Serwis klimatyzacji

Aby utrzymać długą i bezproblemową pracę systemu klimatyzacji, należy dokonywać jego fachowego serwisu. Zleceniobiorcy z serwisu OTOmistrz oferują serwis klimatyzacji wszystkich systemów: prostych, złożonych z jednej jednostki ściennej (zazwyczaj klimatyzatory zakładane w bloku), jak również klimatyzatorów przemysłowych, które są złożone z wielu urządzeń wewnętrznych i zewnętrznych (klimatyzacja w biurach, sklepach, restauracjach). Gwarantują dokładność i fachowość w trakcie wykonywania przez nich napraw klimatyzacji. Zapraszamy do kontaktu i zamawiania usług.

czyszczenie klimatyzacji

Fachowcy z serwisu OTOmistrz dbają o profesjonalne wykonywanie zleceń. Oferują pełną ofertę serwisowania klimatyzacji: 

 •  serwisowanie klimatyzacji
 • naprawienie usterek klimatyzacji
 • konserwację układu chłodzącego
 •  montaż klimatyzacji.

Jeśli potrzebujesz wykonania serwisu klimatyzacji, zapraszamy do kontaktu i zamawiania usług.

Specjaliści z platformy OTOmistrz oferują serwis i konserwację najbardziej popularnych na polskim rynku urządzeń typu split, multi-split, systemów VRF i klimatyzacji komfortu.

W swojej ofercie mają urządzenia klimatyzacyjne znanych i uznanych producentów: Mitsubishi Electric, Toshiba, Haier, Mitsubishi Heavy Industries LTD, Fuji Electric, Gree lub LG.

Dlaczego warto wybrać fachoiwców z serwisu OTOmistrz do serwisowania klimatyzacji?

Zachęcamy, aby skorzystać z usługi Premium, która dotyczy serwisowania klimatyzacji, a także urządzeń wentylacyjnych. Czołowi fachowcy, którzy są zarejestrowani na naszej platformie posiadają odpowiednie kwalifikacje, dlatego gwarantują kompleksowe usługi zakładania systemów klimatyzacyjnych, jak i ich serwisowania. Pracownicy bardzo dobrze znają trendy, które pojawiają się w dziedzinie klimatyzacji, uczestniczą w szkoleniach, a także posiadają praktyczne doświadczenie. Serwis klimatyzacji wykonany przez specjalistów z platformy OTOmistrz daje pewność spełniania wysokich standardów urządzeń. Świadczą usługi napraw z wykorzystaniem oryginalnych części. W zakresie serwisu klimatyzacji oferują kompleksowe usługi:

 • przegląd obudowy
 • sprawdzenie szczelności układu chłodniczego
 • przegląd elementów elektrycznych systemu
 • sprawdzenie ciśnienia podczas pracy urządzeń, jak i w trakcie ssania i tłoczenia
 • uzupełnienie czynnika chłodzącego (jeśli występuje brak)
 • czyszczenie parownika
 • czyszczenie skraplacza
 • przegląd układu odprowadzania skroplin
 • czyszczenie filtrów powietrza (jednostki ścienne)
 • wymiana filtrów (urządzenia kanałowe).
5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o serwisie klimatyzacji

Dziękuję specjalistom z serwisu OTOmistrz! Moja klimatyzacja działa niezawodnie przez cały rok i nie muszę martwić się upałami lub mrozem. Dodatkowo na obsługę urządzeń nie wydaję fortuny: warto skorzystać z tej platformy, szczególnie jeśli zamieszkujecie.

Ignacy

Żeby zrealizować serwisowanie klimatyzacji w moim biurze, którą znalazłam na OTOmistrz potrzebowała około 6 godzin. Fachowcy działali szybko, nie zakłócali nam pracy, posprzątali po sobie. Teraz klimatyzacja działa bez zarzutów, polecam!

Irena

Raz na rok zapraszam fachowców z serwisu OTOmistrz  w celu sprawdzenia sprawności funkcjonowania mojego systemu klimatyzacji. Ekipa przybywa na wcześniej ustaloną godzinę, szybko przeprowadza analizę stanu urządzeń, w razie potrzeby dokonuje naprawy. Dodatkowo pracownicy czyszczą klimatyzację i wymieniają filtry. Dzięki nim wszystko działa sprawnie, a po zakończeniu serwisowania w pomieszczeniu w ogóle nie pozostają śmieci.

Kuba

Potrzebowałem pilnego remontu systemu klimatyzacji. Postanowiłem zwrócić się do fachowców z serwisu OTOmistrz. Jakość realizacji zlecenia była tak wysoka, że postanowiłem pozostawić tu opinię i polecić serwis wszystkim innym. Naprawdę warto – wykonawcy działają fachowo, tanio, czysto i jakościowo.

Julian

Cieszę się, że wśród wielu firm, oferujących usługi czyszczenia klimatyzacji, zdecydowałam się na współpracę ze zleceniobiorcą z serwisu OTOmistrz. Sama upewniłam się w tym, że pracują tu osoby, które wiedzą co robią, nie psują sprzętu, a odwrotnie – przywracają jego pełną funkcjonalność. Moja klimatyzacja teraz działa tak, jakby była nowa. Polecam serdecznie!

Maria