Osuszanie budynków

Jedyną i najwłaściwszą opcją pozbycia się efektu powodzi w różnego typu budynkach, niezależnie od powodów jej wystąpienia jest zaproszenie do pracy zespołu inżynierów do osuszania budynku, w tym sufitu, ścian i podłogi Takich fachowców można znaleźć korzystając z usług portalu OTOmistrz.

Zamówienie
Osuszanie budynków

Usługi osuszania domów

Osuszanie domów i mieszkań to kompleksowa usługa, składająca się z przeprowadzenia prac badawczych zarówno w samych pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, gdyż w przypadku silnej powodzi może wystąpić także potrzeba osuszania gruntów, fundamentu, piwnic itp.

Przed zrealizowaniem usługi w zakresie osuszania domu lub działki, fachowcy obowiązkowo realizują prace badawcze, obejmujące:

 • pomiar poziomu wód gruntowych;
 • ustalenie charakterystyk gruntu;
 • wskazanie podstawowych cech reliefu;
 • sezonowe zmiany charakterystyk gruntów na działce;
 • występowanie wcześniejszych systemów odwodnienia.

Dlaczego warto zamówić usługę osuszania na OTOmistrz?

Wśród zalet zamówienia fachowego osuszania domów w Polsce należy wymienić:

 • osuszenie nawet bardzo dużych powierzchni w krótkim czasie;
 • w wyniku stosowania nowoczesnych urządzeń w pomieszczeniach nie tworzy się nadmiernie wysoka temperatura;
 • osuszanie pomieszczeń pozwala skutecznie chronić się przed rozwojem pleśni i grzybów;
 • usługa świadczona jest kompleksowo, pozwala pozbywać się wilgoci w ścianach, podłodze, sufitach, a także samym powietrzu wewnątrz pomieszczenia;
 • w procesie suszenia nie tworzy się kurz;
 • nie ma potrzeby demontowania i wynoszenia mebli z pomieszczeń;
 • można pozostać w mieszkaniu podczas procesu suszenia;
 • do osuszania pomieszczeń dobierane są najbardziej odpowiednie metody i nigdy nie są stosowane środki chemiczne.

Eksperci z portalu OTOmistrz podejmują się wszelkich zleceń i po podpisaniu umowy gwarantują 100% skuteczny wynik osuszania.

Cena osuszania domów i mieszkań jest znacznie niższa niż koszt remontu, ponadto zamawiając usługi prawdziwych fachowców rozwiązujesz problem zalania raz na zawsze, a nie maskujesz go świeżym wykończeniem. 

5+ lat na rynku
90+ usług w ofercie
744 zamówień w trakcie realizacji
2451 zrealizowanych zamówień

Opinie - Osuszanie budynków

Po zalaniu mojego biura natychmiast skontaktowałam się z firmą świadczącą usługi osuszania budynków. O 4 rano eliminowaliśmy problem sami, a o 7 przyjechali do mnie fachowcy z firmy, którą wybrałam na OTOmistrz. Szybko wybrali odpowiedni sposób, a zlecenie zrealizowali w ciągu 3 dni. Również jestem bardzo zadowolona ceną osuszania pomieszczenia.

Wiola

Za pomocą OTOmistrz zamawiałam osuszenie powietrza w domu. Ta usługa jest potrzebna dość często ze względu na schorzenie męża. Podoba mi się, że na OTOmistrz zawsze można znaleźć wolną ekipę, a jakość realizacji zleceń pozostaje na bardzo wysokim poziomie.

Ewa

Osuszanie działki budowlanej zostało wykonane dokładnie w taki sposób, jaki chciałem. Miałem pewne wątpliwości, ale fachowiec upewnił mnie, że wybrałem odpowiednie rozwiązanie. Super, że można znaleźć specjalistę przez Internet tak szybko i łatwo. Dziękuję, OTOmistrz! 

Bartek

Przed osuszaniem gruntów na mojej działce fachowcy z wybranej na OTOmistrz firmy przeprowadzili wielostronne badania, po których wybrana została odpowiednia metoda osuszania. Same prace zrealizowano więc naprawdę skutecznie, jestem bardzo zadowolony, od roku nie mam już problemów z nadmiarem wody.

Jan

Mam małą piwnicę i kiedy została zalana, myślałem, że już nie da się znaleźć rozwiązania tego problemu. Fachowiec z firmy wybranej na OTOmistrz doradził mi zamówienie usługi osuszania piwnicy od zewnątrz. Cena okazała się przystępna, w ciągu paru dni problem został rozwiązany. Polecam! 

Piotr

Zostaw prośbę o usługę

Specjalista skontaktuje się z Tobą jak najszybciej