Posadzki żywiczne

Wysokiej jakości podłoga z żywicy zyskuje coraz bardziej na popularności w Polsce. Bezszwowe, wytrzymałe rozwiązania z długim terminem wytrzymałości sprawdzają się w pomieszczeniach przemysłowych, biurach oraz mieszkaniach. U specjalistów OTOmistrz możesz zamówić oryginalne posadzki żywiczne w Polsce.

ZOSTAW APLIKACJĘ TERAZ
podłoga

Dlaczego warto wybrać posadzki żywiczne od wykonawców na OTOmistrz?

Podstawowe kryterium pracy naszych specjalistów – profesjonalne podejście do organizacji działań i realizacja posadzek żywicznych w Polsce w jak najkrótszym czasie, przy maksymalnej jakości i przy adekwatnych cenach.

Wszystkie prace związane z montażem podłogi żywicznej są wykonywane przez wysoko wykwalifikowanych fachowców, zgodnie z przepisami budowlanymi.

Można im zaufać, ponieważ:

  • Przestrzegają wysokich standardów pracy, niezależnie od złożoności zlecenia;
  • Dla każdego klienta tworzą indywidualny projekt, według którego pracują w procesie realizacji zlecenia;
  • Nadają długoterminową gwarancję na wszystkie wykonane prace.

Posadzki żywiczne od OTOmistrz

Tworzymy doskonale gładkie pokrycia podłogowe, w tym posadzki żywiczne 3D, wykorzystując wysokiej jakości materiały. Przed rozpoczęciem prac wykonujemy demontaż starej podłogi, a także jej wyrównywanie, natomiast po montażu podłogi z żywicy w Polsce kontrolujemy jakość zrealizowanych prac i udzielamy co najmniej kilkuletniej gwarancji na zrealizowane prace. Specjaliści z naszego serwisu są gotowi zaproponować odpowiednie rozwiązanie technologiczne przy wyborze systemu powłokowego dla Państwa obiektu.

Szczególną uwagę zwracają na przygotowanie podłoża i zachowanie wszystkich niezbędnych warunków do wykonania zlecenia. Prace z tworzenia zarówno klasycznych podłóg, jak i podłóg 3D w Polsce wykonują wyłącznie kwalifikowani specjaliści z którymi współpracuje serwis OTOmistrz: na obiektach korzystają wyłącznie z własnego sprzętu, co pozwala realizować projekty na wysokim profesjonalnym poziomie w jak najkrótszym czasie.

5 lat na rynku
80 + dezynfekcjiusług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o posadzkach żywiczne

Poszukiwałem fachowcy, gotowej stworzyć podłogę 3D i zdecydowałem się na Państwa usługi. Jestem zaskoczony precyzyjnością wykonania, moja podłoga w kuchni wygląda bardzo realistyczne, a nawet o wiele lepiej, niż oczekiwałem. Ponadto okazało się, że na tym serwisie cennik na posadzki żywiczne jest znacznie niższy niż w wielu innych.

Michał

Przemysłowa posadzka z żywicy zupełnie zmieniła wygląd mojego salonu kosmetycznego. Nie mamy żadnych trudności z utrzymaniem czystości, nawet jeśli na ulicy leje jak z cebra, a ponadto moje klientki zawsze zwracają uwagę na to, jak piękne i eleganckie wnętrza teraz mamy. Dziękuję!

Beata

Podłoga z żywicy epoksydowej – to coś niesamowitego! Gładziutka, bezszwowa, a ponadto ma dokładnie ten kolor, o którym marzyłam! Jeśli poszukujecie specjalistów, którzy stworzą dla was prawdziwe cudo i wcale nie policzą za to drogo, to polecam OTOmistrz. Upewniłam się sama, że pracują w niej specjaliści!

Agata

Przez kilka lat miałem w magazynie podłogę betonową i to był totalny problem: ciągłe remonty, naprawy, codzienny kurz… Przyjaciel namówił mnie na podłogę z żywicy i od momentu jej montażu (minęły już 4 miesiące) ani razu nie pożałowałem. Nie kruszy się, pozwala się szybko sprzątnąć na sucho i na mokro, a jednocześnie wygląda bardzo atrakcyjnie. Dzięki!

Zbigniew

Zamówiliśmy podłogę samopoziomującą w garażu. Poinformowano nas o posadzkach żywicznych od specjalistów OTOmistrz przyjaciół. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru, zrobili to bistro i wysoka jakość.
Polecam posadzkę żywiczną od OTOmistrz.

Robert

Zostaw prośbę o usługę

Specjalista skontaktuje się z Tobą jak najszybciej