Pranie dywanów

Dywany to niezastąpiony element wnętrza, który pozwala uczynić je wygodniejszym, bardziej eleganckim i komfortowym. Jednak korzystanie z dywanów ma również pewne wady, m.in. nawet jeśli chodzisz po nich bardzo ostrożnie, z czasem tracą swój pierwotny wygląd, brudzą się, a w niektórych przypadkach mogą również nabawić się śladów zwierząt, plam po kawie lub farbach używanych przez małe dzieci. Niemniej jednak nie ma co rozpaczać, bo zawsze można zamówić wysokiej jakości czyszczenie dywanów, świadczone przez fachowców z serwisu OTOmistrz.

Pranie dywanów

Czyszczenie dywanów zrealizowane przez firmy prezentowane w serwisie OTOmistrz

Wysokiej jakości czyszczenie dywanów zrealizowane przez firmy z serwisu OTOmistrz gwarantuje eliminację różnego rodzaju zanieczyszczeń i nieprzyjemnych zapachów. Ta usługa świetnie się sprawdza, gdy kolory na powierzchni blakną, a włosie staje się bardziej zbite.

W OTOmistrz zachęcamy klientów do zamówienia usługi czyszczenia dywanów 1-2 razy na rok  – w ten sposób można przedłużyć żywotność dywanu, a także zapewnić pomieszczeniu, w którym się znajduje, więcej świeżości i wygody. Systematyczne korzystanie z naszych usług nie jest uciążliwe dla rodzinnego budżetu, gdyż mamy jeden z najniższych cenników prania dywanów, a stałym klientom zapewniamy dodatkowe zniżki.

Szczególną uwagę zalecamy zwrócić na pokoje małych dzieci: jeśli dbasz o zdrowie maluszków, pamiętaj, że to gromadzący się w dywanach kurz może być przyczyną wielu schorzeń i alergii.

Rodzaje usług świadczonych przez firmy z naszego serwisu OTOmistrz

Firmy z serwisu OTOmistrz dokonują prania dywanów z odbiorem od klienta, a także czyszczenia dywanów i wykładzin. Cena prania dywanów jest nieco wyższa, niż czyszczenia na sucho, gdyż ta metoda pozwala na bardziej skuteczne usunięcie zabrudzeń, w tym tych starych, dodatkowo zaletą czyszczenia na mokro jest możliwość usunięcia wszelkich nagromadzonych zabrudzeń nawet ze spodniej warstwy.

Czyszczenie na sucho sprawdza się z kolei w sytuacji, gdy prace wykonywane są bezpośrednio w mieszkaniu klienta lub w przypadku, gdy przemoczenie dywanu jest niezalecane przez producenta. Czyszczenie na sucho pomaga pozbawić dywan nie tylko kurzu i piasku, ale także roztoczy i drobnoustrojów, które mogą zaszkodzić zdrowiu mieszkańców domu lub pracowników biura. Aby wzmocnić efekt czyszczenia dywanu zachęcamy do dodatkowego zamówienia usługi jego ozonowania.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Przystępny cennik prania dywanów – to nie jedyna przyczyna, dla której warto zdecydować się na współpracę z serwisem OTOmistrz. Firmy prezentowane w naszym serwisie wykorzystują wyłącznie nowoczesne rozwiązania, pozwalające na skuteczne pozbycie się nawet najbardziej silnych zabrudzeń, takich jak np. pleśń, a dodatkowo dbają o ekologię – większość środków czyszczących jest hipoalergicznych, biodegradowalnych, można je wykorzystywać nawet do czyszczenia dywanów w pokojach niemowlęcych. Pracownikom firm z serwisu OTOmistrz można zlecić nie tylko czyszczenie dywanów, ale także usługi dodatkowe, w tym:

  • Czyszczenie wykładzin w domu lub biurze;
  • Impregnację i usztywnianie dywanów;
  • Obszywanie lub przycinanie dywanów;
  • Ozonowanie dywanów i wykładzin wykonanych z różnych materiałów;
  • Usuwanie roztoczy itp.
5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o pranie dywanów

Dziękuję za dobrze wykonaną pracę. Stary dywan wygląda jak nowy, nieprzyjemny zapach zniknął, a kolory wydają się jaśniejsze. Dostaliśmy również zniżkę na kolejne czyszczenie, więc za 9-10 miesięcy na pewno ponownie skontaktujemy się z serwisem.

Ewa

Mój dywan jest znowu miękki i puszysty. Fachowiec powiedział, że stopień zabrudzenia nie jest zbyt silny, więc wybraliśmy pranie chemiczne dywanu i to się nam opłaciło. Koszt czyszczenia dywanu jest bardzo przystępny, liczony jest za metr kwadratowy, więc trochę zapłaciliśmy. Jednak polecam wszystkim!

Anna

Zamówiłem w OTOmistrz pranie i ozonowanie dywanów w biurze. Cała praca zajęła około tygodnia, a efekt jest spektakularny. Dywany stały się naprawdę czyste, w pomieszczeniu zniknął uciążliwy zapach, pracuje się nam naprawdę przyjemnie. Dziękuję i zdecydowanie będę zwracał się do Państwa ponownie, a także polecał usługi swoim kolegom.

Michał

Myślałam, że dywan z mieszkania babci jest do wyrzucenia, a jednocześnie miałam do niego sentyment. Postanowiłam więc zwrócić się do serwisu OTOmistrz i spróbować zrealizować pranie chemiczne. Dokładnie sprawdzili dywan, materiał, z jakiego został wykonany i zanieczyszczenia, po czym szybko dokonali jego czyszczenia. Nie powiem, że wygląda jak nowy, ale jest czysty, pachnie świeżością i zdecydowanie znajdę dla niego miejsce w moim mieszkaniu!

Weronika

Zwróciłam się do OTOmistrz, bo cennik prania dywanów jest tu naprawdę niski. Nie żałuję podjętej decyzji. Dobrano dobre i ekologiczne środki czyszczące, brud został skutecznie usunięty, a dywan nie odkształcił się i ma bardzo przyjemny zapach. Pranie dywanów z odbiorem od klienta jest wygodne także pod względem czasu – nie trzeba martwić się o nic, wystarczy umówić się z przedstawicielem firmy na czas odebrania dywanu z mieszkania lub biura. Polecam, gdyż w tej firmie rozumieją, co to profesjonalizm.

Ola