Renowacja mebli

Renowacja starych mebli domowych i ogrodowych - to usługa, która pomoże podarować drugie życie rzeczom, do których masz szczególny sentyment! Zamów usługę odnowienia mebli na portale serwisu OTOmistrz. Warto wiedzieć, że usługa jest dostępna na terenie całej Polski!

ZOSTAW APLIKACJĘ TERAZ
Renowacja mebli

Dlaczego usługę renowacji starych mebli warto zamówić właśnie na naszym portale?

Oto podstawowe przyczyny, dla których zamówienie usługi renowacji starych mebli przez nasz serwis będzie właściwą decyzją:

  • Profesjonalna jakość wykonania przez współpracujących z nami specjalistów (własna stolarnia, zaawansowane wyposażenie itp.);
  • Możliwość przyjazdu specjalisty do wskazanego mieszkania: taka usługa domowej renowacji mebli będzie szczególnie wygodna, jeśli na przykład odnowienia wymaga duża garderoba;
  • Stopniowe dokonywanie kontroli jakości i obowiązkowej kontroli technicznej przed przekazaniem produktu klientowi;
  • Dokładne poszukiwanie tapicerki, okuć i osprzętu w celu jak najbardziej precyzyjnego odnowienia mebli.

Renowacja mebli: podstawowe charakterystyki usługi

Renowacja mebli zyskuje coraz bardziej na popularności. Nie dlatego, że chodzi o oszczędzanie. Wręcz przeciwnie – posiadamy pieniądze, by zachować rzeczy drogie naszym sercom w dobrym stanie lub podarować nowe życie odziedziczonym antykom. W tym miejscu jednak warto wspomnieć, że cena renowacji mebli przez serwis OTOmistrz jest naprawdę niska – można o tym upewnić się osobiście, przeglądając cennik, który dla wygody naszych klientów zamieściliśmy na naszej stronie.

Wykonawcy serwisu OTOmistrz dokonują renowacji zarówno nowoczesnych, zużytych, jak i starych mebli w tym antyków. Rzetelnie dobierają dla nich tapicerkę i okucia, w razie potrzeby poszukują rzadkich farb i lakierów, a wszystko po to, by nasi klienci byli zadowoleni z efektów realizowanych przez nas projektów. Pęknięcia, zadrapania, a nawet zepsute elementy wewnętrzne – dla każdego problemu znajdzie się skuteczne rozwiązanie! Dla nas po prostu nie istnieją rzeczy niemożliwe. Decydując się na współpracę z nami, można się o tym przekonać.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o renowacji mebli

Cieszę się, że nie na próżno traciłem czas w internecie na szukanie profesjonalistów, którzy zgodzą się na renowację dużej garderoby w moim mieszkaniu. Usługa domowej renowacji mebli – to świetny pomysł! Dziękuję za Was. Chłopaki znają się na rzeczy! Polecam.

Jarek

Osoby, które wykonywały moje zlecenie w zakresie odnowienia starych mebli są wspaniałe: zrobiono wszystko szybko i bezbłędnie. Stare meble zostały całkowicie zmienione dzięki nowym poduszkom. Bardzo duży wybór tkanin, nie ma porównania z innymi sklepami. Tkanina jest droga, ale warto!

Justyna

Zamawiałem odnowienie mebli ogrodowych w Warszawie na portalu OTOmistrz. Bardzo bałem się o to, jak firmie pójdzie, bo mieliśmy współpracować po raz pierwszy, a posiadam drogie meble z egzotycznego drewna. Jestem zachwycony efektem i zdecydowanie w razie potrzeby zwrócę się do tego serwisu ponownie.

Mateusz

Chciałam wyrzucić stare meble kuchenne, ale mieliśmy nieprzewidziane wydatki, więc zdecydowałam się zamówić nowe fasady i odnowienie kilku półek. Bardzo dobrze zorganizowana praca przez serwis OTOmistrz: od złożenia zamówienia do uzyskania wyniku finałowego minęło około 10 dni i moja kuchnia wygląda jak nowa!

Renata

Współpracujemy z tym serwisem od pół roku. Dostałem w spadku kilkadziesiąt antyków i teraz je po trochu odnawiam. Cena jest przystępna, ale działamy etapowo, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Cieszę się, że od samego początku trafiłem właśnie do serwisu OTOmistrz: nie miałem z nimi żadnych problemów, a poza tym szybkość realizacji zlecenia także jest super!

Sławomir

Zostaw prośbę o usługę

Specjalista skontaktuje się z Tobą jak najszybciej