Przeprowadzki

Serwis OTOmistrz — współpracuje z liderami na polskim rynku w zakresie organizacji kompleksowych przeprowadzek. Własne samochody, nowoczesne materiały do pakowania oraz doświadczeni pracownicy — wszystko to pozwala im realizować usługi pod klucz i z gwarancją terminowości oraz jakości.

Organizacja przeprowadzki

Ekspertom OTOmistrz można zlecić zarówno przeprowadzkę firmy, jak i własnego mieszkania. W zależności od zadań, stawianych przez naszych klientów, wykonawcy w serwisie zawsze gotowi zorganizować przeprowadzkę pod klucz lub świadczyć całą gamę indywidualnych usług, w tym:

  • Przewóz rzeczy w granicach całej Polski. Z naszych usług korzystają klienci z Gdańska i Krakowa, Warszawy i Wrocławia, Rzeszowa i Lublina, a także innych większych i mniejszych polskich miast;
  • Dostarczanie materiałów do pakowania, a w razie potrzeby także bezpośrednie dokonywanie pakowania;
  • Usługi profesjonalnych pracowników;
  • Przechowywanie rzeczy w magazynie.

Nasi wykonawcy tanio realizują wszystkie przeprowadzki, a stałym klientom oferują także wysokie zniżki.Rzeczy w trakcie przewozu pozostają nieuszkodzone, tak samo jak ściany w pomieszczeniach, z których są wynoszone, a także do których są wnoszone przewożone ładunki.

Dlaczego warto wybrać serwis OTOmistrz do organizacji przeprowadzek?

Wieloletnie doświadczenie, niski koszt przeprowadzek i dokładne spełnienie wszystkich wymagań naszych klientów — to podstawowe przyczyny, dla których realizację przeprowadzki warto zlecić właśnie naszym specjalistom.

Dodatkowym atutem OTOmistrz jest to, że mamy partnerów w różnych miastach na terenie całego kraju, ponadto rejestracja wniosku o transport i sporządzenie umowy odbywa się w krótkim czasie, a co za tym idzie — jeśli potrzebne naprawdę szybkie przeniesienie biura lub pomieszczenia mieszkalnego, można powierzyć tę usługę transportową naszym wykonawcom: zrealizują wszystko nawet w ciągu jednego dnia roboczego. Chętnie współpracujemy zarówno z firmami, jak i osobami prywatnymi.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o usługach przeprowadzki

Bardzo dokładna i odpowiedzialna praca całego zespołu – od kierowników, którzy przyjęli zlecenie, a skończywszy na osobach pakujących i kierowcach, którzy je zrealizowali. Przeprowadzka biura przebiegła bez problemów, jestem bardzo zadowolona, ​​dlatego postanowiłam polecić również innym zainteresowanym.

Danuta

W moim mieszkaniu było wiele drobiazgów, które są dla mnie cenne. Dlatego, kiedy zdecydowałam się przenieść do wiejskiego domu, długo zastanawiałam się, jak zorganizować ich transport. Pracownik zrobił dla mnie wszystko czego potrzebowałam i wszystkie rzeczy dotarły całe i nieuszkodzone! Wielkie dzięki!

Marysia

Długo przygotowywałem się do przeprowadzki, ale w końcu zrozumiałem, że potrzebuję pomocy fachowców. Zwróciłem się do serwisu OTOmistrz, spodobało mi się, że koszty są stosunkowo niskie. Jestem zadowolony z jakości realizacji zlecenia, dlatego śmiało polecam!

Tadeusz

Tanie przeprowadzki zawsze kojarzyły mi się z dużym ryzykiem. Jednak byłem na długim wyjeździe służbowym w czasie, kiedy cała rodzina (żona i dwoje małych dzieci) musiała przeprowadzać się do innego mieszkania. Z jednego końca miasta na drugi. Zdecydowaliśmy się skorzystać z usług firmy transportowej, a do współpracy wybraliśmy wykonawców na serwisie OTOmistrz. Wszystkie prace zostały zrealizowane kompleksowo, żona nic nie musiała robić, a ja wróciłem już do naszego nowego mieszkania 🙂

Ignacy

Niska cena transportu za km, wysokiej jakości opakowanie przewożonych rzeczy, doskonały kontakt z klientami. Śmiało polecam ten serwis wszystkim, którzy mają w planach przeprowadzkę. Świetnie także, że można tu wybrać zarówno cały gotowy zestaw usług, jak i skorzystać wyłącznie z pomocy osób pakujących lub transportu.

Gabi