Posadzki żywiczne w Zielonej Górze

Wysokiej jakości podłoga z żywicy zyskuje coraz bardziej na popularności. Bezszwowe, wytrzymałe rozwiązania z długim terminem wytrzymałości sprawdzają się w pomieszczeniach przemysłowych, biurach oraz mieszkaniach. Na naszym serwisie możesz zamówić oryginalne posadzki żywiczne w Zielonej Górze.

ZOSTAW APLIKACJĘ TERAZ
podłoga Zielona Góra

Dlaczego warto wybrać posadzki żywiczne w Zielonej Górze od naszych fachowców?

Jesteśmy dumni z jakości produktów i usług świadczonych przez naszych partnerów. Jakość materiałów, z których wykonują posadzki żywiczne w Zielonej Górze, stale jest kontrolowana przez naszych ekspertów, ponadto posiadają własne laboratorium, w którym dokonują kontroli składu i zgodności z obowiązującymi normami wszystkich wykorzystywanych materiałów. Wśród usług, świadczonych przez naszych specjalistów, warto wymienić:

 • Tworzenie indywidualnego projektu dla każdego klienta;
 • Dobór materiałów wykończeniowych odpowiednio do typu pomieszczenia, jego lokalizacji i cech eksploatacji;
 • Podpisanie umowy z każdym zleceniodawcą i przestrzeganie jej warunków przez cały okres realizacji projektu;
 • Kontrolę jakości realizacji projektu na każdym z jego etapów;
 • Udzielenie gwarancji na zrealizowane prace tworzenia posadzek żywicznych w domu i podłóg przemysłowych w Zielonej Górze.
 • Odpowiadamy na najczęstsze pytania, pojawiające się wśród klientów, decydujących się na zamówienie podłogi z żywicy w Zielonej Górze.

Posadzki żywiczne – cena w Zielonej Górze

Cena posadzek żywicznych w Zielonej Górze kształtuje się na podstawie dwa wskaźniki – cena na żywicę epoksydową i dodatkowe materiały, wykorzystywane do tworzenia podłóg oraz koszt prac montażowych. Odpowiednio, na koszt świadczonych przez naszych wykonawców usług, oddziałują także:

 • Typ wybranej posadzki i jej planowana grubość;
 • Rodzaj pomieszczenia, w którym planuje się położenie żywicznej podłogi;
 • Obecność dodatkowych elementów dekoracyjnych (cena za m2 klasycznych posadzek żywicznych oraz cena podłóg przemysłowych jest niższa niż cena za m2 posadzek żywicznych 3D).

Warto też wziąć pod uwagę fakt, że cena za metr żywicznej posadzki wzrośnie w przypadku wykorzystania w montażu dodatkowych materiałów: impregnatów ochronnych, powłok farbujących lub antystatycznych itp. Odpowiadamy na najczęstsze pytania, pojawiające się wśród klientów, decydujących się na zamówienie podłogi z żywicy w Zielonej Górze.

posadzki żywiczne na taras Zielona Góra
podłoga z żywicy cena Zielona Góra
 • Posadzki żywiczne
 • Podłoga 3D
 • Podłoga przemysłowa

Posadzki żywiczne w Zielonej Górze – to stylowe dekoracyjne i ochronne rozwiązanie dla podłóg, zarówno we wnętrzach biurowych, jak i mieszkalnych. Dysponujemy szerokim zakresem żywic (kompozycje epoksydowe) i utwardzaczy, pozwalających tworzyć błyszczącą, odporną na oddziaływanie środków chemicznych oraz wpływy mechaniczne, bezpieczną dla zdrowia ludzkiego polimerową powłokę. Nasze posadzki epoksydowe w Zielonej Górze są uniwersalne i mogą być wykorzystywane do ochrony podłóg betonowych, drewnianych oraz metalowych. Część żywiczna w takich podłogach nie rozwarstwia się, zachowuje swoje funkcje i wygląd, zarówno przy wysokich, jak i niskich temperaturach, a górna warstwa dekoracyjnej powłoki jest odporna na promieniowanie ultrafioletowe i może być stosowana na zewnątrz.

Spektakularne, bezszwowe podłogi 3D w Zielonej Górze, nakładane na podstawę wykonaną z betonu wyróżniają się długim terminem użytkowania, wysoką higienicznością oraz krótkim terminem realizacji, nawet w przypadku najbardziej złożonych projektów. Nasi specjaliści tworzą rysunki, które posiadają głębię i są oryginalne, a dzięki nim mamy możliwość realizacji jaskrawych i niepowtarzalnych wnętrz w każdym rodzaju pomieszczeń – salon, kuchnia, łazienka lub toaleta. Ponadto tego typu podłogi świetnie sprawdzają się w pomieszczeniach o przemysłowym przeznaczeniu – biurach, supermarketach, centrach rozrywkowych itp. Do tworzenia posadzek epoksydowych 3D współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi pracownikami, dobrze zaznajomionych z procesem przygotowania i układania materiałów, co pozwala osiągnąć doskonały efekt końcowy!

Posadzki przemysłowe w Zielonej Górze dla przestrzeni przemysłowych, to zawsze dobry wybór! Zamawiając tego typu powłokę podłogową możesz być pewien, że stworzymy wysokiej jakości monolityczne pokrycie podłogowe przy użyciu ekologicznych i higienicznych żywic epoksydowych oraz dodatkowych wypełniaczy, wybranych z uwzględnieniem specyfiki działania obiektu przemysłowego. Posadzki żywiczne w Zielonej Górze wyróżnia także wysoka elastyczność, ta cecha pozwala na ich użycie w miejscach, gdzie występują intensywne obciążenia mechaniczne. Ponadto żywica toleruje niskie i wysokie temperatury, a także ich różnice. Podłoga przemysłowa w Zielonej Górze będzie także świetnym wyborem do wykończenia parkingów, magazynów, centrów medycznych i handlowych oraz innych pomieszczeń tego typu.

Montaż posadzki żywicznej w Zielonej Górze

Nasz serwis współpracuje z liderami na polskim rynku w produkcji i montażu posadzek epoksydowych. Nasi specjaliści chętnie podejmują się realizacji takich zleceń, jak tworzenie klasycznych oraz 3D posadzek poliuretanowych w Zielonej Górze w:

 • Mieszkaniach, zarówno w budynkach wielorodzinnych i budynkach prywatnych;
 • Przedsiębiorstwach produkcyjnych i magazynach;
 • Firmach, szpitalach, sklepach, restauracjach, centrach biznesowych itp.;
 • Siłowniach i basenach;
 • Parkingach i garażach.

Niezależnie od skali zamówienia i typu wykonywanych prac, współpracujemy z ] wysoko wykwalifikowanymi specjalistami oraz stosujemy certyfikowane, bezpieczne dla środowiska materiały, co pozwala zagwarantować długi termin użytkowania tworzonych 3d podłógi w Zielonej Górze – na niektóre rodzaje wykonywanych prac dajemy nawet 40-letnią gwarancję!

5 lat na rynku
80 + dezynfekcjiusług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o posadzkach żywiczne w Zielonej Górze

Poszukiwałem fachowcy, gotowej stworzyć podłogę 3D i zdecydowałem się na Państwa usługi. Jestem zaskoczony precyzyjnością wykonania, moja podłoga w kuchni wygląda bardzo realistyczne, a nawet o wiele lepiej, niż oczekiwałem. Ponadto okazało się, że na tym serwisie cennik na posadzki żywiczne jest znacznie niższy niż w wielu innych.

Michał

Przemysłowa posadzka z żywicy zupełnie zmieniła wygląd mojego salonu kosmetycznego. Nie mamy żadnych trudności z utrzymaniem czystości, nawet jeśli na ulicy leje jak z cebra, a ponadto moje klientki zawsze zwracają uwagę na to, jak piękne i eleganckie wnętrza teraz mamy. Dziękuję!

Beata

Podłoga z żywicy epoksydowej – to coś niesamowitego! Gładziutka, bezszwowa, a ponadto ma dokładnie ten kolor, o którym marzyłam! Jeśli poszukujecie specjalistów, którzy stworzą dla was prawdziwe cudo i wcale nie policzą za to drogo, to polecam OTOmistrz. Upewniłam się sama, że pracują w niej specjaliści!

Agata

Przez kilka lat miałem w magazynie podłogę betonową i to był totalny problem: ciągłe remonty, naprawy, codzienny kurz… Przyjaciel namówił mnie na podłogę z żywicy i od momentu jej montażu (minęły już 4 miesiące) ani razu nie pożałowałem. Nie kruszy się, pozwala się szybko sprzątnąć na sucho i na mokro, a jednocześnie wygląda bardzo atrakcyjnie. Dzięki!

Zbigniew

Zamówiliśmy podłogę samopoziomującą w garażu. Poinformowano nas o posadzkach żywicznych od specjalistów OTOmistrz przyjaciół. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru, zrobili to bistro i wysoka jakość.
Polecam posadzkę żywiczną od OTOmistrz.

Robert

Najczęściej zadawane pytania o posadzkach żywiczne w Zielonej Górze

⭐ Jak wybrać odpowiedni rodzaj posadzki z żywicy w Zielonej Górze?

Nasi wykonawcy dobierają rodzaj posadzki indywidualnie, uwzględniając szereg parametrów, wśród których są:

 • Intensywność obciążeń dynamicznych i wibracyjnych w pomieszczeniu;
 • Obecność/brak obciążeń termicznych i chemicznych;
 • Metoda i częstotliwość czyszczenia;
 • Potrzeba spełnienia specjalnych wymagań: antystatyka, bezpieczeństwo przeciwpożarowe, klasa czystości obiektu, odkażanie, płaskość podłogi. Cena podłogi z żywicy uzgadniana jest z klientem przed realizacją zlecenia i nie ulega zmianom w trakcie realizacji projektu.
⭐ Jakie są wady i zalety podłogi 3d w Zielonej Górze?
Podłogi z żywicy w Zielonej Górze są trwałe, higieniczne, szybkie w montażu, a ponadto pozwalają na stworzenie bardzo oryginalnych efektów designerskich w pomieszczeniu, szczególnie jeśli klient zdecyduje się na wybór posadzek żywicznych 3D w Zielonej Górze. Wady takich podłóg są minimalne: ich powierzchnia zawsze jest dość zimna, a więc wymaga dodatkowej instalacji „ciepłej podłogi”, ponadto cena podłóg 3D jest dość wysoka.
⭐ Jakie dodatkowe właściwości powinna mieć podłoga z żywicy w Zielonej Górze?

Podłoga tego typu cechująca się wysoka jakością powinna:

 • Wytrzymywać silne obciążenia mechaniczne - uderzenia, wibracje, obciążenia statyczne i dynamiczne;
 • Wytrzymywać obciążenia temperaturowe - częste zmiany temperatury, niskie lub wysokie temperatury;
 • Być odporna na oddziaływanie substancji chemicznych;
 • Posiadać takie dodatkowe cechy, jak: połysk, faktura, właściwości dekoracyjne, ognioodporność, antypoślizgowość itp.
⭐ Jaki długo podłogi z żywicy w Zielonej Górze mogą być użytkowane?
Wytrzymałość tego typu podłóg zależy od ich rodzaju. W przypadku naniesienie cienkiej warstwy poliuretanu podłoga będzie służyła od 3 do 5 lat, natomiast z klasycznych podłóg wykonanych z żywicy można korzystać przez okres 10-20 lat. Jednak na podstawie opinii o posadzkach żywicznych, nawet po upływie wymienionych okresów użytkowania, takie podłogi zachowują zadowalający wygląd i nadal służą według swojego przeznaczenia.

Zostaw prośbę o usługę

Specjalista skontaktuje się z Tobą jak najszybciej