Ozonowanie w Warszawie


Ozonowanie to sprawdzony sposób na skuteczne rozwiązywanie problemów, takich jak występowanie bakterii, zarazków, wirusów oraz rozprzestrzenianie się pleśni i pleśni. Zamów zabieg ozonowania w Warszawie w rozsądnej cenie w naszej firmie!
Ozonowanie to sprawdzony sposób na skuteczne rozwiązywanie problemów, takich jak występowanie bakterii, zarazków, wirusów oraz rozprzestrzenianie się pleśni i pleśni. Zamów zabieg ozonowania w Warszawie w rozsądnej cenie w naszej firmie!

Usługi

Ozonowanie mieszkań Ozonowanie pomieszczeń Ozonowanie samochodu Ozonowanie klimatyzacji

Ozonowanie mieszkań

Ozonowanie mieszkania w Warszawie to niedrogi i wysokiej jakości sposób na rozwiązanie problemów związanych z występowaniem nieprzyjemnego zapachu, pyłu zawieszonego lub złych parametrów chemicznych powietrza. Ponadto ozonowanie mieszkań w Warszawie pomaga zniwelować taki problem, jak pojawienie się w domu pcheł, mrówek i karaluchów. Szczególnie polecamy wykonanie ozonowania późną wiosną i wczesnym latem w mieszkaniach, w których przebywają alergicy, a także jesienią, w celu pozbycia się patogennych wirusów i bakterii, nie tylko grypy, ale także np. opryszczki lub zapalenia wątroby. Ozonowanie w Warszawie będzie niezastąpione również po wykonanych remontach i w sytuacjach, gdy mieszkanie uległo pożarowi, ponadto nasz zespół jest również zamawiany do domów, w których konieczne jest pozbycie się trującego zapachu. Nasze ceny ozonowania mieszkań w Warszawie zawsze pozostają dostępne, a stałym klientom firmy przysługują zniżki.

od 200 zł Zamów

Ozonowanie pomieszczeń

Ozonowanie pomieszczeń biurowych i produkcyjnych — to usługa, która jest coraz częściej zamawiana w Warszawie i okolicach. Po tym, jak klienci dowiadują się — co to jest ozonowanie, obowiązkowo chcą zaprosić naszych specjalistów. Nic dziwnego. Usługa ozonowania pomieszczeń  w Warszawie jest tania, a jednocześnie wspaniale sprawdza się na przykład w celu czyszczenia i dezynfekcji dużych lodówek i chłodni w magazynach, systemów klimatyzacji w przedsiębiorstwach i biurach, a nawet dezynfekcji środków transportu publicznego. Cena ozonowania pomieszczeń w Warszawie w naszej firmie jest ustalana na podstawie prostych i zrozumiałych kryteriów, a klienci, którzy współpracują z nami na stałe, mogą także liczyć na dodatkowe zniżki.

od 200 zł Zamów

Ozonowanie samochodu

Wysokiej jakości eliminacja zapachów i patogenów to czasochłonne i trudne zadanie, którego wiele serwisów samochodowych nie potrafi wykonać, ponieważ nawet wysokiej jakości myjnia często nie rozwiązuje problemu, a jedynie go maskuje. Po tym, jak zapach środka czyszczącego znika, ponownie powraca problem nieprzyjemnego zapachu w kabinie samochodu. Powód jest prosty — bakterie i mikroorganizmy znajdują się nie tylko w górnych warstwach tapicerki, ale także w jej głębi i aby je usunąć potrzebne są naprawdę radykalne rozwiązania. Proces ozonowania samochodu w Warszawie trwa nie dłużej niż 30 minut, absolutnie wszystkie elementy wnętrza auta poddawane są wysokiej jakości obróbce, łącznie z pokrowcami, tapicerką i siedzeniami, które gromadzą najwięcej zapachu. Wszystko to pozwala zagwarantować doskonały efekt realizacji zlecenia. Dodatkowym atutem jest niska cena ozonowania samochodu w Warszawie.

od 100 zł Zamów

Ozonowanie klimatyzacji

Wentylatory i klimatyzatory nie tylko szybko pokrywają się kurzem, ale także gromadzą dużą liczbę patogenów, które podczas pracy urządzeń wracają do pomieszczenia i są wdychane przez człowieka. Rozwiązaniem problemu może stać się ozonowanie klimatyzacji w Warszawie, które pozwala dezynfekować nawet trudno dostępne i niedostępne miejsca oraz sprawić, że powietrze będzie czyste, świeże i bezpieczne dla ludzi oraz ich pupili.

od 120 zł Zamów

O nas

Dlaczego warto zamówić ozonowanie w naszej firmie?

Zamawiając usługę ozonowania w naszej firmie w Warszawie zyskujesz liczne korzyści:

 • Ozon jest co najmniej 300 razy bardziej skuteczny niż inne środki chemiczne, które są wykorzystywane do czyszczenia i eliminacji zapachów;
 • Efekt ozonowania w Warszawie jest zauważalny od razu, eliminacja zapachów z pomieszczenia następuje w ciągu 1 dnia;
 • Jakość oczyszczania powietrza w pomieszczeniach będzie znacznie wyższa niż w przypadku stosowania jakichkolwiek innych środków, a koszt oczyszczania ozonem z pewnością będzie niższy, niż przy użyciu chemikaliów;
 • Po zakończeniu ozonowania w pomieszczeniu nie pozostaną żadne toksyczne odczynniki, a to również oznacza, że ​​nie ma potrzeby czyszczenia i wycierania powierzchni po użyciu ozonizatora.
4 Zamówienia w realizacji
5+ Lata doświadczenia
463 Zadowoleni klienci

Opinie

Opinie o ozonowaniu w Warszawie zrealizowanym przez naszej firmy

Ocena
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Thank you

review was added as a draft

you will see it after moderation

Warszawa

Właściciel mieszkania, które kupiliśmy w Warszawie, dużo palił i żadne wietrzenie nie pomogło rozwiązać problemu zapachu po papierosach. Postanowiliśmy zamówić usługę ozonowania w tej firmie i byliśmy bardzo zadowoleni z rezultatu: pomieszczenie stało się sterylnie czyste, wszystkie obce zapachy całkowicie zniknęły. Miejmy nadzieję, że na zawsze.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Dariusz
Dariusz
Warszawa

Raz w roku zamawiamy ozonowanie wnętrza auta w Warszawie i jesteśmy bardzo zadowoleni: jest to bezpieczniejsze, lepsze i szybsze niż zwykłe pranie chemiczne. Jeśli chcesz zawsze czuć się komfortowo w samochodzie, skorzystaj z tej usługi!

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Ola
Ola
Warszawa

Nasz najmłodszy synek, który ma 6 lat, jest alergikiem, dlatego szczególnie ważne jest dla nas, aby dom był wolny od kurzu i patogenów, a jednocześnie sprzątanie odbywało się metodami przyjaznymi dla środowiska. Dlatego kilka razy w roku korzystamy z usługi ozonowania pomieszczeń w Warszawie w tej firmie i jesteśmy bardzo zadowoleni.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Grzegorz
Grzegorz
Warszawa

Ozonowanie w Warszawie przeprowadzone przez zespół fachowców przygotowany do realizacji zlecenia w 100% było doskonałym rozwiązaniem problemu pleśni, która pojawiła się w naszym mieszkaniu tej jesieni. W ciągu zaledwie godziny mieszkanie stało się czyste i świeże, czuć dała się przyjemna świeżość, jak przez kilka dni po deszczu! Efekt jest szczególnie widoczny na kafelkach — wyglądają jak nowe!

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Kacper
Kacper
Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z jakości ozonowania biura w Warszawie, wykonanego przez pracowników tej firmy. Posiadają wszystko: sam ozonator, ubrania ochronne. Dodatkowo dokładnie opowiedzieli mi o tym, co daje ozonowanie — nie do końca rozumiałam, jak przebiega ta procedura. Generalnie jestem bardzo zadowolona.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Danuta
Danuta

O usłudze

Osobliwości świadczenia usługi ozonowania w Warszawie

Ozonowanie w Warszawie — to tania, ekologiczna i dostępna dla każdego klienta usługa, pozwalająca na pozbycie licznych problemów, powstających w procesie eksploatacji pomieszczeń mieszkalnych i niemieszkalnych, w tym:
 • Zapachu tytoniu, pleśni, zgnilizny;
 • Zapachu spalenizny po pożarze;
 • Zanieczyszczenia pomieszczeń chorobotwórczymi mikroorganizmami;
 • Występowania w mieszkaniu pcheł itp.
Do ozonowania domów i biur w Warszawie używamy potężnych urządzeń, które dowozimy do klienta za pomocą naszego transportu. 
Urządzenia podłączamy do gniazd 220 V, są one całkowicie bezpieczne, a dodatkowo zużycie energii przez nasze urządzenia jest jak najmniejsze. Warto pamiętać, że ozon jest gazem niezwykle toksycznym, dlatego podczas ozonowania w pomieszczeniu nie powinni przebywać ludzie ani zwierzęta. Nasi pracownicy włączają i wyłączają urządzenie w maskach przeciwgazowych, nie znajdując się w pomieszczeniu podczas ozonowania. W razie potrzeby możemy zrealizować zarówno ozonowanie całego mieszkania, jak i ozonowanie pokoju. Czas przeprowadzania zabiegu ozonizatorem w Warszawie zależy od powierzchni pomieszczenia. Tak więc, realizacja zlecenia w kawalerce trwa przez 30 minut do 1 godziny, a ozonowanie mieszkania w Warszawie o powierzchni 60 metrów kwadratowych potrwa około 1,5 godziny.

FAQ

Najczęstsze pytania na temat ozonowania w Warszawie

⭐ Czy usługa ozonowania w Warszawie rzeczywiście jest bezpieczna dla ludzi i zwierząt?
Pod warunkiem zachowania wymaganych zasad bezpieczeństwa (niedopuszczenia do trafienia ozonu do płuc) — tak. Stosowanie urządzeń do ozonowania jest popularne na całym świecie, gdyż pozwalają skutecznie zwalczać nie tylko zapachy, ale i szkodliwe mikroorganizmy. Podczas procesu ozonowania właściciele i ich zwierzęta domowe powinny opuścić mieszkania. Z kolei pracownicy naszej firmy stosują specjalne środki ochrony, aby zapewnić ich bezpieczeństwo podczas pracy. Jednocześnie dla sąsiadów proces ozonowania będzie całkiem bezpieczny.
⭐ Czy przed przyjazdem pracowników z Państwa firmy w Warszawie należy dokonać sprzątania mieszkania?
Tak. Przede wszystkim z mieszkania powinno zostać wyeliminowane źródło nieprzyjemnego zapachu, a samo pomieszczenie powinno zostać posprzątane i przewietrzone. W tym celu można stosować różne środki czyszczące. Jeśli nie klienci nie mają czasu na dokonanie wstępnego sprzątania, tę usługę także można powierzyć naszym pracownikom.
⭐ Jakie zapachy pozwala wyeliminować ozonowanie w Warszawie?
Tak naprawdę, ozonowanie — to sposób na pozbycie się wszystkich nieprzyjemnych zapachów w mieszkaniu lub innym pomieszczeniu. Sekret sukcesu tego procesu polega na zniszczeniu samych molekuł, czyli włączony ozonator eliminuje nie efekt, a źródło zapachu. Z tego powodu wykorzystanie takich urządzeń naprawdę jest opłacalne, jeśli chodzi o wyeliminowanie trudnych do usunięcia zapachów: wilgoci, pleśni, moczu zwierząt i ludzi, chemikaliów, potu, zepsutego jedzenia itp.
⭐ Co to jest ozonowanie klimatyzacji? Przecież klimatyzacja i tak jest przeznaczona także do oczyszczenia powietrza
To prawda, pomieszczenia z nowym systemem klimatyzacji świetnie radzą sobie także z oczyszczaniem powietrza. Niestety, klimatyzacja nie niszczy brudu, ale akumuluje go w sobie, a w efekcie z czasem przepływające przez nią powietrze zaczyna „wzbogacać się” w mikroorganizmy chorobotwórcze i kurz. Aby uniknąć tego problemu i przywrócić normalne funkcjonowanie klimatyzacji, zachęcamy do systematycznego dokonywania jej ozonowania. W ten sposób można także pozbyć się „syndromu zamkniętych pomieszczeń” — częstych bólów głowy, odczuwania zmęczenia, chorób układu oddechowego.

Kontakty

Zostaw teraz prośbę o zamówienie

Zostaw prośbę na stronie, doprecyzuj szczegóły i poczekaj na potwierdzenie od managera
// //