Renowacja mebli w Warszawie


Na szafkach, stolikach nocnych i garderobach pojawiają się rysy, na meblach tapicerowanych pojawiają się plamy, dziury i przetarcia. Nie trzeba się jednak spieszyć, aby wyrzucić stare elementy. Wysokiej jakości usługa renowacji mebli, świadczona przez firmę OTOmistrz w Warszawie, pozwoli rozwiązać każdy z powyższych problemów i wiele, wiele więcej!
Na szafkach, stolikach nocnych i garderobach pojawiają się rysy, na meblach tapicerowanych pojawiają się plamy, dziury i przetarcia. Nie trzeba się jednak spieszyć, aby wyrzucić stare elementy. Wysokiej jakości usługa renowacji mebli, świadczona przez firmę OTOmistrz w Warszawie, pozwoli rozwiązać każdy z powyższych problemów i wiele, wiele więcej!

Usługi

Renowacja mebli drewnianych Renowacja mebli skórzanych Renowacja mebli kuchennych Renowacja mebli lakierowanych Renowacja mebli tapicerowanych Renowacja mebli ogrodowych

Renowacja mebli drewnianych

Meble drewniane, które przez wiele stuleci uchodziły za stylowy i ulubiony element wyposażenia wnętrz, oprócz wysokiej ceny, mają jeszcze jedną wadę – wpływa na nie upływ czasu. Na stan takich mebli oddziałuje nie tylko częste ich użytkowanie, ale także nagłe zmiany temperatury w pomieszczeniu, w którym się znajdują, duża wilgotność i nadmierna suchość. Zdarza się także tak, że elementy mebli drewnianych wypadają z miejsc ich mocowania – w tym przypadku dodatkowo dbamy o przywrócenie funkcjonalności takich elementów, na przykład drzwiczek w szafach. Pęknięcia, zarysowania i zadrapania, a także przetarta warstwa tkaniny lub lakieru także mogą zostać odnowione przez naszych specjalistów.

od 20 zł Zamów

Renowacja mebli skórzanych

Renowacja mebli skórzanych obejmuje szeroki zakres usług, zaczynając od usunięcia z nich plam i brudu, a kończąc na usunięciu zatarć, rozcięć, falistości, śladów po papierosach itp. Praktyka, wiedza i nowoczesne technologie pozwalają nam na precyzyjną realizację zleceń oraz dokładny wybór materiałów, wykorzystywanych do renowacji mebli skórzanych w Warszawie. 

Zamawiając u nas renowację mebli ze skóry naturalnej lub sztucznej w Warszawie, klienci często pytają o to, czy istnieje też możliwość odnowienia siedzeń w samochodach. Odpowiedź na to pytanie jest pozytywna: chętnie, korzystając z naszego dużego doświadczenia, podejmiemy się realizacji takiego zlecenia. 

od 100 zł Zamów

Renowacja mebli kuchennych

Renowacja mebli kuchennych to usługa bardzo pożądana, ponieważ to właśnie w kuchni meble narażone są na działanie wielu agresywnych czynników – wilgoci, tłuszczu itp. Nie zawsze trzeba wymieniać wszystkie meble, wystarczy np. wymienić ich fronty. Alternatywą do wymiany części mebli kuchennych może stać się ich malowanie lub lakierowanie (metoda wybierana jest w zależności od tego, z jakiego materiału wyprodukowano odnawianą powierzchnię). Renowacja mebli kuchennych z płyty MDF w Warszawie, popularnego obecnie materiału, odbywa się na przykład za pomocą malowania. Jednocześnie wraz z renowacją mebli kuchennych można zamówić także usługę zmiany ich designu, koloru, jak również zamówić nową lub dodatkowe okucia  i osprzęt. 

od 50 zł Zamów

Renowacja mebli lakierowanych

Renowacja mebli lakierowanych w Warszawie to skomplikowany proces, wymagający specjalistycznej wiedzy, wykorzystania nowoczesnego sprzętu, a także jak największej precyzyjności w działaniu. Przystępując do realizacji zleceń tego typu w pierwszej kolejności, skrupulatnie zdejmujemy warstwę starego lakieru, starając się nie naruszać samego drewna. Jeśli drewno zostało uszkodzone jeszcze przed rozpoczęciem prac, dokonujemy uzupełnienia ubytków. Następnie meble, które są przygotowane do ponownego lakierowania szlifujemy i odkurzamy, a także możemy dokonać ich impregnacji przed szkodnikami.

od 30 zł Zamów

Renowacja mebli tapicerowanych

Tapicerka to część mebli, która szybko ulega zużyciu, szczególnie gdy częstotliwość korzystania z tego typu mebli jest intensywna. Zepsuta, zabrudzona, a nawet całkiem zniszczona tapicerka to wcale nie powód ku temu, by wyrzucić mebel: w OTOmsitrz w Warszawie podarujemy mu “drugie życie”. Zatem, jeśli masz do mebli szczególny sentyment: postaramy się przywrócić piękno starej tapicerki, a jeśli będzie to niemożliwe, dobierzemy podobną alternatywę z nowoczesnych materiałów. Niezależnie od tego, czy zlecisz nam odnowienie krzesła lub całego zestawu wypoczynkowego, sumiennie podejdziemy do realizacji zlecenia, a nasza cena odnowienia mebli tapicerowanych w Warszawie na pewno stanie się jeszcze jednym powodem, dla którego zdecydujesz się na złożenie zamówienia w naszej firmie. 

od 70 zł Zamów

Renowacja mebli ogrodowych

Meble ogrodowe szybko ulegają zużywaniu, a ich kupowanie co sezon lub nawet kilka razy w sezonie wcale nie jest opłacalne. Sensownym rozwiązaniem może stać się wysokiej jakości renowacja mebli ogrodowych w Warszawie. Świadcząc tę usługę zwracamy szczególną uwagę na to, z jakiego materiału zostały wykonane meble: można zlecić nam np. renowację mebli ogrodowych z drewna egzotycznego, w tym renowację rattanowych mebli ogrodowych. Efektem naszych prac jest nie tylko doskonała czystość mebli, ale także przywrócenie im dawnego blasku, usunięcie łuszczącej się farby i lakieru oraz ochrona przed szkodnikami. Odświeżone meble świetnie nadają się do dalszej eksploatacji na świeżym powietrzu, a jeśli dodatkowo chcesz wydłużyć ich żywotność, zamów naszą usługę renowacji mebli ogrodowych w Warszawie przynajmniej raz na dwa lata.

od 50 zł Zamów

O nas

Odnawianie mebli w Warszawie: jakościowo, tanio i skutecznie! 

Renowacja mebli w Warszawie to usługa, którą dedykujemy wszystkim osobom, które dbają o swoje mienie i chcą jak najdłużej posiadać wygodne, piękne i ulubione meble. Zarówno te, które zostały nabyte osobiście w sklepie, jak i te odziedziczone.

Renowacji w naszej firmie w Warszawie poddawane są zarówno meble nowoczesne, jak i zabytkowe. Dzięki profesjonalnemu podejściu mogą zostać wyeliminowane wszelkie wady: zarysowania i pęknięcia, odpryski, wgniecenia i plamy, zniszczony lakier, skutki ścierania i wysychania drewna. Gwarantujemy nie tylko jakość prac konserwatorskich, ale także wysoki poziom obsługi klienta. Dodatkowo naszym klientom oferujemy komfortową komunikację.

4 Zamówienia w realizacji
5+ Lata doświadczenia
15 Wykwalifikowani rzemieślnicy
725 Zadowoleni klienci

Opinie

Opinie o renowacji mebli w Warszawie

Ocena
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Thank you

review was added as a draft

you will see it after moderation

Warszawa

Cieszę się, że nie na próżno traciłem czas w Internecie na szukanie profesjonalistów, którzy zgodzą się na renowację dużej garderoby w moim mieszkaniu. Usługa domowej renowacji mebli w Warszawie - to świetny pomysł! Dziękuję za Was. Chłopaki znają się na rzeczy! Polecam.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Jarek
Jarek
Warszawa

Osoby, które wykonywały moje zlecenie w zakresie odnowienia starych mebli są wspaniałe: zrobiono wszystko szybko i bezbłędnie. Stare meble zostały całkowicie zmienione dzięki nowym poduszkom. Bardzo duży wybór tkanin, nie ma porównania z innymi sklepami. Tkanina jest droga, ale warto!

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Justyna
Justyna
Warszawa

Zamawiałem odnowienie mebli ogrodowych w Warszawie w OTOmistrz. Bardzo bałem się o to, jak firmie pójdzie, bo mieliśmy współpracować po raz pierwszy, a posiadam drogie meble z egzotycznego drewna. Jestem zachwycony efektem i zdecydowanie w razie potrzeby zwrócę się do firmy ponownie.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Mateusz
Mateusz
Warszawa

Chciałam wyrzucić stare meble kuchenne, ale mieliśmy nieprzewidziane wydatki, więc zdecydowałam się zamówić nowe fasady i odnowienie kilku półek. Bardzo dobrze zorganizowana praca w OTOmistrz: od złożenia zamówienia do uzyskania wyniku finałowego minęło około 10 dni i moja kuchnia wygląda jak nowa!

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Renata
Renata
Warszawa

Współpracujemy z tą firmą od pół roku. Dostałem w spadku kilkadziesiąt antyków i teraz je po trochu odnawiam. Cena jest przystępna, ale działamy etapowo, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Cieszę się, że od samego początku trafiłem właśnie do OTOmistrz: nie miałem z nimi żadnych problemów, a poza tym szybkość realizacji zlecenia także jest super!

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Sławomir
Sławomir

O usłudze

Jak świadczymy nasze usługi renowacji mebli w Warszawie?

Dla wygody naszych klientów zamieściliśmy orientacyjne ceny wykonywania różnego rodzaju usług renowacyjnych mebli. Jednak dokładniejszą cenę możemy podać dopiero po obejrzeniu mebla przez fachowca, ponieważ ostateczny koszt zależy od wielu czynników (nakład pracy, zastosowany materiał, rodzaj mebla, itp.). Wszelkie szczegóły dotyczące świadczenia naszych usług szczegółowo omawiamy z klientem, a po podpisaniu umowy i wpłaceniu zaliczki przystępujemy do realizacji zamówienia. W procesie renowacji starych mebli w Warszawie stosujemy różne techniki i technologie, w tym:
 • Uzupełniamy ubytki, jeśli owe są obecne, eliminujemy szkodników, pleśń i grzyby, a także dokonujemy impregnacji mebli;
 • Wymieniamy akcesoria meblowe w Warszawie: luźne nóżki, połamane prowadnice, popękane uchwyty. Szczególną uwagę w procesie realizacji zamówień przywiązujemy do doboru nowoczesnych, wysokiej jakości okuć, tak aby ich kolorystyka, styl i materiał dobrze komponowały się z odrestaurowanym meblem;
 • Malujemy meble. Tego typu prace są wykonywane rzadko i tylko wtedy, gdy meble są wykonane z MDF, płyty wiórowej lub niedrogich gatunków drewna. Aby przywrócić szyk meblom z drogich gatunków drewna, w tym historycznym, stosujemy delikatne technologie, np. lakierowanie.

FAQ

Najczęstsze pytania dotyczące odnawiania starych mebli w Warszawie

⭐ Dlaczego renowację mebli drewnianych w Warszawie warto powierzać fachowcom?
Jeśli na sosnowych lub dębowych stołach, szafkach i szafach pojawią się rysy i zadrapania, pęknięcia, uszkodzona powłoka lakieru, połamane elementy dekoracyjne, nadal można je odnowić. Renowacja mebli drewnianych w Warszawie będzie najlepszym rozwiązaniem tych problemów. Najważniejsze, by była wykonywana przez specjalistów - nie tylko przywrócą meblom ich cechy użytkowe, ale także zachowają ich pierwotny wygląd, co jest szczególnie istotne w przypadku mebli antycznych.
⭐ Meble straciły blask. Czy można go przywrócić?
Tak. Tę usługę można zamówić w naszej firmie. W celu przywrócenia połysku mebli stosujemy woski i lakiery, które dobieramy odpowiednio do typu mebli oraz stopnia zniszczenia powierzchni.
⭐ Czy istnieje możliwość uszkodzenia mebli w procesie renowacji w Warszawie?
Owszem, istnieje takie prawdopodobieństwo, ale tylko w przypadku, gdy do realizacji zlecenia będą dobrane niewłaściwe środki i narzędzia lub pracownik odnawiający mebel nie będzie posiadał fachowej wiedzy. Współpracując z firmą OTOmistrz nie trzeba obawiać się wystąpienia podobnych sytuacji, ryzyko będzie całkowicie wyłączone. W dokładny sposób dobieramy pracowników do realizacji projektów i zapewniamy im wszystkie materiały, niezbędne do realizacji zleceń.
⭐ Czy każdy mebel można odnowić?
Tak, praktycznie każdy. Problemem może stać się odnowienie mebli w Warszawie spróchniałych lub zniszczonych przez szkodniki. Zachęcamy jednak do kontaktu z naszym pracownikiem, który ustali stopień zniszczenia mebla i udzieli informacji na temat tego, czy oraz w jaki sposób można dokonać renowacji.

Kontakty

Zostaw teraz prośbę o zamówienie

Zostaw prośbę na stronie, doprecyzuj szczegóły i poczekaj na potwierdzenie od managera
// //