Remont łazienki

Potrzebujesz zlecić realizację nowoczesnego, stylowego, a jednocześnie mającego przystępną cenę remontu łazienki w Polsce? Specjaliści z naszej platformy gotowi są spełnić wszystkie Twoje wymagania! Uwzględniają wszystkie potrzeby naszych klientów, przestrzegają ustalonych terminów, a dodatkowo jakościowo realizują remonty starych i nowych łazienek.

tani remont łazienki

O naszych wykonawcach

Łazienka jest pomieszczeniem, które jest najczęściej użytkowane w większości mieszkań/domów. Dlatego oczywiste jest, że każdy z nas chce się w tym pomieszczeniu czuć komfortowo i po prostu dobrze. Fachowcy z naszego serwisu wykonują kompleksowe i fachowe remonty łazienek w Polsce. Można im zlecić położenie płytek, zamontowanie armatury i sprzętów, a także zrobienie niestandardowej zabudowy. Posiadają doświadczenie w pracach związanych z glazurą, które jest poparte wieloletnią pracą nad tego typu zleceniami, jednak oferują również całościowe remonty łazienek. Dlatego można zlecić zarówno układanie glazury, jak i wszystkie inne wymagane prace remontowe i instalacyjne:

 • sufity podwieszane, ściany działowe;
 • układanie gresu, mozaiki, płyt wielkoformatowych;
 • zabudowa wanny różnego typu
 • montaż armatury łazienkowej (umywalki, wanny, kabiny prysznicowe, podtynkowe zestawy sanitarne, baterie, odpływy liniowe itp.).

Fachowy remont łazienek od wykonawców OTOmistrz

Zamówienie usług w serwisie OTOmistrz – to gwarancja tego, że remont łazienki w Polsce zostanie zrealizowany w możliwie najkrótszym terminie i w możliwie najniższej cenie. Atutami naszych czołowych wykonawców są także:

 • Realizacja wszystkich usług na podstawie umowy podpisywanej z klientem przed rozpoczęciem prac;
 • Gwarancja przystępnej ceny realizacji każdego projektu;
 • Wsparcie w doborze i zakupie wysokiej jakości materiałów wykończeniowych i nowoczesnych urządzeń;
 • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania każdego urządzenia, podłączonego lub remontowanego przez fachowców;
 • Przeprowadzenie remontu łazienki w możliwie najkrótszym czasie;
 • Zaproszenie do realizacji remontu wykwalifikowanych fachowców: hydraulików, stolarzy, glazurniczych itp.;
 • Kontrola sprawności działalności elementów hydraulicznych i elektrycznych.
5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o remont łazienki

Remont łazienki, zrealizowany przez pracowników z serwisu OTOmistrz, zasługuje na najwyższą ocenę. Zamiast wanny zrobili dla mnie prysznic: małe pomieszczenie stało się bardziej jasne i wygodne, pojawiło się w nim miejsce do zamontowania pralki. Serdecznie dziękuję za indywidualne podejście do realizacji mojego zlecenia.

Maksym

Nie mam żadnych zarzutów co do jakości remontu łazienki, wykonanego przez pracowników z platformy OTOmistrz. Zarówno menedżerowie, jak i sami pracownicy, którzy wykonywali remont są bardzo doświadczeni, analizują, prośby klienta i następnie je wykonują. Rzeczywiście jest to jedna z najlepszych opcji do zamówienia jakościowego remontu łazienki.

Danuta

Cieszę się, że realizację remontu w łazience powierzyłam fachowcom z platformy OTOmistrz. Przez cały okres świadczenia usług nie miałam żadnych problemów: wszystkie prace wykonywane były samodzielnie przez pracowników, bez ciągłych pytań do mnie lub próśb o odczekanie jeszcze kilku dni na dostawę ekstra rzadkiego materiału. Są prawdziwymi fachowcami, do których niewątpliwie chętnie zwrócę się ponownie.

Marzena

Remont łazienki z rozbiórką kabiny był wykonywany nawet wcześniej, niż się umawialiśmy, usytuowanie nowych rur i ich wygląd są przyjemne dla oka. Płytki są ułożona doskonale. Same przyjemne emocje po współpracy ze specjalistami z serwisu OTOmistrz! Serdecznie polecam!

Marek

Doskonały remont łazienki w naprawdę przystępnej cenie. Szczególnie podoba mi się to, jak zostało zrealizowane ułożenie glazury – po prostu idealnie. Chcę także zwrócić uwagę na to, że pracownicy nie tylko zrealizowali remont w łazience, ale i pomogli mi z zakupem niezbędnych materiałów wykończeniowych. Ze względu na to, że posiadają firmy partnerskie, cena okazała się znacznie niższa niż w znanych hipermarketach. Serdecznie polecam!

Inga