Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Pranie dywanów

Pranie dywanów

Wait...
People

Mamy 14 453 wykonawców z nich 1867 specjalistów jest online i gotowych do pomocy

Jednym kliknięciem dobierzemy najbardziej doświadczonych wykonawców.
Podaj swoją lokalizację - najdziemy najlepszego wykonawcę!

Zaoszczędź nawet do 40% kosztu prac na usłudze — Pranie dywanów - już teraz.

40% oszczędności 40% realnych oszczędności
Sprawdzeni specjaliści Certyfikowani fachowcy
Oszczędzaj czas Zaoszczędź swój czas

Dlaczego Pranie dywanów są zamawiane u fachowców OTOmistrz?

 • Uczciwy cena bez ukrytych prowizji
 • Wykwalifikowani wykonawcy
 • Projekty o dowolnym poziomie złożoności
 • Współpraca na podstawie umowy i z gwarancją
 • Nowoczesne technologie
 • 0% Prowizji
 • 5 Lat na rynku
 • 5000+ Opinii
 • 10 000+ Wykonanych zleceń
Znajdź wykonawcę
Pranie dywanów

Nasi klienci nam ufają

Realne opinie naszych klientów na temat: Pranie dywanów

Powody do współpracy z nami

Darmowa konsultacja
Obliczenie kosztu usług przed współpracą
Wszystko robimy na czas Wszystko robimy na czas
Bez pośredników Bez pośredników
elements Master

Podczas konsultacji poznasz:

 • 01 Terminy realizacji zlecenia
 • 02 Sposoby bezpłatnego umówienia wykonawcy
 • 03 Kontakty do wykonawców z Twojego miasta
 • 04 Gotowy kosztorys

Wypełnij formularz, a my dobierzemy wykonawcę zgodnie z Twoim zgłoszeniem

Wait...

Nadal masz jakieś pytania?

Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, pamiętaj, że nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami, a operator odpowie jak najszybciej!

Ile to kosztuje?
Dla Ciebie, jako klienta, usługa jest świadczona bezpłatnie. Płacisz tylko za usługi fachowca lub specjalisty (nasz serwis nie pobiera dodatkowych opłat). Koszt pracy jest wyliczany indywidualnie dla każdego zamówienia. Należy wypełnić formularz, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zbierze wszystkie informacje o pracach, jakie należy zrealizować. Po rozmowie z Tobą zostanie przeprowadzona kalkulacja, a także przygotowany bezpłatny kosztorys do zapoznania.
Terminy realizacji zamówień.
Każdy termin jest ustalany indywidualnie. Składasz zamówienie na stronie, następnie w ciągu 20 minut nasz manager kontaktuje się z Tobą i zbiera informacje o zamówieniu. W kolejnym kroku specjalista lub fachowiec oblicza dokładny czas realizacji zamówienia i uzgadnia z Tobą termin pracy! Wszystkie prace staramy się wykonywać jak najszybciej od momentu złożenia zamówienia.

Czyszczenie dywanów zrealizowane przez firmy prezentowane w serwisie OTOmistrz

Wysokiej jakości czyszczenie dywanów zrealizowane przez firmy z serwisu OTOmistrz gwarantuje eliminację różnego rodzaju zanieczyszczeń i nieprzyjemnych zapachów. Ta usługa świetnie się sprawdza, gdy kolory na powierzchni blakną, a włosie staje się bardziej zbite.

W OTOmistrz zachęcamy klientów do zamówienia usługi czyszczenia dywanów 1-2 razy na rok  – w ten sposób można przedłużyć żywotność dywanu, a także zapewnić pomieszczeniu, w którym się znajduje, więcej świeżości i wygody. Systematyczne korzystanie z naszych usług nie jest uciążliwe dla rodzinnego budżetu, gdyż mamy jeden z najniższych cenników prania dywanów, a stałym klientom zapewniamy dodatkowe zniżki.

Szczególną uwagę zalecamy zwrócić na pokoje małych dzieci: jeśli dbasz o zdrowie maluszków, pamiętaj, że to gromadzący się w dywanach kurz może być przyczyną wielu schorzeń i alergii.

Rodzaje usług świadczonych przez firmy z naszego serwisu OTOmistrz

Firmy z serwisu OTOmistrz dokonują prania dywanów z odbiorem od klienta, a także czyszczenia dywanów i wykładzin. Cena prania dywanów jest nieco wyższa, niż czyszczenia na sucho, gdyż ta metoda pozwala na bardziej skuteczne usunięcie zabrudzeń, w tym tych starych, dodatkowo zaletą czyszczenia na mokro jest możliwość usunięcia wszelkich nagromadzonych zabrudzeń nawet ze spodniej warstwy.

Czyszczenie na sucho sprawdza się z kolei w sytuacji, gdy prace wykonywane są bezpośrednio w mieszkaniu klienta lub w przypadku, gdy przemoczenie dywanu jest niezalecane przez producenta. Czyszczenie na sucho pomaga pozbawić dywan nie tylko kurzu i piasku, ale także roztoczy i drobnoustrojów, które mogą zaszkodzić zdrowiu mieszkańców domu lub pracowników biura. Aby wzmocnić efekt czyszczenia dywanu zachęcamy do dodatkowego zamówienia usługi jego ozonowania.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Przystępny cennik prania dywanów – to nie jedyna przyczyna, dla której warto zdecydować się na współpracę z serwisem OTOmistrz. Firmy prezentowane w naszym serwisie wykorzystują wyłącznie nowoczesne rozwiązania, pozwalające na skuteczne pozbycie się nawet najbardziej silnych zabrudzeń, takich jak np. pleśń, a dodatkowo dbają o ekologię – większość środków czyszczących jest hipoalergicznych, biodegradowalnych, można je wykorzystywać nawet do czyszczenia dywanów w pokojach niemowlęcych. Pracownikom firm z serwisu OTOmistrz można zlecić nie tylko czyszczenie dywanów, ale także usługi dodatkowe, w tym:

 • Czyszczenie wykładzin w domu lub biurze;
 • Impregnację i usztywnianie dywanów;
 • Obszywanie lub przycinanie dywanów;
 • Ozonowanie dywanów i wykładzin wykonanych z różnych materiałów;
 • Usuwanie roztoczy itp.