Przeprowadzki w Szczecinie

Przeprowadzki w Szczecinie tanio? Dlaczego nie?! Każdy ze specjalistów serwisu OTOmistrz dokładnie wie, jak spełnić najbardziej rygorystyczne wymagania klientów dotyczące przeprowadzek biur lub mieszkań, a dodatkowym atutem dla każdego klienta zdecydowanie stanie się niski cennik za km usług transportowych.

 Szczecin

Przeprowadzki w Szczecinie i nie tylko: korzystaj z pomocy fachowców!

Wykonawcy z OTOmistrz równie dobrze organizują przeprowadzki w Szczecinie, jak i międzymiastowe. Posiadając własne ciężarówki o różnej pojemności oraz zgrany zespół managerów, ładowniczych i kierowców w ciągu jednego dnia zorganizują przyjazd na nowe miejsce Twojego biura, domu lub mieszkania. Całościowy zakres usług przeprowadzek w Szczecinie, świadczonych przez naszych partnerów, obejmuje:

 • Przyjazd przedstawiciela serwisu do mieszkania lub biura klienta w celu oceny zakresu prac i najlepszych dróg realizacji zlecenia;
 • Przygotowanie niezbędnej ilości i rodzajów materiałów do pakowania;
 • Przeprowadzenie demontażu mebli, a następnie ich montażu;
 • Pakowanie i rozpakowanie rzeczy klientów;
 • Przewóz ładunków w terminach wcześniej ustalonych z klientami;
 • Wyniesienie i wniesienie wszystkich rzeczy, w tym gabarytowych.
Przeprowadzki firm Szczecin
Przeprowadzki firm Szczecin
Usluga przeprowadzki Szczecin
Przeprowadzki mieszkań Szczecin
Przewóz rzeczy Szczecin
 • Przeprowadzki firm w Szczecinie
 • Przeprowadzki mieszkań w Szczecinie

Twoja firma planuje przeprowadzkę? Z doświadczenia wiemy, że każde takie przedsięwzięcie jest skomplikowanym wieloetapowym procesem, wymagającym specjalistycznego transportu, tworzenia niezawodnych opakowań, czasu na przygotowanie i realizację, precyzyjnego planowania. Trudno jest spełnić wszystkie te wymagania, jednocześnie kontynuując pracę firmy bez przerwy.

Jeśli nie chcesz poświęcać bezcennego czasu, a jednocześnie mieć pewność, że cały proces przeprowadzki firmy w Szczecinie  będzie przebiegał tak, jak planowałeś, zachęcamy do zamówienia usług na naszym serwisie! Mamy przystępny cennik transportu i przeprowadzek biur w Szczecinie. Wszystkie zlecenia realizują pod klucz, zwięźle przestrzegając terminów realizacji i innych wymagań naszych klientów.

Przeprowadzka do nowego domu stanie się samą przyjemnością, jeśli zdecydujesz się na zamówienie usług transportowych przez serwis OTOmistrz w Szczecinie. Nasi eksperci zadbają o każdy szczegół — od pakowania najdrobniejszych rzeczy, do ich zniesienia do samochodu, przewozu i wniesienia do nowego mieszkania.

Zamawiając na naszym serwisie usługi przeprowadzki mieszkań możesz mieć pewność, że wszystkie lustra, żyrandole, drobne elementy dekoracyjne i kwiaty dotrą do nowego miejsca nieuszkodzone, podczas wynoszenia i wnoszenia mebli gabarytowych wszystkie rogi i ściany pozostaną czyste i nieuszkodzone, a jeśli dodatkowo zlecisz nam także pakowanie swoich rzeczy – będą one szczegółowo posortowane w taki sposób, byś w nowym miejscu mógł szybko się rozpakować i zacząć nowe życie. Dodatkowym atutem jest także przystępna cena przeprowadzek mieszkań w Szczecinie.

Charakterystyki organizacji przeprowadzek od OTOmistrz

Na serwisie OTOmistrz prezentowany szereg profesjonalnych usług w zakresie organizacji i realizacji przeprowadzek dla osób prywatnych i firm. Takie usługi obejmują nie tylko pakowanie mebli, transportowanie ich i układanie przedmiotów w nowym miejscu, ale przede wszystkim znalezienie optymalnego rozwiązania problemu postawionego przez klienta.

Decydując się na współpracę z naszym serwisem  każdy klient uzyskuje liczne zalety w porównaniu do współpracy z wieloma innymi w Szczecinie:

 • Nasi specjaliści posiadają własny transport, a więc są gotowi do realizacji nawet bardzo pilnych zleceń;
 • Każdy z wykonawców dokładnie wie, jak spełnić wymagania klientów i zorganizować przewóz rzeczy na nowe miejsce bez ich uszkodzenia;
 • Niski cennik świadczenia usług przewozowych, cena za przewóz za km jest najniższą w Szczecinie;
 • Możliwość świadczenia usług zarówno pod klucz, jak i wykonanie pojedynczych rodzajów prac, zamawianych przez naszych klientów;
 • Podstawą do realizacji wszystkich rodzajów usług przez naszych specjalistów jest przejrzysta umowa spisywana z klientem.
5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o usługach przeprowadzki

Bardzo dokładna i odpowiedzialna praca całego zespołu – od kierowników, którzy przyjęli zlecenie, a skończywszy na osobach pakujących i kierowcach, którzy je zrealizowali. Przeprowadzka biura przebiegła bez problemów, jestem bardzo zadowolona, ​​dlatego postanowiłam polecić również innym zainteresowanym.

Danuta

W moim mieszkaniu było wiele drobiazgów, które są dla mnie cenne. Dlatego, kiedy zdecydowałam się przenieść do wiejskiego domu, długo zastanawiałam się, jak zorganizować ich transport. Pracownik zrobił dla mnie wszystko czego potrzebowałam i wszystkie rzeczy dotarły całe i nieuszkodzone! Wielkie dzięki!

Marysia

Długo przygotowywałem się do przeprowadzki, ale w końcu zrozumiałem, że potrzebuję pomocy fachowców. Zwróciłem się do serwisu OTOmistrz, spodobało mi się, że koszty są stosunkowo niskie. Jestem zadowolony z jakości realizacji zlecenia, dlatego śmiało polecam!

Tadeusz

Tanie przeprowadzki zawsze kojarzyły mi się z dużym ryzykiem. Jednak byłem na długim wyjeździe służbowym w czasie, kiedy cała rodzina (żona i dwoje małych dzieci) musiała przeprowadzać się do innego mieszkania. Z jednego końca miasta na drugi. Zdecydowaliśmy się skorzystać z usług firmy transportowej, a do współpracy wybraliśmy wykonawców na serwisie OTOmistrz. Wszystkie prace zostały zrealizowane kompleksowo, żona nic nie musiała robić, a ja wróciłem już do naszego nowego mieszkania 🙂

Ignacy

Niska cena transportu za km, wysokiej jakości opakowanie przewożonych rzeczy, doskonały kontakt z klientami. Śmiało polecam ten serwis wszystkim, którzy mają w planach przeprowadzkę. Świetnie także, że można tu wybrać zarówno cały gotowy zestaw usług, jak i skorzystać wyłącznie z pomocy osób pakujących lub transportu.

Gabi

Najczęściej zadawane pytania o usługach przeprowadzki w Szczecinie

⭐ Jakie są etapy organizacji przeprowadzki w serwisie OTOmistrz w Szczecinie?
Przede wszystkim dowiadujemy się o wszystkich życzeniach klienta, a następnie wysyłamy naszego partnera do wykonania prac szacunkowych. Kolejnym krokiem jest zaplanowanie przeprowadzki — wykonawca wybiera środek transportu, ilość i rodzaj materiałów opakowaniowych oraz optymalną trasę. Wszystkie te szczegóły są uzgadniane z klientem, po czym zostaje podpisana umowa i we wcześniej ustalonym czasie pracownik przystępuje do realizacji zamówienia. Z reguły relokacja mieszkań i domów odbywa się w ciągu jednego dnia roboczego, przeniesienie biur — w ciągu 2-3 dni roboczych.
⭐ Jakie godziny są najbardziej odpowiednie do przeprowadzki mieszkania lub biura w Szczecinie?
Najlepszą porą na tego typu przewóz ładunków jest czas pomiędzy godziną 9:00 a 17:00. Wynika to z faktu, że większość osób wyjeżdżających do pracy zwalnia miejsce na parkingach. Oznacza to, że zamówione do przeprowadzki auto można zaparkować bezpośrednio przy wejściu, tym samym skracając czas załadunku i rozładunku. Jest to znacznie wygodniejsze dla ekipy pracowników zajmujących się zleceniem, niż przenoszenie rzeczy na dodatkowym dystansie, nawet małym.
⭐ Czy możliwy jest przewóz mebli bez opakowań?
W zasadzie tak, ale nigdy nie zalecamy tego naszym klientom, gdyż w przypadku realizacji tego typu przewozów nie możemy zagwarantować, że przewożone rzeczy nie ulegną zniszczeniu. Zwykle dokonujemy demontażu mebli (montaż na nowym miejscu po przeprowadzce również może być wykonany przez naszych fachowców), wybieramy materiały do pakowania różnych części (na przykład zabezpieczamy przed stłuczeniem powierzchnie lustrzane i szklane), dbamy o należyte umieszczenie rozłożonych mebli w samochodach. Koszt przeprowadzki w naszych wykonawców jest bardzo niski i pakowanie mebli tak naprawdę nie kosztuje dużo.
⭐ Jak zrealizować przeprowadzkę biura w jak najkrótszych terminach?
Przede wszystkim, należy ustalić, jak długo może potrwać przeprowadzka Twojej firmy. Nasze doświadczenie pokazuje, że jeśli pracuje dla Ciebie do pięciu osób, a wśród mebli wykorzystywane są tylko standardowe stoły i krzesła, przeprowadzkę można przeprowadzić w ciągu 2-3 godzin. Biuro dla 30-50 pracowników przenosi się średnio w 6 godzin. Warunki przenoszenia dużych biur są ustalane przez naszego rzeczoznawcę. Jednak najczęściej nie trwa to dłużej niż 2-3 dni robocze (w przypadku firm, gdzie zatrudnionych jest ponad 500 osób). Jeśli chcesz przyspieszyć przeprowadzkę, możesz zamówić więcej samochodów lub osób pakujących: specjaliści OTOmistrz w Szczecinie mają niski cennik przeprowadzek, dlatego śmiało możesz skorzystać z takiego rozwiązania, jeśli zależy Ci na czasie.