Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Renowacja mebli Zielona Góra

Renowacja mebli w Zielonej Górze

Renowacja mebli Zielona Góra
Wait...
People

Mamy 14 453 wykonawców z nich 1867 specjalistów jest online i gotowych do pomocy

Jednym kliknięciem dobierzemy najbardziej doświadczonych wykonawców.
Podaj swoją lokalizację - najdziemy najlepszego wykonawcę!

Zaoszczędź nawet do 40% kosztu prac na usłudze — Renowacja mebli - już teraz.

40% oszczędności 40% realnych oszczędności
Sprawdzeni specjaliści Certyfikowani fachowcy
Oszczędzaj czas Zaoszczędź swój czas

Dlaczego Renowacja mebli są zamawiane u fachowców OTOmistrz?

 • Uczciwy cena bez ukrytych prowizji
 • Wykwalifikowani wykonawcy
 • Projekty o dowolnym poziomie złożoności
 • Współpraca na podstawie umowy i z gwarancją
 • Nowoczesne technologie
 • 0% Prowizji
 • 5 Lat na rynku
 • 5000+ Opinii
 • 10 000+ Wykonanych zleceń
Znajdź wykonawcę
Renowacja drewnianych mebli

Nasi klienci nam ufają

Realne opinie naszych klientów na temat: Renowacja mebli w Zielonej Górze

Powody do współpracy z nami

Darmowa konsultacja
Obliczenie kosztu usług przed współpracą
Wszystko robimy na czas Wszystko robimy na czas
Bez pośredników Bez pośredników
elements Master

Podczas konsultacji poznasz:

 • 01 Terminy realizacji zlecenia
 • 02 Sposoby bezpłatnego umówienia wykonawcy
 • 03 Kontakty do wykonawców z Twojego miasta
 • 04 Gotowy kosztorys

Wypełnij formularz, a my dobierzemy wykonawcę zgodnie z Twoim zgłoszeniem

Wait...

Nadal masz jakieś pytania?

Najczęściej zadawane pytania o renowacji mebli w Zielonej Górze

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, pamiętaj, że nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami, a operator odpowie jak najszybciej!

Ile to kosztuje?
Dla Ciebie, jako klienta, usługa jest świadczona bezpłatnie. Płacisz tylko za usługi fachowca lub specjalisty (nasz serwis nie pobiera dodatkowych opłat). Koszt pracy jest wyliczany indywidualnie dla każdego zamówienia. Należy wypełnić formularz, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zbierze wszystkie informacje o pracach, jakie należy zrealizować. Po rozmowie z Tobą zostanie przeprowadzona kalkulacja, a także przygotowany bezpłatny kosztorys do zapoznania.
Terminy realizacji zamówień.
Każdy termin jest ustalany indywidualnie. Składasz zamówienie na stronie, następnie w ciągu 20 minut nasz manager kontaktuje się z Tobą i zbiera informacje o zamówieniu. W kolejnym kroku specjalista lub fachowiec oblicza dokładny czas realizacji zamówienia i uzgadnia z Tobą termin pracy! Wszystkie prace staramy się wykonywać jak najszybciej od momentu złożenia zamówienia.
Dlaczego renowację mebli drewnianych w Zielonej Górze warto powierzać fachowcom?
Jeśli na sosnowych lub dębowych stołach, szafkach i szafach pojawią się rysy i zadrapania, pęknięcia, uszkodzona powłoka lakieru, połamane elementy dekoracyjne, nadal można je odnowić. Renowacja mebli drewnianych w Zielonej Górze będzie najlepszym rozwiązaniem tych problemów. Najważniejsze, by była wykonywana przez specjalistów - nie tylko przywrócą meblom ich cechy użytkowe, ale także zachowają ich pierwotny wygląd, co jest szczególnie istotne w przypadku mebli antycznych.
Meble straciły blask. Czy można go przywrócić?
Tak. Tę usługę można zamówić na naszym portale. W celu przywrócenia połysku mebli wykonawcy stosują woski i lakiery, które dobierają odpowiednio do typu mebli oraz stopnia zniszczenia powierzchni.
Czy istnieje możliwość uszkodzenia mebli w procesie renowacji w Zielonej Górze?
Owszem, istnieje takie prawdopodobieństwo, ale tylko w przypadku, gdy do realizacji zlecenia będą dobrane niewłaściwe środki i narzędzia lub pracownik odnawiający mebel nie będzie posiadał fachowej wiedzy. Współpracując z nami, nie trzeba obawiać się wystąpienia podobnych sytuacji, ryzyko będzie całkowicie wyłączone. W dokładny sposób dobieramy wykonawców, którzy mają wszystkie niezbędne kwalifikacji, doświadczenie i materiały do realizacji zleceń.
Czy każdy mebel można odnowić?
Tak, praktycznie każdy. Problemem może stać się odnowienie mebli w Zielonej Górze spróchniałych lub zniszczonych przez szkodniki. Zachęcamy jednak do kontaktu z naszym wykonawcą, który ustali stopień zniszczenia mebla i udzieli informacji na temat tego, czy oraz w jaki sposób można dokonać renowacji.

Jak zapewniamy usługi renowacji mebli w Zielonej Górze?

Dla wygody naszych klientów zamieściliśmy orientacyjne ceny wykonywania różnego rodzaju usług renowacyjnych mebli. Jednak dokładniejszą cenę możemy podać dopiero po obejrzeniu mebla przez współpracującego z nami fachowca, ponieważ ostateczny koszt zależy od wielu czynników (nakład pracy, zastosowany materiał, rodzaj mebla, itp.). Wszelkie szczegóły dotyczące świadczenia usług szczegółowo omawiamy z klientem, a po podpisaniu umowy i wpłaceniu zaliczki przystępujemy do realizacji zamówienia. W procesie renowacji starych mebli w Zielonej Górze stosowane różne techniki i technologie, w tym:

 • Uzupełnienia ubytków, jeśli owe są obecne, eliminacja szkodników, pleśni i grzybów, a także dokonanie impregnacji mebli;
 • Wymiana akcesorii meblowej w Zielonej Górze: luźne nóżki, połamane prowadnice, popękane uchwyty. Szczególną uwagę w procesie realizacji zamówień nasi wykonawcy przywiązują do doboru nowoczesnych, wysokiej jakości okuć, tak aby ich kolorystyka, styl i materiał dobrze komponowały się z odrestaurowanym meblem;
 • Malowanie mebli. Tego typu prace są wykonywane rzadko i tylko wtedy, gdy meble są wykonane z MDF, płyty wiórowej lub niedrogich gatunków drewna. Aby przywrócić szyk meblom z drogich gatunków drewna, w tym historycznym, stosujemy delikatne technologie, np. lakierowanie.

Odnawianie mebli w Zielonej Górze: jakościowo, tanio i skutecznie!

Renowacja mebli w Zielonej Górze to usługa, którą zapewniamy wszystkim osobom, które dbają o swoje mienie i chcą jak najdłużej posiadać wygodne, piękne i ulubione meble. Zarówno te, które zostały nabyte osobiście w sklepie, jak i te odziedziczone.

Renowacji przez nasz serwis w Zielonej Górze poddawane są zarówno meble nowoczesne, jak i zabytkowe. Dzięki profesjonalnemu podejściu mogą zostać wyeliminowane wszelkie wady: zarysowania i pęknięcia, odpryski, wgniecenia i plamy, zniszczony lakier, skutki ścierania i wysychania drewna. Gwarantujemy nie tylko jakość prac konserwatorskich, ale także wysoki poziom obsługi klienta. Dodatkowo naszym klientom oferujemy komfortową komunikację.

Renowacja mebli drewnianych

Meble drewniane, które przez wiele stuleci uchodziły za stylowy i ulubiony element wyposażenia wnętrz, oprócz wysokiej ceny, mają jeszcze jedną wadę – wpływa na nie upływ czasu. Na stan takich mebli oddziałuje nie tylko częste ich użytkowanie, ale także nagłe zmiany temperatury w pomieszczeniu, w którym się znajdują, duża wilgotność i nadmierna suchość. Zdarza się także tak, że elementy mebli drewnianych wypadają z miejsc ich mocowania – w tym przypadku dodatkowo dbamy o przywrócenie funkcjonalności takich elementów, na przykład drzwiczek w szafach. Pęknięcia, zarysowania i zadrapania, a także przetarta warstwa tkaniny lub lakieru także mogą zostać odnowione przez doświadczonych specjalistów, którzy z nami współpracują.

Renowacja mebli skórzanych

Renowacja mebli skórzanych obejmuje szeroki zakres usług, zaczynając od usunięcia z nich plam i brudu, a kończąc na usunięciu zatarć, rozcięć, falistości, śladów po papierosach itp. Praktyka, wiedza i nowoczesne technologie pozwalają naszym wykonawcom na precyzyjną realizację zleceń oraz dokładny wybór materiałów, wykorzystywanych do renowacji mebli skórzanych w Zielonej Górze.

Zamawiając u nas renowację mebli ze skóry naturalnej lub sztucznej w Zielonej Górze, klienci często pytają o to, czy istnieje też możliwość odnowienia siedzeń w samochodach. Odpowiedź na to pytanie jest pozytywna: chętnie, korzystając z dużego doświadczenia i niezwykłych możliwości naszych wykonawców, podejmiemy się realizacji każdego zlecenia bez wyjątku.

Renowacja mebli kuchennych

Renowacja mebli kuchennych to usługa bardzo pożądana, ponieważ to właśnie w kuchni meble narażone są na działanie wielu agresywnych czynników – wilgoci, tłuszczu itp. Nie zawsze trzeba wymieniać wszystkie meble, wystarczy np. wymienić ich fronty. Alternatywą do wymiany części mebli kuchennych może stać się ich malowanie lub lakierowanie (metoda wybierana jest w zależności od tego, z jakiego materiału wyprodukowano odnawianą powierzchnię). Renowacja mebli kuchennych z płyty MDF w Zielonej Górze, popularnego obecnie materiału, odbywa się na przykład za pomocą malowania. Jednocześnie wraz z renowacją mebli kuchennych można zamówić także usługę zmiany ich designu, koloru, jak również zamówić nową lub dodatkowe okucia  i osprzęt.

Renowacja mebli lakierowanych

Renowacja mebli lakierowanych w Zielonej Górze to skomplikowany proces, wymagający specjalistycznej wiedzy, wykorzystania nowoczesnego sprzętu, a także jak największej precyzyjności w działaniu. Przystępując do realizacji zleceń tego typu, w pierwszej kolejności skrupulatnie się zdejmuje warstwa starego lakieru, nie naruszać samego drewna. Jeśli drewno zostało uszkodzone jeszcze przed rozpoczęciem prac, dokonuje się uzupełnienie ubytków. Następnie meble, które są przygotowane do ponownego lakierowania szlifują i odkurzają, a także opcjonalnie dokonują ich impregnacji przed szkodnikami.

Renowacja mebli tapicerowanych

Tapicerka to część mebli, która szybko ulega zużyciu, szczególnie gdy częstotliwość korzystania z tego typu mebli jest intensywna. Zepsuta, zabrudzona, a nawet całkiem zniszczona tapicerka to wcale nie powód ku temu, by wyrzucić mebel: przez serwis OTOmsitrz w Zielonej Górze podaruj mu “drugie życie”. Zatem, jeśli masz do mebli szczególny sentyment: zapewnimy przywrócenie piękna starej tapicerki, a jeśli będzie to niemożliwe, można dobrać podobną alternatywę z nowoczesnych materiałów. Niezależnie od tego, czy zlecisz nam odnowienie krzesła lub całego zestawu wypoczynkowego, nasi wykonawcy sumiennie podejdą do realizacji zlecenia, a cena odnowienia mebli tapicerowanych w Zielonej Górze, którą zapewnimy stanie się jeszcze jednym powodem, dla którego zdecydujesz się na ponowne złożenie zamówień na naszym portale

Renowacja mebli ogrodowych

Meble ogrodowe szybko ulegają zużywaniu, a ich kupowanie co sezon lub nawet kilka razy w sezonie wcale nie jest opłacalne. Sensownym rozwiązaniem może stać się wysokiej jakości renowacja mebli ogrodowych w Zielonej Górze. Świadcząc tę usługę zwracamy szczególną uwagę na to, z jakiego materiału zostały wykonane meble: można zlecić nam np. renowację mebli ogrodowych z drewna egzotycznego, w tym renowację rattanowych mebli ogrodowych. Efektem organizowanych przez nas prac jest nie tylko doskonała czystość mebli, ale także przywrócenie im dawnego blasku, usunięcie łuszczącej się farby i lakieru oraz ochrona przed szkodnikami. Odświeżone meble świetnie nadają się do dalszej eksploatacji na świeżym powietrzu, a jeśli dodatkowo chcesz wydłużyć ich żywotność, zamów u nas usługę renowacji mebli ogrodowych w Zielonej Górze przynajmniej raz na dwa lata.