Projektowanie kuchni w Pruszkowie

Przemyślana i stylowa aranżacja pomieszczeń kuchennych nie traci na aktualności w dzisiejszych czasach. W świetle nowoczesnych trendów projektowych coraz częściej kuchnia rozumiana jest jako przestrzeń wielofunkcyjna i to projektowanie właśnie takich kuchni klienci mogą zamówić korzystając z usług portalu OTOmistrz.

Zamówienie
kuchnie projekty Pruszków

Projektowanie kuchni w Pruszkowie: szybko, tanio, ekskluzywnie

Tworzone przez fachowców projekty kuchni zapewniają realizację całego szeregu zadań – od przygotowania i przechowywania żywności, poprzez gotowanie i jedzenie, po kwestie wspólnego spędzania czasu przez członków rodziny i ich gości, rekreację, rozrywkę i (w razie potrzeby) pracę. Fachowcy wykonują między innymi:

 • plan ogólnego układu pomieszczenia;
 • plan lokalizacji mebli;
 • wybór dekoracji i elementów oświetleniowych.

 Prace projektowe w kuchniach  obejmują:

 

 • Opracowanie szczegółowego projektu aranżacji wnętrza;
 • Dobór naturalnych materiałów i mebli przyjaznych środowisku;
 • Stworzenie wszystkich niezbędnych rysunków technicznych;
 • Wskazanie najlepszych miejsc, w których można kupić meble i akcesoria dekoracyjne.

Z pomocą OTOmistrz szybko znajdziesz firmę o doskonale uprawnionym procesie projektowym.

kuchnie projekty cena Pruszków
kuchnia projekt Pruszków
kuchnia projektowanie Pruszków
kuchnie projekt Pruszków
projektant kuchni Pruszków
gotowe projekty kuchni Pruszków
projekt kuchni cena Pruszków
koszt projektu kuchni Pruszków
 • Projekt kuchni w Pruszkowie
 • Projekt małej kuchni w Pruszkowie

Tworzenie przemyślanego w najmniejszych szczegółach projektu przyszłej kuchni to nie tylko sposób na maksymalne dostosowanie tego pomieszczenia do potrzeb klienta, ale także rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić na zakupie materiałów wykończeniowych i mebli. Nasze statystyki świadczą o tym, że posiadając dokładnie przygotowany projekt kuchni w Pruszkowie klienci wydają średnio o 15% mniej środków, niż jeśli działają intuicyjnie lub korzystają ze stworzonego za darmo projektu online.

Przemyślane połączenie kolorów, materiałów i elementów dekoracyjnych sprawią, że kuchnia będzie wyglądać nowocześnie i harmonijnie, a jej przestrzeń będzie wykorzystana mądrze i efektywnie.

Projektanci w oparciu o wieloletnie doświadczenie i nowoczesny sprzęt komputerowy tworzą wspaniałe rozwiązania nawet dla tych klientów, których powierzchnia kuchni nie przekracza 8 metrów kwadratowych. W takich kuchniach w Pruszkowie kolor, wystrój, sprzęt, jak i meble są dobierane są w taki sposób, by wizualnie powiększały pomieszczenie, sprawiały, by było maksymalnie wygodne zarówno podczas przygotowywania posiłków, jak i wspólnego spędzania czasu całą rodziną. Idealnym rozwiązaniem w takich pomieszczeniach będą meble do zabudowy, gdyż pozwalają w jak największym stopniu zaoszczędzić miejsce. Dobrą opcją będą także różnego rodzaju wysuwane szuflady, składane blaty itp. Wszystkie te ergonomiczne rozwiązania mają przystępny koszt i pozwalają oszczędzać sporo miejsca.

Dlaczego zamówienie projektu na OTOmistrz jest dobrą decyzją?

Wybierając usługi fachowców na portalu OTOmistrz możesz zamówić zarówno opracowanie ekskluzywnego indywidualnego projektu, jak i dostosowanie do Twoich potrzeb jednego z tych przygotowanych już wcześniej. Fachowcy uwzględnią wszystkie Twoje wymagania co do wyglądu pomieszczenia, jego stylu, systemu oświetlenia i drobnych elementów dekoracyjnych.

Zamawiając usługę projektowania kuchni w Pruszkowie na pewno uzyskasz:

 • wszelką niezbędną pomoc w wyborze stylu, koloru i rozwiązań projektowych dla twojej przyszłej kuchni;
 • projekt wizualny kuchni, wykonany na komputerze, pozwalający szybko zmienić nie tylko konfigurację pomieszczenia, ale także eksperymentować z materiałami i kolorami;
 • przemyślany w szczegółach projekt, po realizacji którego nie będziesz się martwić nierównymi narożnikami lub znajdującymi się w niewłaściwym miejscu gniazdami.

Indywidualny projekt kuchni to gwarancja optymalnego stosunku jakości materiałów wykończeniowych do ich ceny.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o projektowanie kuchni

Mam bardzo małą kuchnię i nigdy nie myślałam, że może być tak funkcjonalna i wygodna. Kiedy zlecałam jej zaprojektowanie chciałam tylko, by wyglądała nowocześnie i było w niej miejsce na spotkania wieczorne dla całej rodziny. W efekcie dostałam coś naprawdę większego: kuchnia jest wygodna, mam w niej dwa razy więcej miejsca do przechowywania różnych rzeczy.

Danuta

Długo przeglądałem oferty zamieszczona na portalu OTOmistrz, aż zdecydowałem się zadzwonić do trzech firm, które uznałem za najlepsze. W każdej dostałem dokładne odpowiedzi na postawione pytania, a wybrałem oczywiście jedną. Jestem bardzo zadowolony z efektu projektowania kuchni, od razu widać fachowe podejście.

Igor

Chcę podziękować! Portal OTOmistrz to wspaniałe miejsce, na którym zawsze można znaleźć fachowców do wykonania różnych prac domowych. Niedawno wybierałem na ich stronie firmę do projektowania kuchni. Zajęło mi to mało czasu, a w efekcie uzyskałem naprawdę wspaniałe, oryginalne, wygodne i co najważniejsze – po prostu piękne pomieszczenie, które podoba się całej rodzinie!

Marek

Jestem zachwycona moją kuchnią. Kocham ją i nie mogę się nią nacieszyć. Wszystko jest idealne, od momentu zamówienia po montaż. Wyraźnie, schludnie, kompetentnie. A co najważniejsze, kuchnia jest prawie nierealna. Blat, montaże, mechanizmy, uchwyty, wygląd zewnętrzny i wewnętrzny – wszystko super!!!! Ogromne i szczere podziękowania !!!!!!

Anastazja

Od dawna marzyłam o nowej kuchni, spędziłam kilka miesięcy w poszukiwaniu firmy, aż w końcu postanowiłam złożyć zamówienie przez Internet. Zdecydowałam się na wybranie projektantów za pomocą portalu OTOmistrz i nie żałuję podjętej decyzji! Stworzony projekt jest naprawdę super. Jestem zadowolona w 100%!

Ewelina 

Częste pytania dotyczące projektowania kuchni w Pruszkowie

⭐ Czy są jakieś specjalne wymagania dotyczące lokalizacji kuchenki i innych rodzajów mebli?
Z reguły fachowcy odradzają instalowanie płyty kuchennej lub piekarnika w bezpośrednim sąsiedztwie wysokiej szafki lub lodówki, ponieważ w takim układzie ciepło emitowane przez piec, nie mając wolnej przestrzeni do rozpraszania, może zrujnować bok ściany mebli obok. Fachowe podejście do projektowania kuchni pozwala jednak maksymalnie dostosować lokalizację urządzeń i mebli w taki sposób, żeby wszystko odpowiadało potrzebom klientów.
⭐ Jakie pytania powinien zadać projektant przystępując do projektowania kuchni?
Zestaw pytań, jakie można usłyszeć od projektanta, jest bardzo indywidualny i zależy zarówno od jego doświadczenia, jak i tego, jakiego typu realizację projektu chce mu się powierzyć. Najczęściej pytania, zadawane przez fachowców w Pruszkowie, wyglądają następująco:
 • Czy kuchnia będzie przeznaczona wyłącznie do gotowania jedzenia, czy także do spotkań rodzinnych?
 • Ile osób będzie korzystać z kuchni jednocześnie?
 • Jaka gama kolorystyczna najbardziej podoba się klientowi?
 • Jakie są wymagania wobec powierzchni roboczych i miejsc przechowywania?
 • Czy potrzebne jest wydzielenie miejsca na karmienie zwierząt domowych?
⭐ Czy są gotowe projekty kuchni, które można dostosować do moich potrzeb?
Tak, są firmy w Pruszkowie, dysponujące dość obszernym katalogiem rozwiązań w zakresie projektowania kuchni. Fachowcy mogą zrealizować dokładnie taki sam projekt, jak i dostosować go do wymagań klienta, na przykład:
 • dodać dodatkowe szuflady i szafki;
 • usunąć niektóre elementy;
 • zmienić kolor itp.
⭐ Kiedy należy zamówić projekt kuchni w trakcie remontu lub na koniec remontu?
Najlepiej jest to zrobić przed rozpoczęciem remontu. Najczęściej tworzenie projektu i makiety 3D nie zajmuje więcej niż tydzień, ale następnie trzeba będzie oczekiwać na produkcję i dostawę mebli: może to zająć nawet kilka miesięcy. Jeśli więc chcesz od razu po zakończeniu prac remontowych wprowadzić się do nowego mieszkania, warto zadbać także o wcześniejszą realizację prac projektowych. Zamawiając projekt wcześniej można też być pewnym, że meble zostaną idealnie dopasowane do rozmiarów pomieszczenia

Zostaw prośbę o usługę

Specjalista skontaktuje się z Tobą jak najszybciej