Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Ozonowanie Warszawa

Ozonowanie w Warszawie

Ozonowanie Warszawa
Wait...
People

Mamy 14 453 wykonawców z nich 1867 specjalistów jest online i gotowych do pomocy

Jednym kliknięciem dobierzemy najbardziej doświadczonych wykonawców.
Podaj swoją lokalizację - najdziemy najlepszego wykonawcę!

Zaoszczędź nawet do 40% kosztu prac na usłudze — Ozonowanie - już teraz.

40% oszczędności 40% realnych oszczędności
Sprawdzeni specjaliści Certyfikowani fachowcy
Oszczędzaj czas Zaoszczędź swój czas

Dlaczego Ozonowanie są zamawiane u fachowców OTOmistrz?

 • Uczciwy cena bez ukrytych prowizji
 • Wykwalifikowani wykonawcy
 • Projekty o dowolnym poziomie złożoności
 • Współpraca na podstawie umowy i z gwarancją
 • Nowoczesne technologie
 • 0% Prowizji
 • 5 Lat na rynku
 • 5000+ Opinii
 • 10 000+ Wykonanych zleceń
Znajdź wykonawcę
Ozonowanie biura

Nasi klienci nam ufają

Realne opinie naszych klientów na temat: Ozonowanie w Warszawie

Powody do współpracy z nami

Darmowa konsultacja
Obliczenie kosztu usług przed współpracą
Wszystko robimy na czas Wszystko robimy na czas
Bez pośredników Bez pośredników
elements Master

Podczas konsultacji poznasz:

 • 01 Terminy realizacji zlecenia
 • 02 Sposoby bezpłatnego umówienia wykonawcy
 • 03 Kontakty do wykonawców z Twojego miasta
 • 04 Gotowy kosztorys

Wypełnij formularz, a my dobierzemy wykonawcę zgodnie z Twoim zgłoszeniem

Wait...

Nadal masz jakieś pytania?

Najczęściej zadawane pytania o ozonowaniu w Warszawie

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, pamiętaj, że nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami, a operator odpowie jak najszybciej!

Ile to kosztuje?
Dla Ciebie, jako klienta, usługa jest świadczona bezpłatnie. Płacisz tylko za usługi fachowca lub specjalisty (nasz serwis nie pobiera dodatkowych opłat). Koszt pracy jest wyliczany indywidualnie dla każdego zamówienia. Należy wypełnić formularz, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zbierze wszystkie informacje o pracach, jakie należy zrealizować. Po rozmowie z Tobą zostanie przeprowadzona kalkulacja, a także przygotowany bezpłatny kosztorys do zapoznania.
Terminy realizacji zamówień.
Każdy termin jest ustalany indywidualnie. Składasz zamówienie na stronie, następnie w ciągu 20 minut nasz manager kontaktuje się z Tobą i zbiera informacje o zamówieniu. W kolejnym kroku specjalista lub fachowiec oblicza dokładny czas realizacji zamówienia i uzgadnia z Tobą termin pracy! Wszystkie prace staramy się wykonywać jak najszybciej od momentu złożenia zamówienia.
Czy usługa ozonowania w Warszawie rzeczywiście jest bezpieczna dla ludzi i zwierząt?
Pod warunkiem zachowania wymaganych zasad bezpieczeństwa (niedopuszczenia do trafienia ozonu do płuc) — tak. Stosowanie urządzeń do ozonowania jest popularne na całym świecie, gdyż pozwalają skutecznie zwalczać nie tylko zapachy, ale i szkodliwe mikroorganizmy. Podczas procesu ozonowania właściciele i ich zwierzęta domowe powinny opuścić mieszkania. Z kolei wykonawcy z naszego serwisu stosują specjalne środki ochrony, aby zapewnić ich bezpieczeństwo podczas pracy. Jednocześnie dla sąsiadów proces ozonowania będzie całkiem bezpieczny.
Czy przed przyjazdem wykonawców z Państwa serwisu w Warszawie należy dokonać sprzątania mieszkania?
Tak. Przede wszystkim z mieszkania powinno zostać wyeliminowane źródło nieprzyjemnego zapachu, a samo pomieszczenie powinno zostać posprzątane i przewietrzone. W tym celu można stosować różne środki czyszczące. Jeśli nie klienci nie mają czasu na dokonanie wstępnego sprzątania, tę usługę także można powierzyć naszym wykonawcom.
Jakie zapachy pozwala wyeliminować ozonowanie w Warszawie?
Tak naprawdę, ozonowanie — to sposób na pozbycie się wszystkich nieprzyjemnych zapachów w mieszkaniu lub innym pomieszczeniu. Sekret sukcesu tego procesu polega na zniszczeniu samych molekuł, czyli włączony ozonator eliminuje nie efekt, a źródło zapachu. Z tego powodu wykorzystanie takich urządzeń naprawdę jest opłacalne, jeśli chodzi o wyeliminowanie trudnych do usunięcia zapachów: wilgoci, pleśni, moczu zwierząt i ludzi, chemikaliów, potu, zepsutego jedzenia itp.
Co to jest ozonowanie klimatyzacji? Przecież klimatyzacja i tak jest przeznaczona także do oczyszczenia powietrza
To prawda, pomieszczenia z nowym systemem klimatyzacji świetnie radzą sobie także z oczyszczaniem powietrza. Niestety, klimatyzacja nie niszczy brudu, ale akumuluje go w sobie, a w efekcie z czasem przepływające przez nią powietrze zaczyna „wzbogacać się” w mikroorganizmy chorobotwórcze i kurz. Aby uniknąć tego problemu i przywrócić normalne funkcjonowanie klimatyzacji, zachęcamy do systematycznego dokonywania jej ozonowania. W ten sposób można także pozbyć się „syndromu zamkniętych pomieszczeń” — częstych bólów głowy, odczuwania zmęczenia, chorób układu

Osobliwości świadczenia usługi ozonowania w Warszawie

Ozonowanie w Warszawie — to tania, ekologiczna i dostępna dla każdego klienta usługa, pozwalająca na pozbycie licznych problemów, powstających w procesie eksploatacji pomieszczeń mieszkalnych i niemieszkalnych, w tym:

 • Zapachu tytoniu, pleśni, zgnilizny;
 • Zapachu spalenizny po pożarze;
 • Zanieczyszczenia pomieszczeń chorobotwórczymi mikroorganizmami;
 • Występowania w mieszkaniu pcheł itp.

Do ozonowania domów i biur w Warszawie wykonawcy używają potężnych urządzeń, które dowożą do klienta za pomocą własnego transportu.

Urządzenia podłączamy do gniazd 220 V, są one całkowicie bezpieczne, a dodatkowo zużycie energii przez nasze urządzenia jest jak najmniejsze.
Warto pamiętać, że ozon jest gazem niezwykle toksycznym, dlatego podczas ozonowania w pomieszczeniu nie powinni przebywać ludzie ani zwierzęta.

Nasi wykonawcy włączają i wyłączają urządzenie w maskach przeciwgazowych, nie znajdując się w pomieszczeniu podczas ozonowania. W razie potrzeby możemy zrealizować zarówno ozonowanie całego mieszkania, jak i ozonowanie pokoju.

Czas przeprowadzania zabiegu ozonizatorem w Warszawie zależy od powierzchni pomieszczenia. Tak więc, realizacja zlecenia w kawalerce trwa przez 30 minut do 1 godziny, a ozonowanie mieszkania w Warszawie o powierzchni 60 metrów kwadratowych potrwa około 1,5 godziny.

Dlaczego warto zamówić ozonowanie w Warszawie w naszym serwisie?

Zamawiając usługę ozonowania w naszym serwisie w Warszawie zyskujesz liczne korzyści:

 • Ozon jest co najmniej 300 razy bardziej skuteczny niż inne środki chemiczne, które są wykorzystywane do czyszczenia i eliminacji zapachów;
 • Efekt ozonowania w Warszawie jest zauważalny od razu, eliminacja zapachów z pomieszczenia następuje w ciągu 1 dnia;
 • Jakość oczyszczania powietrza w pomieszczeniach będzie znacznie wyższa niż w przypadku stosowania jakichkolwiek innych środków, a koszt oczyszczania ozonem z pewnością będzie niższy, niż przy użyciu chemikaliów;
 • Po zakończeniu ozonowania w pomieszczeniu nie pozostaną żadne toksyczne odczynniki, a to również oznacza, że ​​nie ma potrzeby czyszczenia i wycierania powierzchni po użyciu ozonizatora.

Ozonowanie mieszkań

Ozonowanie mieszkania w Warszawie to niedrogi i wysokiej jakości sposób na rozwiązanie problemów związanych z występowaniem nieprzyjemnego zapachu, pyłu zawieszonego lub złych parametrów chemicznych powietrza. Ponadto pomaga zniwelować taki problem, jak pojawienie się w domu pcheł, mrówek i karaluchów. Szczególnie polecamy wykonanie ozonowania późną wiosną i wczesnym latem w mieszkaniach, w których przebywają alergicy, a także jesienią, w celu pozbycia się patogennych wirusów i bakterii, nie tylko grypy, ale także np. opryszczki lub zapalenia wątroby. Ozonowanie w Warszawie będzie niezastąpione również po wykonanych remontach i w sytuacjach, gdy mieszkanie uległo pożarowi, ponadto zespół naszych wykonawców jest również zamawiany do domów, w których konieczne jest pozbycie się trującego zapachu. Nasze ceny ozonowania mieszkań w Warszawie zawsze pozostają przystępne, a stałym klientom przysługują zniżki.

Ozonowanie pomieszczeń

Ozonowanie pomieszczeń biurowych i produkcyjnych — to usługa, która jest coraz częściej zamawiana w Warszawie i okolicach. Po tym, jak klienci dowiadują się — co to jest ozonowanie , obowiązkowo chcą zaprosić naszych wykonawców. Nic dziwnego. Usługa ozonowania pomieszczeń w Warszawie jest tania, a jednocześnie wspaniale sprawdza się na przykład w celu czyszczenia i dezynfekcji dużych lodówek i chłodni w magazynach, systemów klimatyzacji w przedsiębiorstwach i biurach, a nawet dezynfekcji środków transportu publicznego.
Cena ozonowania pomieszczeń w Warszawie przez nasz serwis jest ustalana na podstawie prostych i zrozumiałych kryteriów, a klienci, którzy współpracują z nami na stałe, mogą także liczyć na dodatkowe zniżki.

Ozonowanie samochodu

Wysokiej jakości eliminacja zapachów i patogenów to czasochłonne i trudne zadanie, którego wiele serwisów samochodowych nie potrafi wykonać, ponieważ nawet wysokiej jakości myjnia często nie rozwiązuje problemu, a jedynie go maskuje. Po tym, jak zapach środka czyszczącego znika, ponownie powraca problem nieprzyjemnego zapachu w kabinie samochodu. Powód jest prosty — bakterie i mikroorganizmy znajdują się nie tylko w górnych warstwach tapicerki, ale także w jej głębi i aby je usunąć potrzebne są naprawdę radykalne rozwiązania. Proces ozonowania samochodu w Warszawie trwa nie dłużej niż 30 minut, absolutnie wszystkie elementy wnętrza auta poddawane są wysokiej jakości obróbce, łącznie z pokrowcami, tapicerką i siedzeniami, które gromadzą najwięcej zapachu. Wszystko to pozwala zagwarantować doskonały efekt realizacji zlecenia. Dodatkowym atutem jest niska cena ozonowania samochodu w Warszawie.

Ozonowanie klimatyzacji

Wentylatory i klimatyzatory nie tylko szybko pokrywają się kurzem, ale także gromadzą dużą liczbę patogenów, które podczas pracy urządzeń wracają do pomieszczenia i są wdychane przez człowieka. Rozwiązaniem problemu może stać się ozonowanie klimatyzacji w Warszawie, które pozwala dezynfekować nawet trudno dostępne i niedostępne miejsca oraz sprawić, że powietrze będzie czyste, świeże i bezpieczne dla ludzi oraz ich pupili.