Projektowanie łazienki

Projekt łazienki - to rozwiązanie, które zapewni, że to pomieszczenie, nawet jeśli ma bardzo małe wymiary, stanie się wygodne i chętnie użytkowane przez wszystkich domowników. Prace projektowe w Polsce można zamówić korzystając z usług firm, które są zaprezentowane w katalogu na stronie OTOmistrz!

Zamówienie
łazienki projekty

Projektowanie łazienek: szybko, tanio, elegancko

Nowoczesne projekty łazienek, tworzone dla polskich klientów, łączą w sobie wygodę, ergonomiczność i prawdziwe piękno. Klienci mogą skorzystać zarówno z gotowych rozwiązań, w tym tych, których realizacja zajmuje maksymalnie kilka miesięcy, jak i zamówić realizację indywidualnego projektu, jak najbardziej dostosowanego do ich potrzeb.

Podczas projektowania łazienek przez firmy, których oferty są zaprezentowane na stronie OTOmistrz, są uwzględniane:

  • potrzeby osób, które będą korzystać z pomieszczenia;potrzeby osób, które będą korzystać z pomieszczenia;
  • ergonomiczne zasady użytkowania sprzętu wodno-kanalizacyjnego;
  • wymogi bezpieczeństwa;
  • indywidualne życzenia klientów, dotyczące gamy kolorystycznej pomieszczenia, rodzaju wyposażenia, materiałów wykonania itp.

Dlaczego projektowanie łazienki warto zamówić na portalu OTOmistrz?

Zamawiając projekt łazienki u najlepszych projektantów można powiedzieć, jakiego efektu prac się oczekuje: może to być klasyczne rozwiązanie, totalna niespodzianka z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów lub projekt, spełniający Twoje marzenia, na przykład biała łazienka z drewnianymi elementami, łazienka z prysznicem lub łącząca w sobie jednocześnie prysznic i wannę. 

Kiedy warto zwrócić się do fachowców w celu opracowania projektu łazienki? Najlepiej jeszcze przed rozpoczęciem jej wykończenia. W ten sposób będzie można zaoszczędzić środki na zakupie materiałów remontowych i wykończeniowych, a także idealnie dostosować pomieszczenie do potrzeb osób, które będą z niego korzystać. Jeśli chodzi o nowoczesne projekty łazienek, obecnie nie istnieją praktycznie żadne ograniczenia. Takie pomieszczenie może być wykonane w tym samym stylu, co reszta wnętrz lub odwrotnie – znacznie się od nich odróżniać. Ponadto projekty wykonane w przemyślany sposób sprawiają, że wszystkie wady pomieszczenia zostają zlikwidowane lub ukryte, a klient może korzystać z naprawdę komfortowych rozwiązań: od oświetlenia sufitowego aż po elementy dekoracyjne.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o projektowanie łazienki

W naszym domu ściany mają dość skomplikowaną konfigurację, więc racjonalne ustawienie w nich mebli i sprzętów było naprawdę trudnym zadaniem. Fachowcy z OTOmistrz świetnie poradzili sobie z jego realizacją, projekt został opracowany szybko, dokładnie i zgodnie z naszymi życzeniami. Polecamy!

Maria

Mamy bardzo małą łazienkę i początkowo myśleliśmy, że zrobimy projekt sami. Nie udawało się jednak osiągnąć zamierzonego efektu, więc postanowiliśmy skorzystać z pomocy fachowców. Teraz już wiemy: była to właściwa decyzja. Przestrzeń została zaprojektowana w bardzo udany sposób, każdy centymetr wolnego miejsca jest racjonalnie wykorzystywany.

Adam

Z pomocą OTOmistrz wybrałem naprawdę świetnego projektanta, któremu bez żadnych wątpliwości zleciłem opracowanie projektu łazienki. Jasno zrozumiał zadanie, udało mu się stworzyć przytulne i wygodne wnętrze, podkreślić wszystkie zalety pomieszczenia i skorygować istniejące wady.

Olek

Zamówiłam projekt łazienki 3D, bo chciałam dokładnie wiedzieć, co i jak będzie wyglądało w moim mieszkaniu. Projektantów wybrałam za pomocą portalu OTOmistrz: jest to szybkie i łatwe, ponadto wszystkie kwestie można rozwiązać online. Jestem zadowolona z uzyskanego efektu, cena projektowania łazienki okazała się także bardzo przystępna.

Lola

Projekt łazienki został opracowany w ciągu 3 dni, jeszcze tydzień zajęło jego doskonalenie – to już moja “wina”, bo chciałam, by moja łazienka była idealna, więc ciągle dodawałam jakieś korekty. Efekt okazał się warty poświęconego czasu i pieniędzy. Projektanta znalazłam za pomocą portalu OTOmistrz.

Laura

Zostaw prośbę o usługę

Specjalista skontaktuje się z Tobą jak najszybciej