Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
roboty ziemne

Roboty ziemne

Wait...
People

Mamy 14 453 wykonawców z nich 1867 specjalistów jest online i gotowych do pomocy

Jednym kliknięciem dobierzemy najbardziej doświadczonych wykonawców.
Podaj swoją lokalizację - najdziemy najlepszego wykonawcę!

Zaoszczędź nawet do 40% kosztu prac na usłudze — Roboty ziemne - już teraz.

40% oszczędności 40% realnych oszczędności
Sprawdzeni specjaliści Certyfikowani fachowcy
Oszczędzaj czas Zaoszczędź swój czas

Dlaczego Roboty ziemne są zamawiane u fachowców OTOmistrz?

 • Uczciwy cena bez ukrytych prowizji
 • Wykwalifikowani wykonawcy
 • Projekty o dowolnym poziomie złożoności
 • Współpraca na podstawie umowy i z gwarancją
 • Nowoczesne technologie
 • 0% Prowizji
 • 5 Lat na rynku
 • 5000+ Opinii
 • 10 000+ Wykonanych zleceń
Znajdź wykonawcę
Roboty ziemne

Nasi klienci nam ufają

Realne opinie naszych klientów na temat: Roboty ziemne

Powody do współpracy z nami

Darmowa konsultacja
Obliczenie kosztu usług przed współpracą
Wszystko robimy na czas Wszystko robimy na czas
Bez pośredników Bez pośredników
elements Master

Podczas konsultacji poznasz:

 • 01 Terminy realizacji zlecenia
 • 02 Sposoby bezpłatnego umówienia wykonawcy
 • 03 Kontakty do wykonawców z Twojego miasta
 • 04 Gotowy kosztorys

Wypełnij formularz, a my dobierzemy wykonawcę zgodnie z Twoim zgłoszeniem

Wait...

Nadal masz jakieś pytania?

Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, pamiętaj, że nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami, a operator odpowie jak najszybciej!

Ile to kosztuje?
Dla Ciebie, jako klienta, usługa jest świadczona bezpłatnie. Płacisz tylko za usługi fachowca lub specjalisty (nasz serwis nie pobiera dodatkowych opłat). Koszt pracy jest wyliczany indywidualnie dla każdego zamówienia. Należy wypełnić formularz, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zbierze wszystkie informacje o pracach, jakie należy zrealizować. Po rozmowie z Tobą zostanie przeprowadzona kalkulacja, a także przygotowany bezpłatny kosztorys do zapoznania.
Terminy realizacji zamówień.
Każdy termin jest ustalany indywidualnie. Składasz zamówienie na stronie, następnie w ciągu 20 minut nasz manager kontaktuje się z Tobą i zbiera informacje o zamówieniu. W kolejnym kroku specjalista lub fachowiec oblicza dokładny czas realizacji zamówienia i uzgadnia z Tobą termin pracy! Wszystkie prace staramy się wykonywać jak najszybciej od momentu złożenia zamówienia.

Przystępne ceny robot ziemnych na OTOmistrz

Współpracujący z nami wykonawcy wykopów ziemnych to są doświadczeni specjaliści w swojej sprawie, mający wszystkie niezbędne uprawnienia i kwalifikacje. Dzięki optymalnemu planowaniu robot ziemnych i wydajności nowoczesnego sprzętu, mają najdogodniejsze ceny za m³.

Fachowa organizacja całego procesu pozwala uniknąć zbędnych wydatków i wydłużenia terminów wykonania. Przed rozpoczęciem prac ziemnych, wykonawcy przygotowują szczegółowy projekt,

który uwzględnia obecność na budowie komunikacji podziemnych, terenów zielonych, wszelkich budynków i innych obiektów wpływających na wykonanie zadania.

Możliwości specjalistów z naszego portalu pozwalają szybko rozwiązywać najbardziej złożone wykopy pod fundamenty, zawsze zgodnie z oczekiwaniem klienta na wcześniej akceptowalnych przez niego warunkach i kosztach według cennika.

Dlaczego właśnie OTOmiztrz?

Umieszczając swoje zlecenie na naszej platformie, nie musisz o nic więcej się martwić. Wykonawcy sami zaoferują swoje usługi prac ziemnych, wystarczy tylko wybrać najlepszą propozycję i cenę. Firmy współpracujące z nami mają bardzo dobry kontakt z klientem, wieloletnie doświadczenie w swojej branży, sprzęt różnego rodzaju i wysoko wykwalifikowaną kadrę odpowiednio uprawnionych specjalistów. Dobrze wiemy jak trudno o dobrych fachowców, dlatego stworzyliśmy serwis, na którym znajdziesz wyłącznie niezawodnych przedsiębiorców.

Nasi wykonawcy są punktualni i rzetelni, dbający o dobro klienta i swój wizerunek. Mają przystępny cennik robot ziemnych, ponieważ nie owijają w bawełnę, a fachowo planują i optymalnie organizują kompleks prac. Po dokonaniu oceny wykopów pod fundament czy jakichkolwiek innych prac ziemnych zostaje sporządzona umowa, która się akceptuje i podpisuje przez klienta. Później zleceniodawca może mieć pewność, że pracy będą wykonane bez żadnych zmian ceny lub terminu.