Remont łazienki w Krakowie

Tani i wysokiej jakości nowoczesny remont w łazience w Krakowie? Jest to całkiem możliwe, jeśli zdecydujesz się skorzystać z platformy OTOmistrz w Krakowie! Nasi zleceniobiorcy indywidualnie podchodzą do potrzeb i wymagań klientów, dobierają tanie i skuteczne materiały, a dodatkowo dbają o szybkość, terminowość i maksymalnie wysoki poziom jakości realizacji zleceń.

tani remont łazienki Kraków

O wykonawcach z naszego serwisu

Są to fachowe ekipy pracowników, którzy zajmują się całościowymi remontami łazienek w Krakowie. Najpierw pracownik przyjeżdża na miejsce, w którym będzie przeprowadzany remont, dokonuje rozeznania i ustala zakres prac do przeprowadzenia, posługując się projektem, inspiracjami klientów lub gotowymi naszymi projektami (pracownik po uprzednim zgłoszeniu takiej potrzeby przedstawi tego typu projekty do wyboru). Remont łazienki wykonywany przez ekipę, która rozpoczyna w ustalonym terminie, trwa średnio do 14 dni.

Cena remontu łazienki w Krakowie w 2021 r. jest zależna od:

  • zakresu prac;
  • powierzchni pomieszczenia;
  • doświadczenia ekipy;
  • cen wykorzystywanych materiałów;
  • standardu wykończenia;
  • lokalizacji.
remont łazienki koszty Kraków
łazienka remont Kraków
remont łazienki w bloku z wielkiej płyty Kraków
remont łazienki bez skuwania płytek Kraków
ile kosztuje remont łazienki Kraków
wykończenie łazienki Kraków
tani remont łazienki Kraków
  • Remont łazienek w Krakowie: zakres usług

Wykonawcy realizują każdy rodzaj remontu łazienek w Krakowie, w tym: kompleksowy, częściowy, przebudowę pomieszczeń lub prostą wymianę funkcjonalnych elementów. Szczególną uwagę zwracają na dobór odpowiednich urządzeń i materiałów: powinny mieć atrakcyjny wygląd, niezawodnie służyć przez wiele lat i spełniać potrzeby każdej z osób zamieszkujących w domu.

Szczególnie popularnym jest obecnie remont łazienki z wykorzystaniem elementów drewnianych Drewno jest doskonałym materiałem do wykorzystania w celu ocieplenia wyglądu łazienki, w której już znajdują się płytki i armatura. Najlepszymi rodzajami drewna do zastosowania w pomieszczeniu, jakim jest łazienka, a więc narażonym na wilgoć, są gatunki egzotyczne. W trakcie planowania łazienki powinno się mieć na uwadze funkcjonalność pomieszczenia, komfort użytkowania, estetykę. Fachowcy, zarejestrowani na OTOmistrz wyposażają łazienki w Krakowie w nowoczesne instalacje sanitarne, elektryczne i grzewcze. Po zdecydowaniu się na remont łazienki klienci mogą liczyć na nowoczesne, bezpieczne, gustowne wnętrze.

Dlaczego warto zlecić remont w łazience fachowcom z platformy OTOmistrz?

Przed przystąpieniem do prac klienci widzą łazienkę na przygotowanym projekcie. W projektach dominują: funkcjonalność, właściwe rozplanowanie miejsca, praktyczność. Kiedy urządzenia i ich ułożenie jest już zaplanowane, następnie przygotowywane są instalacje: elektryczna, grzewcza, kanalizacyjna. Do wyboru pozostają również materiały wykończeniowe i kolorystyka wnętrza, co ma wpływ na ostateczny wygląd łazienki. Ze względu na to, że płytki ceramiczne posiadają liczne wzory i kolory, z ich użyciem łazienka będzie mogła uzyskać dowolny styl. Z kolei do dużych powierzchni w łazience pasuje zastosowanie kamienia naturalnego: onyksu, marmuru, granitu, trawertynu. Zgodnie z życzeniami klientów może zostać dokonane również zmiany w instalacji sanitarnej, dzięki którym będzie można w odpowiedni sposób podłączyć armaturę. Fachowcy wykonują zarówno zabudowy standardowe, jak i niestandardowe, proste ściany, idealnie wyglądające fugi, fachowo montują wyposażenie łazienek w Krakowie, wykonują remonty starannie i estetycznie. Zdają sobie sprawę z tego, że remonty łazienek nie należą do łatwych i są wymagające. W swojej pracy wykorzystują najwyższej klasy materiały, armatura pochodzi od sprawdzonych i uznanych producentów. Realizują zlecenia w Krakowie i okolic, można u nich zamówić wykonanie prac, które charakteryzują się estetyką i solidnością, dysponują wieloletnim doświadczeniem oraz proponują korzystne ceny usług. Zapraszamy do kontaktu!

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o remont łazienki

Remont łazienki, zrealizowany przez pracowników z serwisu OTOmistrz, zasługuje na najwyższą ocenę. Zamiast wanny zrobili dla mnie prysznic: małe pomieszczenie stało się bardziej jasne i wygodne, pojawiło się w nim miejsce do zamontowania pralki. Serdecznie dziękuję za indywidualne podejście do realizacji mojego zlecenia.

Maksym

Nie mam żadnych zarzutów co do jakości remontu łazienki, wykonanego przez pracowników z platformy OTOmistrz. Zarówno menedżerowie, jak i sami pracownicy, którzy wykonywali remont są bardzo doświadczeni, analizują, prośby klienta i następnie je wykonują. Rzeczywiście jest to jedna z najlepszych opcji do zamówienia jakościowego remontu łazienki.

Danuta

Cieszę się, że realizację remontu w łazience powierzyłam fachowcom z platformy OTOmistrz. Przez cały okres świadczenia usług nie miałam żadnych problemów: wszystkie prace wykonywane były samodzielnie przez pracowników, bez ciągłych pytań do mnie lub próśb o odczekanie jeszcze kilku dni na dostawę ekstra rzadkiego materiału. Są prawdziwymi fachowcami, do których niewątpliwie chętnie zwrócę się ponownie.

Marzena

Remont łazienki z rozbiórką kabiny był wykonywany nawet wcześniej, niż się umawialiśmy, usytuowanie nowych rur i ich wygląd są przyjemne dla oka. Płytki są ułożona doskonale. Same przyjemne emocje po współpracy ze specjalistami z serwisu OTOmistrz! Serdecznie polecam!

Marek

Doskonały remont łazienki w naprawdę przystępnej cenie. Szczególnie podoba mi się to, jak zostało zrealizowane ułożenie glazury – po prostu idealnie. Chcę także zwrócić uwagę na to, że pracownicy nie tylko zrealizowali remont w łazience, ale i pomogli mi z zakupem niezbędnych materiałów wykończeniowych. Ze względu na to, że posiadają firmy partnerskie, cena okazała się znacznie niższa niż w znanych hipermarketach. Serdecznie polecam!

Inga

Najczęściej zadawane pytania o remont lazienki w Krakowie

⭐ Instalacja przeciwwilgociowa w łazience - do czego się ją wykorzystuje?
W trakcie przeprowadzania remontu łazienki można zadbać o to, by poczynić kroki w kierunku zapobiegania zawilgoceniu, a także możliwości zalania sąsiadów. W tych celach można zastosować izolację przeciwwilgociową na ścianach i podłodze. Zadaniem takiej instalacji jest zapobieganie skutkom oddziaływania wody na pomieszczenie, jak również zabezpieczenie lokali na równoległej i niższej kondygnacji, w przypadku budynków piętrowych. Wykonanie instalacji przeciwwilgociowej jest inwestycją na lata, z tego powodu nie powinno się oszczędzać na jakości wykonania. Powierzchnia, na której zostanie położona izolacja powinna być uprzednio odpowiednio przygotowana (usunięcie ubytków, wyrównanie, osuszenie).
⭐ Czy remont łazienki trzeba zgłaszać?
Jeśli remont będzie polegał na skuwaniu starych i położeniu nowych płytek, malowaniu ścian, wymianie sanitariatów, to nie jest konieczne jego zgłoszenie. Z kolei, jeśli w trakcie remontu będzie dochodziło do ingerowania w części wspólne budynku, jak np. zmiana rozmiaru okien, wówczas trzeba takie prace zgłosić w stosownym urzędzie.
⭐ Czy w serwisie OTOmistrz można zamówić ekskluzywny remont łazienki w Krakowie?
Tak. Czołowi wykonawcy pracują zarówno z popularnymi niedrogimi materiałami, jak i wykonują remonty przewidujące zastosowanie drogich elementów z marmuru, kamienia lub nawet złota. Ponoszą odpowiedzialność zarówno za jakość realizacji zlecenia, jak i wykorzystywane materiały. Cena ekskluzywnego remontu łazienki w Krakowie ustalana jest indywidualnie. Aby ustalić szczegóły zachęcamy do kontaktu ze specjalistą.
⭐ Z jakimi niedogodnościami wiąże się przeprowadzenie remontu w łazience?
Tak naprawdę, klienci naszych wykonawców w Krakowie praktycznie nie mają niedogodności podczas wykonywania remontów łazienek. Dokładają do tego naprawdę dużych starań. Przez cały czas remontu tylko przez 1-2 godziny nie ma dostępu do wody: jest to niezbędny dla nas czas potrzebny na wymianę lub podłączenie nowych urządzeń. Z kolei toaleta jest dostępna przez cały czas (z wyjątkiem jednej nocy po ułożeniu płytek podłogowych). Montaż wanny lub prysznica odbywa się po 5-6 dniach od rozpoczęcia remontu, proces montażu zajmuje maksymalnie 1 godzinę. Pralka może zostać podłączona w kuchni, w ten sposób będzie dostępna do użytku przez cały czas realizacji remontu.