Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Regulacja okien Rzeszów

Regulacja okien w Rzeszowie

Regulacja okien Rzeszów
Wait...
People

Mamy 14 453 wykonawców z nich 1867 specjalistów jest online i gotowych do pomocy

Jednym kliknięciem dobierzemy najbardziej doświadczonych wykonawców.
Podaj swoją lokalizację - najdziemy najlepszego wykonawcę!

Zaoszczędź nawet do 40% kosztu prac na usłudze — Regulacja okien - już teraz.

40% oszczędności 40% realnych oszczędności
Sprawdzeni specjaliści Certyfikowani fachowcy
Oszczędzaj czas Zaoszczędź swój czas

Dlaczego Regulacja okien są zamawiane u fachowców OTOmistrz?

 • Uczciwy cena bez ukrytych prowizji
 • Wykwalifikowani wykonawcy
 • Projekty o dowolnym poziomie złożoności
 • Współpraca na podstawie umowy i z gwarancją
 • Nowoczesne technologie
 • 0% Prowizji
 • 5 Lat na rynku
 • 5000+ Opinii
 • 10 000+ Wykonanych zleceń
Znajdź wykonawcę
Regulacja docisku okien

Nasi klienci nam ufają

Realne opinie naszych klientów na temat: Regulacja okien w Rzeszowie

Powody do współpracy z nami

Darmowa konsultacja
Obliczenie kosztu usług przed współpracą
Wszystko robimy na czas Wszystko robimy na czas
Bez pośredników Bez pośredników
elements Master

Podczas konsultacji poznasz:

 • 01 Terminy realizacji zlecenia
 • 02 Sposoby bezpłatnego umówienia wykonawcy
 • 03 Kontakty do wykonawców z Twojego miasta
 • 04 Gotowy kosztorys

Wypełnij formularz, a my dobierzemy wykonawcę zgodnie z Twoim zgłoszeniem

Wait...

Nadal masz jakieś pytania?

Najczęściej zadawane pytania o regulowanie okien w Rzeszowie

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, pamiętaj, że nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami, a operator odpowie jak najszybciej!

Ile to kosztuje?
Dla Ciebie, jako klienta, usługa jest świadczona bezpłatnie. Płacisz tylko za usługi fachowca lub specjalisty (nasz serwis nie pobiera dodatkowych opłat). Koszt pracy jest wyliczany indywidualnie dla każdego zamówienia. Należy wypełnić formularz, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zbierze wszystkie informacje o pracach, jakie należy zrealizować. Po rozmowie z Tobą zostanie przeprowadzona kalkulacja, a także przygotowany bezpłatny kosztorys do zapoznania.
Terminy realizacji zamówień.
Każdy termin jest ustalany indywidualnie. Składasz zamówienie na stronie, następnie w ciągu 20 minut nasz manager kontaktuje się z Tobą i zbiera informacje o zamówieniu. W kolejnym kroku specjalista lub fachowiec oblicza dokładny czas realizacji zamówienia i uzgadnia z Tobą termin pracy! Wszystkie prace staramy się wykonywać jak najszybciej od momentu złożenia zamówienia.
Jak można przyspieszyć naprawę okna?
Aby przyspieszyć realizację zamówienia, przed rozmową ze specjalistą należy przygotować odpowiedzi na następujące pytania: Z jakich materiałów (PCV lub drewna) wykonane są okna do naprawy? Jaki jest problem z oknem? Spróbuj opisać to bardzo krótko, na przykład: w szybie okna PCV pojawiło się pęknięcie. Ile lat służyła konstrukcja okna - więcej niż 5 lat, czy jest stosunkowo nowa?
Czy potrzebna jest konserwacja okien PCV i jak często należy ją przeprowadzać?
Konserwacja okien z PCV jest koniecznością. Okres eksploatacji takich okien wynosi 10-15 lat. Regularna, zaplanowana konserwacja może znacznie wydłużyć ten czas. Prace konserwacyjne obejmują regulację zawiasów, aby zapobiec zwiotczeniu skrzydła. Jednocześnie elementy okuć są czyszczone i smarowane specjalnym olejem. Konserwacja okien z PCV dokonana na czas w Rzeszowie przez wykonawców OTOmistrz pozwoli zwiększyć okres ich użytkowania co najmniej o 2 razy w porównaniu do czasu wskazanego przez producenta. Zalecamy dokonywać konserwacji w Rzeszowie 1-2 razy w roku.
Wystąpił problem z rozszczelnieniem okna. Czy można to poprawić regulując okno w Rzeszowie?
Tak, oczywiście. Taki problem można rozwiązać, regulując okno. Przede wszystkim konieczne jest ustalenie, gdzie ma miejsce rozszczelnienie. W przypadku wywiewu związanego ze skrzydłem, należy ustalić jego dokładną przyczynę. Może to na przykład być słabe mocowanie skrzydła i w tym przypadku wystarczy wyregulować okno. Jeśli natomiast problem polega w zużytej uszczelce - należy ją wymienić w całości. Jeśli z kolei problem jest widoczny w miejscu, gdzie okno łączy się z parapetem, należy dokonać izolacji tego miejsca.
Ile czasu zajmuje regulowanie okien w Rzeszowie?
Czas potrzebny na dostosowanie okna jest bezpośrednio związany ze złożonością problemu, który się w nim pojawił. Z reguły regulacja czopów okuć i smarowanie mechanizmu szyby trwa około 10 - 15 minut. Złożona regulacja, na przykład związana z ponowną instalacją szyby, trwa dłużej - około 30 minut.

Charakterystyka usługi naprawy okien w Rzeszowie reprezentowanej przez serwis OTOmistrz

Jako klient naszego serwisu w Rzeszowie zyskujesz szereg korzyści, a mianowicie:

 • Szeroki wachlarz usług – od fachowej porady od managera po przedstawienie pracy naszych wykonawców;
 • Tylko wysoko wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści zrealizują Twoje zamówienie;
 • Szybka i wysokiej jakości realizacja zamówienia;
 • Prace nad zleceniem będą wykonywane przy użyciu nowoczesnych, profesjonalnych narzędzi, z wykorzystaniem wyłącznie wysokiej jakości komponentów i akcesoriów;
 • Każdy rodzaj pracy jest wykonywany tylko przez wykwalifikowanych pracowników;
 • Wstępną wycenę kosztów pracy można przeprowadzić telefonicznie;
 • Bezpłatną konsultację specjalisty w celu rozwiązania Twojego problemu;
 • Bezpłatną wizytę brygadzisty na budowie w celu zdiagnozowania i wyboru rozwiązania problemu, dokładnego oszacowania kosztów niezbędnych prac;
 • Dbałe podejście naszych wykonawców do mienia klientów;
 • Serwis gwarancyjny okien;
 • Uwzględnienie opinii i życzeń klienta;
 • Wykonywanie wszelkiego rodzaju prac przy regulacji okien w Rzeszowie.

Nasz serwis w Rzeszowie pracuje codziennie, a swoje zamówienie możesz zostawić na stronie o każdej porze dnia.

Fachowa renowacja okien w Rzeszowie

Wykonawcy w serwisie OTOmistrz od kilku lat świadczy usługi regulacji i naprawy okien w Rzeszowie. W tym okresie daliśmy się poznać jako solidni partnerzy świadczący usługi zgodnie z umową, z zachowaniem wysokiej jakości prac i terminowości, a także zajęliśmy jedną z czołowych pozycji na rynku serwisu i naprawy konstrukcji okiennych z tworzyw sztucznych i drewna w Rzeszowie. Wykonawcy usług odnoszących największe sukcesy hurtowych dostawców komponentów i okuć do regulacji i naprawy okien drewnianych i PCV.

W serwisie OTOmistrz można znajdź wykonawcę następujące usługi:

 • Regulacja okien PCV;
 • Naprawa okien drewnianych;
 • Wymiana szyby w oknie;
 • Wymiana uszczelek w oknach.

Regulacja okien PCV

Masz problem z działaniem konstrukcji okiennej? Nie spiesz się, aby zamówić naprawę. To może nie być skuteczne, gdyż przyczyna może tkwić w niedostosowaniu okuć, klamek, skrzywionych skrzydłach okien lub zbyt grubej uszczelce. Najprawdopodobniej prawidłowa regulacja okien PCV będzie wystarczająca, aby rozwiązać Twój problem. Regulacja okien PCV obejmuje usługę sprawdzenia stanu i położenia wszystkich mechanizmów i części konstrukcyjnych okna, a także regulację ich działania.

Potrzeba regulowania okien PCV w Rzeszowie występuje wtedy, gdy mają miejsce:

 • Pionowe przemieszczanie się skrzydła okiennego;
 • Poszerzanie skrzydła w poziomie;
 • Rozregulowany docisk skrzydła okiennego i ościeżnicy;
 • Problemy z przekręcaniem klamki okna;
 • Gwałtowne oddziaływanie na okno zmieniających się temperatur.

Nasz serwis stanie się świetnym rozwiązaniem problemów, związanych z potrzebą naprawy okien PCV w Rzeszowie, a cennik naprawy okien PCV zdecydowanie będzie jednym z decydujących czynników na korzyść współpracy z nami.

Renowacja okien drewnianych

Okna drewniane znacznie różnią się od okien PCV zarówno materiałami ich wykonania, jak i procesami produkcji, technologią montażu i regulowania. Naprawa okien drewnianych w Rzeszowie to złożony proces mający na celu przywrócenie funkcjonalności lub integralności konstrukcji. Zachodzi poprzez demontaż szyby, mechanizmu, zmianę położenia szyby itp. i wymaga specjalnych umiejętności zawodowych oraz doświadczenia. Naprawa okien drewnianych w Rzeszowie przez wykonawców współpracujących z nami wygląda następująco:

 • Naprawa mechanizmu okiennego lub jego wymiana;
 • Regulacja procesu otwierania (przechylania);
 • Przywrócenie geometrii skrzydła;
 • Wymiana okna z podwójnymi szybami;
 • Wymiana uszczelki na skrzydle okiennym.

Wymiana szyb

Żadne okno nie jest zabezpieczone przed pęknięciem lub rozbiciem. Jeśli tak się stanie, nie trzeba rozpaczać! W przypadku problemu z szybami w oknach z PCV lub drewna (pojawienie się pęknięcia, parowania lub mętnienia od wewnątrz itp.), należy je wymienić na nowe. Okno z podwójnymi szybami to uszczelniony blok szklany, w którym okna są sklejone ze sobą. Wymiana szyby w Rzeszowie jest najtrudniejszym procesem naprawy okna – wymaga precyzji i posiadania doświadczenia. Wszystkie te umiejętności są równie ważne przy wymianie pojedynczych szyb w oknie drewnianym. Można wtedy spotkać się zarówno z trudnościami w cięciu, jak i podczas montażu szkła w drewnianej ramie. Najlepszą opcją jest skorzystanie z usług doświadczonego specjalisty przez portal OTOmistrz.

Wymiana uszczelek w oknach

Stan uszczelnienia wpływa na wiele parametrów okien, przede wszystkim na ich właściwości hermetyczne, dźwiękochłonne i termoizolacyjne. Materiał uszczelniający ulega jednak starzeniu. Jeżeli szyba jest zużyta, straciła schludny wygląd i przestała spełniać swoje funkcje ochronne (między skrzydłem a ościeżnicą dostaje się powietrze, a na skrzydle pojawia się zamarzająca wilgoć itp.), należy ją wymienić przy pomocy standardowego zestawu narzędzi. Nie należy jednak wykonywać tego samodzielnie w przypadkach, gdy okno jest już stare i nosi ślady użytkowania lub zostało wcześniej uszkodzone w taki sposób, że można tylko pogorszyć sytuację, a następnie stanąć przed koniecznością dodatkowej naprawy konstrukcji okna.