Przewóz mebli

Świadczymy usługi transportu mebli w całej Polsce, zakupionych w sklepie z wniesieniem oraz przy zmianie lokalu czy mieszkania. Odpowiadamy za bezpieczeństwo przewożonego mienia.

OTOmistrz — fachowy transport mebli w Polsce

Specjaliści na OTOmistrz wykonują przewóz mebli w każdych okolicznościach:

  • Odbieranie mebli z marketów, transportowanie z wniesieniem oraz montaż;
  • Wywóz niepotrzebnych mebli na wysypisko;
  • Urządzanie przeprowadzek mieszkań, biur i lokali.

Nasi wykonawcy dbają o bezpieczeństwo mienia, owijają różnego rodzaju foliami, przekładają tekturą oraz unieruchamiają, przypinając pasami do podłogi auta.

Przewożą mebli nie tylko jako dostawę kurierską, ale też wykonują montaż i demontaż. Doradzamy, w jaki sposób optymalnie zrealizować zlecenie oraz zapewniamy tani i bezpieczny przewóz mebli w Polsce.

Koszt usługi jest w każdym przypadku inny, ponieważ są różne okoliczności zleceń. Wpływ na cenę przewozu mebli mają następne czynniki: terminowość zlecenia, długość trasy, wymiary i ilość mebli, dodatkowe utrudnienia, na przykład brak parkingu przed klatką schodowa czy windy. Odpowiednie musimy skalkulować liczbę pojazdów, pracowników oraz różnego rodzaju sprzęt i materiały do wykonania transportu mebli.

Przewagi wykonania usługi przewozu mebli przez wykonawców z OTOmistrz

Podejmujemy współpracę z każdym, kto potrzebuje naszej pomocy. Nasi partnerzy przewożą mebli nie tylko w Polsce między miastami, lecz również w razie potrzeby międzynarodowo. Mamy indywidualne podejście do każdego zlecenia, wszystko dobrze zabezpieczamy przed otarciem. Nasi wykonawcy posiadają ubezpieczenie przewożonego przez nich mienia.

Współpracujemy ze specjalistami z transportu mebli, którzy mają spore doświadczenie w dziedzinie przeprowadzek i wszystkie niezbędne kwalifikacje. Wykonawcy OTOmistrz posiadają nowoczesne pojazdy, sprzęt i materiały zabezpieczające. Tworzą miłą atmosferę niezbyt przyjemnego procesu przeprowadzki.

5 lat na rynku
80 + dezynfekcjiusług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o przewozie mebli

Fachowy zespół i super organizacja procesu, od ustalenia szczegółów zamówienia do szybkiego wykonania. Zrobili wszystko ponad moje oczekiwania. Jeszcze nie miałam tak przyjemniej przeprowadzki, zwłaszcza z takim dogodnym cennikiem transportu mebli.

Kaja

Jestem zadowolony niesamowicie z usług tego serwisu. Bardzo życzliwa, wyrozumiała i pomocna ekipa. Przewozili dla mnie mebli, na tyle ułatwili tę procedurę, że byłem w niezwykle świetnym humorze. Na pewno jeszcze do nich wrócę, serdecznie wszystkim polecam!!!

Michał

Mili panowie świetnie sobie poradzili z dużym gabarytem, którego wniesienie mi się wydawało całkiem niemożliwym. Również przyjemnie zaskoczył tani transport mebli. Nic nie uległo zniszczeniu, fachowe wykonanie. Zdecydowanie polecam.

Grzegorz

Bardzo dobra komunikacja, załatwili mi przewóz łóżka z marketu oraz mega szybko i fachowo złożyli. O wiele lepiej niż zwykły przewóz mebli kurierem. Żadnego opóźnienia, cena w porządku, zwłaszcza w porównaniu z konkurencją. Godny polecenia serwis na sto procent!

Helena

Punktualni i kulturalni panowie, najlepsi w swojej dziedzinie. Ładnie wszystko zabezpieczyli, a w dodatku pogodni i życzliwi. Na pewno to strzał w dziesiątkę, ze względu na tani transport mebli. Zdecydowanie jak przeprowadzki czy transport mebli to tylko z OTOmistrz. Jak najbardziej polecam.

Konrad