, nie musiałam niczego kontrolować.

Patrycja

Dość duży pokój dziecięcy postanowiliśmy podzielić na dwie części – “chłopięcą” i “dziewczęcą”. W tym celu zamówione zostało postawienie ściany działowej z karton gipsu. Wszystko zostało zrobione zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, koszt montażu ściany działowej okazał się nawet trochę niższy, niż przewidywał nasz budżet. Do jakości wykonania też nie mam żadnych zarzutów.

Marta

Doświadczeni fachowcy, których miałem szczęście znaleźć na stronie OTOmistrz, wykonali montaż fotowoltaiki z najwyższą jakością i odpowiedzialnością. Po omówieniu wszystkich szczegółów od razu przystąpili do prac instalacyjnych. Zdecydowanie polecam tę skuteczną platformę.

Grzegorz

Mąż zamierzał zamontować na dachu instalację fotowoltaiczną, ale ja sprawdziłam ceny za taką pracę na portalu OTOmistrz i poradziłam mu, żeby zwrócił się do profesjonalistów. Jak się okazało, koszt instalacji paneli fotowoltaicznych jest dość demokratyczny i nie wymaga nadmiernych kosztów.

Beata

Wysoka jakość i szybki montaż! Wykonawcy, których udało mi się znaleźć na stronie OTOmistrz, przeprowadziły mocowanie paneli fotowoltaicznych w bardzo przystępnej cenie. Polecam tę platformę tym, którzy poszukują odpowiedzialnych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

Marek

Byłam zaskoczona, ale coś takiego jak montaz fotowoltaiki, wymaga doprecyzowania wielu szczegółów i niuansów. Na szczęście profesjonaliści, których bez trudu znaleźliśmy na stronie OTOmistrz, okazali się bardzo kompetentnymi i odpowiedzialnymi wykonawcami. Ten serwis jest świetnym pomocnikiem!

Monika

Dziękuję platformie OTOmistrz za pomoc w znalezieniu profesjonalnych instalatorów fotowoltaiki. Wyjaśnili mi wszystkie ważne niuanse tych prac (w szczególności powiedzieli o konieczności zachowania odległości od granicy działki) i wykonali je znakomicie!

Fabian

Zamówiłam tu usługi ekipy budowlanej związane z budową garażu na dwa samochody, który także miałby wystarczająco dużo miejsca do przechowywania materiałów i narzędzi potrzebnych do obsługi pojazdów. Cena budowy garażu i prac wykończeniowych okazała się bardzo przystępna, dodatkowo dostałam zniżkę na kolejne prace budowlane realizowane przez pracowników wybranej przeze mnie firmy. Polecam!

Grażyna

Zależało mi na tym, by garaż wpasował się w krajobraz, a jego konstrukcja nie wyróżniała się na tle przemyślanej i już udekorowanej przestrzeni działki. Wszystko zostało zrobione dokładnie tak, jak prosiłem, garaż jest wystarczająco przestronny, by przechowywać w nim także wszystko, co przydaje się do działań z samochodem.

Marek

Przygotowanie terenu, położenie fundamentu i wykonanie ścian i dachu garażu z płyt warstwowych zostało zrealizowane w bardzo krótkim terminie. Do samej budowy nie mam żadnych zarzutów, wjazd został wykonany bardzo przemyślanie.

Katarzyna

Garaż szkieletowy 35 m² został zbudowany w ciągu 10 dni (od momentu, kiedy zleciłam prace, obejmujące także zakup materiałów po oddanie gotowego obiektu do użytku). Wygląd garażu i jego wygoda są na wysokim poziomie.

Karolina

Witam! Po tym, jak zleciłem wykonanie prac dotyczących budowy garażu, sam obserwowałem postęp budowy, bo mieszkałem niedaleko. Pracownicy, z którymi nawiązałem współpracę wyróżniali się dobrym zaznajomieniem zarówno z materiałami, jak i sposobami budowy, pracowali szybko, nie pozostawili po sobie śmieci. Z efektu jestem zadowolony.

Dawid

Ekipa budowlana pracowała bez zarzutu! Proces budowy przebiegał jakościowo, profesjonalnie i szybko. Nadal jestem zadowolona z domku. Sprowadzono niewielką ilość złej jakości materiału, który później szybko wymieniono, więc przypisuję to także do zalet.

Alicja

Terminowo i fachowo, a dodatkowo także w przystępnej cenie: budowa domku letniskowego kosztowała mnie znacznie mniej, niż planowałem, resztę oszczędności wydałem więc na zazielenienie działki. Teraz spędzamy w domku podmiejskim cały sezon wspólnie z rodziną. Bardzo cieszymy się, że udało się nam znaleźć fachowców, którzy tak rzetelnie podeszli do realizacji naszego zlecenia.

Przemysław

Domek letniskowy, którego budowę zleciłem, kosztował dość dużo, a więc zależało mi na tym, by nad jego wykonaniem czuwali fachowcy. Ekipę budowlaną znalazłem na tym portalu, po realizacji projektu nie miałem żadnych zarzutów. Przestrzeń, lekkość, wygoda!

Roman

Stworzony przez fachowców domek letniskowy miał przystępną cenę – prawie 10% mniej, niż oczekiwałam. Dodatkowo prace były wykonywane na podstawie opracowanego specjalnie dla mnie projektu. Cała moja rodzina teraz cieszy się z wygodnego i nowoczesnego domku letniskowego, wyposażonego dokładnie w taki sposób, jak chcieliśmy.

Karol

Piękne projekty, tanio, szybko, wszystko uzgadnia się z klientem. Jak dla mnie – współpraca z ekipami z portalu OTOmistrz ma same zalety. W sumie, możecie upewnić się o tym osobiście, ja zdecydowanie polecam.

Urszula

Zamawiałem na OTOmistrz fachowca, który miał zrealizować drobne naprawy elektryczne w moim zakładzie pracy. Zarówno z jakości pracy specjalisty, jak i kosztu usług jestem zdecydowanie zadowolony, współpraca okazała się dokładnie taka, jakiej oczekiwałem.

Zbigniew

Potrzebowałam elektryka do wykonania drobnych napraw w moim domu. Znalazłam na tym portalu specjalistę, który nie żądał fortuny za swoje usługi i był gotów przyjechać do mnie w dogodnych dla mnie godzinach. Bardzo spodobało mi się fachowe, wyważone podejście do pracy. Zdecydowanie, trafiłam na eksperta, który jest wart polecenia!

Agata

Potrzebowałam fachowca do zawieszenia karniszy i rolet. Specjalistę, który zgodził się zrealizować tę usługę znalazłam na OTOmistrz: wystarczyło po prostu umieścić zlecenie na stronie. Dostałam ponad 15 ofert, z których wybrałam wykonawcę z mojej dzielnicy, świadczącego usługi w przystępnej cenie. Polecam, bo taka współpraca jest naprawdę opłacalna.

Daria

Po tym, jak kupiłam mieszkanie, potrzebowałam fachowca, który niedrogo zrobiłby w nim drobne naprawy: nie znam się na wszystkim i nie mam na to czasu. Postanowiłam więc zaprosić eksperta — specjalistę udało się znaleźć na OTOmistrz. Nie tylko zrobił wszystko, o co prosiłam, ale także całkiem bezpłatnie pomógł przywrócić stabilność mojej szafie. Bardzo dziękuję!

Lola

Wcześniej sam robiłem w domu wszystkie drobne naprawy, ale teraz wiek już mi na to nie pozwala. Dlatego postanowiłem skorzystać z fachowej pomocy — zamówiłem ją na tej stronie. Cieszę się, że zaraz można tak łatwo znaleźć tego typu pomoc — jest to prawdziwy ratunek dla wszystkich osób, jak ja.

Michał

Bardzo dziękuję za szybką i wysokiej jakości instalację kuchenki gazowej w moim domu pod miastem! Moja stara kuchenka emitowała bardzo nieprzyjemny i oczywiście niebezpieczny zapach gazu, więc zdecydowałam się zamienić ją na nową. Teraz zastanawiam się, czy nie był to tylko problem z podłączeniem, a nie kwestia tego, że miałam stare urządzenie. Ale to nie ważne – cieszę się tym, że korzystam z nowego sprzętu.

Dorota

Na OTOmistrz zamówiłem fachowe podłączenie kuchenki do butli z gazem. Bardzo wygodne i tanie rozwiązanie, a teraz możemy bezproblemowo zostawać poza zgiełkiem miasta na dłuższy czas.

Maciej

Fachowcy wybranej na OTOmistrz firmy zrealizowali podłączenie 5 kuchenek gazowych w moim domku wypoczynkowym – teraz mam pięć całościowo wyposażonych mieszkań, które będę wynajmować w sezonie turystom. Zlecenie zostało zrealizowane bardzo punktualnie, odpowiednio i uważnie, wystawiona została faktura, dostałem też gwarancję. Polecam!

Martyna

Osobiście nawet nie próbowałem podłączyć samodzielnie kuchenki gazowej. Gaz to nie żart! Próba podłączenia bez żadnego doświadczenia, tylko korzystając ze zdjęć i instrukcji z Internetu, jest moim zdaniem raczej lekkomyślna. Usługi profesjonalnego wykonawcy nie są tak drogie, aby podjąć takie ryzyko, zamówić można je tu na portalu – szybko i wygodnie. Fachowcy ponadto będą mieli odpowiednie narzędzia montażowe, którymi większość z nas po prostu nie dysponuje. Ja właśnie skorzystałem z profesjonalnej pomocy i nie żałuję.

Andrzej

Fachowiec do podłączenia kuchenki gazowej przybył do mnie w ustalonych godzinach, wszystko zrobił bardzo szybko, dopływ gazu odbywa się bez problemów, czuję się bezpiecznie korzystając ze sprzętu. Zdecydowanie warto współpracować z firmami, które posiadają doświadczonych i odpowiedzialnych pracowników.

Marian

Poszukując ekipy do naprawy kolektora słonecznego trafiłam na OTOmistrz i zdecydowałam się tutaj złożyć swoje zamówienie. Dostałam od razu kilka ofert realizacji mojego zlecenia, nawiązałam współpracę z firmą, która miała duże doświadczenie. Zrobili wszystko tak, by było mi wygodnie, kolektor działa od kilku miesięcy bez żadnych zarzutów.

Marysia

Chciałam zainstalować kolektory słoneczne na dachu, ale większość “ekspertów” powiedziała mi, że nie jest to możliwe. Na OTOmistrz udało się jednak znaleźć fachowców, którzy wyeliminowali istniejące utrudnienia i zrobili dokładnie to, o co prosiłam. Jest to portal, na którym zgromadzeni są dobrzy fachowcy, więc polecam.

Dorota

Dla mnie kluczowym czynnikiem podczas wyboru specjalistów do montażu solarów był koszt kolektorów słonecznych dla domu jednorodzinnego. Wszystko uzgodniłem z managerem jeszcze przed tym, jak ekipa przybyła do mnie do domu, a więc całe zlecenie zostało zrealizowane na bardzo wysokim poziomie. Jestem ze wszystkiego jak najbardziej zadowolony.

Andrzej

Fachowcy posiadali wszystko, żeby montaż przebiegał bez potrzeby komunikowania się ze mną. Musiałam tylko otworzyć drzwi, a następnie zaakceptować pracę. Super podejście do klienta, widać, że każdy z pracowników zna się na tym, co robi.

Ewa

Montaż paneli solarnych został zrealizowany w ciągu dwóch dni, inne ekipy, do których dzwoniłem mówiły, że będą potrzebować co najmniej 1 tygodnia. Także cieszę się, że cena montażu solarów okazała się niższa, niż przewidywałem.

Piotr

Radek wykonał montaż parapetu w ustalonych terminach, zadbał o to, by prace przebiegały szybko, starannie, terminowo. Dał też kilka dobrych porad dotyczących naprawy okna. Jakość prac jest na najwyższym poziomie, dlatego polecam!

Oliwia

Montaż nowych parapetów stalowych i demontaż drewnianych został zrobiony szybko, dokładnie, jakościowo. Wszystko jest po prostu idealnie, a więc chętnie polecam. Jeśli chcecie powierzyć wykonanie prac instalacyjnych fachowcom – zdecydowanie warto złożyć zamówienie na OTOmistrz.

Krystyna

Myślałam, że to moje stare okna są winne temu, że tracimy ciepło, a okazało się, że trzeba zamontować nowe parapety. Fachowcy doradzili mi naprawdę tanią opcję – parapety z PCV. To rozwiązanie pasowało do mojego budżetu, a więc zgodziłam się. Jakość montażu okazała się bardzo wysoka, pracownik rzetelnie wykonał całe zamówienie.

Marysia

Bardzo zależało mi na tym, by montaż parapetów został wykonany szybko i bez potrzeby stałej kontroli z mojej strony. Szukałem więc ekipy doświadczonej, a jednocześnie dobrze ocenianej przez poprzednich klientów. Odpowiednią wyszukałem na portalu OTOmistrz. Sprawdziło się w 100%: cena przystępna, jakość na najwyższym poziomie, czas montażu – nawet krótszy, niż było ustalone.

Łukasz

Wymiana parapetów, którą zamówiłem na OTOmistrz, została wykonana na bardzo fachowym poziomie. Dodatkowo spodobało mi się, że mogłem wybierać między kilkoma firmami, oceniając ich doświadczenie i cennik. Wygodnie, a jednocześnie bezpiecznie, gdyż można powierzyć prace w swoim domu ekspertom.

Jarosław

Koszt audytu energetycznego okazał się nawet bardziej przystępny, niż oczekiwałam, a ze względu na to, że mam jeszcze młodą firmę, okazało się to dla mnie bardzo ważne. Mam nadzieję, że dzięki zaproponowanym rozwiązaniom będziemy mogli zredukować swoje wydatki.

Irena

Mamy dom podobny do sąsiadów, ale płacimy prawie 30% więcej za jego ogrzewanie. Postanowiliśmy więc zamówić usługę audytu energetycznego. Eksperta znaleźliśmy tu na OTOmistrz, okazał się prawdziwym fachowcem, wszystko zrobił bardzo dokładnie, więc polecam.

Judyta

Zamówiłam usługę audytu energetycznego dla mieszkania, dbamy o ekologię, a więc na naradzie rodzinnej postanowiliśmy zredukować maksymalnie zużywaną energię. Specjalista bardzo pomógł nam w realizacji tego zadania, serdecznie polecamy!

Daria

Cena audytu energetycznego czyste powietrze okazała się nawet niższa, niż myślałem, a oszczędności po zamówieniu specjalisty stały się widoczne już po miesiącu. Z całego serca polecam złożenie zamówienia na OTOmistrz: na moje zlecenie odpowiedzieli eksperci z wieloletnim doświadczeniem, którzy doskonale poradzili sobie ze stojącymi przed nimi zadaniami.

Andrzej

Usługa audytu energetycznego to rozwiązanie, z którego w naszych czasach powinien skorzystać każdy – jest to ważne zarówno ze względu na możliwość zredukowania wydatków na przykład na ogrzewanie mieszkania, jak i dbanie o ekologię. Osobiście zlecałam wykonanie audytu przez OTOmistrz: jest to bardzo wygodne, fachowcy, z którymi współpracowałam, okazali się prawdziwymi ekspertami.

Eduard

Na OTOmistrz zgłosiłam się z zamówieniem: w całym trzypokojowym mieszkaniu konieczna była wymiana okien. Wszystkie pomiary zostały wykonane przez ekipę, która później była zaangażowana w instalację. Umożliwiło to natychmiastowe uwzględnienie wszystkich szczegółów już na etapie pomiaru! Okna zostały dostarczone przed terminem, co było świetne. Montaż okien przebiegł szybko, pracownicy bardzo starannie uszczelnili wszystkie szwy.

Magdalena

Za radą znajomych wyszukałem fachowców do montażu okien na tym portalu. Złożyłem zamówienie montażu dwóch okien w pokoju i nie żałowałem decyzji. Wszystko zostało wykonane w mgnieniu oka, tak jak potrzebowałem. Cena jest do zaakceptowania, a dodatkowo praca wykonana profesjonalnie i schludnie.

Jarek

W pobliżu domu przebiega ruchliwa droga, która nie dawała wytchnienia w dzień ani w nocy. Dlatego bardzo chciałam zainstalować okna o podwyższonej izolacyjności akustycznej. Przy zamawianiu okien wszystkie moje życzenia zostały wzięte pod uwagę. Teraz w domu jest cicho, jasno, ciepło i wygodnie.

Dominika

Świetne okna, wszystko zostało zrobione na czas i w wysokiej jakości. Dziękuję dostawcom okien, a także Przemkowi, który montował okna, wszystko w porządku, starannie, więc polecamy!

Iwi

Ekipę montażystów, których usługi zostały zamówione na OTOmistrz wyróżniały punktualność i cierpliwość. Firma zajmowała się także produkcją okien, byłem zachwycony z jakości obsługi logistycznej i terminowości dostaw. Sam montaż okien drewnianych przebiegł bez zarzutów, okna wyglądają świetnie, są doskonale dopasowane, nie przepuszczają hałasu.

Michał

Michał, fachowiec, którego znalazłem na OTOmistrz – to prawdziwy profesjonalista! Na prośbę przyszedł obejrzeć miejsce instalacji zmywarki, udzielił darmowych rekomendacji, zasugerował, które urządzenie kupić. Przybył w uzgodnionym dniu i wykonał montaż w ciągu kilku godzin! Teraz wszystko działa jak w zegarku.

Przemysław

Dziękuję Piotrowi za zainstalowanie zmywarki. Minęły dwa miesiące i wszystko działa dobrze! Dostaliśmy porady, jak dokonać pierwszego uruchomienia sprzętu, jak dbać o niego podczas korzystania i te porady były całkiem za darmo. Zmywarka została doskonale dopasowana do zabudowy. Praca, która naprawdę jest warta polecenia!

Barbara

Po raz pierwszy korzystałam z portalu, a więc obawiałam się, że nie uda mi się znaleźć tutaj odpowiedniego fachowca. Okazało się jednak, że moje zmartwienia były niepotrzebne: trafiłam na świetnego fachowca, który pomógł mi ze wszystkim – od wyboru zmywarki po jej montaż. Polecam, jeśli chcecie, by wyposażeniem waszego domu zajmowali się fachowcy.

Izabela

Podłączenie zmywarki pod kran zostało zrealizowane w tym samym dniu, w którym złożyłam zamówienie! Nie wierzyłam, że będzie to możliwe, ale się udało! Zmywarka została ustawiona w dobrym miejscu, nie hałasuje podczas pracy, ogólnie działa bez żadnych zarzutów.

Beata

Nie miałem czasu, żeby dokonać montaż zmywarki samodzielnie, a więc postanowiłem skorzystać z pomocy fachowców. Specjalisty szukałem na OTOmistrz – już kilka razy korzystałem z różnych usług na tym portalu. Zarówno z jakości, jak i ceny montażu zmywarki jestem w całości zadowolony, a więc chętnie polecam także wszystkim innym zainteresowanym.

Adrian

Zdecydowałam się zamówić instalację odgromową na dachu ze styropianem: podczas każdej burzy strasznie się stresowałam, aby nie stało się coś złego. Fachowcy świetnie poradzili sobie ze wszystkim, zadbali o najmniejszy szczegół, więc jestem bardzo zadowolona. Portal do wyszukiwania fachowców także okazał się bardzo wygodny, z całego serca polecam!

Marysia

Na OTOmistrz wyszukałem ekipę do montażu instalacji odgromowej w domu jednorodzinnym. Fachowo doradzili mi z wyborem marki i modelu urządzenia, pomogli z jego instalacją, a także udzielili zaleceń dotyczących dalszej obsługi. Cena montażu instalacji odgromowej okazała się nawet niższa, niż oczekiwałem, serdecznie polecam tę firmę.

Radek

Podstawowym czynnikiem, który decydował o wyborze firmy, był dla mnie koszt instalacji odgromowej. Rzeczywiście obawiałam się, że niska cena będzie wiązać się z niską jakością prac, ale okazało się, że nie było warto się martwić — fachowcy bardzo rzetelnie podeszli do planowania i zakupu sprzętu. Teraz czuję się bezpiecznie podczas każdej burzy.

Agata

Bardzo mi zależało, żeby montaż instalacji odgromowej był zrealizowany zgodnie z przepisami prawa budowlanego. Jeszcze przed zleceniem prac omówiłem to z pracownikiem wybranej firmy, więc sam proces montażu przebiegał bez jakichkolwiek problemów i utrudnień.

Zbigniew

Zamawiałem ukrytą instalację odgromową. Cena, jakość, wygląd — wszystko naprawdę jest super. Ekspertów znalazłem na tej stronie, dojechali do mojej miejscowości, mieli cały niezbędny sprzęt, pomogli z zakupem piorunochronów. Wygodna i opłacalna współpraca, jestem pewien, że doceni to każdy!

Andrzej

Na OTOmistrz szukałam ekipy do montażu kuchni IKEA. Zajęło mi to nie więcej niż pół godziny: najpierw zamieściłam zlecenie, trochę poczekałam pijąc kawkę i dostałam od razu 3 oferty od fachowców z mojego miasta. Wybrałam firmę na podstawie opinii innych klientów i ceny montażu mebli IKEA. Jestem całościowo zadowolona z jakości realizacji zlecenia i kreatywnego podejścia.

Marysia

Wykonawca wszystko zrobił wspaniale, a cena okazała się nawet niższa niż w IKEA. Polecam, jeśli zależy wam zarówno na jakości, jak i oszczędzaniu kosztów. Dla mnie też ważne było, by meble zostały dostosowane do moich potrzeb, wiedziałem, że będzie skutkowało to utratą gwarancji, ale nie dałoby się inaczej. Wszystko, o co prosiłem, zostało wykonane bardzo dokładnie.

Piotr

Pomimo tego, że mieszkam w małej miejscowości, udało mi się znaleźć fachowca, który zgodził się przyjechać i dokonać montażu mebli IKEA. Wszystko znajduje się na tych miejscach, na których chciałem, drzwiczki, półki — wszystko funkcjonuje bez zarzutów. Z całego serca polecam!

Wojciech

Przyjechała do mnie ekipa złożona z dwóch fachowców, więc szybko poradzili sobie z montażem szafy, sofy i stolika toaletowego, które były zakupione w sieci IKEA. Cena montażu okazała się przystępna, jakość — bez zarzutów. Meble stoją równo, wszystko otwiera się bez problemów, nie wydają dźwięków podczas użytkowania.

Dominika

Najlepsza ocena pod każdym względem! Widać, że fachowcy dobrze znają się na tym, co robią i wykonują zlecenie tego typu już nie pierwszy raz. Jeśli zależy wam na tym, by meble IKEA zostały złożone szybko i niedrogo, moim zdaniem najlepszą opcją będzie wyszukiwanie fachowca gotowego zrealizować takie zlecenie właśnie na tym portalu.

Magda

W OTOmistrz zamówiłem montaż napędu bramy dwuskrzydłowej: ciągle coś usprawniam w swoim domu i był to kolejny etap takich prac. Zdecydowanie jestem zadowolony zarówno z tego, jak ekipa podeszła do realizacji mojego zamówienia, jak i z komunikacji z pracownikami firmy oraz ceny montażu automatyki na bramie. Zdecydowanie zamówienie na OTOmistrz to rozwiązanie warte polecenia.

Radek

Montaż bramy przesuwnej z napędem został zrealizowany w ciągu jednego dnia. Fachowcy sami kupili niezbędne elementy systemu automatycznego i dokonali ich montażu pod moją nieobecność. Opłata za usługi okazała się niewysoka, a jakość realizacji – na najwyższym poziomie. Jeśli poszukujecie ekspertów – wystarczy tak, jak ja – zostawić zlecenie na OTOmistrz.

Michał

W naszym nowym domu pod miastem zainstalowaliśmy system smart home, ale brakowało jeszcze automatyki do bramy. Fachowców, którzy zaoferowali wygodne warunki montażu napędu bramy wyszukałem na OTOmistrz. Spodobały mi się opinie pozostawione przez innych klientów, więc postanowiłem nawiązać współpracę. Jestem jak najbardziej zadowolony, a więc także postanowiłem zostawić opinię tutaj.

Jan

Zarówno cena montażu automatyki bramy, jak i jakość świadczenia usługi są na wysokim poziomie. Rzadko pozostawiam opinie o zamawianych online usługach, ale tym razem byłam naprawdę zaskoczona – wszystko zostało zrobione nawet lepiej, niż oczekiwałam! Cieszę się, że za pomocą OTOmistrz udało mi się wyszukać tak świetnych fachowców.

Justyna

Mocowanie siłowników do bramy, które sam kupiłem w sklepie, pracownicy wybranej przeze mnie firmy zrealizowali w ciągu jednego dnia. Bardzo rzetelnie podeszli do wszystkich szczegółów, brama działa naprawdę niezawodnie, na czym mi zależało.

Oswald

Poszukiwałem elektryka, który jak najdokładniej mógłby zainstalować w mojej kuchni płytę indukcyjną. Spodobało mi się, że nie musiałem martwić się o szczegóły: pracownik posiadał wszystko, co było potrzebne do instalacji, a zlecenie zrealizował bardzo szybko – w ok. 1,5 godz.

Andrzej

Potrzebowałam fachowca, który zainstaluje płytę indukcyjną w moim domu pod miastem. Udało mi się nawiązać współpracę z naprawdę fachową ekipą, którą wyszukałam na OTOmistrz. Wiedzą, co robią, a dodatkowo cena instalacji płyty indukcyjnej jest jak najbardziej przystępna.

Dorota

Cieszę się, że nie złożyłem zamówienia w pierwszej lepszej firmie, a postanowiłem zamówić instalację płyty indukcyjnej w OTOmistrz. Fachowcy są bardzo rzetelni nawet w sprawie najmniejszych szczegółów, także uważnie wysłuchali wszystkich moich wymagań dotyczących miejsca i jakości montażu.

Igor

Wszystko jest super, trafiłam na naprawdę wykwalifikowanego fachowca, który szybko zrealizował instalację, a także dał korzystne zalecenia dotyczące dalszej eksploatacji płyty indukcyjnej i oszczędzania energii elektrycznej! Jak dla mnie – mega!

Marzena

Postanowiłam wymienić stary piec gazowy na płytę indukcyjną. Na OTOmistrz od razu wybrałam ekipę, z którą zdecydowałam się współpracować, a fachowcy zajęli się już wszystkimi szczegółami: pomogli z wyborem odpowiedniego sprzętu, dostarczyli go pod wskazany adres i dokonali instalacji. Wszystko działa bez zarzutów, jestem w 100% zadowolona.

Marian