Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Ozonowanie

Ozonowanie

Wait...
People

Mamy 14 453 wykonawców z nich 1867 specjalistów jest online i gotowych do pomocy

Jednym kliknięciem dobierzemy najbardziej doświadczonych wykonawców.
Podaj swoją lokalizację - najdziemy najlepszego wykonawcę!

Zaoszczędź nawet do 40% kosztu prac na usłudze — Ozonowanie - już teraz.

40% oszczędności 40% realnych oszczędności
Sprawdzeni specjaliści Certyfikowani fachowcy
Oszczędzaj czas Zaoszczędź swój czas

Dlaczego Ozonowanie są zamawiane u fachowców OTOmistrz?

 • Uczciwy cena bez ukrytych prowizji
 • Wykwalifikowani wykonawcy
 • Projekty o dowolnym poziomie złożoności
 • Współpraca na podstawie umowy i z gwarancją
 • Nowoczesne technologie
 • 0% Prowizji
 • 5 Lat na rynku
 • 5000+ Opinii
 • 10 000+ Wykonanych zleceń
Znajdź wykonawcę
Ozonowanie

Nasi klienci nam ufają

Realne opinie naszych klientów na temat: Ozonowanie

Powody do współpracy z nami

Darmowa konsultacja
Obliczenie kosztu usług przed współpracą
Wszystko robimy na czas Wszystko robimy na czas
Bez pośredników Bez pośredników
elements Master

Podczas konsultacji poznasz:

 • 01 Terminy realizacji zlecenia
 • 02 Sposoby bezpłatnego umówienia wykonawcy
 • 03 Kontakty do wykonawców z Twojego miasta
 • 04 Gotowy kosztorys

Wypełnij formularz, a my dobierzemy wykonawcę zgodnie z Twoim zgłoszeniem

Wait...

Nadal masz jakieś pytania?

Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, pamiętaj, że nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami, a operator odpowie jak najszybciej!

Ile to kosztuje?
Dla Ciebie, jako klienta, usługa jest świadczona bezpłatnie. Płacisz tylko za usługi fachowca lub specjalisty (nasz serwis nie pobiera dodatkowych opłat). Koszt pracy jest wyliczany indywidualnie dla każdego zamówienia. Należy wypełnić formularz, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zbierze wszystkie informacje o pracach, jakie należy zrealizować. Po rozmowie z Tobą zostanie przeprowadzona kalkulacja, a także przygotowany bezpłatny kosztorys do zapoznania.
Terminy realizacji zamówień.
Każdy termin jest ustalany indywidualnie. Składasz zamówienie na stronie, następnie w ciągu 20 minut nasz manager kontaktuje się z Tobą i zbiera informacje o zamówieniu. W kolejnym kroku specjalista lub fachowiec oblicza dokładny czas realizacji zamówienia i uzgadnia z Tobą termin pracy! Wszystkie prace staramy się wykonywać jak najszybciej od momentu złożenia zamówienia.

Usługa ozonowania

Co to jest ozonowanie i co ono daje?

 

Jako najsilniejszy utleniacz na świecie, ozon na poziomie chemicznym, wchodząc w interakcje z cząsteczkami organicznymi i nieorganicznymi, rozkłada je na najprostsze składniki. Tym samym w procesie ozonowania usuwane zostają potencjalne źródła infekcji i brzydkiego zapachu — nie tylko te znajdujące się na powierzchni, ale i ukryte w najbardziej trudno dostępnych miejscach.

Ozonowanie mieszkań i pomieszczeń pozwala nie tylko zwalczyć nieprzyjemne zapachy, ale także niszczy bakterie, wirusy i grzyby, eliminując w ten sposób przyczynę niepożądanych skutków. Ozon jest 300 razy skuteczniejszy niż inny popularny środek dezynfekujący, czyli chlor. Jednak w przeciwieństwie do chloru, ozon szybko się rozkłada, zamieniając się w tlen. Oznacza to, że do jego eliminacji nie są potrzebne żadne odczynniki. Jak świadczą liczne opinie o ozonowaniu pomieszczeń, wystarczy przeprowadzenie maksymalnie godzinnego wietrzenia pomieszczenia po wykonaniu ozonowania, aby mogło się ono stać ponownie wykorzystywane.

Usługa ozonowania i jej podstawowe rodzaje

 

Podstawowe usługi, które świadczą nasi wykonawcy od ozonowania— to ozonowanie mieszkań i pomieszczeń użytkowych. Można także zrealizować ozonowanie pokoju, ozonowanie samochodu lub klimatyzacji. Wszystkie te usługi świadczą z wykorzystaniem nowoczesnych potężnych ozonatorów oraz wyposażenia ochronnego dla pracowników, dodatkowo ciągle usprawniają technikę ozonowania, pozwalającą na kompleksową realizację zleceń, nawet tych dotyczących najbardziej trudnych do wyeliminowania zapachów.

Dość często klienci zamawiają u nas ozonowanie pokoju dziecka: ta procedura pozwala maluchowi dorastać w komfortowym i bezpiecznym mikroklimacie, a w przypadku posiadania u kogokolwiek z członków rodziny alergii jest wręcz niezbędna. Usługa ozonowania biura z kolei pomoże pracownikom wykonywać swoje obowiązki w sposób bardziej produktywny, gdyż będą oddychać czystym powietrzem, natomiast w okresie epidemii wirusów ochroni ich także przed zachorowaniami.

Dlaczego warto zamówić usługę ozonowania na naszej platformie

Przystępna cena ozonowania pomieszczeń i mieszkań jest zdecydowanie ważną, ale nie jedyną naszą zaletą. Nasi wykonawcy posiadając wieloletnie doświadczenie działalności na polskim rynku, dysponują także nowoczesnym sprzętem, a do rozwiązania każdego problemu i realizacji każdego z naszych zleceń podchodzą w sposób kompleksowy. Zestaw świadczonych usług obejmuje:

 • Ozonowanie pomieszczeń mieszkalnych i niemieszkalnych, a także samochodów;
 • Sterylizację magazynów i chłodni;
 • Dezynfekcję i wydłużenie okresu przydatności żywności do spożycia;
 • Usunięcie pleśni i grzybów, w tym tych, których nie dało się usunąć za pomocą środków chemicznych;
 • Dezynsekcję.

Wszystkie prace w zakresie ozonowania domów, mieszkań i biur realizowane na podstawie umowy, przestrzegając zasad bezpieczeństwa i dbając o wygodę naszych klientów. Zadzwoń do naszych managerów i upewnij się osobiście, że usługa ozonowania w Polsce jest stworzona właśnie dla Ciebie! Przekonały się już o tym setki naszych klientów z całego kraju, o czym świadczą ich pozytywne opinie o ozonowaniu pomieszczeń przez specjalistów naszej platformy.