Remont mieszkań w Lublinie

Poszukujesz fachowców do realizacji remontu domu lub mieszkania pod klucz? A może interesują Cię specjaliści, którym można zlecić wykonanie drobnych napraw? Zachęcamy do kontaktu z wykonawcami OTOmistrz w Lublinie. Tanio, szybko i skutecznie zrealizują Twoje zlecenie, nie zmuszając Cię do martwienia się nawet o najdrobniejsze szczegóły.

Zamówienie
Remont mieszkań Lublin

Remont starego domu w Lublinie od fachowców z serwisu OTOmistrz

Czołowi wykonawcy z naszej platformy świadczą wysokiej jakości usługi naprawy i dekoracji mieszkań i domów w Lublinie, a także przygotowują projekty aranżacji wnętrz i pomagają w ich realizacji. Do fachowców z serwisu OTOmistrz można także się zwrócić w celu uzyskania pomocy w zatwierdzaniu przez organy państwowe dokumentów dotyczących przebudowy mieszkania lub domów.

Podstawą zadowolenia ich klientów z uzyskiwanych usług jest indywidualne podejście do realizacji zleceń, stosowane przez każdego pracownika. Ponadto ciągle doskonalą własne umiejętności i często w trakcie wykonywania remontów stosują innowacyjne technologie.

Cały proces remontu mieszkania lub domu w Lublinie można warunkowo podzielić na pięć etapów:

 • Prace inżynieryjne (prace elektryczne, hydrauliczne, montaż zewnętrznego klimatyzatora, układanie rur itp.)
 • Precyzyjne wykończenie (malowanie sufitów, ścian, tapetowanie, tynki dekoracyjne, układanie płytek, parkietów itp.).
 • Prace instalacyjne (montaż prysznica, wanny, umywalki, toalety i akcesoriów, oświetlenia, drzwi wewnętrznych, kuchni, mebli itp.)
 • Sprzątanie i oddanie pomieszczenia do użytku;
 • Prace wstępne (demontaż i montaż przegród, podkładów podłogowych, tynku, wypełnienie ścian itp.).
Instalacja podgrzewanej podłogi Lublin
Remonty budowlane Lublin
Usługi remontowo wykończeniowe Lublin
Firmy remontowe Lublin
Remont mieszkania cena Lublin
Kapitalny remont mieszkania Lublin
 • Remont mieszkań w Lublinie
 • Remont domu w Lublinie

W serwisie OTOmistrz można zamówić realizację zarówno remontu na podstawie indywidualnego projektu, jak i realizację prac standardowych, które wykonywane na podstawie tego samego schematu w różnych mieszkaniach. Podstawowe rodzaje prac, realizowanych przez naszych wykonawców i często zamawianych przez klientów, to:

 • Kompleksowy remont. Takie prace przeprowadzane są na podstawie przepisy prawa budowlanego, które reglamentuje wykonanie każdego z etapów świadczenia usług – demontażu, budowy lub przebudowy, wykończenia, montażu instalacji inżynierskich i instalacji elektrycznej;
 • Gruntowny remont. Obejmuje prace wykończeniowe i budowlane wraz z wymianą systemów i urządzeń inżynieryjnych;
 • Remont „pod klucz” – zestaw kompleksowych prac od zakupu materiałów do pełnego remontu mieszkania, wykonywanych bez udziału klienta;
 • Kosmetyczny remont. Usuwanie istniejących warstw wykończeniowych z ich wymianą na nowe (częściowe wyrównanie, szpachlowanie, tapetowanie, malowanie ścian lub sufitów, układanie nowej wykładziny podłogowej);
 • Drobne naprawy. Ten rodzaj usług podobny jest do remontu kosmetycznego, ale przewiduje realizację napraw na znacznie mniejszej powierzchni oraz wymagających znacznie mniej czasu.

Specjaliści z naszej platformy gwarantują zawsze wysoką jakość realizowanych prac remontowych w Lublinie i ich przystępną cenę.

Remont i renowacja domów, realizowane przez fachowców z platformy OTOmistrz, to wspaniała szansa dla właścicieli zarówno historycznych, jak i nowoczesnych budynków w Lublinie, aby przywrócić im wspaniały wygląd zewnętrzny i wewnętrzny, zapewnić ich maksymalne bezpieczeństwo i wygodę, a także jak najbardziej dostosować do potrzeb domowników. Realizują zarówno remonty zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Można im także powierzyć przebudowę domu na podstawie dostarczonego przez klienta lub przygotowanego przez nich projektu. Wszystkie prace wykonywane pod klucz. Oferują też pełną gamę prac związanych z ogrzewaniem, podgrzewanymi podłogami, wentylacją i klimatyzacją wraz z montażem odpowiednich urządzeń.

Dlaczego warto zamówić remont mieszkania lub domu w Lublinie w serwisie OTOmistrz?

Atutami czołowych fachowców z naszej platformy są:

 • Wykonywanie prac na obiektach znajdujących się w różnych częściach miasta;
 • Posiadanie określonego systemu świadczenia usług, pozwalającego zagwarantować wspaniały wynik pracy;
 • Zniżki dla stałych klientów;
 • Możliwość wykonania remontu w oddzielnych pomieszczeniach lub miejscach wskazanych przez klienta;
 • Ekologiczność wykorzystywanych materiałów;
 • Sprzątanie pomieszczenia po realizacji usługi.
5+ Lat na rynku
80 + Usług w ofercie
54 Zamówień w trakcie realizacji
1632 Zrealizowanych zamówień

Opinie o remoncie mieszkań i domów w Lublinie

Jestem bardzo zadowolona z tego, jak pracownicy wyremontowali mój podmiejski dom. Wszystkie prace wykonane zostały według wcześniej uzgodnionego harmonogramu, pracownicy sami zadbali o zakup materiałów budowlanych, dobór i dostawę sprzętu, realizację projektu, a także sprzątanie po pracy Atutem firmy niewątpliwie jest także przystępny koszt remontu. Polecam gorąco tym, którzy chcą znaleźć prawdziwych fachowców do remontu swojego domu lub mieszkania.

Iza

Zamówiłam w serwisie OTOmistrz remont mieszkania około 1 miesiąc temu. Mam kawalerkę, więc nie było tam dużo pracy. Przed samym remontem konsultowali się ze mną bardzo dokładnie, umowa została zawarta, wszystko było wykonane, nie było problemów. Remont został przeprowadzony sprawnie i szybko. Pracownicy o wszystko zadbali, na koniec usunęli śmieci. Ogólnie, wielkie dzięki!

Agnieszka

Kupiliśmy mieszkanie trzypokojowe w okazyjnej cenie, ale wymagało ono gruntownego remontu. Z polecenia naszych nowych sąsiadów skorzystaliśmy z OTOmistrz i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku prac. Opracowano dla nas projekt mieszkania, omówiono szczegóły i zawarto z nami umowę na remont pod klucz. Pracownicy byli zaangażowani w zakup materiałów, niewiele o tym wiemy, a dodatkowo nie mamy na takie rzeczy czasu. Dlatego świetnie, że zajęli się tym fachowcy. Czasami wpadaliśmy na mieszkanie, aby nadzorować proces prac, wszyscy pracownicy byli wtedy na miejscu. Po remoncie mieszkanie wyglądało na odmienione, stało się zadbane i wygodne. Niedawno świętowaliśmy parapetówkę. Dziękujemy!

Florian

Zamówiliśmy remont naszego nowego mieszkania pod klucz. Projekt został w pełni opracowany przez fachowców z serwisu OTOmistrz, wszystko zostało skoordynowane i zrobione dokładnie tak, jak sobie tego życzyliśmy. Specjaliści cierpliwie odpowiadali na nasze wymagania i brali je pod uwagę. Dzięki temu remont był doskonały, wszystko było w wysokiej jakości, bez zarzutów. Zaczęliśmy już kompletnie wybierać meble do mieszkania. Bardzo nam pomogli w naprawie, my z kolei zaoszczędziliśmy czas i wysiłek.

Adam

Mieszkanie odziedziczyłem po babci. Potrzebny był gruntowny remont. Zatrudniliśmy ekipę z serwisu OTOmistz. Wszystko dla nas policzyli, okazało się, że nie jest drogo, myślałem, że będzie drożej. Prace szły tak szybko i dobrze, że po prostu to było super! Ogólnie to był bardzo schludny, wysokiej jakości i dość szybki remont. Jeśli potrzebujecie zaoszczędzić czas i nerwy, polecam zamawiać usługi remontu właśnie w serwisie OTOmistrz!

Jarek

Często zadawane pytania o remoncie mieszkań w Lublinie

⭐ Czy koszt usług może ulegać zmianom w procesie realizacji projektu?
Po zawarciu umowy wskazany w niej koszt prac nie może ulec zmianie. Zwiększenie lub zmniejszenie ceny jest możliwe tylko wtedy, gdy klient życzy sobie zmiany rodzaju lub ilości pracy, materiałów. Także każdy klient przed podpisaniem umowy może przekazać wykonawcy wszystkie swoje wymagania, zarówno co do samego procesu remontu, jak i wykorzystywanych w jego trakcie materiałów. Fachowcy z naszego serwisu maksymalnie dostosowują się do potrzeb klientów, więc mogą realizować projekty ekskluzywne, jak i klasy budżetowej.
⭐ Ile osób zwykle wykonuje remont w mieszkaniu lub domu w Lublinie?
Z reguły w pracach remontowych w nowym budynku bierze udział ekipa składająca się z 2 osób, podobnie jest w przypadku remontów kompleksowych w mieszkaniach w Lublinie o powierzchni do 100 m2. Jeśli powierzchnia remontowanego mieszkania lub biura przekracza 100 m2 do realizacji remontu wysyłany jest wtedy zespół złożony z 4 osób. W niektórych etapach pracy mogą brać udział również fachowcy o wąskiej specjalizacji. Potrzeba zaangażowania takich specjalistów zawsze jest uzgadniana z klientem. Warto zwrócić się do naszych wykonawców, gdyż:
 • - Wykonują remonty na podstawie projektów klientów lub własnych gotowych projektów;
 • - Specjalizują się w remontach łazienek. Są ekipami przygotowanymi do remontów łazienek, dlatego też oferują korzystne ceny. W portfolio czołowych wykonawców można znaleźć kilkaset wykonanych projektów;
 • - Nie ma ukrytych kosztów, zmian w cenach lub nieprzestrzegania ustalonych terminów.
⭐ Dlaczego warto zamówić remont mieszkania lub domu w Lublinie w serwisie OTOmistrz?
Jesteś zainteresowany ofertą naszych wykonawców? Wówczas zachęcamy do skorzystania z ich usług! Pomagają klientom oszczędzać pieniądze ze względu na posiadanie własnego sprzętu wykorzystywanego podczas realizacji usług, a także posiadają więzi partnerskie z dostawcami materiałów remontowych i wykończeniowych, co pozwala kupować je w cenie znacznie niższej niż rynkowa.
⭐ W moim mieszkaniu posiadam bardzo ciężkie meble. Nie da się ich wywieźć na czas remontu. Czy istnieje jakieś rozwiązanie takiego problemu?
Wszystko zależy od tego, jakiego rodzaju remont będzie wykonywany w mieszkaniu. Jeśli chodzi o remont kosmetyczny, pracownicy mogą zabezpieczyć meble przed ich uszkodzeniem. Z kolei, jeśli potrzebne jest zrealizowanie kompleksowych prac remontowych, najlepiej wynieść meble z pomieszczeń. Prace tego typu można zlecić fachowcom, posiadającym sprzęt i doświadczenie w przenoszeniu gabarytowych rzeczy.

Zostaw prośbę o usługę

Specjalista skontaktuje się z Tobą jak najszybciej