Regulacja okien w Poznaniu

Z biegiem czasu występują odchylenia w działaniu konstrukcji okiennych, które zakłócają ich normalną pracę. Dlatego terminowa naprawa i regulacja okien, zrealizowana przez wykonawców serwisu OTOmistrz w Poznaniu, jest głównym warunkiem ich efektywnej i długotrwałej eksploatacji.

ZOSTAW APLIKACJĘ TERAZ
Regulacja okien Poznań

Charakterystyka usługi naprawy okien w Poznaniu reprezentowanej przez serwis OTOmistrz

Jako klient naszego serwisu w Poznaniu zyskujesz szereg korzyści, a mianowicie:

 • Szeroki wachlarz usług – od fachowej porady od managera po przedstawienie pracy naszych wykonawców;
 • Tylko wysoko wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści zrealizują Twoje zamówienie;
 • Szybka i wysokiej jakości realizacja zamówienia;
 • Prace nad zleceniem będą wykonywane przy użyciu nowoczesnych, profesjonalnych narzędzi, z wykorzystaniem wyłącznie wysokiej jakości komponentów i akcesoriów;
 • Każdy rodzaj pracy jest wykonywany tylko przez wykwalifikowanych pracowników;
 • Wstępną wycenę kosztów pracy można przeprowadzić telefonicznie;
 • Bezpłatną konsultację specjalisty w celu rozwiązania Twojego problemu;
 • Bezpłatną wizytę brygadzisty na budowie w celu zdiagnozowania i wyboru rozwiązania problemu, dokładnego oszacowania kosztów niezbędnych prac;
 • Dbałe podejście naszych wykonawców do mienia klientów;
 • Serwis gwarancyjny okien;
 • Uwzględnienie opinii i życzeń klienta;
 • Wykonywanie wszelkiego rodzaju prac przy regulacji okien w Poznaniu.

Nasz serwis w Poznaniu pracuje codziennie, a swoje zamówienie możesz zostawić na stronie o każdej porze dnia.

Regulacja docisku okien Poznań
Regulacja plastikowych okien Poznań
Naprawa okna Poznań
 • Regulacja okien PCV
 • Renowacja okien drewnianych
 • Wymiana szyb
 • Wymiana uszczelek w oknach

Masz problem z działaniem konstrukcji okiennej? Nie spiesz się, aby zamówić naprawę. To może nie być skuteczne, gdyż przyczyna może tkwić w niedostosowaniu okuć, klamek, skrzywionych skrzydłach okien lub zbyt grubej uszczelce. Najprawdopodobniej prawidłowa regulacja okien PCV będzie wystarczająca, aby rozwiązać Twój problem. Regulacja okien PCV obejmuje usługę sprawdzenia stanu i położenia wszystkich mechanizmów i części konstrukcyjnych okna, a także regulację ich działania.

Potrzeba regulowania okien PCV w Poznaniu występuje wtedy, gdy mają miejsce:

 • Pionowe przemieszczanie się skrzydła okiennego;
 • Poszerzanie skrzydła w poziomie;
 • Rozregulowany docisk skrzydła okiennego i ościeżnicy;
 • Problemy z przekręcaniem klamki okna;
 • Gwałtowne oddziaływanie na okno zmieniających się temperatur.

Nasz serwis stanie się świetnym rozwiązaniem problemów, związanych z potrzebą naprawy okien PCV w Poznaniu, a cennik naprawy okien PCV zdecydowanie będzie jednym z decydujących czynników na korzyść współpracy z nami.

Okna drewniane znacznie różnią się od okien PCV zarówno materiałami ich wykonania, jak i procesami produkcji, technologią montażu i regulowania. Naprawa okien drewnianych w Poznaniu to złożony proces mający na celu przywrócenie funkcjonalności lub integralności konstrukcji. Zachodzi poprzez demontaż szyby, mechanizmu, zmianę położenia szyby itp. i wymaga specjalnych umiejętności zawodowych oraz doświadczenia. Naprawa okien drewnianych w Poznaniu przez wykonawców współpracujących z nami wygląda następująco:

 • Naprawa mechanizmu okiennego lub jego wymiana;
 • Regulacja procesu otwierania (przechylania);
 • Przywrócenie geometrii skrzydła;
 • Wymiana okna z podwójnymi szybami;
 • Wymiana uszczelki na skrzydle okiennym.

Żadne okno nie jest zabezpieczone przed pęknięciem lub rozbiciem. Jeśli tak się stanie, nie trzeba rozpaczać! W przypadku problemu z szybami w oknach z PCV lub drewna (pojawienie się pęknięcia, parowania lub mętnienia od wewnątrz itp.), należy je wymienić na nowe. Okno z podwójnymi szybami to uszczelniony blok szklany, w którym okna są sklejone ze sobą. Wymiana szyby w Poznaniu jest najtrudniejszym procesem naprawy okna – wymaga precyzji i posiadania doświadczenia. Wszystkie te umiejętności są równie ważne przy wymianie pojedynczych szyb w oknie drewnianym. Można wtedy spotkać się zarówno z trudnościami w cięciu, jak i podczas montażu szkła w drewnianej ramie. Najlepszą opcją jest skorzystanie z usług doświadczonego specjalisty przez portal OTOmistrz.

Stan uszczelnienia wpływa na wiele parametrów okien, przede wszystkim na ich właściwości hermetyczne, dźwiękochłonne i termoizolacyjne. Materiał uszczelniający ulega jednak starzeniu. Jeżeli szyba jest zużyta, straciła schludny wygląd i przestała spełniać swoje funkcje ochronne (między skrzydłem a ościeżnicą dostaje się powietrze, a na skrzydle pojawia się zamarzająca wilgoć itp.), należy ją wymienić przy pomocy standardowego zestawu narzędzi. Nie należy jednak wykonywać tego samodzielnie w przypadkach, gdy okno jest już stare i nosi ślady użytkowania lub zostało wcześniej uszkodzone w taki sposób, że można tylko pogorszyć sytuację, a następnie stanąć przed koniecznością dodatkowej naprawy konstrukcji okna.

Fachowa renowacja okien w Poznaniu

Wykonawcy w serwisie OTOmistrz od kilku lat świadczy usługi regulacji i naprawy okien w Poznaniu. W tym okresie daliśmy się poznać jako solidni partnerzy świadczący usługi zgodnie z umową, z zachowaniem wysokiej jakości prac i terminowości, a także zajęliśmy jedną z czołowych pozycji na rynku serwisu i naprawy konstrukcji okiennych z tworzyw sztucznych i drewna w Poznaniu. Wykonawcy usług odnoszących największe sukcesy hurtowych dostawców komponentów i okuć do regulacji i naprawy okien drewnianych i PCV.

W serwisie OTOmistrz można znajdź wykonawcę następujące usługi:

 • Regulacja okien PCV;
 • Naprawa okien drewnianych;
 • Wymiana szyby w oknie;
 • Wymiana uszczelek w oknach.
5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o naprawie okien

Witajcie! Chciałbym podziękować za staranną pracę. Specjalista w naszym biurze szybko przywrócił wszystkie mechanizmy do pracy. Zrobił wszystko perfekcyjnie, wszystko jest po prostu super. Jestem bardzo zadowolony. Dziękuję za współpracę. W przyszłości zamówie usługę wyłącznie przez ten portal.

Piotr

Zamówiliśmy usługę przez wasz serwis, podczas naprawy okien w mieszkaniu moich emerytowanych rodziców. Jesteśmy zadowoleni z jakości wykonanej pracy, rozsądnych cen oraz szybkości i dokładności specjalistów, jakie wykazywali w wykonywaniu powierzonych im obowiązków. Dobra robota! Zrobione zostało wszystko, jak dla siebie. Jeśli więc zamierzasz odnawiać okna, to warto złożyć zamówienie na OTOmistrz.

Zenek

Serdecznie dziękujemy wszystkim fachowcom waszego serwisu za szybkie i sumienne podejście do pracy. Zleciliśmy naprawę drewnianego okna w Warszawie. Zlecenie zostało przyjęte szybko i otrzymaliśmy fachową poradę od managera. Okno zostało naprawione w krótkim czasie, przy zachowaniu wysokiej jakości pracy i niezawodności. Jestem zadowolona z wyniku. To prawdziwi profesjonaliści, polecam!

Ola

Witam serdecznie, dziękuję za jakość pracy, duży wybór produktów, przystępne ceny i dobre nastawienie do klientów. Specjaliści przybyli na czas, zrobili wszystko szybko i solidnie. Jestem bardzo zadowolony z wykonanej pracy. Mam nadzieję, że zainstalowany sprzęt będzie służył nam długo i bezproblemowo! Polecam!

Igor

Dzięki za wykonaną pracę! Kupiłam drugi dom. Złożyłam zlecenie na wyregulowanie okien. Praca została wykonana na najwyższym poziomie i szybko. Rezultat jest zadowalający. Cena okazała się niższa, niż się spodziewałam. Będę polecała wszystkim moim przyjaciołom i znajomym.

Danuta

Najczęściej zadawane pytania o regulowanie okien w Poznaniu

⭐ Jak można przyspieszyć naprawę okna?
Aby przyspieszyć realizację zamówienia, przed rozmową ze specjalistą należy przygotować odpowiedzi na następujące pytania: Z jakich materiałów (PCV lub drewna) wykonane są okna do naprawy? Jaki jest problem z oknem? Spróbuj opisać to bardzo krótko, na przykład: w szybie okna PCV pojawiło się pęknięcie. Ile lat służyła konstrukcja okna - więcej niż 5 lat, czy jest stosunkowo nowa?
⭐ Czy potrzebna jest konserwacja okien PCV i jak często należy ją przeprowadzać?
Konserwacja okien z PCV jest koniecznością. Okres eksploatacji takich okien wynosi 10-15 lat. Regularna, zaplanowana konserwacja może znacznie wydłużyć ten czas. Prace konserwacyjne obejmują regulację zawiasów, aby zapobiec zwiotczeniu skrzydła. Jednocześnie elementy okuć są czyszczone i smarowane specjalnym olejem. Konserwacja okien z PCV dokonana na czas w Poznaniu przez wykonawców OTOmistrz pozwoli zwiększyć okres ich użytkowania co najmniej o 2 razy w porównaniu do czasu wskazanego przez producenta. Zalecamy dokonywać konserwacji w Poznaniu 1-2 razy w roku.
⭐ Wystąpił problem z rozszczelnieniem okna. Czy można to poprawić regulując okno w Poznaniu?
Tak, oczywiście. Taki problem można rozwiązać, regulując okno. Przede wszystkim konieczne jest ustalenie, gdzie ma miejsce rozszczelnienie. W przypadku wywiewu związanego ze skrzydłem, należy ustalić jego dokładną przyczynę. Może to na przykład być słabe mocowanie skrzydła i w tym przypadku wystarczy wyregulować okno. Jeśli natomiast problem polega w zużytej uszczelce - należy ją wymienić w całości. Jeśli z kolei problem jest widoczny w miejscu, gdzie okno łączy się z parapetem, należy dokonać izolacji tego miejsca.
⭐ Ile czasu zajmuje regulowanie okien w Poznaniu?
Czas potrzebny na dostosowanie okna jest bezpośrednio związany ze złożonością problemu, który się w nim pojawił. Z reguły regulacja czopów okuć i smarowanie mechanizmu szyby trwa około 10 - 15 minut. Złożona regulacja, na przykład związana z ponowną instalacją szyby, trwa dłużej - około 30 minut.

Zostaw prośbę o usługę

Specjalista skontaktuje się z Tobą jak najszybciej