Ozonowanie

Spośród technologii oczyszczania powietrza, które są dostępne na współczesnym rynku, najbardziej efektywną, ekonomiczną i jednocześnie przyjazną środowisku jest ozonowanie. Zastosowanie ozonowania pozwala również pozbyć się obcych zapachów w pomieszczeniu oraz rozwiązuje problem dezynsekcji i dezynfekcji. Zachęcamy do zamówienia usługi ozonowania na naszej platformie!

Ozonowanie

Usługa ozonowania

Co to jest ozonowanie i co ono daje?

 

Jako najsilniejszy utleniacz na świecie, ozon na poziomie chemicznym, wchodząc w interakcje z cząsteczkami organicznymi i nieorganicznymi, rozkłada je na najprostsze składniki. Tym samym w procesie ozonowania usuwane zostają potencjalne źródła infekcji i brzydkiego zapachu — nie tylko te znajdujące się na powierzchni, ale i ukryte w najbardziej trudno dostępnych miejscach.

Ozonowanie mieszkań i pomieszczeń pozwala nie tylko zwalczyć nieprzyjemne zapachy, ale także niszczy bakterie, wirusy i grzyby, eliminując w ten sposób przyczynę niepożądanych skutków. Ozon jest 300 razy skuteczniejszy niż inny popularny środek dezynfekujący, czyli chlor. Jednak w przeciwieństwie do chloru, ozon szybko się rozkłada, zamieniając się w tlen. Oznacza to, że do jego eliminacji nie są potrzebne żadne odczynniki. Jak świadczą liczne opinie o ozonowaniu pomieszczeń, wystarczy przeprowadzenie maksymalnie godzinnego wietrzenia pomieszczenia po wykonaniu ozonowania, aby mogło się ono stać ponownie wykorzystywane.

Usługa ozonowania i jej podstawowe rodzaje

 

Podstawowe usługi, które świadczą nasi wykonawcy od ozonowania— to ozonowanie mieszkań i pomieszczeń użytkowych. Można także zrealizować ozonowanie pokoju, ozonowanie samochodu lub klimatyzacji. Wszystkie te usługi świadczą z wykorzystaniem nowoczesnych potężnych ozonatorów oraz wyposażenia ochronnego dla pracowników, dodatkowo ciągle usprawniają technikę ozonowania, pozwalającą na kompleksową realizację zleceń, nawet tych dotyczących najbardziej trudnych do wyeliminowania zapachów.

Dość często klienci zamawiają u nas ozonowanie pokoju dziecka: ta procedura pozwala maluchowi dorastać w komfortowym i bezpiecznym mikroklimacie, a w przypadku posiadania u kogokolwiek z członków rodziny alergii jest wręcz niezbędna. Usługa ozonowania biura z kolei pomoże pracownikom wykonywać swoje obowiązki w sposób bardziej produktywny, gdyż będą oddychać czystym powietrzem, natomiast w okresie epidemii wirusów ochroni ich także przed zachorowaniami.

Dlaczego warto zamówić usługę ozonowania na naszej platformie

Przystępna cena ozonowania pomieszczeń i mieszkań jest zdecydowanie ważną, ale nie jedyną naszą zaletą. Nasi wykonawcy posiadając wieloletnie doświadczenie działalności na polskim rynku, dysponują także nowoczesnym sprzętem, a do rozwiązania każdego problemu i realizacji każdego z naszych zleceń podchodzą w sposób kompleksowy. Zestaw świadczonych usług obejmuje:

  • Ozonowanie pomieszczeń mieszkalnych i niemieszkalnych, a także samochodów;
  • Sterylizację magazynów i chłodni;
  • Dezynfekcję i wydłużenie okresu przydatności żywności do spożycia;
  • Usunięcie pleśni i grzybów, w tym tych, których nie dało się usunąć za pomocą środków chemicznych;
  • Dezynsekcję.

Wszystkie prace w zakresie ozonowania domów, mieszkań i biur realizowane na podstawie umowy, przestrzegając zasad bezpieczeństwa i dbając o wygodę naszych klientów. Zadzwoń do naszych managerów i upewnij się osobiście, że usługa ozonowania w Polsce jest stworzona właśnie dla Ciebie! Przekonały się już o tym setki naszych klientów z całego kraju, o czym świadczą ich pozytywne opinie o ozonowaniu pomieszczeń przez specjalistów naszej platformy.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o ozonowanie

Właściciel mieszkania, które kupiliśmy, dużo palił i żadne wietrzenie nie pomogło rozwiązać problemu zapachu po papierosach. Postanowiliśmy zamówić usługę ozonowania przez OTOmistrz i byliśmy bardzo zadowoleni z rezultatu: pomieszczenie stało się sterylnie czyste, wszystkie obce zapachy całkowicie zniknęły. Miejmy nadzieję, że na zawsze.

Dariusz

Raz w roku zamawiamy ozonowanie wnętrza auta i jesteśmy bardzo zadowoleni: jest to bezpieczniejsze, lepsze i szybsze niż zwykłe pranie chemiczne. Jeśli chcesz zawsze czuć się komfortowo w samochodzie, skorzystaj z tej usługi na OTOmistrz!

Ola

Nasz najmłodszy synek, który ma 6 lat, jest alergikiem, dlatego szczególnie ważne jest dla nas, aby dom był wolny od kurzu i patogenów, a jednocześnie sprzątanie odbywało się metodami przyjaznymi dla środowiska. Dlatego kilka razy w roku korzystamy z usługi ozonowania pomieszczeń na tej platformiei jesteśmy bardzo zadowoleni.

Grzegorz

Ozonowanie przeprowadzone przez zespół fachowców przygotowany do realizacji zlecenia w 100% było doskonałym rozwiązaniem problemu pleśni, która pojawiła się w naszym mieszkaniu tej jesieni. W ciągu zaledwie godziny mieszkanie stało się czyste i świeże, czuć dała się przyjemna świeżość, jak przez kilka dni po deszczu! Efekt jest szczególnie widoczny na kafelkach — wyglądają jak nowe!

Kacper

Jestem bardzo zadowolona z jakości ozonowania biura, wykonanego przez fachowców tego serwisu. Posiadają wszystko: sam ozonator, ubrania ochronne. Dodatkowo dokładnie opowiedzieli mi o tym, co daje ozonowanie — nie do końca rozumiałam, jak przebiega ta procedura. Generalnie jestem bardzo zadowolona.

Danuta