Remont mieszkań

Remont mieszkań i domów w Polsce - to już więcej nie musi być żaden problem, przecież realizację tego typu prac można powierzyć prawdziwym fachowcom, dodatkowo oferującym korzystne ceny za świadczenie swoich usług! Zwróć się do specjalistów z serwisu OTOmistrz, którzy chętnie pomogą Ci w realizacji remontów każdego typu.

Remont mieszkań

Remont mieszkań i domów w Polsce

Czy nadal szukasz ekipy, której można powierzyć realizację remontu w Twoim domu lub mieszkaniu? Wykonywanie remontów to nie tylko ich zawód, ale także pasja: lubią trudne wyzwania i chętnie podejmują się takich zleceń, które pozornie wydają się niemożliwymi do realizacji.

Skontaktuj się z fachowcem i upewnij się o tym osobiście! Bezpłatne konsultacje w sprawie następujących problemów: naprawa, zakupy materiałów budowlanych i sporządzenia obliczeń. Dokładne przestrzeganie zaznaczonych w umowie zasad realizacji remontu

Skontaktuj się z wykonawcami z serwisu OTOmistrz, którzy każdemu klientowi gwarantują:

  • Możliwość rozłożenia płatności na raty;
  • Elastyczność cen, a także zniżki dla stałych klientów;
  • Profesjonalizm specjalistów wykonujących wymagane prace;

Dlaczego warto zamówić remont mieszkania w serwisie OTOmistrz?

Współpraca z wykonawcami OTOmistrz jest gwarancją, że remont w Twoim domu lub mieszkaniu zostanie zrealizowany naprawdę jakościowo. Czołowi specjaliści platformy posiadają niezbędną wiedzę i wyposażenie, są gotowi zrealizować prace o dowolnym stopniu złożoności. Gwarantują rygorystyczne przestrzeganie zawartych z klientami umów, a także kreatywne podejście do realizacji projektów i możliwość wykorzystania nowoczesnych technologii przeprowadzania remontów dających maksymalnie wysoką jakość. Atutami współpracy z wykonawcami zarejestrowanymi na OTOmistrz w Polsce również są:

  • Przystępna cena świadczenia usług;
  • Wykorzystywanie podczas remontów nowoczesnych materiałów, zakupu których dokonują u partnerów w niskiej cenie;
  • Możliwość zamówienia u nas remontu różnego typu: kompleksowego, częściowego, kosmetycznego itp.;
  • Udzielanie gwarancji na wszystkie zrealizowane prace;
  • Przeprowadzenie remontu na podstawie wskazówki i życzenia klienta.
5 Lat na rynku
80 + Usług w ofercie
46 + Zamówień w trakcie realizacji
1633 Zrealizowanych zamówień

Opinie o remoncie mieszkań i domów

Jestem bardzo zadowolona z tego, jak pracownicy wyremontowali mój podmiejski dom. Wszystkie prace wykonane zostały według wcześniej uzgodnionego harmonogramu, pracownicy sami zadbali o zakup materiałów budowlanych, dobór i dostawę sprzętu, realizację projektu, a także sprzątanie po pracy Atutem firmy niewątpliwie jest także przystępny koszt remontu. Polecam gorąco tym, którzy chcą znaleźć prawdziwych fachowców do remontu swojego domu lub mieszkania.

Iza

Zamówiłam w serwisie OTOmistrz remont mieszkania około 1 miesiąc temu. Mam kawalerkę, więc nie było tam dużo pracy. Przed samym remontem konsultowali się ze mną bardzo dokładnie, umowa została zawarta, wszystko było wykonane, nie było problemów. Remont został przeprowadzony sprawnie i szybko. Pracownicy o wszystko zadbali, na koniec usunęli śmieci. Ogólnie, wielkie dzięki!

Agnieszka

Kupiliśmy mieszkanie trzypokojowe w okazyjnej cenie, ale wymagało ono gruntownego remontu. Z polecenia naszych nowych sąsiadów skorzystaliśmy z OTOmistrz i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku prac. Opracowano dla nas projekt mieszkania, omówiono szczegóły i zawarto z nami umowę na remont pod klucz. Pracownicy byli zaangażowani w zakup materiałów, niewiele o tym wiemy, a dodatkowo nie mamy na takie rzeczy czasu. Dlatego świetnie, że zajęli się tym fachowcy. Czasami wpadaliśmy na mieszkanie, aby nadzorować proces prac, wszyscy pracownicy byli wtedy na miejscu. Po remoncie mieszkanie wyglądało na odmienione, stało się zadbane i wygodne. Niedawno świętowaliśmy parapetówkę. Dziękujemy!

Florian

Zamówiliśmy remont naszego nowego mieszkania pod klucz. Projekt został w pełni opracowany przez fachowców z serwisu OTOmistrz, wszystko zostało skoordynowane i zrobione dokładnie tak, jak sobie tego życzyliśmy. Specjaliści cierpliwie odpowiadali na nasze wymagania i brali je pod uwagę. Dzięki temu remont był doskonały, wszystko było w wysokiej jakości, bez zarzutów. Zaczęliśmy już kompletnie wybierać meble do mieszkania. Bardzo nam pomogli w naprawie, my z kolei zaoszczędziliśmy czas i wysiłek.

Adam

Mieszkanie odziedziczyłem po babci. Potrzebny był gruntowny remont. Zatrudniliśmy ekipę z serwisu OTOmistz. Wszystko dla nas policzyli, okazało się, że nie jest drogo, myślałem, że będzie drożej. Prace szły tak szybko i dobrze, że po prostu to było super! Ogólnie to był bardzo schludny, wysokiej jakości i dość szybki remont. Jeśli potrzebujecie zaoszczędzić czas i nerwy, polecam zamawiać usługi remontu właśnie w serwisie OTOmistrz!

Jarek