Projektowanie kuchni

Aby stworzyć naprawdę stylowe i wygodne wnętrze kuchni, będzie potrzebny jej przemyślany projektu.

Zamówienie
kuchnie projekty

Projektowanie nowoczesnych kuchni

Większość polskich rodzin spędza w kuchni naprawdę dużo czasu, dlatego wnętrze tego pomieszczenia wymaga maksymalnej funkcjonalności i wygody. Wszystko powinno być tutaj pod ręką. Jest to szczególnie ważne, jeśli mowa o kawalerkach, w których kuchnia jest mała, czyli zajmuje powierzchnię mniejszą od 8 m2. Opracowany na zlecenie klienta indywidualny projekt kuchni pozwala maksymalnie efektywnie wykorzystywać takie pomieszczenie nawet w tym przypadku, jeśli budżet na jego wyposażenie jest bardzo ograniczony. 

Przygotowany przez fachowców projekt kuchni zawiera najczęściej takie oto elementy:

  • możliwości aranżacji mebli zgodnie z wielkością i specyfiką kuchni;
  • szkice pokazujące, jak będzie wyglądał styl wnętrza wykonany zgodnie z życzeniami klienta;
  • realistyczne trójwymiarowe obrazy przyszłej kuchni pokazujące różne perspektywy;
  • dokumentację projektową z dokładnymi rysunkami, schematami komunikacji i okablowania.

Dlaczego OTOmistrz to najlepszy portal do zamawiania usług projektowania kuchni?

OTOmistrz to portal, na którym zgromadzone zostały oferty od projektantów z różnych regionów Polski. Wśród nich zdecydowanie znajdziesz specjalistę, który nie ma wygórowanych cen za swoje usługi, posługującego się nowoczesnym sprzętem i gotowego zrealizować nawet najbardziej śmiałe marzenia dotyczące projektu nowoczesnej kuchni.

Projektanci z naszej strony chętnie podejmują się realizacji różnych zleceń, w tym można im powierzyć ergonomiczne zaprojektowanie małej kuchni. Cały projekt będzie przemyślany w najmniejszych szczegółach: od koloru ścian aż do elementów dekoracyjnych. Fachowiec uwzględni także to, jak często kuchnia będzie wykorzystywana do gotowania, jakiego sprzętu potrzebuje klient, a także czy pomieszczenie kuchenne będzie wykorzystywane do wspólnych zebrań całej rodziny.

Wyszukiwanie projektanta na OTOmistrz to sama przyjemność! Nie poświęcisz dużej ilości czasu i na pewno znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz!

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o projektowanie kuchni

Mam bardzo małą kuchnię i nigdy nie myślałam, że może być tak funkcjonalna i wygodna. Kiedy zlecałam jej zaprojektowanie chciałam tylko, by wyglądała nowocześnie i było w niej miejsce na spotkania wieczorne dla całej rodziny. W efekcie dostałam coś naprawdę większego: kuchnia jest wygodna, mam w niej dwa razy więcej miejsca do przechowywania różnych rzeczy.

Danuta

Długo przeglądałem oferty zamieszczona na portalu OTOmistrz, aż zdecydowałem się zadzwonić do trzech firm, które uznałem za najlepsze. W każdej dostałem dokładne odpowiedzi na postawione pytania, a wybrałem oczywiście jedną. Jestem bardzo zadowolony z efektu projektowania kuchni, od razu widać fachowe podejście.

Igor

Chcę podziękować! Portal OTOmistrz to wspaniałe miejsce, na którym zawsze można znaleźć fachowców do wykonania różnych prac domowych. Niedawno wybierałem na ich stronie firmę do projektowania kuchni. Zajęło mi to mało czasu, a w efekcie uzyskałem naprawdę wspaniałe, oryginalne, wygodne i co najważniejsze – po prostu piękne pomieszczenie, które podoba się całej rodzinie!

Marek

Jestem zachwycona moją kuchnią. Kocham ją i nie mogę się nią nacieszyć. Wszystko jest idealne, od momentu zamówienia po montaż. Wyraźnie, schludnie, kompetentnie. A co najważniejsze, kuchnia jest prawie nierealna. Blat, montaże, mechanizmy, uchwyty, wygląd zewnętrzny i wewnętrzny – wszystko super!!!! Ogromne i szczere podziękowania !!!!!!

Anastazja

Od dawna marzyłam o nowej kuchni, spędziłam kilka miesięcy w poszukiwaniu firmy, aż w końcu postanowiłam złożyć zamówienie przez Internet. Zdecydowałam się na wybranie projektantów za pomocą portalu OTOmistrz i nie żałuję podjętej decyzji! Stworzony projekt jest naprawdę super. Jestem zadowolona w 100%!

Ewelina 

Zostaw prośbę o usługę

Specjalista skontaktuje się z Tobą jak najszybciej